NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Nem vagyok nagy szakértő a témában, de szerintem jobban jár az ember, ha nem kész gépet vásárol, hanem egy helyről megvesz mindent alkatrészenként. Mindkét gép jónak néz ki, csak felvetődik pár kérdés:
Kell neked 1.5 TB-os merevlemez? Ha nem tárolsz sok adatot, akkor fölösleges pénzkidobás.
Kell LCD-s csili-vili ház? Mert ha a földön van a sarokba betolva, akkor az is fölösleges.

Egyébként milyen árban van a 2 gép? Mert a 2. drágábbnak tűnik így elsőre.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom, hogy vannak erre specializálódott oldalak, de én mégis inkább itt teszem fel a kérdést.
Szeretnék venni egy jó gémer számítógépet 200 k-ig monitor nélkül. Annyi az elvárásom, hogy a Total War sorozat legújabb darabjai is röccmentesen suhanjanak.

Mire figyeljek? Az alábbi kész cuccot az a cég árulja, ahol a nyomtatómba veszem a patront. Jó lesz ez nekem?

Alaplap: ASUS P7P55D LE Processzor: Intel Core i5-760 2.80GHz BOX Memória: OCZ DDR-3 4Gb 1333 KIT CPU Hütö:Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2 VGA kartya:HD5770 1Gb GIGABYTE Ház: Thermaltake V3 Black Edition VL80001W2Z Tápegység: Gigabyte 550W SuperB GE-P450P-C2 Optikai meghajtó: LG 22x GH22LS50 SATA (fekete)
HDD:Western Digital 500Gb SATA-II 32Mb WD5000AADS A4tech gamer billentyűzet+ egér

Vagy ez?

PC ASUS/GIGABYTE I5 HD GAMER FULL PC INTEL I5-2500 QUAD 3.3Ghz .
8192MB 1333Mhz DDR3RAM MAX 16GB
1500 GB 1.5 TERRABYTE SATAII HDD
ATI RADEON HD 6850 1024MB DDR5 DUAL DVI/HDMI kimenet,Directx 11, PCI-E
20X DVD +/- RW Dual Layer dvd iró
int 7.1 audio , USB 2.0
10/100/1000 Lan + WIFI LAN

8db USB 2.0, 2db elõlapi USB és audio 2.0 ,Fekete-ezüst ATX ház




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, nem ismerem a játékokat, de szerintem kizárt hogy a játékban lenne a hiba. Ami nem akkora hiba, mert 75 fok nem vészes.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Videokártyák hőmérséklete elég magas lehet, passzív kártyáknál elfogadott a 80-100°C között hőmérséklet, de ha ennyire meleg a kártya, akkor javíts a kártya/komplett rendszer hűtésén! Aktív hűtős kártyákra is érvényes az előbb megállapítás, de a maximális üzemi hőjüknek már nem szabadna elérni a 80°C-ot! Nem elég figyelni a GPU hőmérsékletét, a memóriák sokkal könnyebben felfőhetnek, illetve a VRM-ek (voltage regulator module) hőmérséklete is igen magas. apeszos
Mint kiderült 1 másik srácnak ugyanilyen hőfokon volt. Majd holnap "tesztelem" Arma2-t, másfél óra játék után már elő kell jönnie a problémának, ha nem jelentkezik akkor érdekes. Vajon TDU2-ben lenne a hiba? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Könnyű hívogatni, úgyse hajtja be senki 😀 Veled esélyes, hogy találkozok, ha a BMEre jössz (bár haveromat is BMEn 3szor láttam eddig 😀 )
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Gyere a Krákenbe, én holnap ZHk után ott leszek vagy 3ig, meghívlak egy sörre 😀tenorx
kajak rád szakadt a Borsodi sörgyár? 😀
egy kocsma nem tudna ellátni azzal a mennyiséggel,amennyire te meghívtad a fórum tagjait 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyere a Krákenbe, én holnap ZHk után ott leszek vagy 3ig, meghívlak egy sörre 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀Hanni
sokkal jobbat tudok. Az én szobámat takarítsd ki mert kurvára nincs hozzá kedvem 😛haromt
A sajátomhoz nincs kedvem + energiám, nemhogy máséhoz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀Hanni
sokkal jobbat tudok. Az én szobámat takarítsd ki mert kurvára nincs hozzá kedvem 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kösz a tippeket, marad az eredeti terv 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
kocsma

