Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
E-mailen küldtek egy fájlt. Le akartam tölteni és ezt irja ki:
{'ret':2,'message':'Probléma a csatolmánnyal','reason':'postafiók elérési hiba','code':'#04850'}

Mi a k.rva fasz van?catattack
Valószínűleg postafiók elérési hiba lehet a háttérben, ami miatt probléma van a csatolmánnyal.szaba
Az a gáz, hogy minden mailben kapott csatolmányhoz ezt írja ki, még ahhoz is, amelyet már le tudtam tölteni egyszer!catattack
Hozz létre új e-mail címet lehetőleg más szolgáltatónál és próbáld meg arra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
catattack 3 520
E-mailen küldtek egy fájlt. Le akartam tölteni és ezt irja ki:
{'ret':2,'message':'Probléma a csatolmánnyal','reason':'postafiók elérési hiba','code':'#04850'}

Mi a k.rva fasz van?catattack
Valószínűleg postafiók elérési hiba lehet a háttérben, ami miatt probléma van a csatolmánnyal.szaba
Az a gáz, hogy minden mailben kapott csatolmányhoz ezt írja ki, még ahhoz is, amelyet már le tudtam tölteni egyszer!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
NFL kártyát hol tudok venni?
konkrétan egy Eric Berry rookie kártya érdekelnekristof
ebay


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
a küldőt, hogy küldje el újra. Általában a küldési művelet szokott 'elromlani'.szaba
Köszönöm!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Valószínűleg postafiók elérési hiba lehet a háttérben, ami miatt probléma van a csatolmánnyal.szaba
Tudok tenni valamit?catattack
Nyilván kaptad a mailt. Kérd meg a küldőt, hogy küldje el újra. Általában a küldési művelet szokott 'elromlani'.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Valószínűleg postafiók elérési hiba lehet a háttérben, ami miatt probléma van a csatolmánnyal.szaba
Tudok tenni valamit?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NFL kártyát hol tudok venni?
konkrétan egy Eric Berry rookie kártya érdekelne
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
E-mailen küldtek egy fájlt. Le akartam tölteni és ezt irja ki:
{'ret':2,'message':'Probléma a csatolmánnyal','reason':'postafiók elérési hiba','code':'#04850'}

Mi a k.rva fasz van?catattack
Valószínűleg postafiók elérési hiba lehet a háttérben, ami miatt probléma van a csatolmánnyal.
több mint 13 éve
catattack 3 520
E-mailen küldtek egy fájlt. Le akartam tölteni és ezt irja ki:
{'ret':2,'message':'Probléma a csatolmánnyal','reason':'postafiók elérési hiba','code':'#04850'}

Mi a k.rva fasz van?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A parabola deriváltja 2x-1. x=2ben 3 az értéke, tehát 3 a meredeksége annak az egyenesnek ami x=2nél érinti
Egy olyan 3 meredekségű egyenes kell, ami átmegy a (2,3) ponton, azaz x=2-nél 3mat ad és 3*x+c alkú:
3*2+c=3-> c=-3

TEhát az egyenes egyenlete y=3x-3

De én már rég tanultam, akik most tanultak analt lehet kijavítanak...Black_Adder
na így már vili kösz szépen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
A parabola deriváltja 2x-1. x=2ben 3 az értéke, tehát 3 a meredeksége annak az egyenesnek ami x=2nél érinti
Egy olyan 3 meredekségű egyenes kell, ami átmegy a (2,3) ponton, azaz x=2-nél 3mat ad és 3*x+c alkú:
3*2+c=3-> c=-3

TEhát az egyenes egyenlete y=3x-3

De én már rég tanultam, akik most tanultak analt lehet kijavítanak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kicsit konkrétabban? 😊
Egyelőre látatlanban azt tippelném, hogy egyszer deriválod a paraboládat, majd felírod azt az egyenest, amely átmegy azon a ponton és a meredekségét megkapod, ha az első deriváltba visszahelyettesíted az x koordinátát.F.Schleck
Köszi 😊 bár még így se vágom. Mindegy 😀eaglesmcnabb
Mi a parabolád egyenlete?Black_Adder
y=xnégyzet-x+1 és ezt érinti az x= (2;3) pontban az érintő. Azt nem értem hogy a fa.omba jön ki az érintőnek y=3x-3.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
írjál pm-et ventura-nak secc pecc levezeti nekedbriareos
ő csak a dinitrogénoxid felhasználásban profi nem?haromt
nem, matekből korszakos zseni.
igazi úttörő

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
írjál pm-et ventura-nak secc pecc levezeti nekedbriareos
ő csak a dinitrogénoxid felhasználásban profi nem?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
írjál pm-et ventura-nak secc pecc levezeti neked

