Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
VAlaki tud RTL klub stream elérhetőséget?
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
köszi srácok 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért van az,hogy nem engedi törölni a .mp4 kiterjesztésű fájlokat a gépem?Mi használhatja őket amiről én nem tudok és hogy tudnám ezt kideríteni?JoeyPorter
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/unlocker-v1-8-7--magyar--EI14.html
Tessék.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Miért van az,hogy nem engedi törölni a .mp4 kiterjesztésű fájlokat a gépem?Mi használhatja őket amiről én nem tudok és hogy tudnám ezt kideríteni?JoeyPorter
azt írja, hogy a fájl pillanatnyilag használatban van, és nem lehet törölni? ilyenkor ha újraindítod a gépet, utána engedni szokta letörölni
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Miért van az,hogy nem engedi törölni a .mp4 kiterjesztésű fájlokat a gépem?Mi használhatja őket amiről én nem tudok és hogy tudnám ezt kideríteni?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi a véleményetek az amerikai futball akadémia létrehozásáról?Ventura
Ha ez komolyan érdekel, szerintem írd be magyar foci topicban, lesz rá jó pár válasz.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 952 — megbékéltem tom bradyvel
Mi a véleményetek az amerikai futball akadémia létrehozásáról?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az fasza 😕 ja, asszem elég régi cucc. hát ez elég elszomorító. majd ha eltűnök az éterből akkor annak az egyik oka lehet ez lesz 😛

köszi a segítséget, ezért jók a BME-sek, mindenhez értenek 😛

bölcsész viszont sose voltam 😉 viszont a gépekhez nem értek túlzottan, ez igazkonqueror
Ja esetleg próbálj egy chkdsk parancsot futtatni a parancssorból, illetve chkdsk/F-fel javítani az esetleges hibákat, de csak miután gondoskodtál a biztonsági mentésekről...

A parancsról a 'help chkdsk' parancs ad részletesebb tájékoztatót...Black_Adder
Az Win alól nem nagyon segít.... Igazából egy tisztességes mentés után cd-ről bootolva egy jó live cd talán megoldja a gondot. Valószínű bad sectoros a winyó, és a rendszerfájlok alatt. A chkdsk kiírja ugyan, hogy hol van a bad sector, de nem javítja ki, egyszerűen átugorja. A live cd-vel rendszeren kívűl javít, ha szerencséd van adatvesztés nélkül, ha nincs akkor format. De azt is live cd-vel, mert a windows ugyanoda, ugyanúgy telepít. Egy mélyformatálás is átugorja a rossz sectorokat, de utána a windows egésznek látja a winyót, hiba nélkül, legfeljebb kisebb kapacitásúnak ismeri fel a bad sectorok arányában. Javaslom a Hiren's boot cd-t.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
az fasza 😕 ja, asszem elég régi cucc. hát ez elég elszomorító. majd ha eltűnök az éterből akkor annak az egyik oka lehet ez lesz 😛

köszi a segítséget, ezért jók a BME-sek, mindenhez értenek 😛

bölcsész viszont sose voltam 😉 viszont a gépekhez nem értek túlzottan, ez igazkonqueror
Ja esetleg próbálj egy chkdsk parancsot futtatni a parancssorból, illetve chkdsk/F-fel javítani az esetleges hibákat, de csak miután gondoskodtál a biztonsági mentésekről...

A parancsról a 'help chkdsk' parancs ad részletesebb tájékoztatót...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az fasza 😕 ja, asszem elég régi cucc. hát ez elég elszomorító. majd ha eltűnök az éterből akkor annak az egyik oka lehet ez lesz 😛

köszi a segítséget, ezért jók a BME-sek, mindenhez értenek 😛

bölcsész viszont sose voltam 😉 viszont a gépekhez nem értek túlzottan, ez igaz
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
na a számítógép guruk segítségére lenne szükségem

ma mikor bekapcsoltam a gépet akkor kék alapon fehér szöveggel olyanokat írt, hogy a lemezkonzisztencia nem megfelelő, aztán valamit ellenőrzött és kiírogatta néhányszor, hogy valami fájrendszegmensek olvashatatlanok, aztán meg valami indexeket ellenőrzött. utána elindult a gép rendesen. most újra bekapcsoltam, újra megtörtént a dolog, és ezúttal lassabban indult a gép, mikor fekete háttérnél tölt az XP logónál az hosszabb ideig tartott, mint szokott

nemtom mi a tököm ez, valamiért töredezettségmentesítést hittem megoldásnak, de azt sem engedi calami Chdksk-val van baja, legyen bármi is az

a kérdés: mi a faszom történik a géppel? 😀konqueror
A chdksk a lemezhibák felderítéséért és kijavításáért felelős. Rendszergarázdasághoz annyira nem értek, de szvsz halddoklik a vinyód, ha több mint 2 éves akkor nagyon is valószínű.

Mindentől függetlenül azt javaslom, h azonnal készíts biztonsági másolatokat a fontosabb fileokról, írd ki pendrivera küld el magadnak emailben, töltsd fel szerverre, vagy bárhogy. És kezdj el spórolni egy új vinyóra.

