NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?
bcsarli
Szokás szerint: bölcs döntésekre.
nagylaza
Mivel most már senkit nem tesztelnek kb., kihírdeti, hogy minden szép és jó mehetünk mindenhova.
Toca
Remélhetőleg elvonnak még egy kis pénzt az önkormányzatoktól.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
már majdnem egyenesbe értünk 😀
NB2
már éppen, de a helyzet igazságtalan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 546 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Herpeszes a szája?

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 210 — Vikings fan
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?
bcsarli
Szokás szerint: bölcs döntésekre.
nagylaza
Mivel most már senkit nem tesztelnek kb., kihírdeti, hogy minden szép és jó mehetünk mindenhova.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
már majdnem egyenesbe értünk 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
az osztrákoknál jó irányba mennek a dolgok

 444.hu/2020/04/06/ausztriaban-tiz-napon-belul-enyhithetik-a-korlatozasokat
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?
bcsarli
Szokás szerint: bölcs döntésekre.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?
bcsarli
valami gazdasági intézkedések
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 210 — Vikings fan
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?
bcsarli
Szerintem pénzt oszt.
Nem hiszem, hogy teljes karantént kihírdeti valaha
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 546 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
nagylaza
Mire számítunk?

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊
bcsarli
Együtt izgulunk.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 546 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most mindenki lélegzetvisszafojtva vár? 😊

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Főnök délben bejelent, remélhetőleg nem facebook-on.
rokaur
ezt most megoldja tik-tokon
r.baggio
előbb lesz szutyok kormányzati telegram csatorna, mint sem a közszolgálatit használja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Ja, a mai fiatalok pedig csak a kütyüjüket nyomkodják.
nagylaza
"Bezzeg az én időmben!"
Amúgy az sem jó, ha állandóan kint fociznak, lásd O. Viktor.
Atari
Örülnék, ha OV most is inkább kint focizna, és nem bent uralkodna.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Kösz srácok, fasza kilátások, megnyugtattatok 😀
warr_b
tudom sorry. alapvetően azt mondanám, hogy máshol ezt ellentételezi az, hogy békeidőben anyagilag jól meg van becsülve az ember. nálunk ez nem így van sajnos. cserébe legalább ilyenkor is megy a szívás... (sose felejtem el, hogy lengyel határőr barátom mesélte, hogy ő asszem 38 évesen elmegy nyugdíjba majd.)
csebi
Inkább az a szar az egészben, hogy gyakorlatilag nem volt választása, hogy fölszerel-e...
warr_b
kevés nagyobb kibaszást tudok elképzelni annál, hogy valaki 38 évesen megy nyugdíjba.
Amadeus
Én élvezném 😊
Nem is értem a mostani 60-70 éveseket, hogy a picsába nem bírnak magukkal mit kezdeni. Nekem rohadtul nincs időm semmire amit szeretnék csinálni 😕
A mostani nyuggerek jó része kimerül a piacra/dokihoz járásban meg az alkoholizmusban...
warr_b
Hát, ez még akkor is általánosításnak tűnik kissé, ha azt írod, hogy a "jó része".
nagylaza
Tegyem hozzá, hogy szerintem? Vagy hogy akiket én látok? 😊

Jó, vegyük hozzá a tévé előtt bambulást és török sorozatok bámulását is.
warr_b
Ja, a mai fiatalok pedig csak a kütyüjüket nyomkodják.
nagylaza
Igen. De most arról volt szó, hogy nem akarok nyugdíjba menni, mert jajj akkor nincs mit csinálni és mi lesz.
warr_b
Volt olyan kollégám, aki számolta a napokat, hogy mikor mehet végre nyugdíjba, csomó mindent akart csinálni, aztán - sajnos - két hónap múlva meghalt. A költségvetés szempontjából ilyen az ideális állampolgár.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Főnök délben bejelent, remélhetőleg nem facebook-on.
rokaur
ezt most megoldja tik-tokon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
rokaur 869
Főnök délben bejelent, remélhetőleg nem facebook-on.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kösz srácok, fasza kilátások, megnyugtattatok 😀
warr_b
tudom sorry. alapvetően azt mondanám, hogy máshol ezt ellentételezi az, hogy békeidőben anyagilag jól meg van becsülve az ember. nálunk ez nem így van sajnos. cserébe legalább ilyenkor is megy a szívás... (sose felejtem el, hogy lengyel határőr barátom mesélte, hogy ő asszem 38 évesen elmegy nyugdíjba majd.)
csebi
Inkább az a szar az egészben, hogy gyakorlatilag nem volt választása, hogy fölszerel-e...
warr_b
kevés nagyobb kibaszást tudok elképzelni annál, hogy valaki 38 évesen megy nyugdíjba.
Amadeus
Én élvezném 😊
Nem is értem a mostani 60-70 éveseket, hogy a picsába nem bírnak magukkal mit kezdeni. Nekem rohadtul nincs időm semmire amit szeretnék csinálni 😕
A mostani nyuggerek jó része kimerül a piacra/dokihoz járásban meg az alkoholizmusban...
warr_b
Hát, ez még akkor is általánosításnak tűnik kissé, ha azt írod, hogy a "jó része".
nagylaza
Tegyem hozzá, hogy szerintem? Vagy hogy akiket én látok? 😊