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Elnézést, ah volt már, de egyik ismerősömet érdekelné a következő kérdés:
1. Az NFL shop szállít el Magyarországra?
2. Illetve, hogy található e nálunk olyan bolt, ami focis cuccokat forgalmaz? Ebben megerősítést várok, mert ha jól tudom Pesten van.tüsi91
1. nem
2. igen

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Köszi, én a programban szenvedtem makacs módon, eredménytelenül. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna adni tanácsot hogy állítsam be a VLC media playert alapértelmezett lejátszóként? A DivXszel tele a hócipőm. 😐gyeek
random videófájlon jobb klikk, társítás, kiválasztod a vlct és lista alatt kipipálod h az ilyen fájlokat mindig ezzel nyissa meg. (de a vlcben is betudod állítani)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Valaki tudna adni tanácsot hogy állítsam be a VLC media playert alapértelmezett lejátszóként? A DivXszel tele a hócipőm. 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elnézést, ah volt már, de egyik ismerősömet érdekelné a következő kérdés:
1. Az NFL shop szállít el Magyarországra?
2. Illetve, hogy található e nálunk olyan bolt, ami focis cuccokat forgalmaz? Ebben megerősítést várok, mert ha jól tudom Pesten van.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Videokártyák hőmérséklete elég magas lehet, passzív kártyáknál elfogadott a 80-100°C között hőmérséklet, de ha ennyire meleg a kártya, akkor javíts a kártya/komplett rendszer hűtésén! Aktív hűtős kártyákra is érvényes az előbb megállapítás, de a maximális üzemi hőjüknek már nem szabadna elérni a 80°C-ot! Nem elég figyelni a GPU hőmérsékletét, a memóriák sokkal könnyebben felfőhetnek, illetve a VRM-ek (voltage regulator module) hőmérséklete is igen magas.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Hát, kicsit magas.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi a válaszokat!
Itt, a családomban azt mondják, hogy nem olyan komoly, és az orvos is csak a pihenést tudná javasolni, ráadásul amilyen fasz vagyok, kórházban úgyis csak stresszelnék, akkor már pihenjek itthon rendesen. 😊
Mindenesetre most azért be vagyok szarva, lehet beszélni fogok a háziorvossal.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊Sobri Jóska
Jahh, ezért is írtam be ide hátha van valakinek valami tuti tippje, nyilván nem fogok elindulni csak úgy Bp.-re végigjárni a boltokat 😊 . Mondjuk lehet hogy nem a bowl.hu fórum a legmegfelelőbb ha ilyesmi infóra van szükségem 😀Rataccess
Az könnyen lehet, itt senki nem csal, nem hazudik, csak tisztalelkű grállovagok vannak köztünk. 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊Sobri Jóska
Jahh, ezért is írtam be ide hátha van valakinek valami tuti tippje, nyilván nem fogok elindulni csak úgy Bp.-re végigjárni a boltokat 😊 . Mondjuk lehet hogy nem a bowl.hu fórum a legmegfelelőbb ha ilyesmi infóra van szükségem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Ezt mindenhol megcsinálják neked ha bemész, elmondod mit akarsz, és ahogy írod, maszek a bolt, vagyis kézi számlát is tudnak adni, és nem csak gépit, mint a Mediamarkt szerű nagy üzletekben.Sobri Jóska
Az a baj hogy itt Tatabányán nincs ilyen - van (ahogy Te is írtad) Mediamarkt, van Euronics (itt még meg is kérdeztem hogy lehet-e mást írni a számlára, válasz: persze, ha készpénzben fizetsz akkor akár Gyurcsány Ferencnek is kiállítjuk - pff 😀), meg van pár maszek bolt, akarom mondani volt pár maszek bolt, ezek mára bezártak/becsődöltek, és max. a helyük áll üresen 😊 + eleve kevés az olyan "maszek", ahol ilyen széles a termékpaletta (ahol irodai eszközök és háztartási cuccok is vannak), legalábbis itt helyben.Rataccess
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