Valami paranccsal el lehet érni h a windows logo helyett a rendszer üzeneteit lásd, de azok szerintem nekem se mondanának sokat nemhogy egy bölcsésznek /*elnézést de nem is véletlenül 'takarják' el azzal a logóval*/.

Esetleg magát az XP-t is újra teheted, lehet h az is elég, de én elsősorban az új hdd-re szavaznék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na a számítógép guruk segítségére lenne szükségem

ma mikor bekapcsoltam a gépet akkor kék alapon fehér szöveggel olyanokat írt, hogy a lemezkonzisztencia nem megfelelő, aztán valamit ellenőrzött és kiírogatta néhányszor, hogy valami fájrendszegmensek olvashatatlanok, aztán meg valami indexeket ellenőrzött. utána elindult a gép rendesen. most újra bekapcsoltam, újra megtörtént a dolog, és ezúttal lassabban indult a gép, mikor fekete háttérnél tölt az XP logónál az hosszabb ideig tartott, mint szokott

nemtom mi a tököm ez, valamiért töredezettségmentesítést hittem megoldásnak, de azt sem engedi calami Chdksk-val van baja, legyen bármi is az

a kérdés: mi a faszom történik a géppel? 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ki hogyan fordítaná a "set a tone" szókapcsolatot, ha hozzáteszem, hogy védő beszél győzelem után (Dawkins, NFC Champs döntő után anno)?deny79
Megteremtettük a hangulatot. Talán.Maka
Ja, én is idejutottam, feltüzeltük őket vagy nem t'om. Leírom így magyar szövegbe, set a tone, ez adja a feelinget alapból 😀
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Ki hogyan fordítaná a "set a tone" szókapcsolatot, ha hozzáteszem, hogy védő beszél győzelem után (Dawkins, NFC Champs döntő után anno)?deny79
Megteremtettük a hangulatot. Talán.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ki hogyan fordítaná a "set a tone" szókapcsolatot, ha hozzáteszem, hogy védő beszél győzelem után (Dawkins, NFC Champs döntő után anno)?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
OFF: elloptad a sigemet..Szobi22
Bocsi, csak még a nagydöntőre akartam egy Maehl siget, csak az "enyém" valahol elveszett. És így ez maradt csak. De ha gáz, akkor cserélem.F.Schleck
nem, nem para, örülök, hogy bejön az ízlésem, csak megjegyeztem 😊
meg SB-ra vszínűleg úgyis lecserélem valami aktuálisra

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
OFF: elloptad a sigemet..Szobi22
Bocsi, csak még a nagydöntőre akartam egy Maehl siget, csak az "enyém" valahol elveszett. És így ez maradt csak. De ha gáz, akkor cserélem.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
OFF: elloptad a sigemet..Szobi22
szaba elindította a lavinát.. jön a siglopóforradalom 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bazzeg, ez mitől lehet: Facebookon nem látom az egyik ismerősöm adatlapján az egyik alkalmazást. De rajtam kívül ezt mindenki látja, és én sem tudok róla, hogy ezt letiltottam volna.F.Schleck
Téged tiltott le? bár egy Schleck fant kinek állna szándékában letiltani? 😀eaglesmcnabb
Ezt nem tartom valószínűnek, mert az adatlapján ezen kívül mindent látok, és éppen ő akarja annyira, hogy lássam ezt a szart. 😀F.Schleck
OFF: elloptad a sigemet..

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazzeg, ez mitől lehet: Facebookon nem látom az egyik ismerősöm adatlapján az egyik alkalmazást. De rajtam kívül ezt mindenki látja, és én sem tudok róla, hogy ezt letiltottam volna.F.Schleck
Téged tiltott le? bár egy Schleck fant kinek állna szándékában letiltani? 😀eaglesmcnabb
Ezt nem tartom valószínűnek, mert az adatlapján ezen kívül mindent látok, és éppen ő akarja annyira, hogy lássam ezt a szart. 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzeg, ez mitől lehet: Facebookon nem látom az egyik ismerősöm adatlapján az egyik alkalmazást. De rajtam kívül ezt mindenki látja, és én sem tudok róla, hogy ezt letiltottam volna.F.Schleck
Téged tiltott le? bár egy Schleck fant kinek állna szándékában letiltani? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazzeg, ez mitől lehet: Facebookon nem látom az egyik ismerősöm adatlapján az egyik alkalmazást. De rajtam kívül ezt mindenki látja, és én sem tudok róla, hogy ezt letiltottam volna.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a yahoo jobb.
szeretem a google termékeit de engem a gmail idegesít
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hozz létre új e-mail címet lehetőleg más szolgáltatónál és próbáld meg arra.Black_Adder
Valami tipp? Ami megbízható és ingyenes.catattack
Egy értelmes válasz van, gmail.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Hozz létre új e-mail címet lehetőleg más szolgáltatónál és próbáld meg arra.Black_Adder
Valami tipp? Ami megbízható és ingyenes.