Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 399 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
szaba
De mi van a csapvízben ilyen?
Őszentsége Sobri Jóska
Mikroműanyagok biztos. Hogy aztán azt kiszűri-e, ne kérdezd.
szaba
Az már a levegőben meg a kajában is van, nem? Azt hogy szűröd ki?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
szaba
De mi van a csapvízben ilyen?
Őszentsége Sobri Jóska
Mikroműanyagok biztos. Hogy aztán azt kiszűri-e, ne kérdezd.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Immunerősítő ha nincs.
Generációk felnőttek úgy, hogy buborékos vizet max szódában láttak,
Később max fröccsben.
Az tiszta volt mindig😉
ozibozi
Meg is látszott rajtuk.

Nekem bajom nincs a csapvízzel, csak Budapesten vízköves mint a fene, a régi házakban meg ki tudja milyen csövek vannak.
Veszteni nem vesztek vele semmit és olcsóbb mintha ásványvizet vásárolnék.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Immunerősítő ha nincs.
Generációk felnőttek úgy, hogy buborékos vizet max szódában láttak,
Később max fröccsben.
Az tiszta volt mindig😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
szaba
De mi van a csapvízben ilyen?
Őszentsége Sobri Jóska
Én sem tudom, de pl. nagynénémnek és unokatesómnak is kell a csapvízhez ilyen szűrőt használnia, mert egyébként nem ihatnák.
Mikey
Nekünk ez van:

 m.alza.hu/quell-eiva-ivoviz-1-evig-az-egesz-csaladnak-feher-d12384510.htm?kampan=adw2_domaci-potreby_pla_all_obecna_kuchynske-potreby_m_9107993___671625515160_~153084651099~&gclid=CjwKCAiAxKy5BhBbEiwAYiW--4fuh2_izbcX8tJu6fyqs7zMYXqAx074g68Un9IK6272TivAM2lY9hoC7GUQAvD_BwE

Teljesen jó ès igen, szükség van rá, látszik a különbség a kettő között, hiába szűrt (a csapból eresztettben ott van a mini fèm db)... Így a duplán szűrtben nincs
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
szaba
De mi van a csapvízben ilyen?
Őszentsége Sobri Jóska
Én sem tudom, de pl. nagynénémnek és unokatesómnak is kell a csapvízhez ilyen szűrőt használnia, mert egyébként nem ihatnák.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
szaba
De mi van a csapvízben ilyen?

több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?
Őszentsége Sobri Jóska
Eltávolítja a nemkívánatos anyagokat.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
Lúdas Solymi
Mit kell a csapvízből kiszűrni? Az már eleve szűrt, tisztított, és ezért iható. És ha iható, akkor mire nem alkalmas?

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Használ valaki vízszűrő kancsót?
Ha igen, akkor melyiket ill. milyen szűrőkapszulával és mi a véleménye róla?
Tudom, hogy lehet csapra szerelhetőt is venni, de kancsó elég.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
 www.globalpropertyguide.com/home-price-trends?twclid=2-70h85yni2mopzr12c4x8q5jz9&s=09
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
Elhunyt Forgács Gábor. Szinkronszínészek közt a legnagyobbak közt említendő. RIP!
gyeek
jaja, könyvek/színház topicban volt róla szó.

indulhat a risza odafent!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Elhunyt Forgács Gábor. Szinkronszínészek közt a legnagyobbak közt említendő. RIP!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
zacknorb
Én velük csináltattam pár éve
 atenad.hu/
Negritis, a vajda
Köszi, mondjuk nekem javításban kellene igazából szaki
zacknorb
jó, hát nem volt tiszta mihez kell 😊

de látom találtál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
zacknorb
 www.redonyjavitasbudapest.hu/ - mi pár éve őt hívtuk, teljesen korrekt volt.
törölt kristof
Az jó, őt hívtam én is😊
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
zacknorb
 www.redonyjavitasbudapest.hu/ - mi pár éve őt hívtuk, teljesen korrekt volt.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
zacknorb
Én velük csináltattam pár éve
 atenad.hu/
Negritis, a vajda
Köszi, mondjuk nekem javításban kellene igazából szaki
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
zacknorb
Én velük csináltattam pár éve
 atenad.hu/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Valaki tud Budapesten jó és gyorsan elérhető redőnyöst?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Na akkor meglehet az oka miért késik az én gépem is ma… Ez a Ryanair nagyon tud valamit, mert két esetben nem késik amikor utazom. Ha az első gép aznap (mondjuk időjárás abba is beleszól), vagy ha hatalmas dugó miatt sprintelnem kell a kapuig.

