Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szaba: Fogalmam sincs őszintén. Elvileg gondolom ezért van a beállítások-biztonság látható link engedélyezése, vagy valami ilyesmi kapcsoló, de nálam be van kapcsolva és ugyanezt csinálja.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
MSN-en a link nem működik. Beírom amit be akarok linkelni, és a saját mezőmbe még kék aláhúzott, de amint elküldöm már csak szöveg. Ha küldenek akkor is csak szöveg. Mit lehet tenni?szaba
ctrl+c ctrl+v a böngészősorbaSobri Jóska
Kösz, de az ilyet legközelebb tartsd meg.

Slekk: ezt ki lehet kapcsolni?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
MSN-en a link nem működik. Beírom amit be akarok linkelni, és a saját mezőmbe még kék aláhúzott, de amint elküldöm már csak szöveg. Ha küldenek akkor is csak szöveg. Mit lehet tenni?szaba
jó kérdés mert én ma találkoztam ezzel a problémával.
viszont leszarom, én ki tudom jelölni a linket és beilleszteni a böngészőbe, nem vagyok lusta 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
MSN-en a link nem működik. Beírom amit be akarok linkelni, és a saját mezőmbe még kék aláhúzott, de amint elküldöm már csak szöveg. Ha küldenek akkor is csak szöveg. Mit lehet tenni?szaba
ctrl+c ctrl+v a böngészősorba

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
MSN-en a link nem működik. Beírom amit be akarok linkelni, és a saját mezőmbe még kék aláhúzott, de amint elküldöm már csak szöveg. Ha küldenek akkor is csak szöveg. Mit lehet tenni?szaba
Nem tudom, de ez is ilyen faszság, amitől azt várják a microsoftnál, hogy a hülyegyerek nem kattint rá a vírusos linkre. Mindenkinél ez van.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
MSN-en a link nem működik. Beírom amit be akarok linkelni, és a saját mezőmbe még kék aláhúzott, de amint elküldöm már csak szöveg. Ha küldenek akkor is csak szöveg. Mit lehet tenni?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
help: hogy kell wordben név- és tárgymutatót készíteni? próbálkozok, de nem történik semmi...JJ Tiller
http://www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CCcQFjAB&url=http%3A%2F%2Fusers2.ml.mindenkilapja.hu%2Fusers%2Fmiskolcziildiko%2Fuploads%2Fildi2Tartalomjegyzkstrgymutat_16.ppt&rct=j&q=word%20t%C3%A1rgymutat%C3%B3%20k%C3%A9sz%C3%ADt%C3%A9se&ei=qI0DTabPJcSaOuee-KYB&usg=AFQjCNEXrCwSkCPvhhTMreRBFg-qHZUw2w&sig2=n_tWYuiA7NVb90JrgNug_A&cad=rja

Stílus között címsort kell használni arra amit tartalomjegyzék pontnak akarsz
Illetve képaláírások stb, ha olyanokhoz is akarsz jegyzéket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
help: hogy kell wordben név- és tárgymutatót készíteni? próbálkozok, de nem történik semmi...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Futómű-beállítás kijön 10k körül? Személyautón ofkorz.szaba
Okosba kijön 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Futómű-beállítás kijön 10k körül? Személyautón ofkorz.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mit jelent pontosan az, hogy közösségi- és web2 alapú hírportál?Höri
Kb azt, hogy tudsz kommentelni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mit jelent pontosan az, hogy közösségi- és web2 alapú hírportál?

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Köszi!

Nincs nagy különbség az ajánlata és a fix ár között, szóval azon nem múlik.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van itt gyakorlott Vaterás? 😊 Meghirdettem egy terméket (az első indított aukcióm, így nem nagyon vagyok képben), amire most jött egy ajánlat valamivel minimálár alatt. Ha én ennyiért is odaadnám neki, akkor mit kell csinálnom? Üsse le fix áron és boltoljuk el kevesebbért, vagy mi?

Köszi előre is!Bálesz
Attól függ, hogy mekkora a különbség a fix ár, és az ő ajánlata között. Mert a vaterán fizetni kell az eladás után, tehát nagyobb összegnél pár ezres különbség már számít.

