Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ez a helyzet: Win32/PSW.OnLineGames.PQQ trójai módosulat a műveleti memóriában. Nem lehet akciót végrehajtani a memória fertőzése ellen. A rendszermemóriát megfertőzte a következő fájl: C:\WINDOWS\system32\arking0.dll.JoeyPorter
Ha már beütött a baj mindenképp javaslom a reinstallt én is. Hogy milyen vírusírtó az igazából mindegy, a lényeg h legyen. A próbaverziót nem tudom, ha nem enged frissíteni, akkor valamivel kevesebbet tud, mint a rendes, mert mindennap tölt le valami frissítést, de egy régebbi trójai ellen ugyanolyan hatékony lehet.
A norton nekem nem jött be, emlékeim szerint nagyon belassította a gépet, de lehet h a vassal volt a baj. De akármit találsz ingyenesen az megfelel. Hogy melyik a jobb, mint látod amúgy is megoszlanak a vélemények...

Nekem valamelyik PCWorldhöz járt eset, és az újságban található kóddal egy hónapig frissíti magát. Tehát gyakorlatilag csak az újságot kell megvenni hozzá /*vagy jó magyar szokás szerint csak kinézni belőle a kódot ami alapján megkapod a jelszót*/

Btw: A legnagyobb biztonsági rés továbbra is a felhasználó. Ismeretlen eredetű filet tanúsítvány nélkül ismeretlen oldalról letölteni és futtatni nem szerencsés, főleg ha vírusirtód sincs...
Mellesleg ha tudod honnan jött a fertőzött file, akkor az oldalt esetleg bejelentheted támadó oldalként, a mozzilla (de biztos a chrome és az opera is) figyelmezteti utána a többi felhasználót...

//A dll dolog meg nagyon el lett kúrva sok minden miatt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
win reinstall. mással nem lehet ezeket a szarokat rendesen leirtani
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ez a helyzet: Win32/PSW.OnLineGames.PQQ trójai módosulat a műveleti memóriában. Nem lehet akciót végrehajtani a memória fertőzése ellen. A rendszermemóriát megfertőzte a következő fájl: C:\WINDOWS\system32\arking0.dll.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem meg az Avast van fenn. Ingyenes és nem is kell baszkurálnom vele állandóan. Többre nem nagyon van szükségem.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én speciel AVG párti vagyok egy ideje. De ez tényleg ízlések és pofonok dolog
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nálam is az ESET a nyerő, főleg mert ingyen van teljes verziós ( Schönherz ftw ). Nortonom is volt fent, mert azt kaptam a géphez, de az nekem nagyon belassította a gépet, úgyhogy marad az ESET.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Trójaiak ellen melyik a leghatásosabb vírusirtó?JoeyPorter
Én ESET-et használok és elégedett vagyok vele, biztos védelmet nyújt és annyira a rendszert se lassítja...Black_Adder
Én viszont a Nortont ajánlom, de ez a téma teljesen megfelel az ízlések és pofonok témájának is. Mindig mindenki mást mond. Azt javaslom próbálgass.

kistestvérem beszedett egy spyware-t amaz gépemnél így egyetlen program sem indul el. (tehát az írtó sem)

mit tudok még csinálni a szervízbe induláson kívül? 😕Höri
Mivel mindent kipróbáltál egyértelmű,hogy reinstall, formázással, és az ügyből tanulva, máskor neengedd a tesódat a géphez. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt tudod, hogy mi a neve? Egy csomó ilyenre van külön leszedő program, hátha.F.Schleck
sajnos nem

de az ötlet jó mert a hátteret átírta a saját szövegére, majd az meg guglizom

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt tudod, hogy mi a neve? Egy csomó ilyenre van külön leszedő program, hátha.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
abban elindul, és a spyware terminator szerint ki is írtotta, de nem...Höri
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra?apeszos
"a rendszer visszaállítás nem tudja megvédeni a számítógépet" 😐Höri
Nem is megvédenie kellene, hanem a spyware észlelése előtti időpontra visszaállítani a rendszert. De ha nem hát nem. Feljebb írtam, egy Live CD sok mindenre megoldás, többek között erre is. Ha arról bootolsz, nagy valószínűséggel ki tudod irtani a kártékonyságot.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csökkentett mód?Matthew99
abban elindul, és a spyware terminator szerint ki is írtotta, de nem...Höri
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra?apeszos
"a rendszer visszaállítás nem tudja megvédeni a számítógépet" 😐