Közben ráraktak mégegy órát. Komolyan mintha repjegy helyett sorsjegyet venne az ember
Heisman nádor
sokadik gépek erősen szoktak késni, mert nem feltétlenül életszerű, hogy fél óra alatt kiszállítsák-beszállítsák az embereket, meg még ki is takarítsák.
plusz ha egy oda-vissza utat megtett a gép, akkor szerintem tankolni is szoktak. és abban is lehet néha csúszás.
slowmotion
hét elején a JAX-NE meccs hétfői wizz járat utasai meg is tapasztalhatták ezt 😕
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 825 — beers & Packers
Na akkor meglehet az oka miért késik az én gépem is ma… Ez a Ryanair nagyon tud valamit, mert két esetben nem késik amikor utazom. Ha az első gép aznap (mondjuk időjárás abba is beleszól), vagy ha hatalmas dugó miatt sprintelnem kell a kapuig.

Közben ráraktak mégegy órát. Komolyan mintha repjegy helyett sorsjegyet venne az ember
Heisman nádor
sokadik gépek erősen szoktak késni, mert nem feltétlenül életszerű, hogy fél óra alatt kiszállítsák-beszállítsák az embereket, meg még ki is takarítsák.
plusz ha egy oda-vissza utat megtett a gép, akkor szerintem tankolni is szoktak. és abban is lehet néha csúszás.
slowmotion
Hát igen, 1-2 órás csúszás az átlag. Jelenleg ott tartunk, hogy az egyel későbbi gép korábban fog elindulni mint az enyém. Ezért olyan mint a tippmix. Vagy szerencséd van, vagy egy napot elvesztesz ezzel teljesen.
Heisman nádor
Rómába teljesen pontosan indultunk délelőtt, visszafelé kora este csak 15-20 perces késés volt. Azóta is hálát adunk az égieknek.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Na akkor meglehet az oka miért késik az én gépem is ma… Ez a Ryanair nagyon tud valamit, mert két esetben nem késik amikor utazom. Ha az első gép aznap (mondjuk időjárás abba is beleszól), vagy ha hatalmas dugó miatt sprintelnem kell a kapuig.

Közben ráraktak mégegy órát. Komolyan mintha repjegy helyett sorsjegyet venne az ember
Heisman nádor
sokadik gépek erősen szoktak késni, mert nem feltétlenül életszerű, hogy fél óra alatt kiszállítsák-beszállítsák az embereket, meg még ki is takarítsák.
plusz ha egy oda-vissza utat megtett a gép, akkor szerintem tankolni is szoktak. és abban is lehet néha csúszás.
slowmotion
Hát igen, 1-2 órás csúszás az átlag. Jelenleg ott tartunk, hogy az egyel későbbi gép korábban fog elindulni mint az enyém. Ezért olyan mint a tippmix. Vagy szerencséd van, vagy egy napot elvesztesz ezzel teljesen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
Na akkor meglehet az oka miért késik az én gépem is ma… Ez a Ryanair nagyon tud valamit, mert két esetben nem késik amikor utazom. Ha az első gép aznap (mondjuk időjárás abba is beleszól), vagy ha hatalmas dugó miatt sprintelnem kell a kapuig.

Közben ráraktak mégegy órát. Komolyan mintha repjegy helyett sorsjegyet venne az ember
Heisman nádor
sokadik gépek erősen szoktak késni, mert nem feltétlenül életszerű, hogy fél óra alatt kiszállítsák-beszállítsák az embereket, meg még ki is takarítsák.
plusz ha egy oda-vissza utat megtett a gép, akkor szerintem tankolni is szoktak. és abban is lehet néha csúszás.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Na akkor meglehet az oka miért késik az én gépem is ma… Ez a Ryanair nagyon tud valamit, mert két esetben nem késik amikor utazom. Ha az első gép aznap (mondjuk időjárás abba is beleszól), vagy ha hatalmas dugó miatt sprintelnem kell a kapuig.

Közben ráraktak mégegy órát. Komolyan mintha repjegy helyett sorsjegyet venne az ember

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
Ferihegyen miért nem használják ma a 13L/31R pályát?
slowmotion
Burkolat javítások vannak.
szaba
naccerű, remélem késik a húgom gépe a felezett kapacitás miatt