Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még régebben valaki említette hogy ZTE Blade telefonja van. Az illető megmondaná hogy hogy lehet rá játékokat telepíteni? 😊adam8
ha jól emlékszem,Schlecknek van ZTE-je

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Még régebben valaki említette hogy ZTE Blade telefonja van. Az illető megmondaná hogy hogy lehet rá játékokat telepíteni? 😊

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ó, én csak figyeltem, nem személyes tapasztalat. 😊
De egyébként nem 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a kedves feleséged ugye nem olvassa a fórumot? 😛 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
kurvák mindenütt vannak 😀
bár nem mondom, egy kellően helyrerakott kis ázsiai... 😛briareos
Nem kell feltétlenül kurvákban gondolkodnod... a kis (kis bazzeg, bőven van 175-180 cm magas) kínai lányok teljesen odavannak a külföldiekért. Ráadásul fehér bőrűként azt adsz be nekik kb, amit nem szégyellsz. Lehetsz amerikaitól kezdve francián át bármi, ahol fehérek élnek. 😀
Arról pedig nem is szólva, hogy bármelyik nemzetközi egyetem tele van bulizós és bevállalós csajokkal akármelyik országból. A Közel-keleti országokból a számukra szabadságba kerülő egyetemista lánykák enyhén szólva ki vannak éhezve például... 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Az valóban igaz, hogy az országon belüli utazás, a szállások azok pimf összegek, tehát egy többhetes memphisi útba belefér egy miami-i 1 hetes kirándulás, pár száz dollár csak.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
attól is függ, mennyi usában töltött napról lenne szó, mert pár nap memphis után le lehet ugrani óccsóér miamiba, ahol szállás is van semmi pénzért (meg ez igaz az egész usára). csak hogy az egyensúly felé toljam az ázsia-usa mérleget 😊triangle
nem csak arról van szó, én imádtam pl. Párizst, de egy amerikai utat semmi másért adnék fel, küldjenek akár egy koszos kisvárosba, annyira ráálltam már erre a kultúrára
nevezettek nyugodtan szűklátókörűnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
triangle 1 283
attól is függ, mennyi usában töltött napról lenne szó, mert pár nap memphis után le lehet ugrani óccsóér miamiba, ahol szállás is van semmi pénzért (meg ez igaz az egész usára). csak hogy az egyensúly felé toljam az ázsia-usa mérleget 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
ez inkább csak egy újabb tévhitemnek köszönhető, mert én balga teljesen biztos voltam benne, hogy egy amfoci fórumon a többségnél egy Amerikába való utazás minden egyes országot überelne 😊 hát tévedtem, megesikJJ Tiller
Jo, de Memphis-ben nincs ertelmes focicsapat, tragikus a varos sporttortenete... ezt nezd meg 😛Igor
ja bocs, azt nem tudtam, hogy a város karantén alatt van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
ez inkább csak egy újabb tévhitemnek köszönhető, mert én balga teljesen biztos voltam benne, hogy egy amfoci fórumon a többségnél egy Amerikába való utazás minden egyes országot überelne 😊 hát tévedtem, megesikJJ Tiller
Jo, de Memphis-ben nincs ertelmes focicsapat, tragikus a varos sporttortenete... ezt nezd meg 😛

"Memphis has also been represented by several now-defunct professional sports franchises, including the Memphis Pharaohs of Arena Football, Memphis Maniax of the XFL, the Memphis Xplorers of the AF2, the Memphis Showboats of the USFL, the Memphis Southmen of the WFL, the Memphis Houn'Dawgs of the ABA, the Memphis Sounds of the original ABA in the late 1960s and early 1970s, and the Memphis Mad Dogs of the CFL. In 1993, the Memphis Hound Dogs was a proposed NFL expansion that was passed over in favor of the Jacksonville Jaguars and Carolina Panthers.

