Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hetek óta folymat ki be járkálok otthonról
Majdnem minden nap 10km setalok.
Ja és szinte senkivel nem találkozom leszámitva a vadakat (mondjuk múltkor beszartam mikor kis vaddisznót láttam szerencsére mutert nem jött, iszkoltam is el onnan amilyen gyorsan tudtam)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
ha a család egyedül beül a kocsiba, lemegy, senkivel nem beszél, nem kontaktol, nálam az simán elfogadható
NB2
Az igaz, hogy nekünk nincs kocsink. De: ahogyan a híreket hallgatom/látom, az autósok sem elégszenek meg azzal, hogy a kertben kapirgáljanak.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Nem csak itt vannak bajok:
 delhir.info/2020/04/07/kocsmai-hangulat-a-belgradi-ideiglenes-korhazban-egy-allatorvos-a-korhaz-ugyvezetoje/?fbclid=IwAR0e-HeW3-2MeFMgBR53zr4u6Ooow4la8xLYEgLYFl7tukgDL5e1yDrV2_k

😀
rokaur
na majd ha gyorsan ér oda a vonat a kultúra is megérkezik tőlünk

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Miért ne mehetnel le ?
Abban nincs semmi hogy lemész.
Sőt jobban teszed ha lemész.
Én is lejottem.
A lényeg ne vegyülj emberekkel (a dugoban kocsival és abban ülve nem számit annak😃)
Vidéken pedig sokkal jobban ki lehet birni es joval kisebb az esélye hogy elkapd ezt a csúnya migráns kórt
több mint 4 éve
rokaur 869
Nem csak itt vannak bajok:
 delhir.info/2020/04/07/kocsmai-hangulat-a-belgradi-ideiglenes-korhazban-egy-allatorvos-a-korhaz-ugyvezetoje/?fbclid=IwAR0e-HeW3-2MeFMgBR53zr4u6Ooow4la8xLYEgLYFl7tukgDL5e1yDrV2_k

😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
ha a család egyedül beül a kocsiba, lemegy, senkivel nem beszél, nem kontaktol, nálam az simán elfogadható
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem lehetne egy külön topicot, mondjuk "Sobri etető" címmel? 😀😀😀
zemanla
Sorry de attól hogy,nem tetszik a stílusa meg a mondanivalója, még rengeteg releváns dolgot állít.
Sőt tovább megyek szerintem nagyon is jól látja a dolgok metodikáját.
Rózsa Sándor (betyár)
Lehet. De én 90% ban telóról olvasok, így elzsibbad az ujjam a sok görgetéstől.
Persze, van olyan, h valaki mindenhez (is) ért, vagy barátja a Google és kellő intelligenciával és magabiztossággal adja elő "véleményét". Nem a stílussal volt (van) baj. A mennyiséggel! 😉
Egyébként ott voltak 😀😀😀-k
zemanla
Ott voltak?Ezt mire érted ?
Rózsa Sándor (betyár)
A smile
zemanla
Oks sorry
Igy már értem 😃
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
Beki
József fórumtárs örülhet, hogy OV ügyesen ráborította a bilit a polgikra, ő pedig mossa kezeit. Óriási húzás! Zseniális!
nagylaza
Hát ez max a teljesen elvetemült hívek szemében zseniális szerintem, de nekik úgyis mindegy mivan, csak OV az isten. Viszont a gondolkodni képes emberek szemében ez inkább kontraproduktív lesz.
roberto23
A kérdés az, hogy mennyire teszed a gondolkodni képes emberek arányát Mo-n?
nagylaza
Mindegy is: ijesztően sokan vannak, akik nem képesek rá.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 064 — #officialBoliever
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
Beki
József fórumtárs örülhet, hogy OV ügyesen ráborította a bilit a polgikra, ő pedig mossa kezeit. Óriási húzás! Zseniális!
nagylaza
Hát ez max a teljesen elvetemült hívek szemében zseniális szerintem, de nekik úgyis mindegy mivan, csak OV az isten. Viszont a gondolkodni képes emberek szemében ez inkább kontraproduktív lesz.
roberto23
A kérdés az, hogy mennyire teszed a gondolkodni képes emberek arányát Mo-n?
nagylaza
Na ja, ez jogos kérdés. Próbálok reménykedni, hogy több, mint most sejtjük. De eddig mindig csalódnom kellett sajnos.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
Beki
József fórumtárs örülhet, hogy OV ügyesen ráborította a bilit a polgikra, ő pedig mossa kezeit. Óriási húzás! Zseniális!
nagylaza
Hát ez max a teljesen elvetemült hívek szemében zseniális szerintem, de nekik úgyis mindegy mivan, csak OV az isten. Viszont a gondolkodni képes emberek szemében ez inkább kontraproduktív lesz.
roberto23
A kérdés az, hogy mennyire teszed a gondolkodni képes emberek arányát Mo-n?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem lehetne egy külön topicot, mondjuk "Sobri etető" címmel? 😀😀😀
zemanla
Sorry de attól hogy,nem tetszik a stílusa meg a mondanivalója, még rengeteg releváns dolgot állít.
Sőt tovább megyek szerintem nagyon is jól látja a dolgok metodikáját.
Rózsa Sándor (betyár)
Lehet. De én 90% ban telóról olvasok, így elzsibbad az ujjam a sok görgetéstől.
Persze, van olyan, h valaki mindenhez (is) ért, vagy barátja a Google és kellő intelligenciával és magabiztossággal adja elő "véleményét". Nem a stílussal volt (van) baj. A mennyiséggel! 😉
Egyébként ott voltak 😀😀😀-k
zemanla
Ott voltak?Ezt mire érted ?
Rózsa Sándor (betyár)
A smile




