NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Nekem ilyen van:
http://www.pixmania.hu/hu/hu/03955662/art/packard-bell/carbon-kulso-merevlemez-1.html?srcid=10428&Partenaire=arukereso_cpc&CodePromo=oui
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
Köszi szépen a válaszokat!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Nekem ilyen van és teljesen meg vagyok elégedve vele: http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s3_1500gb_fekete_hxde015eb_a62_story_station_plus/140239

Gyors, halk és jó kis ház.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha hordozásra is használod akkor 2.5 collosat külső táp nélkül ha inkább otthoni használatra akkor 3.5 vmi nagyobb fordulatszámmal. márkának én személy szerint a samsungot javaslom
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Külső, hordozható winchester megvételét tervezem. Ahogy láttam elég olcsók már, megbízhatóak, adatmentésre, és hordozásra is jó lenne nekem. Le tudnátok írni mire érdemes figyelni a vásárlásnál, milyen szempontok, fajták vannak stb.?zavi27
Nekem másfél éve van egy 1 TB-os Packard Bellem. Eddig semmi probléma nem volt vele, nem veszett el semmi adat és gyorsan dolgozik.
Szerintem a márkára nagyon figyelj. Packard Bell, Samsung, Kingston.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
Külső, hordozható winchester megvételét tervezem. Ahogy láttam elég olcsók már, megbízhatóak, adatmentésre, és hordozásra is jó lenne nekem. Le tudnátok írni mire érdemes figyelni a vásárlásnál, milyen szempontok, fajták vannak stb.?
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A Windows Live Communications Platform hibát észlelt,ezért leáll.A kellemetlenségekért elnézését kérjük.Ezt dobálja ki folyton az msn miután belépek.Volt valakinek hasonló és ha igen,hogy oldotta meg?JoeyPorter
Hát ez kiváló,letöröltem már minden windows live cuccot meg újra is tettem,de ugyanez 😕

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nincs véletlen valami olyan progi, mely a last.fm-be számolja, hogy youtube-n mit néztem meg?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
árnyékbokszolj vele. minden máshoz kicsi a súlybriareos
Viszont én kb. 1 perc árnyékolás után összeszartam magam hasonló súllyal 😀 Ez a legjobb, nem vitás.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A Windows Live Communications Platform hibát észlelt,ezért leáll.A kellemetlenségekért elnézését kérjük.Ezt dobálja ki folyton az msn miután belépek.Volt valakinek hasonló és ha igen,hogy oldotta meg?

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Vszeg igazatok van.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
árnyékbokszolj vele. minden máshoz kicsi a súly

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 826
Ugyebár volt a régi fórumon az intellektuális címü Gyurás-topik... Elég sokan foglalkoztatok a témával, úgyhogy sztem tudtok tanácsot adni.Van egy kis, max 2,5 kilós súlyzóm. Na most ezzel tudtok valami nehéz gyakorlatot, amit ha elég sokszor csinálok, az egész kart megdolgoztatja, nem igényelvén egyéb gyakorlatokat. Mert órák hosszat csinálni a különböző gyakorlatokat ilyen kis súllyal igen unalmas, elveszi az ember kedvét az edzéstől.valaki2
Fekvővel, tolóckodással, húzóckodással többet érsz. 2.5-kilós súlyzó az max aerobicra jó.
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ugyebár volt a régi fórumon az intellektuális címü Gyurás-topik... Elég sokan foglalkoztatok a témával, úgyhogy sztem tudtok tanácsot adni.Van egy kis, max 2,5 kilós súlyzóm. Na most ezzel tudtok valami nehéz gyakorlatot, amit ha elég sokszor csinálok, az egész kart megdolgoztatja, nem igényelvén egyéb gyakorlatokat. Mert órák hosszat csinálni a különböző gyakorlatokat ilyen kis súllyal igen unalmas, elveszi az ember kedvét az edzéstől.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
köszi. vlc sem bírta a filmet, nem tudom miért, de ez a konq féle viszi.
ettől független vki nem tud megoldást a GOM-ra? ilyet még sose láttam
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
KM player is visz mindent
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
vlc player?

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
lejátszó-progikkal kapcsolatos kérdés lenne:
GOM Playert használtam eddig, fasza is volt, de újabban rossz minőségű a hang vele. olyasmi, mintha a laptop hangszóróból szólna (nem abból szól) mármint ennyire gány minőségű. BS.Player viszont tökéletesen viszi, jó minőségű ott ugyanaz a film. viszont a problémám ott jött elő, hogy vmiért BS.Player eltolja a HD filmeknél a hangsávot, nem bírja egyszerre kezelni, míg GOM gond nélkül kezeli. mind2 a legfrissebb verzió amúgy. ötletek? (a megoldás az lenne h GOM jó minőségben tolja a hangot)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hali! ÉN nemrég lettem a sportág csodálója! Most eljutottam arra a szintre, hogy labdát szeretnék rendelni! 2 labdát ki is néztem. Árfolyamtól függően 600-700 forintnyi a különbség, de arra lennék kíváncsi, hogy Ti melyiket ajánlanátok! Íme a 2 link:
1. http://cgi.ebay.com/AMERICAN-FOOTBALL-WILSON-MVP-TACKIFIED-FULL-SIZE-NFL_W0QQitemZ260667964302QQcategoryZ21220QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6200820136860682334

2. http://cgi.ebay.com/WILSON-EXTREME-AMERICAN-FOOTBALL-LOW-RRP-FULL-SIZE-BALL-/250728831164?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3a609a58bc

Gondolom, hogy a másodiknak finomabb az anyaga, de pont ezért kérdezem a tapasztaltabbaktól, hogy melyiket érdemes megrendelnem, melyik bírja tovább stb... Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv, grafitceruza!grafitceruza
szvsz. amit a Hervisben kapni ezeknél jobb minőségű. Mondjuk az 7000 HUF asszem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali! ÉN nemrég lettem a sportág csodálója! Most eljutottam arra a szintre, hogy labdát szeretnék rendelni! 2 labdát ki is néztem. Árfolyamtól függően 600-700 forintnyi a különbség, de arra lennék kíváncsi, hogy Ti melyiket ajánlanátok! Íme a 2 link:
1. http://cgi.ebay.com/AMERICAN-FOOTBALL-WILSON-MVP-TACKIFIED-FULL-SIZE-NFL_W0QQitemZ260667964302QQcategoryZ21220QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6200820136860682334

2. http://cgi.ebay.com/WILSON-EXTREME-AMERICAN-FOOTBALL-LOW-RRP-FULL-SIZE-BALL-/250728831164?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3a609a58bc

Gondolom, hogy a másodiknak finomabb az anyaga, de pont ezért kérdezem a tapasztaltabbaktól, hogy melyiket érdemes megrendelnem, melyik bírja tovább stb... Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv, grafitceruza!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
Nálam átlagosan 2 hét alatt érkeznek meg az USA-ból a cuccok, de volt már olyan hogy 3 nap alatt jött meg valami Connecticutból. Hogy azt hogy hozta össze azt nem tudom. 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amerikából mennyi idő alatt ér Európába egy teherszállító hajó kb?eaglesmcnabb
Attól függ milyen útvonalon, hány kikötőt érintve jön, de általában 1,5-2 hét szokott lenni, amíg az érkezési kikötőbe ér, ami időben még mindig messze van Mo-tól. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amerikából mennyi idő alatt ér Európába egy teherszállító hajó kb?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
még a végén meggyőztők. de azért alszok rá egyet 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
abszolút nem szar a Win MM. feltéve ha nem mozit készítesz.
és egyszerűbb használni mint a vegast