Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
jaja, mind a kettő érdekesnek hangzik.
hát majd meglátjukbriareos
én Sanghajba mennék. nagybátyám és szomszédom is volt, teljesen más világ. biztos jó Memphis meg minden, de több leszel akkor, ha Sanghajba mész ki. kultúrsokk.brk
+1 Sanghaj, csak a monszunidőszak felejtős.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az internet explorer és a mozilla firefox is állandóan tanúsítványt akar letölteni, de minden egyes oldal esetében. Emellett nem akar működni a gmail-en a chatfelület. Utóbbi a nagyobb probléma, mert kisebb szakmai egyeztetéseket itt kellene lefolytatnom. Én valamiért a javara gyanakszom, de már frissítettem, ahogy a mozilát is, szóval ez se biztos. Előre is köszönöm a segítséget!Szokol
Nézd meg a vezérlőpult/internet beállítások/Tartalom/Tanusítványok részen mik vannak betöltve. A személyes, más személyek fül alatt jó, ha üres a lista. Végső megoldásként ugyan itt a speciális gombra kattintva be tudod állítani, hogy ne kérjen tanusítványt egyáltalán. Persze csak ha XP-d van. W7-ben nem tudom....apeszos
Igen, xp-ről beszéltem. Megnéztem a két, általad említett fület, ott üres volt a lista. A letiltást csak a végső esetben próbálnám meg, nem tudom, van-e esetleg más tipped. Amúgy a semmiből kezdte el ezt csinálni, egyik pillanatban minden működött, a következőben viszont már ezek a jelek jelentkeztek. Köszönöm a segítséget.Szokol
Először futtass le egy kémprogram keresőt, remélhetőleg ez megoldja a gondot. Ha nem, csak manuálisan tudod állítgatni az Internenetbeállítások/speciális fülön, az kissé hosszadalmas meló. Vagy a sysregistry-ben, de azt nem javaslom.....
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jaja, mind a kettő érdekesnek hangzik.
hát majd meglátjukbriareos
én Sanghajba mennék. nagybátyám és szomszédom is volt, teljesen más világ. biztos jó Memphis meg minden, de több leszel akkor, ha Sanghajba mész ki. kultúrsokk
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Az internet explorer és a mozilla firefox is állandóan tanúsítványt akar letölteni, de minden egyes oldal esetében. Emellett nem akar működni a gmail-en a chatfelület. Utóbbi a nagyobb probléma, mert kisebb szakmai egyeztetéseket itt kellene lefolytatnom. Én valamiért a javara gyanakszom, de már frissítettem, ahogy a mozilát is, szóval ez se biztos. Előre is köszönöm a segítséget!Szokol
Nézd meg a vezérlőpult/internet beállítások/Tartalom/Tanusítványok részen mik vannak betöltve. A személyes, más személyek fül alatt jó, ha üres a lista. Végső megoldásként ugyan itt a speciális gombra kattintva be tudod állítani, hogy ne kérjen tanusítványt egyáltalán. Persze csak ha XP-d van. W7-ben nem tudom....apeszos
Igen, xp-ről beszéltem. Megnéztem a két, általad említett fület, ott üres volt a lista. A letiltást csak a végső esetben próbálnám meg, nem tudom, van-e esetleg más tipped. Amúgy a semmiből kezdte el ezt csinálni, egyik pillanatban minden működött, a következőben viszont már ezek a jelek jelentkeztek. Köszönöm a segítséget.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az internet explorer és a mozilla firefox is állandóan tanúsítványt akar letölteni, de minden egyes oldal esetében. Emellett nem akar működni a gmail-en a chatfelület. Utóbbi a nagyobb probléma, mert kisebb szakmai egyeztetéseket itt kellene lefolytatnom. Én valamiért a javara gyanakszom, de már frissítettem, ahogy a mozilát is, szóval ez se biztos. Előre is köszönöm a segítséget!Szokol
Nézd meg a vezérlőpult/internet beállítások/Tartalom/Tanusítványok részen mik vannak betöltve. A személyes, más személyek fül alatt jó, ha üres a lista. Végső megoldásként ugyan itt a speciális gombra kattintva be tudod állítani, hogy ne kérjen tanusítványt egyáltalán. Persze csak ha XP-d van. W7-ben nem tudom....
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Memphis... közel van Lynchburg-höz. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Az internet explorer és a mozilla firefox is állandóan tanúsítványt akar letölteni, de minden egyes oldal esetében. Emellett nem akar működni a gmail-en a chatfelület. Utóbbi a nagyobb probléma, mert kisebb szakmai egyeztetéseket itt kellene lefolytatnom. Én valamiért a javara gyanakszom, de már frissítettem, ahogy a mozilát is, szóval ez se biztos. Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bár Memphisben még nem voltam, de egyértelműen Sanghaj (több, mint valószínű ez így lenne akkor is, ha megjártam volna MEM-t is).
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Memphisben meg van Elvisőrület, gyapotmúzeum, oszt ennyi.Sobri Jóska
meg tigrisek és grizzlikHöri
Pláne Sanghaj. 😊Sobri Jóska
mondjuk bria feltehette volna úgy is a kérdést, hogy futball vagy kurvák, bár gondolom szofisztikáltabb akart most lenni, azért helyettesítette be városnevekkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Memphisben meg van Elvisőrület, gyapotmúzeum, oszt ennyi.Sobri Jóska
meg tigrisek és grizzlikHöri
Pláne Sanghaj. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Memphisben meg van Elvisőrület, gyapotmúzeum, oszt ennyi.Sobri Jóska
meg tigrisek és grizzlik