Jó, vegyük hozzá a tévé előtt bambulást és török sorozatok bámulását is.
warr_b
Ja, a mai fiatalok pedig csak a kütyüjüket nyomkodják.
nagylaza
Igen. De most arról volt szó, hogy nem akarok nyugdíjba menni, mert jajj akkor nincs mit csinálni és mi lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ja, a mai fiatalok pedig csak a kütyüjüket nyomkodják.
nagylaza
"Bezzeg az én időmben!"
Amúgy az sem jó, ha állandóan kint fociznak, lásd O. Viktor.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Mondom, hogy visszafogottak, napi 24 óránál többet senkit nem engednek dolgozni:
"Munkanapokon a napi szolgálatteljesítési idő 12 óránál hosszabb is lehet, de a 24 órát nem haladhatja meg."
 24.hu/belfold/2020/04/06/rendor-katona-heti-48-oranal-tobbre-is-beoszthato/?fbclid=IwAR2nPVkgaSSrTyNa8Qjyvtzv5C6EGaHxy4K9D72beKwjGOEHWvU7A5sa_KU
nagylaza
Az se rossz hogy a két szolgálat között már csak 6 óra pihenés is elég a kormány szerint az embernek.
kapitnono
Ebből látszik, hogy az ország teljes karanténolása esélytelen. Vagyis elrendelhető lenne, de végrehajthatatlan
Fast Willie
Néhányszor már leírtam, de jól tudom, ismétlés a tudás anyja: sokféle korlátozás meg tilalom lehetséges, de nincs, azaz NINCS olyan, hogy egy országban "teljes karantént" vezetnek be.
nagylaza
Kijárási tilalom Mo-on esetén: 3155 település, kb. 26000 közlekedési gócpont, 87 főközlekedési út + millió alacsonyabb rendű, 8000 km vasútvonal, 20 rendezőpályaudvar, 30 nemzetközi vasúti csomópont, 5 repülőtér, 84 határátkelőhely, kb 400-500 kiemelt létesítmény ellenőrzése szükséges.

Akkor még nem vettem számításba a hatósági karanténokat, kórházvédelmet, szolgálatváltást, stb.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Kösz srácok, fasza kilátások, megnyugtattatok 😀
warr_b
tudom sorry. alapvetően azt mondanám, hogy máshol ezt ellentételezi az, hogy békeidőben anyagilag jól meg van becsülve az ember. nálunk ez nem így van sajnos. cserébe legalább ilyenkor is megy a szívás... (sose felejtem el, hogy lengyel határőr barátom mesélte, hogy ő asszem 38 évesen elmegy nyugdíjba majd.)
csebi
Inkább az a szar az egészben, hogy gyakorlatilag nem volt választása, hogy fölszerel-e...
warr_b
kevés nagyobb kibaszást tudok elképzelni annál, hogy valaki 38 évesen megy nyugdíjba.
Amadeus
Én élvezném 😊
Nem is értem a mostani 60-70 éveseket, hogy a picsába nem bírnak magukkal mit kezdeni. Nekem rohadtul nincs időm semmire amit szeretnék csinálni 😕
A mostani nyuggerek jó része kimerül a piacra/dokihoz járásban meg az alkoholizmusban...
warr_b
Hát, ez még akkor is általánosításnak tűnik kissé, ha azt írod, hogy a "jó része".
nagylaza
Tegyem hozzá, hogy szerintem? Vagy hogy akiket én látok? 😊

