NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sony vegas
v windows movie maker 😂briareos
Amiben benne van a windows szó, azt eleve elvetem, kivétel op rendszer esetén 😀
Köszi egyébként 😊deny79
pedig jó kis alap progi videóvágás esetén...akkor marad számodra a sony vegas

|
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
sony vegas
v windows movie maker 😂briareos
Amiben benne van a windows szó, azt eleve elvetem, kivétel op rendszer esetén 😀
Köszi egyébként 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
sony vegas
v windows movie maker 😂

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Életemben nem vágtam még videót semennyire, így valami nagyon egyszerű és alap programot keresnék, amellyel sima aviból ki tudok vagdosni részeket, szintén aviként. Ötlete valakinek?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
anno dolgoztam a tudakozó+ban, mondhatni kiismerem magam a neten, de nem találtam. ty.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
raj, de nem kell szakorvos, sima háziorvos v céges orvos felírhat ?gabtsi
Milyen feltételekkel kaphat az Ön betege TB finanszírozott, kúraszerû fürdõgyógyászati kezeléseket?
Az alkalmazás fõbb szabályai a következõk: Egy évben 2 fürdõkúra vehetõ igénybe, mely minimum 6, maximum 15 kezelésbõl állhat. Egy kúrán belül 4 fajta kezelés végezhetõ. (pl. iszap, súlyfürdõ, tangentor, víz alatti torna) A kezeléseket, a felírást követõ 28 napon belül el kell kezdeni, és az elsõ alkalomtól számított 56. napig lehet befejezni. A kezelõlapot a felíró orvosnak vissza kell juttatni.

A fent leírtakat részletesen az 5/2004.(XI.19.) EüM rendelet szabályozza.

Milyen betegségek esetén rendelhetõ kúraszerû fürdõgyógyászati ellátás?
ortopéd mûtét utáni állapot
gerincsérv mûtét utáni állapot
végtagsérülések utáni állapot
gerincsérülés utáni állapot
rheumatoid arthritis, ill. egyéb arthritisek (alacsony gyulladásos aktivitás esetén)
seronegatív spondylarthritis (alacsony gyulladásos aktivitás esetén)
arthrosis
krónikus vertebrogén derékfájás
osteoporosis (vertebralis és perifériás törések heveny tüneteti után)
egyéb neurologiai betegségek következtében kialakult állapotok (jelentõs kontracturák, spasmusok)
perifériás érbetegségek (szénsavfürdõ)
tartáshiba (14-25 éves korosztály számára)

Ki írhat fel TB támogatott fürdõgyógyászati ellátást?
reumatologus/fizioterápiás szakorvos
rehabilitációs szakorvos
ortopéd szakorvos
traumatológus szakorvos-kizárólag traumatológiai indikáció esetén

Amit a beutalóról tudni kell
Elsõ lépésként a háziorvostól kell beutalót kérni reumatológiai szakrendelésre, vagy ennek hiányában felkeresni egy szakorvosi magánrendelést. Az orvos beutalót ad, melyben meghatározza, hogy mely kezeléseket hány alkalommal veheti igénybe a beteg.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
raj, de nem kell szakorvos, sima háziorvos v céges orvos felírhat ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Tudtok olyanról, hogy kérhetem a háziorvost, hogy kvázi írjon fel nekem egy fürdőkúrát, mondjuk a Szecskába ?

ülőmunka stb, kurvára fáj a hátam, ellentétes infokat hallottam, de állítólag ez jár mindenkinek.gabtsi
Elvileg írhat.szaba
gyakorlatilag is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Tudtok olyanról, hogy kérhetem a háziorvost, hogy kvázi írjon fel nekem egy fürdőkúrát, mondjuk a Szecskába ?

ülőmunka stb, kurvára fáj a hátam, ellentétes infokat hallottam, de állítólag ez jár mindenkinek.gabtsi
Elvileg írhat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tudtok olyanról, hogy kérhetem a háziorvost, hogy kvázi írjon fel nekem egy fürdőkúrát, mondjuk a Szecskába ?

ülőmunka stb, kurvára fáj a hátam, ellentétes infokat hallottam, de állítólag ez jár mindenkinek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
catattack 3 520
van itt egy két autista sportbuzor, nem tudjátok véletlen ki ő:
http://mellbimbo.eu/view-d40959d245acf35eebcabc90c5d39382.htmlgabtsi
Nem, de megb.sznám!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van itt egy két autista sportbuzor, nem tudjátok véletlen ki ő:
http://mellbimbo.eu/view-d40959d245acf35eebcabc90c5d39382.html

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
qwerty nem fontos,a milestone multimédiás ismertetője miatt elriaszt úgy hogy szerintem HTC Desire lesz. Kösz a segítséget.

több mint 13 éve
triangle 1 283
ha qwerty mindenképp kell, akkor milestone, ha nem szükséges, akkor desire, de méginkább samsung galaxy s. per pill szerintem az a csúcs, árban gyak ugyanaz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Milestone-on én is gondolkodtam,olvastam is róla egy gyors értékelést,multimédiás cuccként elég gyenge,ezért lehet én is lemondok róla.
Idézet az elemzésből:
"Multimédiában nem alakít valami nagyot a Milestone: a beépített zenelejátszó elég fapados, DivX- és XviD-támogatás továbbra sincs, az 5 megapixeles fényképezőhöz tartozó szoftvert ugyan tupírozták, de a képek minősége nem éri el a kimondottan fotózásra "tenyésztett" mobilokét. Az FM-rádió is kimaradt a Milestone-ból, sokak bánatára. A telefonhoz egy egyszerű, felvevőgombos sztereó headsetet mellékel a Motorola, amelynek hangminősége" "2""""meglepően jó."