Sikeres értékesítés utáni jutalékok (BRUTTÓ), amelyeket az eladó fizet
1 - 20 000 Ft A leütési érték 6%-a
20 001 - 100 000 Ft 1200 Ft + a 20 000Ft feletti rész 4%-a
100 001 - 300 000 Ft 4400 Ft + a 100 000Ft feletti rész 1,5%-a
300 000Ft felett 7400 Ft + a 300 000Ft feletti rész 1%-a

Egyébként az aukciódat le tudod idő előtt is zárni. Ha nincs érvényes ajánlat, akkor ugyebár a cucc nálad marad, és ha nem írod fel újra, hogy eladnád, akkor lényegében a tied marad. Hivatalosan így nem lehet megkerülni a vaterát, de hát a valóságban persze megteheted, hogy lezárod az aukciót, és valahogy felveszed a kapcsolatot az illetővel (na ez lesz nehézkesebb, mert nem lehet nyilvánossá tenni e-mail címet vagy más elérhetőséget), és elboltoljátok annyiért. Viszont ha lezárod az aukciót, akkor az csak 24 óra után lesz hivatalosan lezárt, addig a licitálók e-mailt kapnak, hogy le fogják zárni, ajánljanak rá, ha akarnak.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Van itt gyakorlott Vaterás? 😊 Meghirdettem egy terméket (az első indított aukcióm, így nem nagyon vagyok képben), amire most jött egy ajánlat valamivel minimálár alatt. Ha én ennyiért is odaadnám neki, akkor mit kell csinálnom? Üsse le fix áron és boltoljuk el kevesebbért, vagy mi?

Köszi előre is!

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Grafi ismerőse voltJJ Tiller
Akkor jól emlékeztem.
Írok is neki, hátha foglalkozik még ilyennel az ismerőse.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Grafi ismerőse volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Pár évvel ezelőtt valaki a fórumról foglalkozott olyan dologgal, hogy üveg bögrére homokfúvással rakott különböző mintákat, logókat stb. Tökéletes ajándéktárgy.

Vettem is akkor tőle, csak már nem emlékszem ki volt, talán Grafi, de meg nem mondanám biztosra.

Ti emlékeztek ilyenre? 😊adam3577
ja, valaki csinált ilyet 😊
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Pár évvel ezelőtt valaki a fórumról foglalkozott olyan dologgal, hogy üveg bögrére homokfúvással rakott különböző mintákat, logókat stb. Tökéletes ajándéktárgy.

Vettem is akkor tőle, csak már nem emlékszem ki volt, talán Grafi, de meg nem mondanám biztosra.

Ti emlékeztek ilyenre? 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ne kapcsold ki a gépetkristof
hát kösz B+ 😂
megoldom, ha elárulod nekem hogy hordozzam laptopot hogy nem kapcsolom ki 😛 😀eaglesmcnabb
hát nem pont az a lényege, hogy hordozás közben is be lehet kapcsolva? 😛😀fetomy
az a lényege, csak készenléti állapot után is szutyok, illetve néha jó, de van amikor ugyanúgy nem működik, mintha kikapcsolnám :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
van egy problémám. ha felrakom a hamachit megy rendesen minden, viszont ha újra bekapcsolom a gépet nincs net. ha letörlöm hamachit és újra felrakom működik ismét. nem tudja valaki ez miért történik meg mindig?eaglesmcnabb
ne kapcsold ki a gépetkristof
hát kösz B+ 😂
megoldom, ha elárulod nekem hogy hordozzam laptopot hogy nem kapcsolom ki 😛 😀eaglesmcnabb
hát nem pont az a lényege, hogy hordozás közben is be lehet kapcsolva? 😛😀
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
van egy problémám. ha felrakom a hamachit megy rendesen minden, viszont ha újra bekapcsolom a gépet nincs net. ha letörlöm hamachit és újra felrakom működik ismét. nem tudja valaki ez miért történik meg mindig?eaglesmcnabb
ne kapcsold ki a gépetkristof
hát kösz B+ 😂
megoldom, ha elárulod nekem hogy hordozzam laptopot hogy nem kapcsolom ki 😛 😀eaglesmcnabb
Hát ez az alvós cucc nem jó? Mondjuk nekem akkor elszáll a netem, tehát lehet nem... 😂
A másik ugye, hogy nem rakod föl a hamachit.
De nincs valahol a programok listájánál, hogy letiltod a programot? Vagy valami módosítás talán... :/
Sorry, ha hülyeség, de valami hasonló ugrott be.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
van egy problémám. ha felrakom a hamachit megy rendesen minden, viszont ha újra bekapcsolom a gépet nincs net. ha letörlöm hamachit és újra felrakom működik ismét. nem tudja valaki ez miért történik meg mindig?eaglesmcnabb
ne kapcsold ki a gépetkristof
hát kösz B+ 😂
megoldom, ha elárulod nekem hogy hordozzam laptopot hogy nem kapcsolom ki 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van egy problémám. ha felrakom a hamachit megy rendesen minden, viszont ha újra bekapcsolom a gépet nincs net. ha letörlöm hamachit és újra felrakom működik ismét. nem tudja valaki ez miért történik meg mindig?eaglesmcnabb
ne kapcsold ki a gépet
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
van egy problémám. ha felrakom a hamachit megy rendesen minden, viszont ha újra bekapcsolom a gépet nincs net. ha letörlöm hamachit és újra felrakom működik ismét. nem tudja valaki ez miért történik meg mindig?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!