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 064 — #officialBoliever
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
Beki
József fórumtárs örülhet, hogy OV ügyesen ráborította a bilit a polgikra, ő pedig mossa kezeit. Óriási húzás! Zseniális!
nagylaza
Hát ez max a teljesen elvetemült hívek szemében zseniális szerintem, de nekik úgyis mindegy mivan, csak OV az isten. Viszont a gondolkodni képes emberek szemében ez inkább kontraproduktív lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
Beki
József fórumtárs örülhet, hogy OV ügyesen ráborította a bilit a polgikra, ő pedig mossa kezeit. Óriási húzás! Zseniális!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem lehetne egy külön topicot, mondjuk "Sobri etető" címmel? 😀😀😀
zemanla
Sorry de attól hogy,nem tetszik a stílusa meg a mondanivalója, még rengeteg releváns dolgot állít.
Sőt tovább megyek szerintem nagyon is jól látja a dolgok metodikáját.
Rózsa Sándor (betyár)
Lehet. De én 90% ban telóról olvasok, így elzsibbad az ujjam a sok görgetéstől.
Persze, van olyan, h valaki mindenhez (is) ért, vagy barátja a Google és kellő intelligenciával és magabiztossággal adja elő "véleményét". Nem a stílussal volt (van) baj. A mennyiséggel! 😉
Egyébként ott voltak 😀😀😀-k
zemanla
Ott voltak?Ezt mire érted ?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Ezek alapján nalunk kb 7-8 lenne az arányos szám.
somoskovig
Igen, csak nagyon szar az ált eü-i állapotunk
Fast Willie
Mert a szlovákoké ennyivel jobb lenne?
Vagy a szerbeké? - 3x annyi igazolt fertőzött, ugyanannyi elhunyt
Vagy a moldávoké? - 1289 igazolt fertőzött 16 halott
Ugyan már!
Ha végignézünk az országok statisztikáin látszik, hogy olyan anomáliák vannak, amit nem lehet logikusan megmagyarázni, csak úgy, hogy komoly eltérések vannak abban, ahogy az egyes országokban hova sorolják be a haláleseteket.
Oroszországban tizede a halálos áldozatok száma mint Svédorszában kb. ugyanannyi fertőzöttel. Biztosan nem azért mert a svédeknek sokkal rosszabb az egészségügyi állapotuk.
Van erre egyébként valami WHO vagy egyéb ajánlás, hogy kit kell a koronavírus áldozatának tekinteni?
SBL
De az is 100% hogy nálunk “csak” ennyi halott meg fertőzött van?
Honnan tudhatnánk a pontos számot Abszurdisztánban?
Lehet sokkal több a halott csak az “agyvérzés” és “szívroham” rubrikába húznak néha egyet - egyet Ciliék..

