Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Duranttal nem az a baj, hogy nem klasszis v hogy a pályán ne tenné bele a max-ot, hanem hogy egy hisztis pöcs, aki mellette csonthülye és valójában mindenkinek ő diktálna, ahova kerül. A GSW-nél hozzá kellett simulnia a csapathoz Kerr miatt meg a gyűrű reménye miatt, Brooklynban nincs ilyen fék, és nincs ilyen kényszer.

Jó csapatot akar maga köré, egy kész csapatot akar maga köré, de úgy h ő legyen az alfa. Na ez sokba fog fájni a tradeben érintetteknek.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 686
Én nem adnám oda Tatumot Durantért 1-1 ben sem.
KeyG
ez amúgy érdekes kérdés, de simán lehet hogy a toronto csapdába fog esni a celtics
Negritis, a vajda
Durant mint első ember megbukott, aki ilyen vándormadár az nem is lehet első ember, egyedül Curry árnyéka mellett volt képes gyűrűt nyerni. A GSW-ben nézett ki a legjobban ami egy korszakos csapat, de mindenki tudja, hogy Curry volt ott az első csak ő nem olyan személyiség, hogy ebből kérdést csináljon.

Tatum 23-24 éves kitűnő munkamorállal és fejlődőképes, Duranttal ellentétben tud védekezni és van önreflexiója és rá fog menni arra amiben gyengébb.

Durant egy scorer a legmagasabb szintről, de mint csapatember, mint játékos nem a Celticsbe való.
KeyG
Ezzel nem ertek egyet. Nem bukott meg. Es nem is azert vandormadar, mert nem eleg jo, azert vandormadar, mert James a Miamival szepen elintezte, hogy a liga ezt kovetelje meg. Hogy ketevente osszealljon ket-ket szupercsapat mas helyeken, de ezek nyilvan csak rovid tavon megtarthatoak.

Vagy akkor megbukott James vagy megbukott Leonard, csak azert, mert igazabol lassan ok is ugy valtogatjak a csapataikat, mint az alsonadragot?

Valtanak a szupersztarok, mert muszaj es ha nyerni akarnak, akkor maguk kore kell konyorogniuk tovabbi sztarokat, vagy szimplan elmenni sztarok melle. James is csak akkor hepajkodott, amikor mellette voltak sztarok, de egyebkent Curry is akkor tudott nyerni a GSW-vel, amikor volt Klay is a faszfej melle, amikor Klay kiesett, a GSW-nek nem ment.

Es mivel mostmar az az igazi franchise player, aki gyurut is tud nyerni, igy divatta valt, hogy osszeallnak a szupercsapatok. Csak mert senki sem akar lemaradni.

Ettol meg Durant szerintem all time top jatekosok kozott van, o vitte el az OKCt is a gyuru kapujaba, Harden akkor kb 6.ember volt meg, Westbrook meg... Hagyjuk. Es a GSW-ben is sorozatban nyert meccseket, rohadt jol jatszott, clutch volt. Amikor neki kellett megoldania, szo nelkul megtette, ha meg hagyni kellett mast, azt is megtette. Nem is ertem, miert lett divat a dontese miatt fikazni Durantet, amikor a gswn kivul az elmult 15 ev osszes sztarcsapata, elukon a James-fele Miamival ugy alakult ki, hogy a legnagyobb sztar beleult a joba. James ezert rosszabb jatekos? Nem. Klasszis. Es nalam Durant is ugyanugy az.

Egyaltalan nem ertek egyet az o kritikajaval, az a csavo sok-sok eve god mode-ban tolja ugy, hogy alig pihen, hozzateszem, Durant az, akinel sosem lehetett azt mondani, hogy a tamadasba befektetett energiat aztan elmismasolja a vedekezesben, eveken at kifejezetten jo vedo hireben allt (most sem rossz abszolut), aki sosem kereste azt, hogy hol uszhatja meg a kemeny melot, ala Harden, ugyebar.

