Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
neeem. Egy komplett, mindenes gépet szeretnék. Csak nálam most már nem gép a gép, ha nem viszi a Madden-t. 😀Amadeus91
manapság azért nehezen találsz olyan notebookot, ami nem viszi a madden 08-at 😀

több mint 13 éve
Inez 9
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
13-14 gombóc fagyi ésvagy 2 liter épphogy cseppfolyós innivalófetomy
Nekem is a fagyi jött be..
Jobbulást. 😊

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Persze, legyen MAC 😛 Hehehe.
Amúgy ha külön játékgépet veszel akkor annak az aksija nem fogja bírni a nyüstölést, enyém most sorozatnézés mellett bír olyan 2 óra 10-20 percet, játékkal max 1 óra 10-20 percet, és akkor lehet sokat mondtam.tenorx
neeem. Egy komplett, mindenes gépet szeretnék. Csak nálam most már nem gép a gép, ha nem viszi a Madden-t. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze, legyen MAC 😛 Hehehe.
Amúgy ha külön játékgépet veszel akkor annak az aksija nem fogja bírni a nyüstölést, enyém most sorozatnézés mellett bír olyan 2 óra 10-20 percet, játékkal max 1 óra 10-20 percet, és akkor lehet sokat mondtam.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát ha a játékok nem mennek, akkor egy új VGA beszerzés érjen szerintem.Duff
hát én ebbe a 8-9 éves gépbe már nem veszek VGA-t...Amadeus91
Akkor egy új gépet 😛Duff
de akkor meg már Notebook, de olyan amin fut a LotrO meg a Madden...de akkor már bírja aksival a nyüstölést. Persze legyen Mac, de arra megint külön cucc kell h fusson rajta a game..áá megőrülök ebbe...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
mármint a játékot tettem újra, nem az op rendszert. (De az utóbbi is érik)Amadeus91
Hát ha a játékok nem mennek, akkor egy új VGA beszerzés érjen szerintem.Duff
hát én ebbe a 8-9 éves gépbe már nem veszek VGA-t...Amadeus91
Akkor egy új gépet 😛
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát ha az újratelepítés se segített, akkor valószínű.tenorx
mármint a játékot tettem újra, nem az op rendszert. (De az utóbbi is érik)Amadeus91
Hát ha a játékok nem mennek, akkor egy új VGA beszerzés érjen szerintem.Duff
hát én ebbe a 8-9 éves gépbe már nem veszek VGA-t...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Hát ha az újratelepítés se segített, akkor valószínű.tenorx
mármint a játékot tettem újra, nem az op rendszert. (De az utóbbi is érik)Amadeus91
Hát ha a játékok nem mennek, akkor egy új VGA beszerzés érjen szerintem.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát ha az újratelepítés se segített, akkor valószínű.tenorx
mármint a játékot tettem újra, nem az op rendszert. (De az utóbbi is érik)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha az újratelepítés se segített, akkor valószínű.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem tudjátok, hogy miért csinálja a Madden PC-n egy ideje, hogy nem fut. Nincs hibaüzenet. Elindul a program, aztán feketeség és homokóra. Nem működik ilyenkor a ctrl+alt+delete (sem az alt+f4) így mindig resi... újratelepítettem, vírustírtottam, mégsem jó... mi lehet a gond?

szerk: azóta nem fut már a LotrO, Jedi Academy sem. A Settlers 6 épp, hogy elindul. Lehet, hogy anno megsült valami a gépemben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
vegyél egy retket, vágd ketté és vájd ki a húsának egy részét ilyen félgömb alakban. Tegyél a "gödörbe" kristálycukrot. Várd meg, hogy levet eresszen (félóra) majd idd ki azt a cukros lét a retekből. Nagyon jó, vitamin dús dolog.

(100%ig komoly amit írtam)Amadeus91
És ez mivel jobb mintha simán megenné a retket? 😊Rataxes
Azért, mert ez elsősorban fekete retekkel működik, az meg nem a legjobb 😊Egon bá
ezt köszi, hogy mondod, mert lefelejtettem. 😀 De szerintem simával is van értelme. (bár azzal még nem próbáltam)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vegyél egy retket, vágd ketté és vájd ki a húsának egy részét ilyen félgömb alakban. Tegyél a "gödörbe" kristálycukrot. Várd meg, hogy levet eresszen (félóra) majd idd ki azt a cukros lét a retekből. Nagyon jó, vitamin dús dolog.

