Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
új Jimi Hendrix szám, márciusban jön az új album is 😀

 www.youtube.com/watch?v=G-THhwh5mNI


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Ha esetleg valaki nem látta volna.
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Egyszerűen gyönyörű!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nemrég volt kis időm meghallgatni a Corrosion of Conformity 2012-es nekem új albumát (Corrosion of Conformity névre hallgat)
Pepper nélküli 😊😕😊😕😊
eszméletlenül jó, nagyon sok nagyon érdekes témát tartalmaz; akit érdekel a 'heavy' sludge mindenképp szerezze be!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487

Húszéve szekszárdon mindenféle densz meg zana előtt, ó picsába lehetnek ijen jóképűek 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Jó kis muzsika 😊 Engem kicsit Bruce Springsteenre emlékezetet

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Cover
 musicpress.blog.hu/2013/01/23/dur_moll_boldog_szomoru_dal_perverz_doors_rem_es_metallica_variaciok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
A death metál kedvelőinek egy korrekt válogatás a klasszikusokból:

 www.youtube.com/watch?v=sO7Qb3ki0Us

choose life
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Kis esti durvulás!!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Régen linkeltem már ide:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ki mennyire szereti Anastacia-t én nagyon, és ez igencsak ott van, ha jól sejtem egy kinti tehetségkutató, a másik csaj valószínű egy versenyző is jól tolja, nesze nektek Toice Megafrász meg X traktor 😛

 www.youtube.com/watch?v=1wWvMa7O24s
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Hogy Vörös Gábornak is legyen egy yo napja.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
 www.youtube.com/watch?v=15b8AOyStFs

Mai vizsgára.(Hátha bejön mint a tegnap)
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Ezt csak így spontán, szöveggel együtt jobb.
 www.youtube.com/watch?v=YyZaqZraWWc

(Nekik adnék ingyen jegyet {a temetésemre} ha kérnek.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Be volt szívva szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
kár, hogy sixx akkora segg, mint ide Nagykáta, de azért nem semmi a téma😀kishaszi
Én, nem értem Vörös urat.Ő is szokott koncerteket szervezni, és zenekarokat is menedzsel, menedzselt,foglalkozik zenekari szállítással, és hangosítással is, tehát tudnia kell, hogy egy koncert mekkora járulékos költséggel jár.Tudom mit beszélek, régebben én is szerveztem kisebb bulikat.Tudja jól, hogy a szervezők a saját pénzüket kockáztatják, nem is keveset.Miért hivatkozik előjogokra?Közepesen ismert zenész, sok jó nótában benne van a keze, ez tény.De ezért nem szabad ingyenjegyet követelni.Itt a fórumon Diverdoc pl tuti remek orvos, de azért nem fogja a szervezőket nyaggatni potyáért.Ha értritek mire gondolok.laccoo74
Azér se lehet érteni, hogy mi a fészkes fenéér akar elmenni más zenekar koncertjére, nem elég neki a sajátja? Másodrészt meg az külön felháborító, hogyha már idetolják a népek a képüket Hungary-Hangerőbe, hogy nincs bennük annyi tartás legalább a legfontosabb személyeket (azt az 50-60at) felkeresni egy közös bólintásra, vagy koszorúzásra Csepelen? Nemis értem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
kár, hogy sixx akkora segg, mint ide Nagykáta, de azért nem semmi a téma😀kishaszi
Én, nem értem Vörös urat.Ő is szokott koncerteket szervezni, és zenekarokat is menedzsel, menedzselt,foglalkozik zenekari szállítással, és hangosítással is, tehát tudnia kell, hogy egy koncert mekkora járulékos költséggel jár.Tudom mit beszélek, régebben én is szerveztem kisebb bulikat.Tudja jól, hogy a szervezők a saját pénzüket kockáztatják, nem is keveset.Miért hivatkozik előjogokra?Közepesen ismert zenész, sok jó nótában benne van a keze, ez tény.De ezért nem szabad ingyenjegyet követelni.Itt a fórumon Diverdoc pl tuti remek orvos, de azért nem fogja a szervezőket nyaggatni potyáért.Ha értritek mire gondolok.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
kár, hogy sixx akkora segg, mint ide Nagykáta, de azért nem semmi a téma😀kishaszi
namosmá írtam a nevünkben egy levelet, hátha a Burghben máshogy állnak hozzá és jár nekünk jegy Londonba 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=9lwMEhi067k egyálalán nem az én stílusom de most nem tudom nem hallgatni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kár, hogy sixx akkora segg, mint ide Nagykáta, de azért nem semmi a téma😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem az a baj, hogy hülye vagy, hanem h le is írod!!
avagy mi JÁr egy magyar rockzenésznek:
 langologitarok.blog.hu/2013/01/16/mi_jar_az_egyszeri_magyar_rockzenesznek

ami nem hajlik, az törik!