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Sanghaj-ban volt egy jó ismerős, ő szuperlativuszokban beszélt róla (persze, ha nem csóróskodni mész).
Minden eladó, minden megvehető, minden fullos, minden szórakoztató, minden gigászi, csak bírd az ingereket. Olyan osztályon felüli csajok -szintén eladóak-, hogy ha bírod a sárgákat, akkor szinte paradicsom ezügyben.
Memphisben meg van Elvisőrület, gyapotmúzeum, oszt ennyi.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
jaja, mind a kettő érdekesnek hangzik.
hát majd meglátjuk

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
ez kérdés? lehetsz a bowl.hu Bombera Krisztinája, ki tudna elszalasztani egy ilyen esélyt? 😊

de viccen kívül is
http://www.youtube.com/watch?v=4JzuZW-Lcns


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nyári vakáció...
aztán meglátjuk megtetszik-e valamelyik helybriareos
és miért pont ez a kettő? 😊Fucu
legjobb barátom shanghaiba pattant le, egy másik nagyon jó barátom meg memphisbe, és erősen invitálnak mind a ketten.
mondjuk a legjobb az lenne ha mind a kettő befigyelnebriareos
akkor bármelyiket is választod nem jársz rosszul szerintem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Meló?Drabin
nyári vakáció...
aztán meglátjuk megtetszik-e valamelyik helybriareos
és miért pont ez a kettő? 😊Fucu
legjobb barátom shanghaiba pattant le, egy másik nagyon jó barátom meg memphisbe, és erősen invitálnak mind a ketten.
mondjuk a legjobb az lenne ha mind a kettő befigyelne

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
memphis vagy shanghai?briareos
Meló?Drabin
nyári vakáció...
aztán meglátjuk megtetszik-e valamelyik helybriareos
és miért pont ez a kettő? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
memphis vagy shanghai?briareos
Memphis, bár én utálom Ázsiát
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
memphis vagy shanghai?briareos
memphis



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
memphis vagy shanghai?briareos
Meló?Drabin
nyári vakáció...
aztán meglátjuk megtetszik-e valamelyik hely

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
memphis vagy shanghai?briareos
Meló?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
memphis vagy shanghai?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én kb két hete rájöttem ilyen téren, egy oldal felesleges, googleba sorozat cím plusz S..E.. verzióba aktuális szám és mögé, hogy felirat, ott lesz mindig első 5 találatban, ha van magyar verzió
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudja valaki, hogy mi a helyzet a feliratok.org és a hosszupuska oldalakkal? volt ugye az az sg-s balhé, utána a feliratok.hu elköltözött, de pár napja már egyik sem működik...JJ Tiller
Milyen sg balhé?apeszos
http://www.lspeed.info/index.php?topic=9755.0JJ Tiller
Azt hittem a StarGate-re gondolsz.. 😀 De megnyugodtam, az én sorozatos oldalam megvan még, feliratokkal együtt...
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
nem tudja valaki, hogy mi a helyzet a feliratok.org és a hosszupuska oldalakkal? volt ugye az az sg-s balhé, utána a feliratok.hu elköltözött, de pár napja már egyik sem működik...JJ Tiller
Hosszupuska már megy egy ideje megint, emlékszem, mikor megérkeztem szombaton már nem volt karbantartás.
Feliratoknál meg nekem is a valaki által erre a fórumra linkelt új tükrön sikerült keresgélni.