Jó, vegyük hozzá a tévé előtt bambulást és török sorozatok bámulását is.
warr_b
Ja, a mai fiatalok pedig csak a kütyüjüket nyomkodják.
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...sztánban is csúnya dolog lett volna köpködni, de ...
bcsarli
Tudom vészhelyzet van meg minden, de ne kerüljünk már olyan állapotba, hogy a Sobri által ha kell, ha nem sulykolt terminológiát átvesszük! Remélem, messze van még a sobrisztán!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
Nekem egyik legjobb barátom rendőr és elég jól keres. Mit ad isten, dolgozni is kell érte, ez igaz...
peach
meg ha kifizetik a túlórát akkor egy járőr is jól kereshet, de akkor tényleg annyi időd van két szolgálat között, hogy elmégy az egyik csajodhoz és lecseréled nála a fáradt olajat. de asszem nem is olyan régen volt arról cikk, hogy felfüggesztették a túlórák kifizetését...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
Kösz srácok, fasza kilátások, megnyugtattatok 😀
warr_b
tudom sorry. alapvetően azt mondanám, hogy máshol ezt ellentételezi az, hogy békeidőben anyagilag jól meg van becsülve az ember. nálunk ez nem így van sajnos. cserébe legalább ilyenkor is megy a szívás... (sose felejtem el, hogy lengyel határőr barátom mesélte, hogy ő asszem 38 évesen elmegy nyugdíjba majd.)
csebi
Inkább az a szar az egészben, hogy gyakorlatilag nem volt választása, hogy fölszerel-e...
warr_b
kevés nagyobb kibaszást tudok elképzelni annál, hogy valaki 38 évesen megy nyugdíjba.
Amadeus
nem tudom. én jelen állás szerint ha most már maradok eu szolga akkor asszem 57 v 58 évesen mehetek előrehozott nyugdíjba. egy percet nem akarok annál tovább dolgozni az biztos. talán mesétle, hogy a fizujának felét kapja majd nyugdíjként és mellette vállalkozni fog termőfölddel, mert azt nem tiltja a törvény (másféle foglalkoztatást igen). szóval le foglalja majd magát utána is.
csebi
én kifejezetten élvezem, hogy olyan hivatásom van, amivel addig melózom, ameddig csak akarok. Ez az egész nap otthon lenni, nem dolgozni, tanulásra nem rákényszerítve lenni szerintem egyenes út az aszalódás felé. Nem tudnám elviselni.
Amadeus
én is imádom a melómat nem erről van szó. ki mondta, hogy otthon lennék? viszont azzal a nyugdíjjal, amit az eu biztosít, rengeteget tudnék utazni, és nekem ez a célom ezzel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Kösz srácok, fasza kilátások, megnyugtattatok 😀
warr_b
tudom sorry. alapvetően azt mondanám, hogy máshol ezt ellentételezi az, hogy békeidőben anyagilag jól meg van becsülve az ember. nálunk ez nem így van sajnos. cserébe legalább ilyenkor is megy a szívás... (sose felejtem el, hogy lengyel határőr barátom mesélte, hogy ő asszem 38 évesen elmegy nyugdíjba majd.)
csebi
Inkább az a szar az egészben, hogy gyakorlatilag nem volt választása, hogy fölszerel-e...
warr_b
kevés nagyobb kibaszást tudok elképzelni annál, hogy valaki 38 évesen megy nyugdíjba.
Amadeus
nem tudom. én jelen állás szerint ha most már maradok eu szolga akkor asszem 57 v 58 évesen mehetek előrehozott nyugdíjba. egy percet nem akarok annál tovább dolgozni az biztos. talán mesétle, hogy a fizujának felét kapja majd nyugdíjként és mellette vállalkozni fog termőfölddel, mert azt nem tiltja a törvény (másféle foglalkoztatást igen). szóval le foglalja majd magát utána is.
csebi
én kifejezetten élvezem, hogy olyan hivatásom van, amivel addig melózom, ameddig csak akarok. Ez az egész nap otthon lenni, nem dolgozni, tanulásra nem rákényszerítve lenni szerintem egyenes út az aszalódás felé. Nem tudnám elviselni.

criminal lawyer or criminal lawyer?