Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
nagylaza
ilyenkor akkor is bevállalnám, hogy atomot dobjanak rá, ha tudnám, hogy közben én is belehalok.
slowmotion
valami személyesebb kéne
alá mehet ez
 www.youtube.com/watch?v=pNkQMtZAMAw
briareos
 www.youtube.com/watch?v=Akx48dLnccQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
nagylaza
ilyenkor akkor is bevállalnám, hogy atomot dobjanak rá, ha tudnám, hogy közben én is belehalok.
slowmotion
valami személyesebb kéne
alá mehet ez
 www.youtube.com/watch?v=pNkQMtZAMAw

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
nagylaza
ilyenkor akkor is bevállalnám, hogy atomot dobjanak rá, ha tudnám, hogy közben én is belehalok.
több mint 4 éve
csipkelli 3 966
off
Doki, Exatlon Hungary, Mexikóval versenyzenek ma, ahol az egyik lány elmondta, hogy járt Pécsen, és tollasozik.

 www.instagram.com/mariana_ugaldec/
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
53 éves volt a legújabb magyar halott
Amadeus
Pedig Cecília mindenkit kért, hogy maradjon otthon. És ahogy ő kér, úgy nem kér senki.
Matthew99
momdjuk ő kronikus beteg volt állitólag. meg hát nem is öreg. lehet már bennt is volt amikor ceci kérlelni kezdett
briareos
Hát most az, hogy többszörös krónikus beteg, amiről a tájékoztatás szól. Az lehet egy cukorbetegség+magasvérnyomás(+érelmeszesedés) kombó, ami minden 6. magyarra jellemző.
adam8
halkan mondom, hogy figyelj

1. szóval szívérbetegek döntő többsége bétablokkolót szed, ez már magában rontja a tüdő funkcióit

2. a kisvérkör meg a nagyvérkör össze van kötve a szív által, bárhogy barkácsolsz az egyiken az hatással lesz a másikra is. Namost ha egy huszonnapos betgségbe tubózod a kisvérkört, akkor előbb utóbb óriás gebaszok lesznek a szívben

3. ezért nem bámulatosan meglepő bármely statisztika, amelyben egy sérült fukciójú tüdőnél kimutatható lesz a nagyvérköri érintettség

4. enemondsenkinek anetuddki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
 www.facebook.com/101291631379775/photos/a.106079407567664/144064157102522/?type=3&theater
diverdoc
Megosztottam én is facebookon. A pécsi rádiónál dolgozok, ha lenne lehetőség, szívesen összehoznék egy interjút az egyik műsorvezetővel, ahol beszélhetnél a problémáról (persze politikamentesen)
Hurka
szó sem lehet róla. Több okból sem. egyrészt nem vagyok kompetens ebben, több tucat erre érdemes van csak itt Pécsett. másrészt tilos nyilatkoznunk, tegnap kaptuk meg a rektori utasítást
diverdoc
Rendben, de ha csak bármi ilyen jellegű kérés lenne, szerintem tudnék benne segíteni, ha esetleg valami változna. Illetve valamelyik bejegyzésben említetted a rádió szerepét is. Esetleg nálunk, a 101.7 Pécs FM-en volt valamilyen félretájékoztatás? Ezt nem cinikusan kérdeztem, hanem tényleg érdekel.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"tilos nyilatkoznunk" Teljesen érthető, mindennél fontosabb a hiteles tájékoztatás. Pl: Cecília.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.facebook.com/101291631379775/photos/a.106079407567664/144064157102522/?type=3&theater
diverdoc
Megosztottam én is facebookon. A pécsi rádiónál dolgozok, ha lenne lehetőség, szívesen összehoznék egy interjút az egyik műsorvezetővel, ahol beszélhetnél a problémáról (persze politikamentesen)
Hurka
szó sem lehet róla. Több okból sem. egyrészt nem vagyok kompetens ebben, több tucat erre érdemes van csak itt Pécsett. másrészt tilos nyilatkoznunk, tegnap kaptuk meg a rektori utasítást


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Akár hogy is van ez nagyon elszomorito.......
És oszinte leszek nagyon féltem édesanyámat 73 éves ........
Na és az egész Magyar társadalmat
Rózsa Sándor (betyár)
Nem lesz gond, vigyázz rá! Sejtem hogy nem tudsz minden nap ott lenni mellette, de vásárolj be neki mindent, ne akarjon elmenni.

Vagy olvass fel neki diverdoc hsz-eket és mondd hogy Viktor orvosa írta. Persze csak ha anyud Fideszes.
Ha nem, akkor mondd hogy Gyurcsány orvosa írta 😀
LoveSobri
Ilyen gond nincs ,entellektüel aranyszivem szerencsere 😊
Már itthon vagyok vele vagy is egyelore nem érintkezünk még 10 napig de itt van a masik lakasban 😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Shawnka itt a megoldas:

 www.facebook.com/947714865370367/posts/1732071840267995/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
végre eljutottam én is az utaláshoz, a posztot is osztottam (anyum már utalt korábban)
és akit zavar ez nem csak ego fröccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 732
Akár hogy is van ez nagyon elszomorito.......
És oszinte leszek nagyon féltem édesanyámat 73 éves ........
Na és az egész Magyar társadalmat
Rózsa Sándor (betyár)
Nem lesz gond, vigyázz rá! Sejtem hogy nem tudsz minden nap ott lenni mellette, de vásárolj be neki mindent, ne akarjon elmenni.

