Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!Mex
én anno rigóuccai angol középfokúval a zsebemben mentem el toefl-re (külföldi ösztöndíjhoz kellett) 5-6 év kihagyással, és felkészülés nélkül épp súroltam a felsőfokú szint alsó határát, szóval nehéznek nem nevezném. nem tudom, az itthoni elfogadottsága mennyire jó ill. lehet-e honosítani, de ha esetleg tervezel európán kívüli félévet egyetemen, ahhoz szinte biztos, hogy kelleni fog (nem tudom, van-e még szavatossági ideje, de kb 2 éve amikor én csináltam, akkor ez asszem 2 év volt). meg ha nehezen megy a társalgás idegennel akkor is jó, mert csak a pc monitorjához kell beszélni 😊triangle
Köszönöm a választ! Ez meggyőzött, hogy azon felül amire nekem kell, megéri megcsinálni. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊Divat
Nem,mert visszadobja az összes üzenetet ilyen szöveggel: Nem sikerült minden címzettnek továbbítani az üzenetet. 😐JoeyPorter
ja az úgy elég cink, nekem hálisten ilyen gondom még nem volt (kopkop)

viszont nekem mostanában néha olyat csinál msn, h egy ideig jó minden aztán egyszer csak akármit írok akárkinek folyamat visszadobálja, először azt hittem, h adott partnernek szaraxik a nete, és azért dobja vissza üzit, de aztán rájöttem, h nálam van a gebasz, mert mindenkinél visszadobja...ki-be lépéstől viszont megjavul.

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊Divat
Nem,mert visszadobja az összes üzenetet ilyen szöveggel: Nem sikerült minden címzettnek továbbítani az üzenetet. 😐

több mint 13 éve
triangle 1 283
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!Mex
én anno rigóuccai angol középfokúval a zsebemben mentem el toefl-re (külföldi ösztöndíjhoz kellett) 5-6 év kihagyással, és felkészülés nélkül épp súroltam a felsőfokú szint alsó határát, szóval nehéznek nem nevezném. nem tudom, az itthoni elfogadottsága mennyire jó ill. lehet-e honosítani, de ha esetleg tervezel európán kívüli félévet egyetemen, ahhoz szinte biztos, hogy kelleni fog (nem tudom, van-e még szavatossági ideje, de kb 2 éve amikor én csináltam, akkor ez asszem 2 év volt). meg ha nehezen megy a társalgás idegennel akkor is jó, mert csak a pc monitorjához kell beszélni 😊
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Mivel hogy fontolgatom angolból is csinálni egy nyelvvizsgát (lassan illene) és arra gondoltam, hogy megpróbálkozom a TOEFL nyelvvizsgával, szeretném megkérdezni azoktól akik neki mentek már ennek a nyelvvizsgának, hogy milyen tapasztalataik vannak és mennyire érdemes ezt megcsinálni.
Előre is köszönöm a választ!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀JoeyPorter
de tudsz neki írni nem?😊

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊Rataccess
De attól se lesz jobb,mert ugyanúgy nem látja,hogy fel akarod venni 😀

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok egy kérdésem lenne telefonos ügyben. Ha valaki hív akkor csörög a teló de csak négyet és utána vált hangpostára. Fogalmam sincs hogy ilyenkor miért teszi ezt és kérdem hogy hogyan tudnám ezt átállítani hogy rendesen csörögjön ki ameddig a másik fél hív? Sony Ericsson K970-ről lenne szó.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂adyno12
Tescoban amúgy ki is van írva, hogy attól elkérik, aki lehet, hogy nincs meg 21 (persze a 38 ettől még necc 😀)Szobi22
tescoban ez valahogy úgy van kiírva, hogy "amennyiben Ön olyan szerencsés, hogy fiatalabbnak néz ki és elkérik a személyijét" 😀
emlékszem anno jót vigyorogtam rajta
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azt hittem nálam van a probléma, ugyanez az msn-betegségem van, és a konqueror gyógyszerét használom én is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐JoeyPorter
ha megnyugtat, nekem is ezt csinálja. le kell tiltani a gépi letiltás után manuálisan is, majd újra visszavenni

biztos a rendszer védi őket 😀konqueror
kösz,majd megpróbálom 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐JoeyPorter
ha megnyugtat, nekem is ezt csinálja. le kell tiltani a gépi letiltás után manuálisan is, majd újra visszavenni

biztos a rendszer védi őket 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂adyno12
Tescoban amúgy ki is van írva, hogy attól elkérik, aki lehet, hogy nincs meg 21 (persze a 38 ettől még necc 😀)

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀Höri
Nekem van egy hölgy ismerősöm akitől 32 évesen kérték el Tecsóban... Aztán 2 napra rá a pénztáros gyerek randira hívta! 😂

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az msn miért csinálja azt amikor felveszek egy embert,hogy automatán letiltja?Ráadásul annál az embernél nem is jelzi,hogy én felvettem... 😐

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.Matthew99
Kösz Einstein, nélküled erre nem jöttem volna rá.szaba
Örülök, hogy segíthettem 😀 Félreolvastam reggel. Én nemrég vittem vissza a Sansungom és ott cserélték a kijelzőt. Gondolom a Nokiánál is lehet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Szerintem lehet cseréltetni. Nekem az ezelőtti telóimon kétszer is cseréltek kijelzőt, mert berepedt aztán folyt a cucc benne. Persze nem olcsó mulatság, de lehet. 😉

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.Matthew99
Kösz Einstein, nélküled erre nem jöttem volna rá.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?szaba
Nem bírja a doppingot 😀

Egyébként nagyon valószínű, hogy kezdi megadni magát a képernyő.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Telefonom (Nokia e51) lcd-je kezd beszarni, lett benne egy csík - a semmitől - aztán most kezd szétterjedni. Lehet kijelzőt cseréltetni telcsin?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
esetleg neten próbálj utánanézni.tenorx
azt csinálja 😀Höri
Ez egy amerikai foci fórum bazze 😀tenorx
faszt, ez az Álomhajó! 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
esetleg neten próbálj utánanézni.tenorx
azt csinálja 😀Höri
Ez egy amerikai foci fórum bazze 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
esetleg neten próbálj utánanézni.tenorx
azt csinálja 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Halihó!
Valaki ismeri a Catan társasjáték kártyás verzióját???
a táblással még sosem játszottunk...
most karácsonyi ajándék volt és egyszerűen nem tudunk vele játszani....
a szabály leírás hihetetlenül hiányos...


valaki ??????ZuzA
Kártyásról még nem hallottam, viszont a táblással rengeteget játszottam, esetleg neten próbálj utánanézni.
több mint 13 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 248 — E/1
Halihó!
Valaki ismeri a Catan társasjáték kártyás verzióját???
a táblással még sosem játszottunk...
most karácsonyi ajándék volt és egyszerűen nem tudunk vele játszani....
a szabály leírás hihetetlenül hiányos...


valaki ??????