NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Kevés viccesebb dolog történt az utóbbi években az NBA mint a hype-jához képest bust Simmons elkezd sztájkolni.

Megsértődött mert 4 év alatt nem tanítottak meg neki egy normális jumpert?🤣



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Be lehet zárni az nba subredditet, megvan a világ legjobb posztja:
 www.reddit.com/r/nba/comments/pplsu0/nba_stars_as_pictures_of_michael_scott/
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Jackie McMullan visszavonul. Élmény volt hallgatni bármilyen podcastban. Bárcsak az újak is lennének ennyire játékosok slepjeitől független, tárgyilagosak újságírók, akik mellette imádják is, h az NBA-vel foglalkozhatnak és nem csak a nagy piacok, sztár játékosok körüli bulvárral, hanem elsősorban a játék, valamint mind a 30 csapat, és annak összes játékosa iránt mutasson érdeklődést, esetenként kellő empátiát.
Ja és, aki nem tudná nőként tette mindezt. Soha egy percig nem éreztem, h ahova eljutott azt az ilyen olyan kvóta miatt tehette. Igazi úttörő volt. Innen is boldog nyugdíjas éveket. 😊
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
A Netflixes Malice at the Palace doku nagyon jól sikerült!
Tony Adams
A téma nekem is tetszett, de az egész doku Jermaine-ről szólt szinte, pedig úgy emlékszem nem volt akkora nagy spíler meg vezér annó abban a csapatban (nagyon jó volt, ahogy Artest és Jackson, Miller stb is.).
Utána elég gyorsan véget is ért a karrierje érdemi része, kb. 25 évesen kiégett.

Erős Jordan utóhatása van, a Last Dance Jordan bulija volt mint producer, hogy elmondhassa ő Jordan.
A Maliceben pedig Jermaine elmondta, hogy ő mindent megtett és nagyon ártatlan.
Holott szerintem ez a szitu arról szólt, hogy miután medobták Artestet és felment leverni a frászt egy másik nézőn, plusz Jackson beakasztott egy hatalmas egyenest 😊... Gyakorlatilag az egész detroiti aréna ki akarták őket csinálni+coachok+gyúrók+mindenkit, és meglepő, hogy megúszták.

Btw annyira nem voltak erősek, hogy bajnokesélyesek legyenek, de jól hangzott 😊; az a kelet nagyon erős volt.

+bónusz pont Carlisle hajjal 😊😊
sapka
Simán nyerték leletet előző idényben és a csapat fejlődött. Simán contenderek voltak.
O’Neal is nagy szezont tolt azért a 25 pontos átlaga akkor top5-10 volt és vitte ( volna) a csapatot. Nyilván nem egy Jordan, de azért a legjobb játékosa ő volt akkor.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Netflixes Malice at the Palace doku nagyon jól sikerült!
Tony Adams
A téma nekem is tetszett, de az egész doku Jermaine-ről szólt szinte, pedig úgy emlékszem nem volt akkora nagy spíler meg vezér annó abban a csapatban (nagyon jó volt, ahogy Artest és Jackson, Miller stb is.).
Utána elég gyorsan véget is ért a karrierje érdemi része, kb. 25 évesen kiégett.

Erős Jordan utóhatása van, a Last Dance Jordan bulija volt mint producer, hogy elmondhassa ő Jordan.
A Maliceben pedig Jermaine elmondta, hogy ő mindent megtett és nagyon ártatlan.
Holott szerintem ez a szitu arról szólt, hogy miután medobták Artestet és felment leverni a frászt egy másik nézőn, plusz Jackson beakasztott egy hatalmas egyenest 😊... Gyakorlatilag az egész detroiti aréna ki akarták őket csinálni+coachok+gyúrók+mindenkit, és meglepő, hogy megúszták.

Btw annyira nem voltak erősek, hogy bajnokesélyesek legyenek, de jól hangzott 😊; az a kelet nagyon erős volt.