Es pont Durant az, aki a gswben megmutatta, hogy mennyire hajlando csapatban dolgozni a sikerert, amikor szo nelkul visszalepett Curry javara, ha ugy volt, nem kovetelte meg a labdakat.
Stez
Rövid leszek leírtál két nevet Kawhi és James. Mindketten képesek voltak gyengébb csapattal címet nyerni mindkettő a GSW ellen ha jól rémlik. De a GSW első címe is mondható annak Curryvel. Ez a 3 játékos képes a csapattársait jobbá tenni, képesek a csapatot magukkal húzni, leaderek.

Durant mikor nyert gyengébb csapattal címet? Durant, Westbrook vagy Harden képes volt a társait jobbá tenni? Szerintem nem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem adnám oda Tatumot Durantért 1-1 ben sem.
KeyG
ez amúgy érdekes kérdés, de simán lehet hogy a toronto csapdába fog esni a celtics
Negritis, a vajda
Durant mint első ember megbukott, aki ilyen vándormadár az nem is lehet első ember, egyedül Curry árnyéka mellett volt képes gyűrűt nyerni. A GSW-ben nézett ki a legjobban ami egy korszakos csapat, de mindenki tudja, hogy Curry volt ott az első csak ő nem olyan személyiség, hogy ebből kérdést csináljon.

Tatum 23-24 éves kitűnő munkamorállal és fejlődőképes, Duranttal ellentétben tud védekezni és van önreflexiója és rá fog menni arra amiben gyengébb.

Durant egy scorer a legmagasabb szintről, de mint csapatember, mint játékos nem a Celticsbe való.
KeyG
Ezzel nem ertek egyet. Nem bukott meg. Es nem is azert vandormadar, mert nem eleg jo, azert vandormadar, mert James a Miamival szepen elintezte, hogy a liga ezt kovetelje meg. Hogy ketevente osszealljon ket-ket szupercsapat mas helyeken, de ezek nyilvan csak rovid tavon megtarthatoak.

Vagy akkor megbukott James vagy megbukott Leonard, csak azert, mert igazabol lassan ok is ugy valtogatjak a csapataikat, mint az alsonadragot?

Valtanak a szupersztarok, mert muszaj es ha nyerni akarnak, akkor maguk kore kell konyorogniuk tovabbi sztarokat, vagy szimplan elmenni sztarok melle. James is csak akkor hepajkodott, amikor mellette voltak sztarok, de egyebkent Curry is akkor tudott nyerni a GSW-vel, amikor volt Klay is a faszfej melle, amikor Klay kiesett, a GSW-nek nem ment.

Es mivel mostmar az az igazi franchise player, aki gyurut is tud nyerni, igy divatta valt, hogy osszeallnak a szupercsapatok. Csak mert senki sem akar lemaradni.

Ettol meg Durant szerintem all time top jatekosok kozott van, o vitte el az OKCt is a gyuru kapujaba, Harden akkor kb 6.ember volt meg, Westbrook meg... Hagyjuk. Es a GSW-ben is sorozatban nyert meccseket, rohadt jol jatszott, clutch volt. Amikor neki kellett megoldania, szo nelkul megtette, ha meg hagyni kellett mast, azt is megtette. Nem is ertem, miert lett divat a dontese miatt fikazni Durantet, amikor a gswn kivul az elmult 15 ev osszes sztarcsapata, elukon a James-fele Miamival ugy alakult ki, hogy a legnagyobb sztar beleult a joba. James ezert rosszabb jatekos? Nem. Klasszis. Es nalam Durant is ugyanugy az.

Egyaltalan nem ertek egyet az o kritikajaval, az a csavo sok-sok eve god mode-ban tolja ugy, hogy alig pihen, hozzateszem, Durant az, akinel sosem lehetett azt mondani, hogy a tamadasba befektetett energiat aztan elmismasolja a vedekezesben, eveken at kifejezetten jo vedo hireben allt (most sem rossz abszolut), aki sosem kereste azt, hogy hol uszhatja meg a kemeny melot, ala Harden, ugyebar.

