Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elsősroban Chrome használokat kérdezném, mi a franc ez az újítás: A böngészőben, ha 5 másodpercig nem mozdítom az egeret, akkor eltűnik, csak akkor jelenik meg, ha mozdítom. Próbáltam beállításnál megnézni, de semmit nem leltem erre.
Elég idegesítő újításuk...
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
tudtok mondani számítógép analizáló programot / internetes oldalakat?
(pl: can run it, stb)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...

kész vagyok.Amadeus91
Vegyél mac-et. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...

kész vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
Szintén Defy 😊JoeyPorter
+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtam
tényleg ütésálló 😀Newman
Haver mesélte, h haverja ( 😀 ) belebaszta az Ice Teába és semmi baja nem lett 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Motorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?Amadeus91
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
Szintén Defy 😊JoeyPorter
+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtam
tényleg ütésálló 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Androidos telefonról szeretnék kérdezni.
XPeria X10 MiniProm van és egyszerűen nem tudok rátenni programot / játékot. Ugye minden amit csak rátennék .apk kiterjesztésű amit a telefonon elindítva .jar-t kapnánk. Na most a problémám az, hogy a szgépen még látom a mappákat meg mindent, ráhúzom telóra az adott progit, de a telefonon már nem találom meg. Mivel semmi rendszer/fájlkezelő nincs rajta, ezért a mappák elérése lehetetlen számomra. Azt is próbáltam, hogy nyitottam telóban egy alkalmazások mappát,de azt ugyanúgy nem találom meg a telefonban. Valaki tudna valami kis infót adni? :/ Előre is köszi!stitch90
Tegyél fel marketről valami fájlkezelőt, pl. ES file explorer (ehhez ugye kell internetkapcsolat - ha nincs mobilnetet keress egy wifi-spotot).Rataxes
ASTRO is jó filekezelő, anélkül tényleg érdekes lehet megtalálni bármit is. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
v ha annyira nem sürgős akkor várd meg a Defy+ -t

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Motorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?Amadeus91
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
Szintén Defy 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Motorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?Amadeus91
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésálló

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Aztat nem betiltották?Duff
h-h betiltani? Várj megnézem a katalógust...

2 perc múlva...

Na, elvileg kapható a Galaxy S II, de amire gondoltam (mint kiderült) az a Samsung Galaxy Ace. Esetleg még HTC telefonok lennének, HD7, 7 pro, Wildfire S, Cha Cha.

Ezeket ismeritek? Milyenek?Amadeus91
Úgy tudom a galaxykat betiltották, mert iphone copy-k voltak. Ha okostelót akarsz én a Motorola Defy-t ajanlom 😛Duff
nézd Németországban rendesen szolgáltatónál kapható a Galaxy.....

Motorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Én most egy Samsung Galaxy II-n gondolkodom, nagyon jó árban van Németországban. Ismeri valaki személyesen is azt a készüléket?Amadeus91
Aztat nem betiltották?Duff
h-h betiltani? Várj megnézem a katalógust...

2 perc múlva...

Na, elvileg kapható a Galaxy S II, de amire gondoltam (mint kiderült) az a Samsung Galaxy Ace. Esetleg még HTC telefonok lennének, HD7, 7 pro, Wildfire S, Cha Cha.

Ezeket ismeritek? Milyenek?Amadeus91
Úgy tudom a galaxykat betiltották, mert iphone copy-k voltak. Ha okostelót akarsz én a Motorola Defy-t ajanlom 😛
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én most egy Samsung Galaxy II-n gondolkodom, nagyon jó árban van Németországban. Ismeri valaki személyesen is azt a készüléket?Amadeus91
Aztat nem betiltották?Duff
h-h betiltani? Várj megnézem a katalógust...

2 perc múlva...

Na, elvileg kapható a Galaxy S II, de amire gondoltam (mint kiderült) az a Samsung Galaxy Ace. Esetleg még HTC telefonok lennének, HD7, 7 pro, Wildfire S, Cha Cha.

Ezeket ismeritek? Milyenek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Én most egy Samsung Galaxy II-n gondolkodom, nagyon jó árban van Németországban. Ismeri valaki személyesen is azt a készüléket?Amadeus91
Aztat nem betiltották?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én most egy Samsung Galaxy II-n gondolkodom, nagyon jó árban van Németországban. Ismeri valaki személyesen is azt a készüléket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A mobilnetet az x10 mini pron le is tudod tiltani, így csak akkor van neted ha van használható WIFI a közelben (az díjmentesn). Így tuti nem lesznek váratlan költségeid.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, ő is ezt írta, nem volt mobilneted (ami okostelefon mellé kb. kötelező).
több mint 13 éve
stitch90 256
Azt mondták, hogy hiába csak ingyenes dolgokat töltöttem le,ettől függetlenül a 3G-s net meg az adatforgalom meg blabla... 😀


Megvan a progi, egy csöcsrázós app-al kezdtem volna amit most kivételesen meg is talált és hűhhaaa 😀 de nem indul. Ez már fél siker,köszönöm! 😊

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az a baj, hogy a markettől félek, összehozott év elején egy 200e-s számlát. Azért köszönöm.stitch90
Az nem a market miatt volt, valószínű a mobilnetet használtad úgy hogy hogy csak adatforgalom alapú mobilneted volt. A marketnél max. az alkalmazásért fizetsz, ha ott van mellette hogy ingyenes akkor ingyenes. Ha wifi-ről netezel az meg ugye szintén nem fizetős.
Nekem is x10 mini prom volt amíg az SE szervíz ki nem baszott velem, úgyhogy viszonylag biztos információk birtokában vagyok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
stitch90 256
Az a baj, hogy a markettől félek, összehozott év elején egy 200e-s számlát. Azért köszönöm.

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Androidos telefonról szeretnék kérdezni.
XPeria X10 MiniProm van és egyszerűen nem tudok rátenni programot / játékot. Ugye minden amit csak rátennék .apk kiterjesztésű amit a telefonon elindítva .jar-t kapnánk. Na most a problémám az, hogy a szgépen még látom a mappákat meg mindent, ráhúzom telóra az adott progit, de a telefonon már nem találom meg. Mivel semmi rendszer/fájlkezelő nincs rajta, ezért a mappák elérése lehetetlen számomra. Azt is próbáltam, hogy nyitottam telóban egy alkalmazások mappát,de azt ugyanúgy nem találom meg a telefonban. Valaki tudna valami kis infót adni? :/ Előre is köszi!stitch90
Tegyél fel marketről valami fájlkezelőt, pl. ES file explorer (ehhez ugye kell internetkapcsolat - ha nincs mobilnetet keress egy wifi-spotot).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
stitch90 256
Androidos telefonról szeretnék kérdezni.
XPeria X10 MiniProm van és egyszerűen nem tudok rátenni programot / játékot. Ugye minden amit csak rátennék .apk kiterjesztésű amit a telefonon elindítva .jar-t kapnánk. Na most a problémám az, hogy a szgépen még látom a mappákat meg mindent, ráhúzom telóra az adott progit, de a telefonon már nem találom meg. Mivel semmi rendszer/fájlkezelő nincs rajta, ezért a mappák elérése lehetetlen számomra. Azt is próbáltam, hogy nyitottam telóban egy alkalmazások mappát,de azt ugyanúgy nem találom meg a telefonban. Valaki tudna valami kis infót adni? :/ Előre is köszi!

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Inez 9
Szerbusztok Gyerekek, itt Inez..
Tud-e valaki olyan boltot Magyarországon, Németországban, vagy Ausztriában, ahol a Tampa Bay gumicsizma megvehető? Besírtam ettől, basszus, nekem okvetlen kell egy ilyen.. 😊
Szép napot Mindenkinek..Inez
http://www-01.footballfanatics.com/NFL_Tampa_Bay_Buccaneers_Shoes_And_Socks/Tampa_Bay_Buccaneers_Ladies_Black_Enthusiast_Boots
ilyenre gondoltál? szállítanak Mo.-ra iskristof
Ő az, bizony, köszönöm.. 😊
Ha szállítanak ide is, akkor ezt kérem itthon a családomtól Karácsonyra. 😀

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerbusztok Gyerekek, itt Inez..
Tud-e valaki olyan boltot Magyarországon, Németországban, vagy Ausztriában, ahol a Tampa Bay gumicsizma megvehető? Besírtam ettől, basszus, nekem okvetlen kell egy ilyen.. 😊
Szép napot Mindenkinek..Inez
http://www-01.footballfanatics.com/NFL_Tampa_Bay_Buccaneers_Shoes_And_Socks/Tampa_Bay_Buccaneers_Ladies_Black_Enthusiast_Boots
ilyenre gondoltál? szállítanak Mo.-ra is
több mint 13 éve
Inez 9
Szerbusztok Gyerekek, itt Inez..
Tud-e valaki olyan boltot Magyarországon, Németországban, vagy Ausztriában, ahol a Tampa Bay gumicsizma megvehető? Besírtam ettől, basszus, nekem okvetlen kell egy ilyen.. 😊
Szép napot Mindenkinek..

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."