Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van itt vki akinek raszta haja van?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vannak meg a forumon akik pecsett tanulnak ?
kis keresem lenne hozzajuk
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Köszi... 😉


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
visszaraktam
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Nem tudjátok hova lett az eredménykövető topic ??
Szeretem volna visszaolvasni a SB alatti kommenteket.... :rolleyes:Keano
Lockout van ott is.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Nem tudjátok hova lett az eredménykövető topic ??
Szeretem volna visszaolvasni a SB alatti kommenteket.... :rolleyes:


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
annak mi oka lehet, hogy (windóz7) hiába használom az altgr billentyűt, nem csinál semmit. Magyarán ha pl. @-t akarok irni, hiába nyomom be az alt-v kombót, sima v-t ír, de ugyanígy minden más altossal is :/fetomy
Mi változott a működő verzióhoz képest?
A billentyűzet új? -> Próbáld ki másikkal
Az opre új? -> Próbáld újra tenni, vagy szétnézni windowsos fórumokon
Semmi sem változott mégis elromlott? -> Az szívás

Alternatív megoldás, válts angol nyelvű billentyűzetre, ott mindent el lehet érni alt nélkül. Az ékezetes betűket úgy ugyan nem lehet elérni, de alt+shift-tel gyorsan lehet váltani a nyelvek között.
Én pl programozáshoz gyakran át szoktam váltani angol nyelvűre, h gyorsabban elérhessek néhány fontos jelet, a jegyzőkönyv írásokhoz meg visszaváltok magyarra...
//a '@' jel a shift+2-vel érhető el... az angol (Egyesült Államok) kiosztáson

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annak mi oka lehet, hogy (windóz7) hiába használom az altgr billentyűt, nem csinál semmit. Magyarán ha pl. @-t akarok irni, hiába nyomom be az alt-v kombót, sima v-t ír, de ugyanígy minden más altossal is :/fetomy
vsz szarul van beálltva valami a billentyűzet kiosztásnál
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
annak mi oka lehet, hogy (windóz7) hiába használom az altgr billentyűt, nem csinál semmit. Magyarán ha pl. @-t akarok irni, hiába nyomom be az alt-v kombót, sima v-t ír, de ugyanígy minden más altossal is :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm Höri! Én is erre gondoltam, csak a hétvégén itt voltak Londonban a Colts cheerleaderek és már azt hittem, hogy lemaradtam valamiről. Mégegyszer köszi az infót!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet, hogy hülye kérdésem van, lehet, hogy sokan majd lehurrognak érte, de én nem hallottam semmit a 2011-es londoni meccsről!! Valaki tudna ezzel kapcsolatban valami infót adni nekem? Előre is köszönöm!!Bécimaci
nincs cba -> nincs schedule -> nincs londoni meccs

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy hülye kérdésem van, lehet, hogy sokan majd lehurrognak érte, de én nem hallottam semmit a 2011-es londoni meccsről!! Valaki tudna ezzel kapcsolatban valami infót adni nekem? Előre is köszönöm!!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
jóvan ne bántsatok! :'-( :'-(

mittudjam én hogy 3 órás stúridóbeszélgetés van... 😀
én mondjuk sose néztem élőben a super bowlt (csak az ismétlést, mert iskola volt másnap), de én nem annyira emléklszek hogy órás stúdióbezsélgetés lwett volna. mindegy, a lényeg, hogy remélem lesz link 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Draft kizárólagos közvetítési jogai nálunk vannak Magyarországon 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
pff... :-S
Köszönöm. Akkor egyébként a sporttv mit kezd negyed 12kor ha a super bowl csak fél 1 kor kezd?Ventura
már az is baj ha van előtte stúdiózás... beszarás
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pff... :-S
Köszönöm. Akkor egyébként a sporttv mit kezd negyed 12kor ha a super bowl csak fél 1 kor kezd?Ventura
most komolyan, fél évig nem lesz semmi nfl a sporttvn (feltételezem a draftot még pár évig nem szándékozzák elkezdeni adni), szerinted nem lesz, vagy neked meglepő, hogy lesz egy kb. 1 órás "felvezető"? Még ha nem ez lenne a gigahiperdöntő, akkor is agyonpluszolnák, ahogy csak lehet, mivel ez most az utsó.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
pff... :-S
Köszönöm. Akkor egyébként a sporttv mit kezd negyed 12kor ha a super bowl csak fél 1 kor kezd?Ventura
Ahogy tavaly is volt meg a korábbi években is lesz egy felvezető műsor amolyan ráhangolódásként.
A stúdióban Olivér, Sanyi, Márk és Szaniszló Csabi beszélgetnek, elemeznek, hírek érdekességek mi szem szájnak ingere majd mindenki nagy örömére és meglepetésére bejelentkezik a helyszínről Ricsi és Gyula aka "Víziló". 😀
Legalább ebben a felvezetőben lehet szó mindenről, nem kell beolvasni minden grandiózus emailt, sms-t meccs közben legyen szó akár, hogy miért Brady az MVP, holnap vizsgázom de fennmaradok mert az SB kötelező, Meskó Pro Bowlon volt-e mert nem láttam, évek óta nézem a közvetítést, de mi az a holding... stb. 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
pff... :-S
Köszönöm. Akkor egyébként a sporttv mit kezd negyed 12kor ha a super bowl csak fél 1 kor kezd?Ventura
út a döntőig + stúdióbeszélgetés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
pff... :-S
Köszönöm. Akkor egyébként a sporttv mit kezd negyed 12kor ha a super bowl csak fél 1 kor kezd?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mivel a nöfölö.komon az van, hogy PeytonManning szerinti 6:30kor kezdődik, feltételezem, hogy fél 1kor itteni idő szerint. A linket meg szerintem, -mint mindig- most is csak majd a meccs kezdése környékén fogod megtudni, hogy lesz-e link vagy sem.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
Mivel még nincs megnyitva a közvetítő topik...
A Super Bowl-hoz ugyanúgy lesznek linkek mint eddig ugye? Magyar idő szerint mikor kezdi? Éfélkor vagy negyed 12-kor? Csak azért kéne, mert a sporttv újságban 23:15 van, de valaohl láttam éjfélt is.
(Mielőtt valaki szítaná a feszültséget: nem tudom sporttv-n lesni, mert nincs)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
azt, hogy az a merevlemez, amire korábban elkezdted letölteni, azt a torrent kliens nem látja most. Gondolom külső vinyóra szoktál letölteni, és most nem vagy rosszul csatlakoztattad 😊fetomy
Király vagy! áttettem másik meghajtóra és most már töltődik 😊 Köszi!

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt, hogy az a merevlemez, amire korábban elkezdted letölteni, azt a torrent kliens nem látja most. Gondolom külső vinyóra szoktál letölteni, és most nem vagy rosszul csatlakoztattad 😊

nmt 😊 örülök, hogy sikerült!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
valaki segítsen!!! elindítok egy torrent fájlt és az utorrent azonnal azt írja ki hogy: Hiba a korábbi volume nincs mountolva... ez mit jelent??? el se kezdi letölteni csak egyből kiírja ezt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Van valaki aki fotózik? Gépet szeretnék venni és szívesen venném a jó tanácsokat! 70-80ezret szánok a műveletre. Családi fotózásokra és kirándulásokra használnám.catattack
grafi is your man