En is Shanghai-ra szavazok 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
hát én sem gondolkoznék, ha florida lenne a célpont 😉

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
ez inkább csak egy újabb tévhitemnek köszönhető, mert én balga teljesen biztos voltam benne, hogy egy amfoci fórumon a többségnél egy Amerikába való utazás minden egyes országot überelne 😊 hát tévedtem, megesikJJ Tiller
Én nálam annyira egyértelmű Amerika, hogy már arra se voltam hajlandó, hogy beírjam.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
ez inkább csak egy újabb tévhitemnek köszönhető, mert én balga teljesen biztos voltam benne, hogy egy amfoci fórumon a többségnél egy Amerikába való utazás minden egyes országot überelne 😊 hát tévedtem, megesikJJ Tiller
én speciel egyetlen másik országba sem akarok elmenni 😀
dehát ezt a rangomból is ehet tudni http://www.youtube.com/watch?v=0wIm_41OIOM&feature=related

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
ez inkább csak egy újabb tévhitemnek köszönhető, mert én balga teljesen biztos voltam benne, hogy egy amfoci fórumon a többségnél egy Amerikába való utazás minden egyes országot überelne 😊 hát tévedtem, megesik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!).brk
kurvák mindenütt vannak 😀
bár nem mondom, egy kellően helyrerakott kis ázsiai... 😛

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
imádom amikor JJ téved 😀 abszolút nincs ázsiafétisem, sőőt. de tartom, hogy ha ilyen lehetőségem lenne, Sanghaj, egész egyszerűen sokkal több új impresszió érne, más arcát ismerném meg a világnak és nyitottnak kell lenni. szvsz többet profitálna bria Sanghajjal, de az ő döntése (gondolj a kurvákra, a kuuuurvááák!)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
briareos:
Van pénz, van pénz! Politikus... 😂 😂 😂toxique
boldog lennék ha úgy keresnék 😀

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
briareos:
Van pénz, van pénz! Politikus... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Na igen, mondjuk a sanghaji nyár az nem jó. 😀 Viszont az ősz nagyon kellemes és a tavasz is buli. A tél meg laza nagyon, alig-alig esik a hó (van, hogy egyáltalán nem), és ami leesik, az sem marad meg. A leghidegebb idő pedig talán -1 fok volt tavaly. A tavasz végével viszont beáll a 30+ fok dögmeleg, napsütés viszont alig van. Párás f.s, de ha átveszed a kínaiak lazább stílusát, akkor ki lehet bírni (értsd: nem rohansz sehová, stb).
DS!Darksun3
Naná, h. Sanghai!! Én is jártam arra. A "legeurópaibb-amerikaibb" város. Csak arra vigyázz, ha elmész otthonról, hazatalálj! (mert egy fél nap alatt felhúznak egy új városrészt! 😀)zemanla
egyre inkább hajlok a kína felé.
mondjuk ha addig úgy dolgozok ahogy mostanában (az aktuális betegeskedő hetet leszámítva) akkor még az is lehet, hpgy mind kettőt meglátogatom.

Nagyon ellenkezőek a városok, de mind a kettő nagyon vonz. Memphis mint zenei zarándokpont, (Elvis, Cash, Timberlake :lol😊
Shanghai meg a pezsgés, tényleg a kultúrsokk.
na majd meglátjuk.
Amúgy 106 rugótól már van repjegy sanghaiba, igaz ruszkikkal 😊