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi lett ebből? Sci-fi topik? 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Sürgős kérdésem lenne matekmájerek!
A parabola egyenletéből, és az érintési pontjából honnan tudom megállapítani az érintőjének az egyenletét?
előre is köszi.eaglesmcnabb
Kicsit konkrétabban? 😊
Egyelőre látatlanban azt tippelném, hogy egyszer deriválod a paraboládat, majd felírod azt az egyenest, amely átmegy azon a ponton és a meredekségét megkapod, ha az első deriváltba visszahelyettesíted az x koordinátát.F.Schleck
Köszi 😊 bár még így se vágom. Mindegy 😀eaglesmcnabb
Mi a parabolád egyenlete?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sürgős kérdésem lenne matekmájerek!
A parabola egyenletéből, és az érintési pontjából honnan tudom megállapítani az érintőjének az egyenletét?
előre is köszi.eaglesmcnabb
Kicsit konkrétabban? 😊
Egyelőre látatlanban azt tippelném, hogy egyszer deriválod a paraboládat, majd felírod azt az egyenest, amely átmegy azon a ponton és a meredekségét megkapod, ha az első deriváltba visszahelyettesíted az x koordinátát.F.Schleck
Köszi 😊 bár még így se vágom. Mindegy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sürgős kérdésem lenne matekmájerek!
A parabola egyenletéből, és az érintési pontjából honnan tudom megállapítani az érintőjének az egyenletét?
előre is köszi.eaglesmcnabb
Kicsit konkrétabban? 😊
Egyelőre látatlanban azt tippelném, hogy egyszer deriválod a paraboládat, majd felírod azt az egyenest, amely átmegy azon a ponton és a meredekségét megkapod, ha az első deriváltba visszahelyettesíted az x koordinátát.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Sürgős kérdésem lenne matekmájerek!
A parabola egyenletéből, és az érintési pontjából honnan tudom megállapítani az érintőjének az egyenletét?
előre is köszi.eaglesmcnabb
Deriválod

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sürgős kérdésem lenne matekmájerek!
A parabola egyenletéből, és az érintési pontjából honnan tudom megállapítani az érintőjének az egyenletét?
előre is köszi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
Szevasztok!


Írok, mert én hülye vagyok az ilyenhez és valaki hátha tud segíteni...

Van egy kis netbookom (HP mini) meg van egy "okos" telefonom (Sony Ericson Vivazz Pro).
A telefonomon van mobilnet. T-mobile-os 3GB. Azért kértem ekkora net-et, mert amellett, h apközben kell a telomon is a net a netbookon is ezt a netet szeretném használni, nem egy külön net stick-et.

Na a kérdés az lenne valójában, hogy hogyan tudom a két kütyüt összehangolni, úgy, hogy a teló net-jével a gépen böngésszek?

Előre is köszi!Rolni
elméletileg a telón van program amit fel kell telepítened a gépre. Ez nekem (SE W995) a Sony Ericsson PC Comarsion. Ha ez megvan akkor ebben a programban van egy olyan hogy Internetkapcsolat.
Nálam ennyivel kifújt az okosság 😊

esetleg, ha olyan mint az én SE-om akkor van benne használati útmutató (Beállítások - Súgó és támogatások). hátha ott le van írva.Fucu
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szevasztok!


Írok, mert én hülye vagyok az ilyenhez és valaki hátha tud segíteni...

Van egy kis netbookom (HP mini) meg van egy "okos" telefonom (Sony Ericson Vivazz Pro).
A telefonomon van mobilnet. T-mobile-os 3GB. Azért kértem ekkora net-et, mert amellett, h apközben kell a telomon is a net a netbookon is ezt a netet szeretném használni, nem egy külön net stick-et.

Na a kérdés az lenne valójában, hogy hogyan tudom a két kütyüt összehangolni, úgy, hogy a teló net-jével a gépen böngésszek?

Előre is köszi!Rolni
elméletileg a telón van program amit fel kell telepítened a gépre. Ez nekem (SE W995) a Sony Ericsson PC Comarsion. Ha ez megvan akkor ebben a programban van egy olyan hogy Internetkapcsolat.
Nálam ennyivel kifújt az okosság 😊

esetleg, ha olyan mint az én SE-om akkor van benne használati útmutató (Beállítások - Súgó és támogatások). hátha ott le van írva.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lehet h hülye kérdés,de a footballfanatics.com-ról az oldalon keresztül lehet rendelni, vagy nekem kell megoldanom? (Mármint a bowl.hu-n keresztül) Vagy ez h működik? 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
Szevasztok!


Írok, mert én hülye vagyok az ilyenhez és valaki hátha tud segíteni...

Van egy kis netbookom (HP mini) meg van egy "okos" telefonom (Sony Ericson Vivazz Pro).
A telefonomon van mobilnet. T-mobile-os 3GB. Azért kértem ekkora net-et, mert amellett, h apközben kell a telomon is a net a netbookon is ezt a netet szeretném használni, nem egy külön net stick-et.

Na a kérdés az lenne valójában, hogy hogyan tudom a két kütyüt összehangolni, úgy, hogy a teló net-jével a gépen böngésszek?

Előre is köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!