Es pont Durant az, aki a gswben megmutatta, hogy mennyire hajlando csapatban dolgozni a sikerert, amikor szo nelkul visszalepett Curry javara, ha ugy volt, nem kovetelte meg a labdakat.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nehogy oda adjuk Tatumot bárkièrt is mert Lakers szurkoló leszek azonnal (ami olyan mintha Dózsa, Real, Boys vagy Leafs szurkoló lenne belőlem vagyis brrrr🤪🥳🙂)
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 686
Én nem adnám oda Tatumot Durantért 1-1 ben sem.
KeyG
ez amúgy érdekes kérdés, de simán lehet hogy a toronto csapdába fog esni a celtics
Negritis, a vajda
Durant mint első ember megbukott, aki ilyen vándormadár az nem is lehet első ember, egyedül Curry árnyéka mellett volt képes gyűrűt nyerni. A GSW-ben nézett ki a legjobban ami egy korszakos csapat, de mindenki tudja, hogy Curry volt ott az első csak ő nem olyan személyiség, hogy ebből kérdést csináljon.

Tatum 23-24 éves kitűnő munkamorállal és fejlődőképes, Duranttal ellentétben tud védekezni és van önreflexiója és rá fog menni arra amiben gyengébb.

Durant egy scorer a legmagasabb szintről, de mint csapatember, mint játékos nem a Celticsbe való.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
Én nem adnám oda Tatumot Durantért 1-1 ben sem.
KeyG
ez amúgy érdekes kérdés, de simán lehet hogy a toronto csapdába fog esni a celtics

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 686
Én nem adnám oda Tatumot Durantért 1-1 ben sem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Nagyot akarnak de majd kb úgyis az lesz a vége ha pl Suns lesz hogy Ayton, Cam Johnson plusz 2 első kör
playmaker90
Ayton, Bridges, Cam + két protected első elég elvileg
Willie Parker
Mondjuk Suns helyében lehet csinalnam ezt.
Toca Őrgróf
Pénzügyi matek miatt még egy alacsonyabb szerz csere is kell, mondjuk Craiget v Payne-t be kell áldozni még
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
Azért a nets jó kis csomagot kert a bostontol Durantert 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
?
Negritis, a vajda
Én csak ezt láttam tegnap amin nevettem egyet:
According to NBA insiders Chris Haynes and Vincent Goodwill, the Brooklyn Nets reportedly offered KD in exchange for Karl Anthony-Towns, Anthony Edwards and four future draft picks.
Toca Őrgróf
Most láttam h tatum, White és 4 első koros plusz meg vki talán
Nemzetes és vitézlő csebi
whyte sokat nem számít
tatum + 4 1st necces durantért, de pl 2 már teljesen korrekt lenne


Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Nagyot akarnak de majd kb úgyis az lesz a vége ha pl Suns lesz hogy Ayton, Cam Johnson plusz 2 első kör
playmaker90
Ayton, Bridges, Cam + két protected első elég elvileg
Willie Parker
Mondjuk Suns helyében lehet csinalnam ezt.
Toca Őrgróf
bridges a kérdés itt, de összeségében Durant pótolná bőven

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Nagyot akarnak de majd kb úgyis az lesz a vége ha pl Suns lesz hogy Ayton, Cam Johnson plusz 2 első kör
playmaker90
Ayton, Bridges, Cam + két protected első elég elvileg
Willie Parker
Mondjuk Suns helyében lehet csinalnam ezt.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Nagyot akarnak de majd kb úgyis az lesz a vége ha pl Suns lesz hogy Ayton, Cam Johnson plusz 2 első kör
playmaker90
Ayton, Bridges, Cam + két protected első elég elvileg
több mint 3 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Nagyot akarnak de majd kb úgyis az lesz a vége ha pl Suns lesz hogy Ayton, Cam Johnson plusz 2 első kör
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Értelem én, hogy Durant óriási király, de azért 34 lesz szezon előtt és még 37 évesen is 50 milliot fog keresni. Azért ott már van némi kockázat.
És akkor erre kérnek pl. a Sunstól egy all start meg négy első körös plusz aprót.