+bónusz pont Carlisle hajjal 😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Embiid is kimaxolva.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Smart agrees to reported 4-year, $77M extension with Celtics
 www.thescore.com/nba/news/2192329

Bakker én csípem Smartot de azért ez.....
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
A Netflixes Malice at the Palace doku nagyon jól sikerült!

Aki a magyar címet kitalálta hozzá( Első kézből: Egy felejthetetlen este) az meg sz.rjon sünt.
Tony Adams
Első kézből helyett lehetett volna Visszakézből, annak még lett is volna értelme.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
A Netflixes Malice at the Palace doku nagyon jól sikerült!

Aki a magyar címet kitalálta hozzá( Első kézből: Egy felejthetetlen este) az meg sz.rjon sünt.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azert Schroder is jo buta gyerek, hogy neki a 85 millio nem kell, ezert kimegy a piacra, ahol meg kap egy 6 millios szerzodest, azt is egy evre, ha most szetszakitja mindenet, hamarosan mar eltengodhet NBA-mercevel nezve fillerekert.

Sprewell jut rola eszembe, aki anno elkuldte a kurva mindenebe a Minnesotat a 21 millios ajanlata miatt, hogy neki etetnie kell valahogy a gyerekeit is, majd a faszi utana kapott meg 1-2 csapattol veteran minimum szintu ajanlatokat, nagy pofaval elkuldte azokat is a fenebe, utana soha tobbet nem kerestek ot sehonnan. Azota tonkre is ment. Biztos jol megetette a sracokat.

Nyilvan Schroder eseteben mas lesz, fog keresni eleget, de azert a 85 millio vs 6 millio... Okos dontes volt, jo esellyel egesz eleteben banni fogja.
Stez
Schroedert eddig is ostobának gondoltam, most plane.
Ráadásul látszott hogy magában szar se er.
De legalább megmentett egy nagyobb hülyét aki 85 misit ajánlott neki…
Toca
Hát amúgy ez inkább az ügynöke sara.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Azert Schroder is jo buta gyerek, hogy neki a 85 millio nem kell, ezert kimegy a piacra, ahol meg kap egy 6 millios szerzodest, azt is egy evre, ha most szetszakitja mindenet, hamarosan mar eltengodhet NBA-mercevel nezve fillerekert.

Sprewell jut rola eszembe, aki anno elkuldte a kurva mindenebe a Minnesotat a 21 millios ajanlata miatt, hogy neki etetnie kell valahogy a gyerekeit is, majd a faszi utana kapott meg 1-2 csapattol veteran minimum szintu ajanlatokat, nagy pofaval elkuldte azokat is a fenebe, utana soha tobbet nem kerestek ot sehonnan. Azota tonkre is ment. Biztos jol megetette a sracokat.

Nyilvan Schroder eseteben mas lesz, fog keresni eleget, de azert a 85 millio vs 6 millio... Okos dontes volt, jo esellyel egesz eleteben banni fogja.
Stez
Schroedert eddig is ostobának gondoltam, most plane.
Ráadásul látszott hogy magában szar se er.
De legalább megmentett egy nagyobb hülyét aki 85 misit ajánlott neki…
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Azert Schroder is jo buta gyerek, hogy neki a 85 millio nem kell, ezert kimegy a piacra, ahol meg kap egy 6 millios szerzodest, azt is egy evre, ha most szetszakitja mindenet, hamarosan mar eltengodhet NBA-mercevel nezve fillerekert.

Sprewell jut rola eszembe, aki anno elkuldte a kurva mindenebe a Minnesotat a 21 millios ajanlata miatt, hogy neki etetnie kell valahogy a gyerekeit is, majd a faszi utana kapott meg 1-2 csapattol veteran minimum szintu ajanlatokat, nagy pofaval elkuldte azokat is a fenebe, utana soha tobbet nem kerestek ot sehonnan. Azota tonkre is ment. Biztos jol megetette a sracokat.