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na igen, mondjuk a sanghaji nyár az nem jó. 😀 Viszont az ősz nagyon kellemes és a tavasz is buli. A tél meg laza nagyon, alig-alig esik a hó (van, hogy egyáltalán nem), és ami leesik, az sem marad meg. A leghidegebb idő pedig talán -1 fok volt tavaly. A tavasz végével viszont beáll a 30+ fok dögmeleg, napsütés viszont alig van. Párás f.s, de ha átveszed a kínaiak lazább stílusát, akkor ki lehet bírni (értsd: nem rohansz sehová, stb).
DS!Darksun3
Naná, h. Sanghai!! Én is jártam arra. A "legeurópaibb-amerikaibb" város. Csak arra vigyázz, ha elmész otthonról, hazatalálj! (mert egy fél nap alatt felhúznak egy új városrészt! 😀)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na igen, mondjuk a sanghaji nyár az nem jó. 😀 Viszont az ősz nagyon kellemes és a tavasz is buli. A tél meg laza nagyon, alig-alig esik a hó (van, hogy egyáltalán nem), és ami leesik, az sem marad meg. A leghidegebb idő pedig talán -1 fok volt tavaly. A tavasz végével viszont beáll a 30+ fok dögmeleg, napsütés viszont alig van. Párás f.s, de ha átveszed a kínaiak lazább stílusát, akkor ki lehet bírni (értsd: nem rohansz sehová, stb).
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, xp-ről beszéltem. Megnéztem a két, általad említett fület, ott üres volt a lista. A letiltást csak a végső esetben próbálnám meg, nem tudom, van-e esetleg más tipped. Amúgy a semmiből kezdte el ezt csinálni, egyik pillanatban minden működött, a következőben viszont már ezek a jelek jelentkeztek. Köszönöm a segítséget.Szokol
Először futtass le egy kémprogram keresőt, remélhetőleg ez megoldja a gondot. Ha nem, csak manuálisan tudod állítgatni az Internenetbeállítások/speciális fülön, az kissé hosszadalmas meló. Vagy a sysregistry-ben, de azt nem javaslom.....apeszos
😀

A dátumot sikerült 2012-re állítani, amitől meghülyült minden, még az F-Secure is. Amint belőttünk a megfelelő dátumot, minden tökéletesen működött. Szép a számítástechnika, ugye?
Mindenesetre köszönöm a segítséget! 😊Szokol
😀 Az ember a legegyszerűbbre nem gondol sosem....
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Nézd meg a vezérlőpult/internet beállítások/Tartalom/Tanusítványok részen mik vannak betöltve. A személyes, más személyek fül alatt jó, ha üres a lista. Végső megoldásként ugyan itt a speciális gombra kattintva be tudod állítani, hogy ne kérjen tanusítványt egyáltalán. Persze csak ha XP-d van. W7-ben nem tudom....apeszos
Igen, xp-ről beszéltem. Megnéztem a két, általad említett fület, ott üres volt a lista. A letiltást csak a végső esetben próbálnám meg, nem tudom, van-e esetleg más tipped. Amúgy a semmiből kezdte el ezt csinálni, egyik pillanatban minden működött, a következőben viszont már ezek a jelek jelentkeztek. Köszönöm a segítséget.Szokol
Először futtass le egy kémprogram keresőt, remélhetőleg ez megoldja a gondot. Ha nem, csak manuálisan tudod állítgatni az Internenetbeállítások/speciális fülön, az kissé hosszadalmas meló. Vagy a sysregistry-ben, de azt nem javaslom.....apeszos
😀

A dátumot sikerült 2012-re állítani, amitől meghülyült minden, még az F-Secure is. Amint belőttünk a megfelelő dátumot, minden tökéletesen működött. Szép a számítástechnika, ugye?

Mindenesetre köszönöm a segítséget! 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
én Sanghajba mennék. nagybátyám és szomszédom is volt, teljesen más világ. biztos jó Memphis meg minden, de több leszel akkor, ha Sanghajba mész ki. kultúrsokk.brk
+1 Sanghaj, csak a monszunidőszak felejtős.Dzsokijuing
azért ez szörnyű 😛 mennyi embernek van ázsiafétise, pfej 😊

JJ Tiller
FedEx 😂
http://www.youtube.com/watch?v=IMWZ37ZyU6E

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
jaja, mind a kettő érdekesnek hangzik.
hát majd meglátjukbriareos
én Sanghajba mennék. nagybátyám és szomszédom is volt, teljesen más világ. biztos jó Memphis meg minden, de több leszel akkor, ha Sanghajba mész ki. kultúrsokk.brk
+1 Sanghaj, csak a monszunidőszak felejtős.Dzsokijuing
azért ez szörnyű 😛 mennyi embernek van ázsiafétise, pfej 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal