NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja, vágjuk pár napja 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ma mutatta tesóm ezt a facebook cuccot. A cm a csaj cipőmérete az idő meg valóban a fésülködés/készülődés ideje. És mellesleg a mellrákra próbálják vele felhívni a figyelmet. 😉
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezzel én is szívtam rendesen, asszem melóban kaptam egy .xps kiterjesztésű nyomtatványt amit semmivel nem tudtam megnyitni és az összes buzi konverter .NET Keretrendszert követelt... Szerencsére aztán laptopon sikerült megnyitni, de a saját gépemen azóta se megy a dolog.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki nem tud egy működő .NET Keretrendszer (framework)4.0 telepítőt adni? A Microsoft webhelyen levő az nem jó, mert amelyik webes telepítő, az hibát ír ki a telepítés közben, a .NET Framework4.0 telepítője pedig nem használható a .NET Framework 4.0 telepítésére. Valami másra biztos, de erre nem.

"A továbbhaladást akadályozó problémák:
Ez a telepítőprogram nem használható a .NET-keretrendszer telepítésére."


Viszont nekem kellene ez fosadék, mert egy programnak szüksége van rá.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem lehet, hogy a cm a haj hosszát jelöli? 😀
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lehet, hogy őnála a cm=centiméter. 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Valaki árulja el, hogy mi ez a ( cm ; perc ) bejegyzés FB-n a nőknél... Kedves barátosném már kiborított vele és az istennek sem tudom kitalálni....adyno12
olyasmi lehet mint a "Párizs, London" mizéria. 😊Amadeus91
elvileg a cm a cipőméret, a perc meg hogy mennyi ideig fésülik a hajukat. am szerencsére egy ismerősömtől sem láttamSzobi22
nem hiszem... nagy benga dzsuvásnak tuti nem 39-s lába van. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki árulja el, hogy mi ez a ( cm ; perc ) bejegyzés FB-n a nőknél... Kedves barátosném már kiborított vele és az istennek sem tudom kitalálni....adyno12
olyasmi lehet mint a "Párizs, London" mizéria. 😊Amadeus91
elvileg a cm a cipőméret, a perc meg hogy mennyi ideig fésülik a hajukat. am szerencsére egy ismerősömtől sem láttam

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, tehát újra egy ilyen szar. Az ilyenek miatt érdekelnek az emberek, szenzációs, hogy mennyire el lehet érni a célt egy egyszerű kis szarsággal. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Valaki árulja el, hogy mi ez a ( cm ; perc ) bejegyzés FB-n a nőknél... Kedves barátosném már kiborított vele és az istennek sem tudom kitalálni....adyno12
olyasmi lehet mint a "Párizs, London" mizéria. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valaki árulja el, hogy mi ez a ( cm ; perc ) bejegyzés FB-n a nőknél... Kedves barátosném már kiborított vele és az istennek sem tudom kitalálni....

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Olyan 150 körül már elvileg meg lehet csináltatni. Egyik ismerősöm mesélte, már ha igaz persze, hogy az ő szemét 120%ra csinálták meg...ergo jobb lett mint ahogy született. 😀Amadeus91
Van ilyen, hogy jobbra csinálják, mint gyárilag. Lehet én is kérem majd. Nem semmi lehet, bár megszokni se egy-két nap, ahogy hallottam.szaba
Hát az sicher. Mondta ugyanaz az ismerős, hogy kb. olyan volt a látása utána, hogy csak azt várta, hogy a célkereszt így beússzon neki középre. Utca végéről beazonosított bárkit. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Olyan 150 körül már elvileg meg lehet csináltatni. Egyik ismerősöm mesélte, már ha igaz persze, hogy az ő szemét 120%ra csinálták meg...ergo jobb lett mint ahogy született. 😀Amadeus91
Van ilyen, hogy jobbra csinálják, mint gyárilag. Lehet én is kérem majd. Nem semmi lehet, bár megszokni se egy-két nap, ahogy hallottam.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Olyan 150 körül már elvileg meg lehet csináltatni. Egyik ismerősöm mesélte, már ha igaz persze, hogy az ő szemét 120%ra csinálták meg...ergo jobb lett mint ahogy született. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
süti: Én sem csináltam korábban biztonsági pontokat, de azzal együtt is szar a windóz, nemhogy nélküle. Ha olyan cuccot raksz fel, amiről nem tudod tutira, hogy nincs gond vele, semeddig nem tart előtte csinálni egyet.fetomy
Automatikusra szoktam állítani, de jó 8 év után végre ismét jó vasam van, francnak se volt eszébe Win 7 telepítés után. 😀