Ez azért őrület.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Azért a nets jó kis csomagot kert a bostontol Durantert 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
?
Negritis, a vajda
Én csak ezt láttam tegnap amin nevettem egyet:
According to NBA insiders Chris Haynes and Vincent Goodwill, the Brooklyn Nets reportedly offered KD in exchange for Karl Anthony-Towns, Anthony Edwards and four future draft picks.
Toca Őrgróf
Most láttam h tatum, White és 4 első koros plusz meg vki talán

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Azért a nets jó kis csomagot kert a bostontol Durantert 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
?
Negritis, a vajda
Én csak ezt láttam tegnap amin nevettem egyet:
According to NBA insiders Chris Haynes and Vincent Goodwill, the Brooklyn Nets reportedly offered KD in exchange for Karl Anthony-Towns, Anthony Edwards and four future draft picks.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
Azért a nets jó kis csomagot kert a bostontol Durantert 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Azért a nets jó kis csomagot kert a bostontol Durantert 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Jaj, meg el sem kezdodott, de mar tele vagyok ezzel a Chet-felszopassal. Csavo a nyari ligaban hepajkodik camp bodyk ellen, de mar ugy beszelnek rola, mint minden idok egyik legjobb prospectjerol. Aztan ranezek es minden pillanatban attol felek, hogy melyik esesnel torik kette a laba, olyan vekony a gyerek.

Raadasul nem azert, de felelmetes, mennyire unszimpatikus a gyerek.
Stez
Giannis is ropiként kezdte,Chetre rádobnak majd pár kilót,anélkül úgyse tud majd hosszútávon a festékben érvényesülni.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, meg el sem kezdodott, de mar tele vagyok ezzel a Chet-felszopassal. Csavo a nyari ligaban hepajkodik camp bodyk ellen, de mar ugy beszelnek rola, mint minden idok egyik legjobb prospectjerol. Aztan ranezek es minden pillanatban attol felek, hogy melyik esesnel torik kette a laba, olyan vekony a gyerek.

Raadasul nem azert, de felelmetes, mennyire unszimpatikus a gyerek.

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121

dande2
Ez mondjuk rendben van, nem gondoltam volna. Egy Westbrook szeru contractot vartam.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
ha DLo-t cserélik akkor legjobb esetben is egy budget celtics lesz közepes védekezéssel
Negritis, a vajda
ez a hasonlat honnan jött?
a Celtics wing scorerekre épit és mindenki más extra védő
na a Wolves ez a két dolgot hiányolja...
sapka
nincs igazi playmaker (brogdonnal van)
van wing scorer ant személyében és kat is a ki lesz küldve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ha DLo-t cserélik akkor legjobb esetben is egy budget celtics lesz közepes védekezéssel
Negritis, a vajda
ez a hasonlat honnan jött?
a Celtics wing scorerekre épit és mindenki más extra védő
na a Wolves ez a két dolgot hiányolja...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy már nem azért,lehet én vagyok szkeptikus,de egy olyan csapat akinél senki nem ment komolyabb playoff runt,hogyan lesz hirtelen konferencia döntős? Értem azt,hogy ez az elvárás,de reálisan nézve ha semi-finals összejön már az is valami.
Chef a'la Laci pecsenyés
Álló farokkal döfködve az all in gombot nehéz szerenynek maradni. Jó pár évet előre odaadtak ezért a projektert

több mint 3 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Amúgy már nem azért,lehet én vagyok szkeptikus,de egy olyan csapat akinél senki nem ment komolyabb playoff runt,hogyan lesz hirtelen konferencia döntős? Értem azt,hogy ez az elvárás,de reálisan nézve ha semi-finals összejön már az is valami.

Egy jéghideg mit kérsz?