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Miklobi Közöny

a sípájaelmélet, 1 millió lakosra jutó fertőzöttek, kiszedve a miniállamokat
1. ezspánya
2. svejc
3. taljanisztán
4. bölzsum
5. lö franc
6. ósztrija
annyi lenne hozzá, hogy a első és negyedik helyezett a feltételezett behucolási gócpontok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/belfold/2020/04/09/koronavirus-lezaras-kijarasi-korlatozas-husvet/

Jókor bejelentett döntések, tökéletes kommunikáció rovatunk.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Ezek alapján nalunk kb 7-8 lenne az arányos szám.
somoskovig
Igen, csak nagyon szar az ált eü-i állapotunk
Fast Willie
Mert a szlovákoké ennyivel jobb lenne?
Vagy a szerbeké? - 3x annyi igazolt fertőzött, ugyanannyi elhunyt
Vagy a moldávoké? - 1289 igazolt fertőzött 16 halott
Ugyan már!
Ha végignézünk az országok statisztikáin látszik, hogy olyan anomáliák vannak, amit nem lehet logikusan megmagyarázni, csak úgy, hogy komoly eltérések vannak abban, ahogy az egyes országokban hova sorolják be a haláleseteket.
Oroszországban tizede a halálos áldozatok száma mint Svédorszában kb. ugyanannyi fertőzöttel. Biztosan nem azért mert a svédeknek sokkal rosszabb az egészségügyi állapotuk.
Van erre egyébként valami WHO vagy egyéb ajánlás, hogy kit kell a koronavírus áldozatának tekinteni?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
közben beindulhat Békés megye is, mert a gyulai kórházat kiürítik.
csebi
Országszerte jó pár kórháznál hasonlóan jártak el.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Mindenkinél előbb lezárták a repülőtereiket, előbb kezdtek el még a politikusaik is védőfelszerelést hordani, szűrőpróbaszerűen tesztelnek minden olyan helyen, ahol hatósági házi karanténos ember található, stb.

A szlovákok példáján látszik csak igazán, hogy hova vezetett az elmúlt 10 év remek orbánkodása
r.baggio
Csak mondom, hogy 5000 roma telep működik Szlovákiában, átlagosan 300 lakossal, ahol most már terjed. A rendészetisek szerint átlagban 70%-uk külföldi vendégmunkás, aki hazatért (Anglia, Olaszo., Ausztria, Svájc, Benelux, illetve Izrael, Marokkó, Tunézia felől) és fertőzött lehet.

4 telepet lezártak, volt 50 pozitìv teszt, ami nincs a statban benne (rendészetis összekötőtől tudom)

Szorozd fel ezt tízzel, minnyá nem mézmáz a szitu, nekik szól leginkább a kijárási tilalom.

300 ezer román megy éppen különjáratokkal Németországba mezőgazd-i idénymunkára. Egyszeres negatív gyorsteszt elég. Románok kíírják őket statból, fogadunk, hogy németeknél nem lesznek benne? Max halottként...