(100%ig komoly amit írtam)Amadeus91
És ez mivel jobb mintha simán megenné a retket? 😊Rataxes
Azért, mert ez elsősorban fekete retekkel működik, az meg nem a legjobb 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
vegyél egy retket, vágd ketté és vájd ki a húsának egy részét ilyen félgömb alakban. Tegyél a "gödörbe" kristálycukrot. Várd meg, hogy levet eresszen (félóra) majd idd ki azt a cukros lét a retekből. Nagyon jó, vitamin dús dolog.

(100%ig komoly amit írtam)Amadeus91
És ez mivel jobb mintha simán megenné a retket? 😊Rataxes
nem tudom, családi "recept". Mondjuk ha nagyon fáj a torka, így nem kell lenyelnie a szilárd zöldséget, simán meg tudja inni a levét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
Johnnie Walker Red Label 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
Tömény "Glycosept oldat"-tal öblögetés, gargarizálás naponta többször. Nagyon hamar helyrehozza.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
vegyél egy retket, vágd ketté és vájd ki a húsának egy részét ilyen félgömb alakban. Tegyél a "gödörbe" kristálycukrot. Várd meg, hogy levet eresszen (félóra) majd idd ki azt a cukros lét a retekből. Nagyon jó, vitamin dús dolog.

(100%ig komoly amit írtam)Amadeus91
És ez mivel jobb mintha simán megenné a retket? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
vegyél egy retket, vágd ketté és vájd ki a húsának egy részét ilyen félgömb alakban. Tegyél a "gödörbe" kristálycukrot. Várd meg, hogy levet eresszen (félóra) majd idd ki azt a cukros lét a retekből. Nagyon jó, vitamin dús dolog.

(100%ig komoly amit írtam)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ne halgass rájuk, csak a pálinka 😊 A pálinkakezelés adagolását eltaláltad, napi 2-3 feles megfelelő lehet. A torokfertőtlenítő lassan, kis kortyokban fogyasztva vihető be a szervezetbe ugyanis így érintkezik a lehető legnagyobb felületen és leghosszabb ideig a gyulladt területtel. A kezelés időtartama: a pálinkakezelést egészen addig nem szabad abbahagyni, amíg teljesen meg nem szűnik a gyógyszer elfogyasztásakor a torokban jelentkező égő érzés.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
Kiskanálnyi cukorra 5-10 csepp propolisz. bekapod, megvárod míg elolvad a szádba és utána egy 15 percig nem iszol vizet(napi 2x) veszel kakukkfű vagy lándzsásutifű szirupot. Egyébként ha a gyógyszerek nem válltak be akkor nézz utána a népi gyógyászat terén. Sok dolog van amire hasznos.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
aspirin, strepfen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
köszi a válaszokat (különösen tenorxé lehet hasznos)

Black_Adder: már voltam orvosnál, kb semmi értelmeset nem mondott
Rata: akkor a napi 1-2 feles, 3 strepsils marad (vezetni sajnos még nem fogok, nyárra tervezem megcsinálni a jogsit)kristof
Az autó nem jogosítvánnyal megy 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi a válaszokat (különösen tenorxé lehet hasznos)

Black_Adder: már voltam orvosnál, kb semmi értelmeset nem mondott
Rata: akkor a napi 1-2 feles, 3 strepsils marad (vezetni sajnos még nem fogok, nyárra tervezem megcsinálni a jogsit)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nem kell ilyen hamar feladni egy gyógymódot, ki kell tartani mellette 😊 Toljad csak a pálinkát pár napon keresztül, ha meg épp vezetsz ilyesmi akkor a fentebb említett Mebucain, esetleg Strepsils lehet jó...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Torokfájás megszüntetésére miket javasoltok?
eddig próbált: forró tea, forró húsleves, méz, fokhagyma, strepsils, neocitran, pálinkakristof
mebucain, de már ezek is használhattak volna, szóval lehet h felkereshetnél lassan egy orvost...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear