Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Windowsnál mikor bekapcsolok, akkor bejön a felhasználói fiókos panel, és ott kell belépni. Na most haverom msn-ezett egyet a gépemen, és azóta az ő email fiókját jelzi mint felszhasználói email-fiók, és azt írja ki, hogy neki mennyi elolvasatlanja van. Ezt lehet vhogy eszközölni?szaba
3 nap múlva eltűnik asszem
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Windowsnál mikor bekapcsolok, akkor bejön a felhasználói fiókos panel, és ott kell belépni. Na most haverom msn-ezett egyet a gépemen, és azóta az ő email fiókját jelzi mint felszhasználói email-fiók, és azt írja ki, hogy neki mennyi elolvasatlanja van. Ezt lehet vhogy eszközölni?
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A Pro Bowl végleges eredményét hol lehet megnézni, posztok szerint?habib
A végleges listát december 28-án hozzák nyilvánosságra, NFL.com-on egész biztosan fent lesz. (Bár ez is csak relatíve végleges, mivel az azután lesérülő játékosok és a leendő SB-résztvevők kiesnek.)vassadi27
Értem köszi 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Pro Bowl végleges eredményét hol lehet megnézni, posztok szerint?habib
A végleges listát december 28-án hozzák nyilvánosságra, NFL.com-on egész biztosan fent lesz. (Bár ez is csak relatíve végleges, mivel az azután lesérülő játékosok és a leendő SB-résztvevők kiesnek.)
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A Pro Bowl végleges eredményét hol lehet megnézni, posztok szerint?

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hali!
Régebben láttam hogy volt ilyen közös mezrendelés a fórumon, ilyen van most is? Ha igen akkor melyik topicba?? Keresgéltem mezrendelős topic-ot de nem találtam.laby
boltok, üzletekeaglesmcnabb
Köszi

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hali!
Régebben láttam hogy volt ilyen közös mezrendelés a fórumon, ilyen van most is? Ha igen akkor melyik topicba?? Keresgéltem mezrendelős topic-ot de nem találtam.laby
boltok, üzletek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hali!
Régebben láttam hogy volt ilyen közös mezrendelés a fórumon, ilyen van most is? Ha igen akkor melyik topicba?? Keresgéltem mezrendelős topic-ot de nem találtam.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
én ismerek egy hatalmas karaktert, akitől tavaly 38 évesen is elkérték pedig igazi martalóc feje van 😀 persze lehet nem igaz, de mikor ezt benyögte, lefejeltük a pultot a röhögéstől 😀

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Köszi a segítséget srácok!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
téged Robert Gallerynek néztek, azért 😛 ( 😉 ) Fega meg Taylor Swiftet hallgat, más oka nem lehet 😀konqueror
Igen, a szakáll sokat segít, meg nem vagyok testalkatilag se kicsi 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vicc de tőlem soha nem kérnek személyit szórakozóhelyen, másik vicc hogy 15-16 éves kisgyerekek 18+os bulikra úgy mennek be hogy ihaj, kutya sem nézi meg a személyiket.

másik vicc hogy tőlem Tescoban, Sparban+ hasonló bevásárlóközpontokban mindig elkérik. Ez is bizonyítja hogy jól tartom magam... Remélem 5-6 év múlva is elkérik mert az azt jelenti hogy valamit nagyon tudok 😛
szerk.: kihagytam: Corvintetőre ne menj +18-as személyi nélkül 18as bulira mert nem engednek be. Kivételek is vannak!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀tenorx
téged Robert Gallerynek néztek, azért 😛 ( 😉 ) Fega meg Taylor Swiftet hallgat, más oka nem lehet 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem már 14 évesen kiadták a sört simán, Fegától még 18 évesen is kértek Hegyalján 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Erről a személyidologról nem tudok véleményt mondani, tőlem utoljára egy Hobo-klub után kértek személyit egy kis hangoskodás miatt 89-ben 😊
De szerintem se kérnek személyit, ha nincs nagyon babaarcuk, se a romkocsmákban, se a menőbb partihelyeken.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
passz. szerintem sehol nem kérnek személyit, max ha nagyon fiatalnak nézel ki.

Tőlem életemben 1x kértek személyit. 2001-ben a Zöldpardonban 😊 akkor voltam 19 és már 2 éve jártunk oda. Nem hiszem hogy tulságosan komolyan vennék a népszerűbb partyhelyeken. Bár nem járok ilyen szigorúan vett discoba. De pl a Szimplában biztos nem kérik el
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Milyen egy nem 18+ bulizóhely?Sobri Jóska
Tinidiszkó

szerintem a régi bank helyén, vagyis inkább mögötte a nyugati mcdonalds mellett van még mindig péntek/szombaton ilyen.

nem feltétlen a legjobb hely(kurva sok a cigány), de ez amiatt is van hogy talán az egyetlen tinidisco ami maradt pestenharomt
Vagy ahol nem kérik el a személyit 😀tenorx
Igen, Tenorx megfogta a lényeget. Ahol nem kérnek személyit 😊

Még anno voltam ott, nekem nagyon nem jött be hogy őszinte legyek ezért nem is mertem nekik ajánlani, de köszi a tippet.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fogalmam sincs,hogy hova írjam, de itt talán tudtok segíteni. Egyik barátom kérdi, hogy Pesten hol van jó bulizóhely ami nem feltétlen +18-as? (17 évesek a srácok) Előre is köszi.kristóf17
Milyen egy nem 18+ bulizóhely?Sobri Jóska
Tinidiszkó

szerintem a régi bank helyén, vagyis inkább mögötte a nyugati mcdonalds mellett van még mindig péntek/szombaton ilyen.

nem feltétlen a legjobb hely(kurva sok a cigány), de ez amiatt is van hogy talán az egyetlen tinidisco ami maradt pestenharomt
Vagy ahol nem kérik el a személyit 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fogalmam sincs,hogy hova írjam, de itt talán tudtok segíteni. Egyik barátom kérdi, hogy Pesten hol van jó bulizóhely ami nem feltétlen +18-as? (17 évesek a srácok) Előre is köszi.kristóf17
Milyen egy nem 18+ bulizóhely?Sobri Jóska
Tinidiszkó

szerintem a régi bank helyén, vagyis inkább mögötte a nyugati mcdonalds mellett van még mindig péntek/szombaton ilyen.

nem feltétlen a legjobb hely(kurva sok a cigány), de ez amiatt is van hogy talán az egyetlen tinidisco ami maradt pesten
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Fogalmam sincs,hogy hova írjam, de itt talán tudtok segíteni. Egyik barátom kérdi, hogy Pesten hol van jó bulizóhely ami nem feltétlen +18-as? (17 évesek a srácok) Előre is köszi.kristóf17
Milyen egy nem 18+ bulizóhely?

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Fogalmam sincs,hogy hova írjam, de itt talán tudtok segíteni. Egyik barátom kérdi, hogy Pesten hol van jó bulizóhely ami nem feltétlen +18-as? (17 évesek a srácok) Előre is köszi.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valaki megmondaná annak a proginak a nevét amivel lehet youtube-ról videót és zenét letölteni? előre is köszi.eaglesmcnabb
http://www.listentoyoutube.com/

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
valaki megmondaná annak a proginak a nevét amivel lehet youtube-ról videót és zenét letölteni? előre is köszi.eaglesmcnabb
FreeYoutubeMP3Converter

vagy DVDVideoSoft Free Studio

Én ezeket használom. 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki megmondaná annak a proginak a nevét amivel lehet youtube-ról videót és zenét letölteni? előre is köszi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tud valaki androidra jó zenelejátszó progit?
olyant amelyikben van equalizer és esetleg lehet használni hozzá last.fm scrobblert.
haromt
astro player nova, last.fmel sztem nem kompatibilis, ettől függetlenül király