Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Be kellett volna mondani 2x ekkorra számot, hátha az hatna kicsit.... 😕
több mint 4 éve
csipkelli 3 979
Sokáig kellett rá várni. Viktor: az ellenzék még egy idősotthont se tud működtetni.
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Trafikok is zárnak 3-kor.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
1190 beteg, 210 az új, 11 halott, 112 gyógyult
Pesti út 151 igazolt és 7 halott

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ClayTravis/status/1248361797771497473?s=19

Egy gyökér a csávó gyökér követőkkel (is), de azert akkor is kiakadtam a szavazas allasan... 😀 idiota amerikaiak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Ilyenkor a legmelegebb a vaddisznó, mert április-májusban születnek a kicsik, és a mama zabos tud lenni ha félreérti a szitut 😉
ozibozi
Kis pontosítás február -május 😃
(De vidéke vállogatja nálunk a mi desztinációnkba február végefele a gyakori )
Rózsa Sándor (betyár)
Igen, Ilyenkor már van hogy majd vonulgatnak is 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor a legmelegebb a vaddisznó, mert április-májusban születnek a kicsik, és a mama zabos tud lenni ha félreérti a szitut 😉
ozibozi
Kis pontosítás február -május 😃
(De vidéke vállogatja nálunk a mi desztinációnkba február végefele a gyakori )
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ilyenkor a legmelegebb a vaddisznó, mert április-májusban születnek a kicsik, és a mama zabos tud lenni ha félreérti a szitut 😉
ozibozi
Legmelegebb? Ezt nem tudtam.😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Ilyenkor a legmelegebb a vaddisznó, mert április-májusban születnek a kicsik, és a mama zabos tud lenni ha félreérti a szitut 😉
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
maradjunk inkább Tyra Banksnél akkor már.

choose life
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy thandie newton arca dawson testével <3
peach
Amugy fuj.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Amúgy thandie newton arca dawson testével <3



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
nagylaza
Ne viccelj, vidéken nőttem fel, kaszálás, kukorica szedés, krumpliföld, tehén fejés és a többi nem akadály 😀
LoveSobri
Nos, akkor megfontolom!😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
nagylaza
Én igen 🙋‍♂️Sőt van hozzá gépem is 😛
De kézivel is megy nagyon szép rendeket vágok.
Rózsa Sándor (betyár)
Kézi! Annak idején úgy gondoltam, hogy nem verem fel a falu csendjét fűnyíróval vagy gépi kaszával. Ehhez képest: mindenki "berregteti", egyedül én használok kézi kaszát, a falusiak pedig ámulnak. Én vagyok a "hülye pesti".
nagylaza
Te egy úriember vagy!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
nagylaza
Én igen 🙋‍♂️Sőt van hozzá gépem is 😛
De kézivel is megy nagyon szép rendeket vágok.
Rózsa Sándor (betyár)
Kézi! Annak idején úgy gondoltam, hogy nem verem fel a falu csendjét fűnyíróval vagy gépi kaszával. Ehhez képest: mindenki "berregteti", egyedül én használok kézi kaszát, a falusiak pedig ámulnak. Én vagyok a "hülye pesti".
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
nagylaza
Ne viccelj, vidéken nőttem fel, kaszálás, kukorica szedés, krumpliföld, tehén fejés és a többi nem akadály 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
nagylaza
Én igen 🙋‍♂️Sőt van hozzá gépem is 😛
De kézivel is megy nagyon szép rendeket vágok.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀
LoveSobri
Tudsz kaszálni?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Azért basszameg, húsz éve mindig megyünk a falusi házunkba: ilyenkor, tavasszal szeretjük a legjobban (és ősszel). Most pedig nem megyünk, mert járvány van. Miért van az, hogy emberek száz+százezrei nem képesek megérteni, hogy most maradjanak a seggükön?!?!
nagylaza
Mi örömmel leugrunk... 😀
Szívesen elmegyek a kulcsért, PM-ben írj címet, a többit megbeszéljük 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Nem csak itt vannak bajok:
 delhir.info/2020/04/07/kocsmai-hangulat-a-belgradi-ideiglenes-korhazban-egy-allatorvos-a-korhaz-ugyvezetoje/?fbclid=IwAR0e-HeW3-2MeFMgBR53zr4u6Ooow4la8xLYEgLYFl7tukgDL5e1yDrV2_k