Amúgy én is szemüvegre szavazok. Nem kell szemedbe nyúlkálni, tuti nem gyullad be, éjszakázni is lehet vele. Szemüveggel az egyetlen bajom, hogy biliárd közbe mindig eltolódnak a dimenziók és nem látom át rendesen át a teret. 😀 Meg ugye amerikai focizni se lehet benne. 😕
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ismerősöm szeme begyulladt a kontaktlencsétől (régóta használ kontaktlencsét, ez egy új példány volt). Az orvos felírt neki valami gyógyszert, de másnapra még rosszabb lett, éjszaka nem bírt aludni a fájdalomtól. Reggel elvitte a mentő Miskolcra, onnan meg átszállították Debrecenbe, mert állítólag csak ott tudják kikezelni. Valami gombás fertőzéstől kilyukadt 2 helyen a szivárványhártyája.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Nővérem és nagynéném is szemüveg/kontaktlencse nélkül él évek óta lézeres szemműtét hatására (korábban mindketten szemüveget viseltek). Nem olcsó mulatság (százezres nagyságrend, nem vagyok képben de vsz. minimum két kiló) de ha a kontaktlencse költségeit számolod (gondolom párhavonta csere, mindenféle folyadékok hozzá) hosszú távon behozza az árát, ráadásul sokkal kevésbé macerás.Rataxes
Én is arra gyűjtök. Nem is az ára miatt, a puszta tudat, hogy tökéletesen lát az ember segédeszkösz nélkül, felemelő 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Nővérem és nagynéném is szemüveg/kontaktlencse nélkül él évek óta lézeres szemműtét hatására (korábban mindketten szemüveget viseltek). Nem olcsó mulatság (százezres nagyságrend, nem vagyok képben de vsz. minimum két kiló) de ha a kontaktlencse költségeit számolod (gondolom párhavonta csere, mindenféle folyadékok hozzá) hosszú távon behozza az árát, ráadásul sokkal kevésbé macerás.Rataxes
Nekem is volt lezeres szemmutettem mar kb 6 eve azota tokeletesen latok szemuveg nelkul.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nővérem és nagynéném is szemüveg/kontaktlencse nélkül él évek óta lézeres szemműtét hatására (korábban mindketten szemüveget viseltek). Nem olcsó mulatság (százezres nagyságrend, nem vagyok képben de vsz. minimum két kiló) de ha a kontaktlencse költségeit számolod (gondolom párhavonta csere, mindenféle folyadékok hozzá) hosszú távon behozza az árát, ráadásul sokkal kevésbé macerás.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi a válaszokat! Asszem jobb lesz, ha maradok a szemüvegnél 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szemüveges/kontaktlencsésektől kérdezem: Melyik jobb, a szemüveg vagy a lencse? Illetve mennyire könnyen megszokható a lencse? És gondolom ha lencsém van, nem nagyon lehet dörzsölni vagy ilyesmi a szemet, ugye?fetomy
Hát én már kétszer jártam úgy hogy megdörzsöltem és úgy félrecsúszott, hogy fél óráig kotorásztam a szememben mire sikerült kihalászni, az nem volt kellemes. De ha odafigyelsz rá, hogy ne állat módjára dörzsöld, meg eszedben van hogy ott van a szemedben, akkor nem csúszik el...
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ha nem alszik benne az ember rendszeresen, akkor nem szárad ki a szemed tőle. Nekem olyan van, amit elvileg 30 napig ki sem kéne szedni, de általában éjszakára ki szoktam, így nem nagyon szárad ki az ember szeme tőle. Sportolásnál, haveri italozásoknál hatalmas előny, hogy nem kell figyelni nehogy leessen, összetörjön elhagyjam stb, viszont hosszú távon jóval drágább mint a szemüveg az tény.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából már mondta kedves testvérem, hogy "Vedd fel a szemüveged, abban intelligensnek tűnsz" 😂 szóval hiúságból pont hogy inkább venném fel a szemüveget 😀 Egyébként abszolút nincs ilyen szempont, hogy hiúság, csak most az ofotértnél 3 havit ingyen adnak, és kérdezte tesóm, hogy nem akarok-e. Viszont sosem akartam, csak gondoltam megkérdezem, mert ha sokkal jobb a lencse, akkor elgondolkodnék rajta.
Hagymapucolásnál elég ha a szádon veszel levegőt egyébként, de ez lényegtelen, köszi szépen a választ! 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Szemüveges/kontaktlencsésektől kérdezem: Melyik jobb, a szemüveg vagy a lencse? Illetve mennyire könnyen megszokható a lencse? És gondolom ha lencsém van, nem nagyon lehet dörzsölni vagy ilyesmi a szemet, ugye?fetomy
Ha nem csinálsz belőle hiúsági kérdést, akkor a szemüveg sokkal kényelmesebb és olcsóbb. Nekem a lencsétől mindig kiszáradt a szemem, viszont hagymapucolásnál nem csípi a szemed.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szemüveges/kontaktlencsésektől kérdezem: Melyik jobb, a szemüveg vagy a lencse? Illetve mennyire könnyen megszokható a lencse? És gondolom ha lencsém van, nem nagyon lehet dörzsölni vagy ilyesmi a szemet, ugye?