Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én Kispestre jártam hatosztályosba, a Deákba. igaz lassan ennek 10 éve, és nem tudom milyen állomány van ott, de valahogy csak ember lett belőlem. de vszleg nem az elit színvonal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Asszony azt mondta, ha már annyit lógok itt a fiatalság között a fórumon, akkor kérdezzem meg, hogy ki, mit tud a a budapesti hatosztályos gimikről, azaz melyikbe érdemes felvételizni?

Persze Rajnán és a Radnótin kívül. 😊vadibandi
verespalneba NE
berzsenyi jobbfajta de azert ott is honol a demagogia bizonyos szinten
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Asszony azt mondta, ha már annyit lógok itt a fiatalság között a fórumon, akkor kérdezzem meg, hogy ki, mit tud a a budapesti hatosztályos gimikről, azaz melyikbe érdemes felvételizni?

Persze Rajnán és a Radnótin kívül. 😊




több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
nem találom, ha megvan azonnal beteszem mert tényleg hatalmas.gabtsi
that's what he said
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tuti, hogy igen. verset írt talán németül is meg tükörírásban is. és sztem vitraynál is volt, és úgy rémlik én láttam azt a videot nem olyan régen. de nem találom, ha megvan azonnal beteszem mert tényleg hatalmas.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Volt kb. 14-15 éve a Ki Mit Tudban és a Friderikusz Showban egy tag, aki egyszerre írt és számolt a két kezével, közben verset mondott, valamint egy szöveget olvastak fel neki amit aztán visszamondott. Csak úgy eszembe jutott, és megnézném újra a dolgait, valahol biztos fent vannak a neten.

Vágja valaki ki volt ez, fellelhető e még valahol a produkciója?
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tűzrókát használok és az ajánlott termékek beváltak. Köszi mindenkinek!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Operához NoAds a dolog neve. Csak hogy nehogy emiatt mondj le a legjobb böngészőről. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AdBlock Plus. Már feltéve ha Firefoxot használsz. Azt tudom hogy pl. Operához is van hasonló kiegészítő, többi böngészőhöz nem tudok.Delete
igen, Firefoxhoz, Operához és Chrome-hoz is van ilyen, a többi böngészőt meg szvsz nem érdemes használni
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nekem olyan gondom lenne, hogy pl. nso.hu és egyéb olyan oldalak, ahol hirdetések arzenáljával találkozunk finoman szólva zabálja a memóriámat (nem az enyémét, a gépét). Nem tud vki olyan megoldást amivel ezek letilthatóak vagy hasonló?
A ne menjek arra az oldalra tartalmú válaszok nem elégítenek ki. 😛 😀

Előre is köszönöm.tüsi91
AdBlock Plus. Már feltéve ha Firefoxot használsz. Azt tudom hogy pl. Operához is van hasonló kiegészítő, többi böngészőhöz nem tudok.


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nekem olyan gondom lenne, hogy pl. nso.hu és egyéb olyan oldalak, ahol hirdetések arzenáljával találkozunk finoman szólva zabálja a memóriámat (nem az enyémét, a gépét). Nem tud vki olyan megoldást amivel ezek letilthatóak vagy hasonló?
A ne menjek arra az oldalra tartalmú válaszok nem elégítenek ki. 😛 😀

Előre is köszönöm.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Túl strapás, gusztustalan, sok ember undorodik tőle, de ami a legfontosabb, sok törődést igényel.
Valamint a rövid, sportos férfiasabb is.
ha nem megy a csajozás, akkor rasztahajjal se fog jobban menni, ha meg megy, akkor megy rasztahaj nélkül is. 😉Sobri Jóska
ha a megy a csajozás akkor gyanítom rasztával is menni fog 😊 egyébként csak egy félelmem van vele amit te is írtál: a törődés, azért is kérdeztem h van-e itt vki, ha igen ő mennyit foglalkozik vele.
a többi része szubjektív a lényeg sztem h nekem tetszenkristof
És persze a pénzt is vedd figyelembe. Haveromnak megcsinálták, de mivel valamit elb*sztak benn a legelején leis kellett vágni rá két hétre. Kidobott jó sok pénzt a semmire. Másik haveromnak meg 3 évig volt, mikor levágatta és szétbontották, találtak benne érdekes dolgokat, fésű, fog, kavicsok... Szerintem csak akkor vállald be, ha már elkötelezted magad mellette.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Ha már Pécs...
már több mint 1 hónapja zárva van a kedvenc kiszállítós pizzériám Pécsett (finezza...660/30-as és nagyon jó volt)
Vki vmit ajánlani? Főnix drága, Póker elmegy, de annyira nem jó, hogy 850-et kiadjak érte. Casa 500 forintos pizza meg elég fos.Bébé
Én Pizza Kingtől szoktam, 760 és klasszisokkal jobb mint a Casa "pizzája" 😀
www.pizzakingpecs.comTomeee
nah és még kajajegy is játszik...akkor jövő7en tesztelem...kössz
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ha már Pécs...
már több mint 1 hónapja zárva van a kedvenc kiszállítós pizzériám Pécsett (finezza...660/30-as és nagyon jó volt)
Vki vmit ajánlani? Főnix drága, Póker elmegy, de annyira nem jó, hogy 850-et kiadjak érte. Casa 500 forintos pizza meg elég fos.Bébé
Én Pizza Kingtől szoktam, 760 és klasszisokkal jobb mint a Casa "pizzája" 😀
www.pizzakingpecs.com