😀
rokaur
na majd ha gyorsan ér oda a vonat a kultúra is megérkezik tőlünk
briareos
Meg csak gyors se lesz, mintha olvastam volna h max 150km/h mivel teherforgalomra tervezik.
rokaur
hiába, kis pénz kis tempó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hetek óta folymat ki be járkálok otthonról
Majdnem minden nap 10km setalok.
Ja és szinte senkivel nem találkozom leszámitva a vadakat (mondjuk múltkor beszartam mikor kis vaddisznót láttam szerencsére mutert nem jött, iszkoltam is el onnan amilyen gyorsan tudtam)
Rózsa Sándor (betyár)
Vaddisznóval nekem csak éjszaka volt gondom, akkor viszont: halálfélelem. (Börzsönyi túra.)
nagylaza
"Bolond "egy állat tud lenni az már bizonyos.
Olyan mint az az ember aki nem a Fideszre szavaz ergó migráns simogató Soros bérenc 😃
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Szlovák 2 halálesetre van egy magyarázatom:

A szlovák lakosság 5,4 millió 16-17%-a 60 év feletti

A magyar lakosság 9,7 millió 27-28%-a 60 év feletti
Fast Willie
Ezek alapján nalunk kb 7-8 lenne az arányos szám.
somoskovig
Igen, csak nagyon szar az ált eü-i állapotunk
Fast Willie
Mert a szlovákoké ennyivel jobb lenne?
Vagy a szerbeké? - 3x annyi igazolt fertőzött, ugyanannyi elhunyt
Vagy a moldávoké? - 1289 igazolt fertőzött 16 halott
Ugyan már!
Ha végignézünk az országok statisztikáin látszik, hogy olyan anomáliák vannak, amit nem lehet logikusan megmagyarázni, csak úgy, hogy komoly eltérések vannak abban, ahogy az egyes országokban hova sorolják be a haláleseteket.
Oroszországban tizede a halálos áldozatok száma mint Svédorszában kb. ugyanannyi fertőzöttel. Biztosan nem azért mert a svédeknek sokkal rosszabb az egészségügyi állapotuk.
Van erre egyébként valami WHO vagy egyéb ajánlás, hogy kit kell a koronavírus áldozatának tekinteni?
SBL
De az is 100% hogy nálunk “csak” ennyi halott meg fertőzött van?
Honnan tudhatnánk a pontos számot Abszurdisztánban?
Lehet sokkal több a halott csak az “agyvérzés” és “szívroham” rubrikába húznak néha egyet - egyet Ciliék..
LoveSobri
Persze, az benne van a pakliban, hogy hazudnak és kozmetikáznak. De akkor nem itt kellene, hogy a legkevesebb halott és fertőzött legyen?
Vagy vannak, akik még nagyobbat hazudnak?
több mint 4 éve
rokaur 869
Nem csak itt vannak bajok:
 delhir.info/2020/04/07/kocsmai-hangulat-a-belgradi-ideiglenes-korhazban-egy-allatorvos-a-korhaz-ugyvezetoje/?fbclid=IwAR0e-HeW3-2MeFMgBR53zr4u6Ooow4la8xLYEgLYFl7tukgDL5e1yDrV2_k

😀
rokaur
na majd ha gyorsan ér oda a vonat a kultúra is megérkezik tőlünk
briareos
Meg csak gyors se lesz, mintha olvastam volna h max 150km/h mivel teherforgalomra tervezik.

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szóval a Vidékre lemenés igen is jó dolog.
Aki teheti menjen is le!
Az egész családdal!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Hetek óta folymat ki be járkálok otthonról
Majdnem minden nap 10km setalok.
Ja és szinte senkivel nem találkozom leszámitva a vadakat (mondjuk múltkor beszartam mikor kis vaddisznót láttam szerencsére mutert nem jött, iszkoltam is el onnan amilyen gyorsan tudtam)
Rózsa Sándor (betyár)
Vaddisznóval nekem csak éjszaka volt gondom, akkor viszont: halálfélelem. (Börzsönyi túra.)