Nyilvan Schroder eseteben mas lesz, fog keresni eleget, de azert a 85 millio vs 6 millio... Okos dontes volt, jo esellyel egesz eleteben banni fogja.
Stez
Nyilván hülyeség volt, de azért a 85 (valójában 84) millió 4 évre szólt, szóval szerencsésebb (bár kevésbé hatáskeltő) 21 vs 6 millióról beszélni.

Egyébként Oladipo még rosszabbul járt, az előző szezon előtt 4/112-t utasított vissza, majd a szezon közben 2/45-öt és most aláírt 1/2.5-ért, ez évekre bontra 28 vs 22,5 vs 2.5.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 562 — The Mathematician
Azert Schroder is jo buta gyerek, hogy neki a 85 millio nem kell, ezert kimegy a piacra, ahol meg kap egy 6 millios szerzodest, azt is egy evre, ha most szetszakitja mindenet, hamarosan mar eltengodhet NBA-mercevel nezve fillerekert.

Sprewell jut rola eszembe, aki anno elkuldte a kurva mindenebe a Minnesotat a 21 millios ajanlata miatt, hogy neki etetnie kell valahogy a gyerekeit is, majd a faszi utana kapott meg 1-2 csapattol veteran minimum szintu ajanlatokat, nagy pofaval elkuldte azokat is a fenebe, utana soha tobbet nem kerestek ot sehonnan. Azota tonkre is ment. Biztos jol megetette a sracokat.

Nyilvan Schroder eseteben mas lesz, fog keresni eleget, de azert a 85 millio vs 6 millio... Okos dontes volt, jo esellyel egesz eleteben banni fogja.
Stez
aktívak közül Noel rémlik hogy hasonlót mondott vissza azóta meg 3-5millákért bakcup

sokat nem tévedtem, idén 8ért játszik
 www.spotrac.com/nba/new-york-knicks/nerlens-noel-13319/cash-earnings/
 bleacherreport.com/articles/2748064-nerlens-noels-big-money-contract-chase-takes-wrong-turn-in-dallas

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert Schroder is jo buta gyerek, hogy neki a 85 millio nem kell, ezert kimegy a piacra, ahol meg kap egy 6 millios szerzodest, azt is egy evre, ha most szetszakitja mindenet, hamarosan mar eltengodhet NBA-mercevel nezve fillerekert.

Sprewell jut rola eszembe, aki anno elkuldte a kurva mindenebe a Minnesotat a 21 millios ajanlata miatt, hogy neki etetnie kell valahogy a gyerekeit is, majd a faszi utana kapott meg 1-2 csapattol veteran minimum szintu ajanlatokat, nagy pofaval elkuldte azokat is a fenebe, utana soha tobbet nem kerestek ot sehonnan. Azota tonkre is ment. Biztos jol megetette a sracokat.

Nyilvan Schroder eseteben mas lesz, fog keresni eleget, de azert a 85 millio vs 6 millio... Okos dontes volt, jo esellyel egesz eleteben banni fogja.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért a Bulls jelene (közelmúltja) és a bajnoki cím között olyan hatalmas a különbség, amit egy lépcsőben nem hiszem, hogy át lehetne hidalni. Ezért ha legalább keleten a top 3-4-ért versenyben lesz, már ez óriási előrelépés, a többi pedig majd kiderül.
Klaci79
Ez igaz, de nem mond ellent annak, hogy építkezhetnek, de a gigasztár fontosabb, mint a sok hasznos építőkő.




sztem a '14es Spursben sem volt igazi Gigasztár mert Kawhi még nem volt az akkor
de tény hogy ez 2 a 20ból

ettől függetlenül a Bulls hülyén építkezik mert bár ez egy alap, de nem olyan alap amire lehetne építeni
Negritis
Duncan, Parker, Ginobili hármasa Kawhival, Greennel azért erős ahhoz, hogy gigasztár nélkül is bajnok lehessen, és lehessen kivétel, de a trend az trend.
Sobri Jóska
Ha nem is a sztár státusz, inkább a talent mennyiség a döntő

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Duncan simán gigasztár volt a játék alapján. Plussz a padon is az ült