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Ha már Pécs...
már több mint 1 hónapja zárva van a kedvenc kiszállítós pizzériám Pécsett (finezza...660/30-as és nagyon jó volt)
Vki vmit ajánlani? Főnix drága, Póker elmegy, de annyira nem jó, hogy 850-et kiadjak érte. Casa 500 forintos pizza meg elég fos.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én kiraktam Fake, ha éppen Pécsen lennék meg is nézném.
szerk: ja most látom holnap este lesz, akkor úgy mondom ha nem lenne pont buli akkor meg is nézném 😀Tomeee
koszi szepen

mar egy megosztas is szamit mert en hiaba osztanam meg
mivel csak olyan ismeroseim vannak pecsen akiknek ez nem lenne nagy ujdonsag
masreszrol biztos lesznek meg ilyen sessionok ahol majd ratudsz nezni a dologra
a lenyeg h a koztudatba lappangjon a kor 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nem volt rasztám és nem is akarok, de sztem vállald be.
Főleg akkor ha már van olyan hosszú a hajad.
Ha nem jön be, akkor 1 hét után levágatod és kész.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Én kiraktam Fake, ha éppen Pécsen lennék meg is nézném.
szerk: ja most látom holnap este lesz, akkor úgy mondom ha nem lenne pont buli akkor meg is nézném 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha megtudod allni h ne moss hajat/fejet evekig csak akkor vallald be.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
A lényeg, hogy ne rohadjon ki a hajad, a fejbőröd. 😊
Ha tudsz vele rendesen foglalkozni, akkor nem lesz vele gond. Annyi "meló" van vele, mint egy átlagos hosszú hajjal, az öntisztulás kamu. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Túl strapás, gusztustalan, sok ember undorodik tőle, de ami a legfontosabb, sok törődést igényel.
Valamint a rövid, sportos férfiasabb is.
ha nem megy a csajozás, akkor rasztahajjal se fog jobban menni, ha meg megy, akkor megy rasztahaj nélkül is. 😉Sobri Jóska
ha a megy a csajozás akkor gyanítom rasztával is menni fog 😊 egyébként csak egy félelmem van vele amit te is írtál: a törődés, azért is kérdeztem h van-e itt vki, ha igen ő mennyit foglalkozik vele.
a többi része szubjektív a lényeg sztem h nekem tetszen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vannak meg a forumon akik pecsett tanulnak ?
kis keresem lenne hozzajukFake
Konqueror, Zorddd, én, meg még biztos páran.Tomeee
http://lax-in-pecs.atw.hu/

Feb. 9-én este 20:00 kor NYÍLT LACROSSE EDZÉSt tartunk a Jakabhegyi úti kollégium tornacsarnokában.

Találkozó: 19:45 30-as küt utcai végálomás

Minden érdeklődőt várunk.

ha megtennetek azt h ezt a ket dolgot korbetudnatok linkelni a sulitarsaitoknak roppant halas lennek
az adam jofej srac o is egyetemre jar pecsre es tok rendes h probalja a dolgot forszirozni
csak ezert szeretnem a segitsegeteket kerni. ha csak par ember lemegy megnezni h mi is ez tulajdonkeppen
mar az is tok jo lenne. megtennetek/tenned h pl faszbukra kiteszegeted ezeket ?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Micsoda problémák 😀Vadkender
Gondolom ő is olyat akar.eaglesmcnabb
ja, erősen gondolkozom rajtakristof
Túl strapás, gusztustalan, sok ember undorodik tőle, de ami a legfontosabb, sok törődést igényel.
Valamint a rövid, sportos férfiasabb is.
ha nem megy a csajozás, akkor rasztahajjal se fog jobban menni, ha meg megy, akkor megy rasztahaj nélkül is. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van itt vki akinek raszta haja van?kristof
Micsoda problémák 😀Vadkender
Gondolom ő is olyat akar.eaglesmcnabb
ja, erősen gondolkozom rajta
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
van itt vki akinek raszta haja van?kristof