Horvátok kiveszik a halottas statból azokat, akik szìvelégtelenségben, vagy keringésösszeomlásban hunytak el.
Fast Willie
A hírt, hogy lezárnak romatelepeket Szlovákiában (ötöt), én is láttam:
 infostart.hu/tudositoink/2020/04/09/lezarjak-az-uj-tipusu-koronavirus-altal-fertozott-szlovakiai-romatelepeket
Az, hogy 5000 romatelep van Szlovákiában, honnan jön? Enyhe túlzásnak tűnik.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 508 — Lucas Scott
közben beindulhat Békés megye is, mert a gyulai kórházat kiürítik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 508 — Lucas Scott
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Mindenkinél előbb lezárták a repülőtereiket, előbb kezdtek el még a politikusaik is védőfelszerelést hordani, szűrőpróbaszerűen tesztelnek minden olyan helyen, ahol hatósági házi karanténos ember található, stb.

A szlovákok példáján látszik csak igazán, hogy hova vezetett az elmúlt 10 év remek orbánkodása
r.baggio
Csak mondom, hogy 5000 roma telep működik Szlovákiában, átlagosan 300 lakossal, ahol most már terjed. A rendészetisek szerint átlagban 70%-uk külföldi vendégmunkás, aki hazatért (Anglia, Olaszo., Ausztria, Svájc, Benelux, illetve Izrael, Marokkó, Tunézia felől) és fertőzött lehet.

4 telepet lezártak, volt 50 pozitìv teszt, ami nincs a statban benne (rendészetis összekötőtől tudom)

Szorozd fel ezt tízzel, minnyá nem mézmáz a szitu, nekik szól leginkább a kijárási tilalom.

300 ezer román megy éppen különjáratokkal Németországba mezőgazd-i idénymunkára. Egyszeres negatív gyorsteszt elég. Románok kíírják őket statból, fogadunk, hogy németeknél nem lesznek benne? Max halottként...

Horvátok kiveszik a halottas statból azokat, akik szìvelégtelenségben, vagy keringésösszeomlásban hunytak el.
Fast Willie
számomra érthetetlen hogy európai kormányok így játszadoznak a számokkal ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Mindenkinél előbb lezárták a repülőtereiket, előbb kezdtek el még a politikusaik is védőfelszerelést hordani, szűrőpróbaszerűen tesztelnek minden olyan helyen, ahol hatósági házi karanténos ember található, stb.

A szlovákok példáján látszik csak igazán, hogy hova vezetett az elmúlt 10 év remek orbánkodása
r.baggio
Csak mondom, hogy 5000 roma telep működik Szlovákiában, átlagosan 300 lakossal, ahol most már terjed. A rendészetisek szerint átlagban 70%-uk külföldi vendégmunkás, aki hazatért (Anglia, Olaszo., Ausztria, Svájc, Benelux, illetve Izrael, Marokkó, Tunézia felől) és fertőzött lehet.

4 telepet lezártak, volt 50 pozitìv teszt, ami nincs a statban benne (rendészetis összekötőtől tudom)

Szorozd fel ezt tízzel, minnyá nem mézmáz a szitu, nekik szól leginkább a kijárási tilalom.

300 ezer román megy éppen különjáratokkal Németországba mezőgazd-i idénymunkára. Egyszeres negatív gyorsteszt elég. Románok kíírják őket statból, fogadunk, hogy németeknél nem lesznek benne? Max halottként...

Horvátok kiveszik a halottas statból azokat, akik szìvelégtelenségben, vagy keringésösszeomlásban hunytak el.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
itt csak én vótam fidesz városi alelnök?
sutianap
Csak al??
Te!
zemanla
fijatal punk vótam, és 94be a Pink Panthers énekese - hát bevallom nagyobb darab vót - mikor Julius Ketretczt megválasztották, nemvót mittenünk...
sutianap
Nagy út vezet a pantersztől a sztílerszig.
nagylaza
várjá, a panterszes a Cimbi vót, éna ebihalálos vótam...
sutianap
Értem én, de akkor is valami orientáció vagy determináció vagy miafene.
nagylaza
rédersz sapim vót, fémsiltes - most megtekertem?
sutianap
Abszolút!😊