OFF topik

30 feliratkozó

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.youtube.com/watch?v=txdv_oNq81I

amerika legveszélyesebb melója, egy 540+ méteres torony karbantartói. így a gép előtt se bírtam nagyon idegekkel.gabtsi
hát a végén a tricky partnál már én is majdnem magam alá hugyoztam
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.youtube.com/watch?v=txdv_oNq81I

amerika legveszélyesebb melója, egy 540+ méteres torony karbantartói. így a gép előtt se bírtam nagyon idegekkel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Biztos csak későn észleltek, hogy mennyire bejössz nekik...Egyébként errefelé is megfigyelhető jelenség. 😊shawnka
Zsombor utcazenén két csaj moccant rád, mégis leráztad őket 😛 és biciklivel jöttél utcazenére, ahol nem ittál :rolleyes:konqueror
Feljebb említett okok miatt, akkor természetesen, amikor foglalt voltam 😀 zárógondolatod pedig felettébb sértő. 😂shawnka
tény 😛
több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Hihetetlen hogy amikor barátnőm van kétszer annyira tapadnak a csajok,ezek megérzik ezt vagy mi?Pedig ugyanúgy viselkedek ugyanúgy öltözködöm mint amikor szabadúszó vagyok és mégis.Ez van másnál is vagy csak nekem tűnt még ez fel?
Vagy csak ez is csak egy olyan megmagyarázhatatlan törvényszerűség mint hogy ha nem készülök rá ezerrel hogy most aztán felszedek egy csajszit akkor simán összejön mindig,de ha direkt ráfeszülök a témára egy se jön össze.Cowboykarcsi
Biztos csak későn észleltek, hogy mennyire bejössz nekik...Egyébként errefelé is megfigyelhető jelenség. 😊shawnka
Zsombor utcazenén két csaj moccant rád, mégis leráztad őket 😛 és biciklivel jöttél utcazenére, ahol nem ittál :rolleyes:konqueror
Feljebb említett okok miatt, akkor természetesen, amikor foglalt voltam 😀 zárógondolatod pedig felettébb sértő. 😂
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Hihetetlen hogy amikor barátnőm van kétszer annyira tapadnak a csajok,ezek megérzik ezt vagy mi?Pedig ugyanúgy viselkedek ugyanúgy öltözködöm mint amikor szabadúszó vagyok és mégis.Ez van másnál is vagy csak nekem tűnt még ez fel?
Vagy csak ez is csak egy olyan megmagyarázhatatlan törvényszerűség mint hogy ha nem készülök rá ezerrel hogy most aztán felszedek egy csajszit akkor simán összejön mindig,de ha direkt ráfeszülök a témára egy se jön össze.Cowboykarcsi
Biztos csak későn észleltek, hogy mennyire bejössz nekik...Egyébként errefelé is megfigyelhető jelenség. 😊shawnka
Zsombor utcazenén két csaj moccant rád, mégis leráztad őket 😛 és biciklivel jöttél utcazenére, ahol nem ittál :rolleyes:
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
szittes
cool 😀
több mint 14 éve
szittes 95 — Patriots fan


több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Ray Lewis Old Spice reklámja http://www.youtube.com/watch?v=sxqlw3cKZHA&feature=player_embeddedszittes
http://www.youtube.com/watch?v=bnLN6DuHXPQ
Ez szerintem jobbCowboykarcsi
terry crews a legjobb. nem tudom mit toltak a kreatívok, de nekem is kell belőle
http://www.youtube.com/watch?v=LCl5uyn5K7k

több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
Hihetetlen hogy amikor barátnőm van kétszer annyira tapadnak a csajok,ezek megérzik ezt vagy mi?Pedig ugyanúgy viselkedek ugyanúgy öltözködöm mint amikor szabadúszó vagyok és mégis.Ez van másnál is vagy csak nekem tűnt még ez fel?
Vagy csak ez is csak egy olyan megmagyarázhatatlan törvényszerűség mint hogy ha nem készülök rá ezerrel hogy most aztán felszedek egy csajszit akkor simán összejön mindig,de ha direkt ráfeszülök a témára egy se jön össze.Cowboykarcsi
http://www.youtube.com/watch?v=ZOO1vsD3ZTE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ray Lewis Old Spice reklámja http://www.youtube.com/watch?v=sxqlw3cKZHA&feature=player_embeddedszittes
http://www.youtube.com/watch?v=bnLN6DuHXPQ
Ez szerintem jobb