Vagy olvass fel neki diverdoc hsz-eket és mondd hogy Viktor orvosa írta. Persze csak ha anyud Fideszes.
Ha nem, akkor mondd hogy Gyurcsány orvosa írta 😀
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
nagylaza
levégtelenítem egykétóramúlva indulhat a madmax, amúgyse jó gyógyszeréssze összeveszni, me ideges leszek ... azt mellényúlok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
 www.facebook.com/101291631379775/photos/a.106079407567664/144064157102522/?type=3&theater
diverdoc
Megosztottam én is facebookon. A pécsi rádiónál dolgozok, ha lenne lehetőség, szívesen összehoznék egy interjút az egyik műsorvezetővel, ahol beszélhetnél a problémáról (persze politikamentesen)
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
nagylaza
ilyenkor nevetést nehezen elfojtani egy ilyen ámokfutás közben is kiemelkedő jellemre vall.

remélem az összes megdöglik

sorry not sorry h fidesz lingót használjak

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Akár hogy is van ez nagyon elszomorito.......
És oszinte leszek nagyon féltem édesanyámat 73 éves ........
Na és az egész Magyar társadalmat
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
53 éves volt a legújabb magyar halott
Amadeus
Pedig Cecília mindenkit kért, hogy maradjon otthon. És ahogy ő kér, úgy nem kér senki.
Matthew99
momdjuk ő kronikus beteg volt állitólag. meg hát nem is öreg. lehet már bennt is volt amikor ceci kérlelni kezdett
briareos
Hát most az, hogy többszörös krónikus beteg, amiről a tájékoztatás szól. Az lehet egy cukorbetegség+magasvérnyomás(+érelmeszesedés) kombó, ami minden 6. magyarra jellemző.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
 streamable.com/c6r6z
Tony Adams
Ennél nagyobb pöcegödröt még nem ástak a világon. Elég néhány mp-re belenéznem, és mentális zavaraim lesznek.
több mint 4 éve
rokaur 868
Ezt az adatott láttam Olaszországrol:
Nagyon durva !!
Jelenleg 37860 aktív beteg van.16 020-an vannak jelenleg kórházi osztályokon, 2655-en intenzív kezelés alatt (az összes kórházban lévő ennek a két számnak az összege),

Ez azt jelenti hogy a regisztrált betegek majdnem fele korhazi ellátásra szorúl.........😪😪😪😪
Rózsa Sándor (betyár)
gondolom ez nem meglepo, nyilvan mar csak oket is tesztelik. Marmint aki nem szorul korhazi ellatasra azt nem tesztelik, sajnos en mar csak a halalozasi szamokat nezem talan az az egyetlen ami realis, nem tudhatjuk hanyan epulnek fel mindenfele kezeles nelkul szoval ebbol kiindulni nem kell.
En kovetkezteteseket csak a halalozasi adatokbol vonok mar le, atlageletkor stb...
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Ezt az adatott láttam Olaszországrol:
Nagyon durva !!
Jelenleg 37860 aktív beteg van.16 020-an vannak jelenleg kórházi osztályokon, 2655-en intenzív kezelés alatt (az összes kórházban lévő ennek a két számnak az összege),

Ez azt jelenti hogy a regisztrált betegek majdnem fele korhazi ellátásra szorúl.........😪😪😪😪
Rózsa Sándor (betyár)
de csak a közepes és súlyos eseteket regisztrálják nem? nem ezért aránylag magas a halálozási arány a regbeteg számhoz képest?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ezt az adatott láttam Olaszországrol:
Nagyon durva !!
Jelenleg 37860 aktív beteg van.16 020-an vannak jelenleg kórházi osztályokon, 2655-en intenzív kezelés alatt (az összes kórházban lévő ennek a két számnak az összege),

Ez azt jelenti hogy a regisztrált betegek majdnem fele korhazi ellátásra szorúl.........😪😪😪😪
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Solymaron nehany napja elhunyt tudogyulladasban egy oreg. Az iment meselte pajtas telefonon. Az o fiahoz szokta vinni az autojat, ha szerelni kell.

Feltetelezem, ha koronavirusos volt, akkor sem vallaljak fel, es nem kerult be a virus aranyaiba. Nyugodjek Bekeben.
Stez
el kéne kezdeni összeírni a "tüdőgyulladásos" betegeket is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sajnos a honi öregekben benne van, hogy túléltek mindent, mit nekik egy vírus. Nem tudom ezzel mit lehet kezdeni, de az tuti, hogy bármilyen lépés szar lesz...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Solymaron nehany napja elhunyt tudogyulladasban egy oreg. Az iment meselte pajtas telefonon. Az o fiahoz szokta vinni az autojat, ha szerelni kell.

Feltetelezem, ha koronavirusos volt, akkor sem vallaljak fel, es nem kerult be a virus aranyaiba. Nyugodjek Bekeben. Szomoru vagyok nagyon.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 973 — Giants fan
 www.facebook.com/101291631379775/photos/a.106079407567664/144064157102522/?type=3&theater
diverdoc
jó a kép 😊