NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az utp be van dugva a routerbe ?gabtsi
az meg mi? 😀
szerk.: ja persze hogy be van dugva, ezért nincs ötletem. és ahogyan telik az idő egyre jobban felbasz.eaglesmcnabb
NAgyon triviális, de jó a kábel? 😀F.Schleck
sztem jó, valahol máshol lehet a hiba, csak még nem jöttem rá hogy hol... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az utp be van dugva a routerbe ?gabtsi
az meg mi? 😀
szerk.: ja persze hogy be van dugva, ezért nincs ötletem. és ahogyan telik az idő egyre jobban felbasz.eaglesmcnabb
NAgyon triviális, de jó a kábel? 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az utp be van dugva a routerbe ?gabtsi
az meg mi? 😀
szerk.: ja persze hogy be van dugva, ezért nincs ötletem. és ahogyan telik az idő egyre jobban felbasz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az utp be van dugva a routerbe ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
laptopom működik wifiről itthon, viszont a gépen hiába van bedugva az internetkábel, azon nincs net. ötlet?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Telefonvásárlásra adtam a fejem. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy Android, FM rádió, autófókusz.
Három készüléket néztem ki: htc Desire, Motorola Milestone, Blackberry Bold. Melyiket lenne érdemes megvenni?
(bármelyik is hatalmas technológiai növekedést jelentene a mostani Nokia 3510i-hez képest)

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!Mex
én anno rigóuccai angol középfokúval a zsebemben mentem el toefl-re (külföldi ösztöndíjhoz kellett) 5-6 év kihagyással, és felkészülés nélkül épp súroltam a felsőfokú szint alsó határát, szóval nehéznek nem nevezném. nem tudom, az itthoni elfogadottsága mennyire jó ill. lehet-e honosítani, de ha esetleg tervezel európán kívüli félévet egyetemen, ahhoz szinte biztos, hogy kelleni fog (nem tudom, van-e még szavatossági ideje, de kb 2 éve amikor én csináltam, akkor ez asszem 2 év volt). meg ha nehezen megy a társalgás idegennel akkor is jó, mert csak a pc monitorjához kell beszélni 😊triangle
Köszönöm a választ! Ez meggyőzött, hogy azon felül amire nekem kell, megéri megcsinálni. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊Divat
Nem,mert visszadobja az összes üzenetet ilyen szöveggel: Nem sikerült minden címzettnek továbbítani az üzenetet. 😐JoeyPorter
ja az úgy elég cink, nekem hálisten ilyen gondom még nem volt (kopkop)

viszont nekem mostanában néha olyat csinál msn, h egy ideig jó minden aztán egyszer csak akármit írok akárkinek folyamat visszadobálja, először azt hittem, h adott partnernek szaraxik a nete, és azért dobja vissza üzit, de aztán rájöttem, h nálam van a gebasz, mert mindenkinél visszadobja...ki-be lépéstől viszont megjavul.

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊Divat
Nem,mert visszadobja az összes üzenetet ilyen szöveggel: Nem sikerült minden címzettnek továbbítani az üzenetet. 😐

több mint 13 éve
triangle 1 283
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!Mex
én anno rigóuccai angol középfokúval a zsebemben mentem el toefl-re (külföldi ösztöndíjhoz kellett) 5-6 év kihagyással, és felkészülés nélkül épp súroltam a felsőfokú szint alsó határát, szóval nehéznek nem nevezném. nem tudom, az itthoni elfogadottsága mennyire jó ill. lehet-e honosítani, de ha esetleg tervezel európán kívüli félévet egyetemen, ahhoz szinte biztos, hogy kelleni fog (nem tudom, van-e még szavatossági ideje, de kb 2 éve amikor én csináltam, akkor ez asszem 2 év volt). meg ha nehezen megy a társalgás idegennel akkor is jó, mert csak a pc monitorjához kell beszélni 😊
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Srácok egy kérdésem lenne telefonos ügyben. Ha valaki hív akkor csörög a teló de csak négyet és utána vált hangpostára. Fogalmam sincs hogy ilyenkor miért teszi ezt és kérdem hogy hogyan tudnám ezt átállítani hogy rendesen csörögjön ki ameddig a másik fél hív? Sony Ericsson K970-ről lenne szó.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂adyno12
Tescoban amúgy ki is van írva, hogy attól elkérik, aki lehet, hogy nincs meg 21 (persze a 38 ettől még necc 😀)Szobi22
tescoban ez valahogy úgy van kiírva, hogy "amennyiben Ön olyan szerencsés, hogy fiatalabbnak néz ki és elkérik a személyijét" 😀
emlékszem anno jót vigyorogtam rajta
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐JoeyPorter
ha megnyugtat, nekem is ezt csinálja. le kell tiltani a gépi letiltás után manuálisan is, majd újra visszavenni

biztos a rendszer védi őket 😀konqueror
kösz,majd megpróbálom 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐JoeyPorter
ha megnyugtat, nekem is ezt csinálja. le kell tiltani a gépi letiltás után manuálisan is, majd újra visszavenni

biztos a rendszer védi őket 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂adyno12
Tescoban amúgy ki is van írva, hogy attól elkérik, aki lehet, hogy nincs meg 21 (persze a 38 ettől még necc 😀)

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.Matthew99
Kösz Einstein, nélküled erre nem jöttem volna rá.szaba
Örülök, hogy segíthettem 😀 Félreolvastam reggel. Én nemrég vittem vissza a Sansungom és ott cserélték a kijelzőt. Gondolom a Nokiánál is lehet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 449
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Szerintem lehet cseréltetni. Nekem az ezelőtti telóimon kétszer is cseréltek kijelzőt, mert berepedt aztán folyt a cucc benne. Persze nem olcsó mulatság, de lehet. 😉

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.Matthew99
Kösz Einstein, nélküled erre nem jöttem volna rá.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.