Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
én a Cyberlink PowerDirectort ajánlom 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
próbáld meg a sony vegast
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/JoeyPorter
Nagy méretű dolgokat nem szereti, sőt haszálhatatlan vele.JayB
Hát ez kiváló...azért köszi

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/JoeyPorter
Nagy méretű dolgokat nem szereti, sőt haszálhatatlan vele.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Ventura, ha a bebaszás a lényeg, minek mész a Morrisonsba? Teljesen felesleges akkor.
Valamint sok hely van, ahol csapolva megkapod 200ért a sört, mégiscsak feelingesebb, nem?
Valamint bár Pesten a kutyát nem érdekli az utcánsörözés, de csak fogyasztani tilos a sört, vinni nem.
Ha mondjuk találsz egy nyitott sörösdobozt, van még benne sör, és úgy döntesz hazaviszed, senki se akadályozhat meg benne. 😉

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world widebriareos
lol 😀 am,úgy tényleg, te mit dolgozol? mi a munkád?Ventura
problémákat oldok meg.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world widebriareos
lol 😀 am,úgy tényleg, te mit dolgozol? mi a munkád?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world wide

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ne foss, senki nem fog megbüntetni, bár nem értem miért akarsz egyáltalán az utcán inni, bria is megmondta, a morrisonsban is simán be tudsz baszni olcsóér'
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
nem az hogy gumibotz meg nem gumibot, hanem az, hogy elvileg törvényben van hogy utcán nem lehet inni (közterület vagy mi). akit rajtakapnak azoknak X összeget kell fizetni. mindegy hogy falusi, tanyasi, metropoliszi, ugyanaz vonatkozik rá. ezért nem értem. de amúgy helyes, ha nem büntetnek meg. nekünk ez csak jó. (már csak azért is mert nem lehet mást hallani, mint hogy mindenből a pénzt szedik).

tartsák meg ezt a jó szokásukat akkor...Ventura
Budapest egyes kerületeiben nem lehet alkoholt fogyasztani az utcán, valahol meg igen, de ez legyen a legnagyobb gondod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
nem az hogy gumibotz meg nem gumibot, hanem az, hogy elvileg törvényben van hogy utcán nem lehet inni (közterület vagy mi). akit rajtakapnak azoknak X összeget kell fizetni. mindegy hogy falusi, tanyasi, metropoliszi, ugyanaz vonatkozik rá. ezért nem értem. de amúgy helyes, ha nem büntetnek meg. nekünk ez csak jó. (már csak azért is mert nem lehet mást hallani, mint hogy mindenből a pénzt szedik).

tartsák meg ezt a jó szokásukat akkor...


az italárról meg megvan a véleményem 😊 alapjáraton sem értem hogy miért jó bekúrni már 9-re úgy mint a vaddisznók (maradjon a kocsmák dolga az egész napos itatás). az, hogy 650 forint egy üveg sör... 450 a csapolt, de az sem korsó, hanem egy bögre.
maradok a tesco-nál 😊
ilyen kőbányai vagy mi 150 forint, a gösser 190. a koktél 600, de 21 óráig. (személy szerint annyira nem hat rám a koktél, mert mindenből egy csipetnyit töltenek, a poharat meg telekúrják jéggel)

na jóvan, a lényeg, h köszöntem a válaszokat! és a legfontosabbat :hogy nem annyira büntetnek 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.shawnka
jó lesz valami sio-s is 😊


este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀Szobi22
hát pedig mintha este több rendőrt láttam volna 😀Ventura
nyilván nehéz elképzelni, de pesten nem az a fő feladata a rendőröknek, hogy a sörrel ismerkedő falusi világnézőket gumibotozzák.

mondjuk, nem is értem az alaptervet, morissonsban 9ig mindig koktél akció van, kis pénzből úgy berúgsz h el is felejted ki vagy

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.shawnka
jó lesz valami sio-s is 😊


este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀Szobi22
hát pedig mintha este több rendőrt láttam volna 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.opera.com/browser/download/?os=windows&list=all itt vannak a 10estől, bár gyanús, hogy inkább a gépeddel van valami probléma (bár ötletem sincs, hogy mi :/ )
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, formáztam, csináltam egy 30 gigásat az Ablakoknak. Viszont valaki tudna adni egy linket az opera egyel korábbi változatához? Mert a hivatalos oldalról amit leszedtem, az sajnos elindítás után 3 mp-el azonnal kilép minden egyes alkalommal.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?Ventura
Van ott egy török gyorsétterem mellette, azon az utcán elindulsz befelé és lesz ott egy játszótér de akárhol megoldható, nem veszik szigorúan.JayB
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?Ventura
Van ott egy török gyorsétterem mellette, azon az utcán elindulsz befelé és lesz ott egy játszótér de akárhol megoldható, nem veszik szigorúan.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tudsz 2..n partíciót csinálni a telepítő DVDvel, és érdemes külön partícióra tenni, pont az ilyen miatt. Kell neki, egy 25-30 GB hely viszont kell a Windowsos partíciónak, szóval ez attól is függ, h mekkora a vinyód... A Windows maga elfoglal egy jó 15GB-t, és vannak programok amik csak azon a partíción szeretnek lenni, amelyiken a Windows...

Elvileg enterprise a 'legjobb' az vállalati környezetre van tervezve, de igazából nem tudom, h az ultimate miben különbözik tőle. Nézz árlistát, a legdrágább a legjobb 😀

Viszont mielőtt leformázod az egészet szerintem próbáld ki, h ha langpackkel magyarrá teszed úgy engedi e repairelni, akkor viszont marad az 1 partíció, de maradnak az adatok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nincs meg az eredeti. Igen, ahogyan ultimatere nem lehet enterpriset, ugyanúgy más nyelvűt sem. Engem is meglepett, eszembe nem jutott volna, de hát ez van sajnos.

Viszont ha szarnék rá, és formázással újrarakom:

Sima wines formázással (tehát a win dvd-jével) tudok 2 partíciót csinálni? ÉS ha igen érdemes-e különre rakni a windowst (jelen helyzet alapján nagyon), valamint ha ezt választom, akkor a win7 x86 vagy mi(kisebb bites) verziójának mekkora külön partíció kell, ha arra csak azt rakom?

Valamint melyik win7 a "legjobb"? Mármint ultimate, enterprise, tököm? Mindenképp csak a kisebb bites, 32 asszem, mert a 64hez nagyon kevés a gépem.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nos rendszervisszaállítás kilőve (nincs visszaállítható pont), ezért leszedtem egy win7-et. Ami magyar. Gondoltam ráfrissítek a régire, hátha megjavul, viszont nem engedi, mert az új magyar, a régi angol. Van valami mód rá, hogy a magyart felrakjam a gépre anélkül, hogy formázná az egész gépet? Tele van cuccal, és nem tudok most külső vinyót venni.fetomy
miért nem próbálod a régi angollal? Ha az nincs meg, akkor érdekes megpróbálni, h egy langpackkel átváltod a jelenlegit magyar nyelvűre, bár engem meglep h ez problémát okoz a windowsnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear