NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Persze nekünk a kodón is azt mondták,hogy ott kell lenni az évnyitón vagy min, mert ott lesz a beiratkozás. Nem mentem el, mégis oda járok 😛 A főiskolás élet így működik. Ami lényegtelen arra egyesével felhívják az emberek figyelmét, ami fontos lenne azt meg vagy rosszul/hiányosan mondják, vagy nem is mondják 😉fetomy
hádde basszák meg itt 200.000 forintról van szó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Felvettek Magyarországon a Corvinusra, de nem iratkoztam be. Erre jön a felszólítás, hogy most már kamattal együtt fizessem be a tandíjat. Akkor ez most mi?!Amadeus91
Beiratkozni nem kell külön. Csak aktiválni/passziválni az adott félévet Neptunon, de amúgy ott vagy a listában. Írj a TO-nak, hogy a, passziváltatni akarod magad b, hagyjanak békén és húzzanak ki mindenféle listából.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze nekünk a kodón is azt mondták,hogy ott kell lenni az évnyitón vagy min, mert ott lesz a beiratkozás. Nem mentem el, mégis oda járok 😛 A főiskolás élet így működik. Ami lényegtelen arra egyesével felhívják az emberek figyelmét, ami fontos lenne azt meg vagy rosszul/hiányosan mondják, vagy nem is mondják 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem tudom más iskolánál ez hogy van,de mikor engem felvettek a DUFra majd a Kodóra, mindkettőnél az volt, hogy a beiratkozás = tárgyfelvétel. És az első félévben mindkettőnél felvették automatikusan az első féléves tárgyakat,tehát tulajdonképpen automatikus beiratkozás történt. Ha nálatok is így működik,akkor tulajdonképpen beiratkoztál, ha nem jelezted nekik,hogy mégsem szeretnél náluk tanulni / halasztanál.fetomy
hádde nálunk volt 1 határidő beiratkozni mellesleg ott kellett lenni személyesen. Én meg el sem mentem, pont azért mert nem is érdekelt már maga a Corvinus. Szóval nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom más iskolánál ez hogy van,de mikor engem felvettek a DUFra majd a Kodóra, mindkettőnél az volt, hogy a beiratkozás = tárgyfelvétel. És az első félévben mindkettőnél felvették automatikusan az első féléves tárgyakat,tehát tulajdonképpen automatikus beiratkozás történt. Ha nálatok is így működik,akkor tulajdonképpen beiratkoztál, ha nem jelezted nekik,hogy mégsem szeretnél náluk tanulni / halasztanál.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Felvettek Magyarországon a Corvinusra, de nem iratkoztam be. Erre jön a felszólítás, hogy most már kamattal együtt fizessem be a tandíjat. Akkor ez most mi?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Köszi, bocs a láma kérdésért. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem az lenne a kérdésem, hogy újra akarom telepíteni a gépet és meg lehet azt oldani, hogy a google chromeos könyvjelzőim és lementett jelszavaimat valahogy kimentem külső HDD-re?Sebii
Ez segíthet, nem? http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=96816
Egyébként gondolom az dokumentumok/Application Data könyvtár környékén lehetnek ezek elmentve, de csak az Operát tudom, hogy pontosan hova menti ezeket.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Nekem az lenne a kérdésem, hogy újra akarom telepíteni a gépet és meg lehet azt oldani, hogy a google chromeos könyvjelzőim és lementett jelszavaimat valahogy kimentem külső HDD-re?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?JJ
Üzemszerű használatra bőven elég.
Akkor kell 16+ gb, ha filmeket, mp3-akat, stb, akarsz rá tölteni, mivel iPad-nek nincs usb portja, így ezeket külső vinyóról/pendrive-ról nem tudod alkalomszerűen használni (de ott a dropbox).Sobri Jóska
mi az a dropbox es mennyi helyet foglalnak az Apps-ek? 😊JJ
http://www.dropbox.com/ és 100kb-tól 12mb-ig a 99%.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?JJ
ezek szerint mégsem kindle fire lesz belőle?Szobi22
nagyon tanacstalan vagyok, ha mar most a piacon lenne a fire es latnam a visszajelzeseket, lehet ra tennem a voksom, de ha egyszer belefektetek egy kis penzmagot, akkor "biztosra" akarok menni

az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?JJ
Üzemszerű használatra bőven elég.
Akkor kell 16+ gb, ha filmeket, mp3-akat, stb, akarsz rá tölteni, mivel iPad-nek nincs usb portja, így ezeket külső vinyóról/pendrive-ról nem tudod alkalomszerűen használni (de ott a dropbox).Sobri Jóska
mi az a dropbox es mennyi helyet foglalnak az Apps-ek? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
amilo li 1705 gép, via chrom9 hc ipg videokártyával valyon miért nem viszi el benq mp525p prozsektort? csak a háttérképet vetiti


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?JJ
ezek szerint mégsem kindle fire lesz belőle?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Van egy régi dos alatt futó játékom, de nem tudok vele játszani mert a DOSBox (dos emulátor) valahogy átrendezi a billentyűkiosztást és a \ karakter nem jön ki a Q+AltGr kombóra, hanem máshol van, viszont ott a backslash egyből új sorra vált így nem tudok mount-olni.

Szóval vagy más dos emulátor kéne vagy más jobb megoldás, ha van!vadibandi
Kipróbáltam én is, és a frissen letöltött DOSBox-szal nekem ír \-t az AltGr+Q kombóra. Lehet az talán segítene, ha letörölnéd a DOSBox-ot és újra feltennéd. De biztos ötletem sajnos nincs.Schleck
nem lehet h átállítja mondjuk angol nyelvűre a billentyűzetet? (Akkor az ű-nek megfelelő helyen van a backslash), az esetet nem magyarázza, de ha visszaállítod magyar nyelvűre, akkor működhet az AltGr+Q. Egyébként ez ascii kódok alapján történik, az enteré 11+13, a \ együtt semmi esetre se jár a 2.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?JJ
Üzemszerű használatra bőven elég.
Akkor kell 16+ gb, ha filmeket, mp3-akat, stb, akarsz rá tölteni, mivel iPad-nek nincs usb portja, így ezeket külső vinyóról/pendrive-ról nem tudod alkalomszerűen használni (de ott a dropbox).

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van egy régi dos alatt futó játékom, de nem tudok vele játszani mert a DOSBox (dos emulátor) valahogy átrendezi a billentyűkiosztást és a \ karakter nem jön ki a Q+AltGr kombóra, hanem máshol van, viszont ott a backslash egyből új sorra vált így nem tudok mount-olni.

Szóval vagy más dos emulátor kéne vagy más jobb megoldás, ha van!vadibandi
Kipróbáltam én is, és a frissen letöltött DOSBox-szal nekem ír \-t az AltGr+Q kombóra. Lehet az talán segítene, ha letörölnéd a DOSBox-ot és újra feltennéd. De biztos ötletem sajnos nincs.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szemüveg témára visszatérve, én is most kaptam meg a közellátómat (tehát távolra látok viszonylag szarul, egyetemen már nem tudom kivenni ilyen nagy távolságból a betűket, csak kivetítőn), órákon fogom csak használni.
A lézeres szemkezelést én is tervezem már kb. egy éve, 200k körül van, ha jól tudom, rosszat még nem hallottam róla (nem úgy a lencséről), viszont a szemüvegesnél azt mondták, hogy 22-23 éves korig nem érdemes megcsinálni, mert addig nem stabilizálódik rendesen a "látkép". 😀
Ennek ellenére lehet hamarabb megcsináltatom, nem akarok még 5 évet várni vele. 😊Newman
Sztem várjál vele mindenképpen. És érdemes csak akkor használnod a szemüveget, ha szükséged van rá (előadás, mozi stb) ez a rövidlátás akár romolhat is még. Bár nem tudom, hogy hányas lencse kell, cilinder stb, ezek ha erősek, akkor vszínű állandóra kell, bár ez a ritkább, hogy elsőre annyira erős kelljen.
Ja és 50 felett meg majd ellenkező irányba fog romlani, úgyhogy lesz egy-két jó éved akkor 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
az ipadet hasznaloktol kerdeznem, hogy mire eleg a 16 gb-os verzio? ajanlott inkabb 32-eset venni, vagy csak a 64-es az igazan jo?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Van egy régi dos alatt futó játékom, de nem tudok vele játszani mert a DOSBox (dos emulátor) valahogy átrendezi a billentyűkiosztást és a \ karakter nem jön ki a Q+AltGr kombóra, hanem máshol van, viszont ott a backslash egyből új sorra vált így nem tudok mount-olni.

Szóval vagy más dos emulátor kéne vagy más jobb megoldás, ha van!




több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem most ilyen nincs, de talán a http://www.facebook.com/reqs.php oldalon írja. (Rákattolsz arra, ahol jelzi ha bejelölt valaki, és rámész, hogy mutassa mindet).
több mint 12 éve
catattack 3 520
FB-on meg tudom nézni azokat, akiket ismerősnek jelöltem?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Szemüveg témára visszatérve, én is most kaptam meg a közellátómat (tehát távolra látok viszonylag szarul, egyetemen már nem tudom kivenni ilyen nagy távolságból a betűket, csak kivetítőn), órákon fogom csak használni.
A lézeres szemkezelést én is tervezem már kb. egy éve, 200k körül van, ha jól tudom, rosszat még nem hallottam róla (nem úgy a lencséről), viszont a szemüvegesnél azt mondták, hogy 22-23 éves korig nem érdemes megcsinálni, mert addig nem stabilizálódik rendesen a "látkép". 😀
Ennek ellenére lehet hamarabb megcsináltatom, nem akarok még 5 évet várni vele. 😊Newman
nekem is ez volt, már 19 év körül megcsináltattam volna, de érdemes 1-2 évet még kibírni.
több mint 12 éve
Wee 10
Sziasztok!

Tudtok olyan helyet ahol lehet kölcsönözni felszerelést? Főleg vállvédő kéne, +egy Patriots mez(sajna még nincs). Halloween buliba vagyok hivatalos és kötelező kiöltözni😊

Köszi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát pedig akkor sok értelme nincs megcsináltatnod 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szemüveg témára visszatérve, én is most kaptam meg a közellátómat (tehát távolra látok viszonylag szarul, egyetemen már nem tudom kivenni ilyen nagy távolságból a betűket, csak kivetítőn), órákon fogom csak használni.
A lézeres szemkezelést én is tervezem már kb. egy éve, 200k körül van, ha jól tudom, rosszat még nem hallottam róla (nem úgy a lencséről), viszont a szemüvegesnél azt mondták, hogy 22-23 éves korig nem érdemes megcsinálni, mert addig nem stabilizálódik rendesen a "látkép". 😀
Ennek ellenére lehet hamarabb megcsináltatom, nem akarok még 5 évet várni vele. 😊