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Telefonvásárlásra adtam a fejem. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy Android, FM rádió, autófókusz.
Három készüléket néztem ki: htc Desire, Motorola Milestone, Blackberry Bold. Melyiket lenne érdemes megvenni?
(bármelyik is hatalmas technológiai növekedést jelentene a mostani Nokia 3510i-hez képest)gerle
Mire kellene elsősorban, mert azért ennek a 3 telefonnak teljesen más az erőssége?deny79
net & zene.gerle
Akkor szerintem HTC.
Blackberry szerintem kiesős, annak az erőssége nagyon a belső levelőzös cuccosa, elégé üzleties, mondjuk a Bold kissé kilóg, de az alapkoncepció akkor is az.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Telefonvásárlásra adtam a fejem. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy Android, FM rádió, autófókusz.
Három készüléket néztem ki: htc Desire, Motorola Milestone, Blackberry Bold. Melyiket lenne érdemes megvenni?
(bármelyik is hatalmas technológiai növekedést jelentene a mostani Nokia 3510i-hez képest)gerle
Mire kellene elsősorban, mert azért ennek a 3 telefonnak teljesen más az erőssége?deny79
net & zene.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Telefonvásárlásra adtam a fejem. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy Android, FM rádió, autófókusz.
Három készüléket néztem ki: htc Desire, Motorola Milestone, Blackberry Bold. Melyiket lenne érdemes megvenni?
(bármelyik is hatalmas technológiai növekedést jelentene a mostani Nokia 3510i-hez képest)gerle
Mire kellene elsősorban, mert azért ennek a 3 telefonnak teljesen más az erőssége?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Telefonvásárlásra adtam a fejem. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy Android, FM rádió, autófókusz.
Három készüléket néztem ki: htc Desire, Motorola Milestone, Blackberry Bold. Melyiket lenne érdemes megvenni?
(bármelyik is hatalmas technológiai növekedést jelentene a mostani Nokia 3510i-hez képest)gerle
Desire sztem
(bár ha 2010ig elég volt egy 3510i akkor nem tudom mennyire fogod kihasználni)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
DHCP és fix IP közti váltás néhány problémára megoldást jelenthet:
http://www.radiolan.hu/?p=news_archive&show=28
De Szvsz a te problémádon nem...


Egymást látják? Próbáld megpingelni azt a gépet, amin nincs internet arról amelyiken van...Black_Adder
köszi a tanácsokat, megnézem mit tehetek.eaglesmcnabb
Amit még tudsz tenni, h megnézed, h a laptopon vezetékről van-e net
Illetve a hálózati kapcsolatokban javításra mész, hátha a windows ki tudja javítani a hibát. De erre az életed azért ne tedd fel 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
DHCP és fix IP közti váltás néhány problémára megoldást jelenthet:
http://www.radiolan.hu/?p=news_archive&show=28
De Szvsz a te problémádon nem...


Egymást látják? Próbáld megpingelni azt a gépet, amin nincs internet arról amelyiken van...Black_Adder
köszi a tanácsokat, megnézem mit tehetek.
szerk.: sikerült megoldani a problémát. áramtalanítottam a rendszert egy darabig, utána bekapcsoltam a gépet és ment.
😀 vicc bazzeg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
DHCP és fix IP közti váltás néhány problémára megoldást jelenthet:
http://www.radiolan.hu/?p=news_archive&show=28
De Szvsz a te problémádon nem...


Egymást látják? Próbáld megpingelni azt a gépet, amin nincs internet arról amelyiken van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
NAgyon triviális, de jó a kábel? 😀F.Schleck
sztem jó, valahol máshol lehet a hiba, csak még nem jöttem rá hogy hol... 😀eaglesmcnabb
DHCP vagy fix IP cím?
Operációs rendszer?Black_Adder
nem vágom az IP címet, annyit tudok hogy a családban minden gépen ugyanaz az IP csak más a vége. (101,102,103 stb, attól függően hogy hány gép megy)
op rendszer meg Windows xp.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
az meg mi? 😀
szerk.: ja persze hogy be van dugva, ezért nincs ötletem. és ahogyan telik az idő egyre jobban felbasz.eaglesmcnabb
NAgyon triviális, de jó a kábel? 😀F.Schleck
sztem jó, valahol máshol lehet a hiba, csak még nem jöttem rá hogy hol... 😀eaglesmcnabb
DHCP vagy fix IP cím?
Operációs rendszer?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
nem lehet h nincs megadva a MAC-címed viszont olyan a titkosítás?

--------------------------------------------------