Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
kicsit lemaradtam az NBA történéseivel,de ez a New Jersey > Brooklyn váltás hogy történt , és miért ? Drip
átköltöztünk. tervben volt már egy ideje. alapból Jerseyben nem igazán jártak ki az emberek meccsre, a környék is szar volt, meg a stadion is kint volt a picsában.. helyette lett egy vadonatúj aréna építve, 9 metróvonal csomópontjában, meg ugye New York... érett már a váltás, ez meg máris közelebb van az emberekhez, és a város miatt a játékosok is szívesebben jönnek.
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kicsit lemaradtam az NBA történéseivel,de ez a New Jersey > Brooklyn váltás hogy történt , és miért ?

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
 nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=422

Írtam tegnap egy erősorrendet.Maka
Látom, a Suns homerségedet nem sikerült levetkőzni 😊 Persze, amíg nem kezdődik el, lehet álmodozni.

Épp ezért nem is akarok belekötni a sorrendbe, de azt megjegyzem, hogy teljesen inkoherens a Lakersszel kapcsolatos érvelésed - a Heatben és a Thunderben is van három-három nagyon "labdaéhes" játékos, ráadásul a Lakerses sztárok játékintelligenciája (mondjuk Howardot leszámítva) magasabb is, mint emezeké.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
 nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=422

Írtam tegnap egy erősorrendet.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az associationt, csak én nem találom sehol? ha vki tudna linket adni, nagyon emgköszönném!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
 bowl.hu/forum/alairasok/deron_williams_2012


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
pontot fogunk hajigálni mint a vetőgép, csak védekezzünk is néha, amit nem tudom kitől lehetne elvárni. én mondjuk lopitól all star seasont várok. és sztem nem vagyok teljesen elvakulta.kacsa
azt várhatsz, a tudása alapján nem elvakult, csak kérdés meddig fogja bírni egészségesenStez
70+ meccset fog játszani, most leírom.szaba
én is hasonlóan gondolom
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Azért ez az Atlantic divízió elég epic lesz 😀 Celtics - Nets - Nicks - Sixers négyes mind simán PO tag...kíváncsi leszek a sorrendre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
pontot fogunk hajigálni mint a vetőgép, csak védekezzünk is néha, amit nem tudom kitől lehetne elvárni. én mondjuk lopitól all star seasont várok. és sztem nem vagyok teljesen elvakulta.kacsa
azt várhatsz, a tudása alapján nem elvakult, csak kérdés meddig fogja bírni egészségesenStez
nem lesz több alattomos lábtörés. én nem aggódok a pézsmafejű miatt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
pontot fogunk hajigálni mint a vetőgép, csak védekezzünk is néha, amit nem tudom kitől lehetne elvárni. én mondjuk lopitól all star seasont várok. és sztem nem vagyok teljesen elvakulta.kacsa
azt várhatsz, a tudása alapján nem elvakult, csak kérdés meddig fogja bírni egészségesenStez
70+ meccset fog játszani, most leírom.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
pontot fogunk hajigálni mint a vetőgép, csak védekezzünk is néha, amit nem tudom kitől lehetne elvárni. én mondjuk lopitól all star seasont várok. és sztem nem vagyok teljesen elvakulta.kacsa
azt várhatsz, a tudása alapján nem elvakult, csak kérdés meddig fogja bírni egészségesen

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Messze még a szezon vége, de úgy néz ki Boozer karrierjének érdemi része véget ért. Ahogy a faterom mondaná, a csávó kifingott (sose értettem, de mindig röhögtem rajta). Gibson élete első (és utolsó) nagy szerződésére hajt, egyelőre nem jól csinálja. Noah All-Star kb. decemberig, aztán megsérül. Hinrich viszont sokakat meg fog lepni idén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
pontot fogunk hajigálni mint a vetőgép, csak védekezzünk is néha, amit nem tudom kitől lehetne elvárni. én mondjuk lopitól all star seasont várok. és sztem nem vagyok teljesen elvakult
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Blatche rohadt nagy steal lehet, így ingyen. Elég jó lesz a depth a magasaknál, Hump, Lopi, Blatche, Evans, Mirza. Van kiket rotálni, azért ilyenre régen - soha - nem volt példa egy Netsben. 😀 És azt kell mondjam, Childress is megoldhatja akár a csere 3-as feladatkört. Masszív csapat lesz ez, nagyon várom már a szezont!szaba
és akkor azt sem szabad elfelejteni, hogy volt a Boston ellen egy Teletovic aki szintén nem produkált rossz számokat.

Jó lesz ez nagyon.
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Blatche rohadt nagy steal lehet, így ingyen. Elég jó lesz a depth a magasaknál, Hump, Lopi, Blatche, Evans, Mirza. Van kiket rotálni, azért ilyenre régen - soha - nem volt példa egy Netsben. 😀 És azt kell mondjam, Childress is megoldhatja akár a csere 3-as feladatkört. Masszív csapat lesz ez, nagyon várom már a szezont!szaba
és akkor azt sem szabad elfelejteni, hogy volt a Boston ellen egy Teletovic aki szintén nem produkált rossz számokat.

Jó lesz ez nagyon.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Blatche rohadt nagy steal lehet, így ingyen. Elég jó lesz a depth a magasaknál, Hump, Lopi, Blatche, Evans, Mirza. Van kiket rotálni, azért ilyenre régen - soha - nem volt példa egy Netsben. 😀 És azt kell mondjam, Childress is megoldhatja akár a csere 3-as feladatkört. Masszív csapat lesz ez, nagyon várom már a szezont!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
playoff nem kérdéses, nekem az a fontos h a knicks előtt legyünk 😊 3-7-ig bárhol lehetünk sztem
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Blatche azért nagyot játszott és varázsolt egy laza 23 pontot az eredményjelzőre 😊 Remélem, hogy marad ez a forma sokáig és keleten simán benn leszünk a PO-ban 😊
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊Medvepapa
Sonics nincs Kemp féle zsákolóbeast nélkül. 😛Stez
Lesznek új Kempek, Paytonok, de Seattle-nek kell a Sonics! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊Medvepapa
Sonics nincs Kemp féle zsákolóbeast nélkül. 😛

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Én június eleje óta követem az eseményeket az NBA terén, korábban a Raptors-szal szemeztem, így nekik szurkolok a jövőben és kíváncsian várom Kylie Lowry mai bemutatkozását. 😊Beki
Kár, hogy csak azóta, régen az a Raptors Vinsanity-vel és T-Mac-el ááh 😀 De szerettem őket 😀


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én június eleje óta követem az eseményeket az NBA terén, korábban a Raptors-szal szemeztem, így nekik szurkolok a jövőben és kíváncsian várom Kylie Lowry mai bemutatkozását. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Eddig tetszenek az előszezon eredmények, remélem sikerül egy top4-es helyet elérni keleten majd, aztán aprítani. Csak ne sérüljön senki.
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Én alapból Knickses vagyok (már amennyire követem... inkább csak voltam), de szeretném szeretni ezt a Brooklynt. Csak tegyenek is érte. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/