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 088 — #NoStress
Azért a Bulls jelene (közelmúltja) és a bajnoki cím között olyan hatalmas a különbség, amit egy lépcsőben nem hiszem, hogy át lehetne hidalni. Ezért ha legalább keleten a top 3-4-ért versenyben lesz, már ez óriási előrelépés, a többi pedig majd kiderül.
Klaci79
Ez igaz, de nem mond ellent annak, hogy építkezhetnek, de a gigasztár fontosabb, mint a sok hasznos építőkő.




sztem a '14es Spursben sem volt igazi Gigasztár mert Kawhi még nem volt az akkor
de tény hogy ez 2 a 20ból

ettől függetlenül a Bulls hülyén építkezik mert bár ez egy alap, de nem olyan alap amire lehetne építeni
Negritis
Duncan, Parker, Ginobili hármasa Kawhival, Greennel azért erős ahhoz, hogy gigasztár nélkül is bajnok lehessen, és lehessen kivétel, de a trend az trend.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 562 — The Mathematician
B

Klaci79
Bulls elég komolyan gondolja ezt a runt bár sztem még kevesek hozzá.
csebi
Szerintem meg lehúzták a Bullst.
Nagy gigasztár nélkül nem lehet bajnokságot nyerni.
LeBron, Kawhi, Giannis, Curry, stb.
Talán a Ben Wallace-os Detroit volt az utolsó, ahol sikerült.
De az elmúlt 20 évben ez a trend.
Sobri Jóska
Azért a Bulls jelene (közelmúltja) és a bajnoki cím között olyan hatalmas a különbség, amit egy lépcsőben nem hiszem, hogy át lehetne hidalni. Ezért ha legalább keleten a top 3-4-ért versenyben lesz, már ez óriási előrelépés, a többi pedig majd kiderül.
Klaci79
sztem a '14es Spursben sem volt igazi Gigasztár mert Kawhi még nem volt az akkor
de tény hogy ez 2 a 20ból

ettől függetlenül a Bulls hülyén építkezik mert bár ez egy alap, de nem olyan alap amire lehetne építeni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 006
B

Klaci79
Bulls elég komolyan gondolja ezt a runt bár sztem még kevesek hozzá.
csebi
Szerintem meg lehúzták a Bullst.
Nagy gigasztár nélkül nem lehet bajnokságot nyerni.
LeBron, Kawhi, Giannis, Curry, stb.
Talán a Ben Wallace-os Detroit volt az utolsó, ahol sikerült.
De az elmúlt 20 évben ez a trend.
Sobri Jóska
Azért a Bulls jelene (közelmúltja) és a bajnoki cím között olyan hatalmas a különbség, amit egy lépcsőben nem hiszem, hogy át lehetne hidalni. Ezért ha legalább keleten a top 3-4-ért versenyben lesz, már ez óriási előrelépés, a többi pedig majd kiderül.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 088 — #NoStress
B

Klaci79
Bulls elég komolyan gondolja ezt a runt bár sztem még kevesek hozzá.
csebi
Szerintem meg lehúzták a Bullst.
Nagy gigasztár nélkül nem lehet bajnokságot nyerni.
LeBron, Kawhi, Giannis, Curry, stb.
Talán a Ben Wallace-os Detroit volt az utolsó, ahol sikerült.
De az elmúlt 20 évben ez a trend.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
B

Klaci79
Bulls elég komolyan gondolja ezt a runt bár sztem még kevesek hozzá.
csebi
Legalább próbálkoznak valamivel. Kis mákkal top 4-5 is lehet a csapat Keleten jövőre

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
B

Klaci79
Bulls elég komolyan gondolja ezt a runt bár sztem még kevesek hozzá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 006
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Megnéztem ezt a Malice at the Palace dokut a Netflixen, lejön az, amit ha megnézzük a résztvevők további karrierjét egyébként is lehetne mondani: Jermaine O'Neal szenvedte meg legink azt az incidenst, pedig kurvára nem ő volt a főkolompos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...