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
szittes 95 — Patriots fan
Ray Lewis Old Spice reklámja http://www.youtube.com/watch?v=sxqlw3cKZHA&feature=player_embedded


több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Hihetetlen hogy amikor barátnőm van kétszer annyira tapadnak a csajok,ezek megérzik ezt vagy mi?Pedig ugyanúgy viselkedek ugyanúgy öltözködöm mint amikor szabadúszó vagyok és mégis.Ez van másnál is vagy csak nekem tűnt még ez fel?
Vagy csak ez is csak egy olyan megmagyarázhatatlan törvényszerűség mint hogy ha nem készülök rá ezerrel hogy most aztán felszedek egy csajszit akkor simán összejön mindig,de ha direkt ráfeszülök a témára egy se jön össze.Cowboykarcsi
Biztos csak későn észleltek, hogy mennyire bejössz nekik...Egyébként errefelé is megfigyelhető jelenség. 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hihetetlen hogy amikor barátnőm van kétszer annyira tapadnak a csajok,ezek megérzik ezt vagy mi?Pedig ugyanúgy viselkedek ugyanúgy öltözködöm mint amikor szabadúszó vagyok és mégis.Ez van másnál is vagy csak nekem tűnt még ez fel?
Vagy csak ez is csak egy olyan megmagyarázhatatlan törvényszerűség mint hogy ha nem készülök rá ezerrel hogy most aztán felszedek egy csajszit akkor simán összejön mindig,de ha direkt ráfeszülök a témára egy se jön össze.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
kezdődik a szezon, tavalyi mintára elkezdem az ikszelgetést :cool:
remélem sokáig húzom 😊Höri
Ez megállt? 😛szaba
hülyén nézett volna ki a bazinagy piros iksz a patkón
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valaki aki twitterel, nézze már meg, hogy az utóbbi egy órában írtam e tweetet.
Nem, nem őrültem meg, csak a redszergazda letiltotta az ilyen jellegű oldalakat, és találtam egy módszert amivel ki tudom kerülni. Mások tweetjeit látom, de azt enyémet nem akarja megjeleníteni, pedig látszólag elküldi.GRAFI
16 órája írtad utoljára ezt:
@_GRAFI Na, Vödör is JMD-nél kötött ki. TTT hogy fog örülni neki. Pro Bowl szezonja lesz idén szerintem. 😀😀kristof
Fasza. Akkor nem küldi el..... :rolleyes:
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
kezdődik a szezon, tavalyi mintára elkezdem az ikszelgetést :cool:
remélem sokáig húzom 😊Höri
Ez megállt? 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Valaki aki twitterel, nézze már meg, hogy az utóbbi egy órában írtam e tweetet.
Nem, nem őrültem meg, csak a redszergazda letiltotta az ilyen jellegű oldalakat, és találtam egy módszert amivel ki tudom kerülni. Mások tweetjeit látom, de azt enyémet nem akarja megjeleníteni, pedig látszólag elküldi.GRAFI
16 órája írtad utoljára ezt:
@_GRAFI Na, Vödör is JMD-nél kötött ki. TTT hogy fog örülni neki. Pro Bowl szezonja lesz idén szerintem. 😀😀
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valaki aki twitterel, nézze már meg, hogy az utóbbi egy órában írtam e tweetet.
Nem, nem őrültem meg, csak a redszergazda letiltotta az ilyen jellegű oldalakat, és találtam egy módszert amivel ki tudom kerülni. Mások tweetjeit látom, de azt enyémet nem akarja megjeleníteni, pedig látszólag elküldi.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Ki hiszi el? Hagyjál már! Ez nem olyan válogatás.catattack
annyit tudok h katy videót akar forgatni velem 😛
18+briareos
let's go Lancekonqueror
Lance does Katy
DT, TF, ATM

több mint 14 éve
catattack 3 520
annyit tudok h katy videót akar forgatni velem 😛
18+briareos
Limited Edition?
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
engem beválogattakbriareos
Ki hiszi el? Hagyjál már! Ez nem olyan válogatás.catattack
annyit tudok h katy videót akar forgatni velem 😛
18+briareos
let's go Lance
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
engem beválogattakbriareos
Ki hiszi el? Hagyjál már! Ez nem olyan válogatás.catattack
annyit tudok h katy videót akar forgatni velem 😛
18+

több mint 14 éve
catattack 3 520
engem beválogattakbriareos
Ki hiszi el? Hagyjál már! Ez nem olyan válogatás.
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Sikerül bekerülni Katy klipjébe Katica mellé?l Nagy a csönd ezzel kapcsolatban!catattack
én küldtem egy félpercest, még semmi visszajelzés :\ de am necces lesz mert Katicából kindulva táncolni is tudni kell 😕kristof
engem beválogattakbriareos
reszkess Katy
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Sikerül bekerülni Katy klipjébe Katica mellé?l Nagy a csönd ezzel kapcsolatban!catattack
én küldtem egy félpercest, még semmi visszajelzés :\ de am necces lesz mert Katicából kindulva táncolni is tudni kell 😕kristof
engem beválogattak