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Trójaiak ellen melyik a leghatásosabb vírusirtó?JoeyPorter
Én ESET-et használok és elégedett vagyok vele, biztos védelmet nyújt és annyira a rendszert se lassítja...Black_Adder
a próbaverziós is jó ellene?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csökkentett mód?Matthew99
abban elindul, és a spyware terminator szerint ki is írtotta, de nem...Höri
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csökkentett mód?Matthew99
abban elindul, és a spyware terminator szerint ki is írtotta, de nem...

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Csökkentett mód?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kistestvérem beszedett egy spyware-t amaz gépemnél így egyetlen program sem indul el. (tehát az írtó sem)

mit tudok még csinálni a szervízbe induláson kívül? 😕Höri
winfos reinstall. CD-ről bootolva, és vinyó formázás.

ezt csinálnák a szervízben is, csak így nem kell érte fizetni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kistestvérem beszedett egy spyware-t amaz gépemnél így egyetlen program sem indul el. (tehát az írtó sem)

mit tudok még csinálni a szervízbe induláson kívül? 😕

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Trójaiak ellen melyik a leghatásosabb vírusirtó?JoeyPorter
Én ESET-et használok és elégedett vagyok vele, biztos védelmet nyújt és annyira a rendszert se lassítja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Trójaiak ellen melyik a leghatásosabb vírusirtó?

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Így néz ki egy igazi Cards fan, egy ilyen szezon után. Ne csodálkozzunk rajta. 😀Vadkender
Megvan a ribanc! :rolleyes:
Nem volt választása.catattack
Big Ben 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Próbálok filmet nézni, de bármelyiket megnyitom nincs hangja és valami hibaüzenet jön fel, hogy telepítsem a DirectShow decodert. Rákerestem, fel is telepítettem, de még mindig nem jó. Kezd már kicsit felhúzni. Ötletek?peti46
valószínűleg felraktál egy szép vírust (maga a decoder az)JJ Tiller
Igen, az ilyenekre mindig érdemes rákeresni. Egyébként az eredeti hsz-be is beszerkeszthetné valaki azt, hogy vírus, nehogy véletlenül valaki jó szándékkal rákeressen és letöltse ő is.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Próbálok filmet nézni, de bármelyiket megnyitom nincs hangja és valami hibaüzenet jön fel, hogy telepítsem a DirectShow decodert. Rákerestem, fel is telepítettem, de még mindig nem jó. Kezd már kicsit felhúzni. Ötletek?peti46
valószínűleg felraktál egy szép vírust (maga a decoder az)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
Így néz ki egy igazi Cards fan, egy ilyen szezon után. Ne csodálkozzunk rajta. 😀Vadkender
Megvan a ribanc! :rolleyes:
Nem volt választása.
több mint 13 éve
peti46 124
Próbálok filmet nézni, de bármelyiket megnyitom nincs hangja és valami hibaüzenet jön fel, hogy telepítsem a DirectShow decodert. Rákerestem, fel is telepítettem, de még mindig nem jó. Kezd már kicsit felhúzni. Ötletek?

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
jó... B-terv:
igyál még kettőt,
vedd fel a csajozós ingedet,
nézzél meg indulás előtt még egy GGG moviet
aztán irány vadászni,
majd feküdj le.
a prédávalbriareos
Na Ez már Beszéd4catattack
Így néz ki egy igazi Cards fan, egy ilyen szezon után. Ne csodálkozzunk rajta. 😀


Vadkender on Twitter