NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=y1djB29Ndz8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
RE3 Remake berendelve. Legyen már péntek!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=xuYpFCavVeQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
mapping-ig nem jutottam el a delirium mechanika miatt
de amúgy igen a POE dícsérendő
Negritis
Én is állandóan meghaltam (egy ideje csak SC-t játszom, játszon HC-t, akinek ez a munkája... pedig 4000+ órám van Diablo 2-3-ban összesen HC-ban.

Most már játszható, a loot nem rossz, nerfeltek az on-death mechanikán. Ja, és javítottam a grafikai motoron is, végre újra játszható 😊
Gyurma Pappa
Hah, a jó öreg Diablo 2 + LoD.
Hány órám volt benne...
warr_b
10k+ nekem

mondjuk én most elővettem megint d3atis
POE nem tudott megfogni amikor sok éve próbálkoztam vele

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
én majd a kövi ligát tolom inkább 😀
Negritis
Én megfogadtam, hogy csak 4.0-ban játszok megint... 4 ligával ezelőtt 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mapping-ig nem jutottam el a delirium mechanika miatt
de amúgy igen a POE dícsérendő
Negritis
Én is állandóan meghaltam (egy ideje csak SC-t játszom, játszon HC-t, akinek ez a munkája... pedig 4000+ órám van Diablo 2-3-ban összesen HC-ban.

Most már játszható, a loot nem rossz, nerfeltek az on-death mechanikán. Ja, és javítottam a grafikai motoron is, végre újra játszható 😊
Gyurma Pappa
Hah, a jó öreg Diablo 2 + LoD.
Hány órám volt benne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
mapping-ig nem jutottam el a delirium mechanika miatt
de amúgy igen a POE dícsérendő
Negritis
Én is állandóan meghaltam (egy ideje csak SC-t játszom, játszon HC-t, akinek ez a munkája... pedig 4000+ órám van Diablo 2-3-ban összesen HC-ban.

Most már játszható, a loot nem rossz, nerfeltek az on-death mechanikán. Ja, és javítottam a grafikai motoron is, végre újra játszható 😊
Gyurma Pappa
én majd a kövi ligát tolom inkább 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
mapping-ig nem jutottam el a delirium mechanika miatt
de amúgy igen a POE dícsérendő
Negritis
Én is állandóan meghaltam (egy ideje csak SC-t játszom, játszon HC-t, akinek ez a munkája... pedig 4000+ órám van Diablo 2-3-ban összesen HC-ban.

Most már játszható, a loot nem rossz, nerfeltek az on-death mechanikán. Ja, és javítottam a grafikai motoron is, végre újra játszható 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A GGG újra megmutatta, hogy miért is annyira népszerű a Path Of Exile és hogy miért is sikeresek egy játékkal is.

Távolabbról indítva a kérdést, online játékoknál szerintem nagyon fontos, hogy folyamatos legyen a patch. Egy LOL-ban ahol állandó a nerf/buff, egy WoW-ban, ahol a kód mérete miatt, mindig elromlik valami, mi teljesen máshol van, mint a patch, vagy egy HS, ahol minden kieg után nerfelni kell valamit, mert kurvára nem képes megtanulni tesztelni a Blizzard "hogy megmaradjon a játékélmény".

A POE egészen más tészta. 3 havonta új liga, új kontent, új mechanikák. És van, hogy ez a mechanika nagyon király lesz (Metamorph) és van hogy borzasztó (a mostani, Delirium). És amikor látja, a fejlesztő, hogy mi történik, akkor nem kezd el másról beszélni, még ha igaza is lenne (Atlas fejlesztések, crafting átalakítása, mind nagyon feldobták a játékot, egyszerűbbé tettek dolgokat illetve unalmassá váló mechanikákat lecseréltek), hanem beleáll, és átdolgozza az egész új mechanikát, és megoldja, hogy a játékosok ELÉGEDETTEK legyenek.

Bármikor adom inkább nekik a pénzem 3 havonta egy skin packért, mint hogy AAA-s címeket vegyek teljes áron 😊
Gyurma Pappa
mapping-ig nem jutottam el a delirium mechanika miatt
de amúgy igen a POE dícsérendő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A GGG újra megmutatta, hogy miért is annyira népszerű a Path Of Exile és hogy miért is sikeresek egy játékkal is.

Távolabbról indítva a kérdést, online játékoknál szerintem nagyon fontos, hogy folyamatos legyen a patch. Egy LOL-ban ahol állandó a nerf/buff, egy WoW-ban, ahol a kód mérete miatt, mindig elromlik valami, mi teljesen máshol van, mint a patch, vagy egy HS, ahol minden kieg után nerfelni kell valamit, mert kurvára nem képes megtanulni tesztelni a Blizzard "hogy megmaradjon a játékélmény".

A POE egészen más tészta. 3 havonta új liga, új kontent, új mechanikák. És van, hogy ez a mechanika nagyon király lesz (Metamorph) és van hogy borzasztó (a mostani, Delirium). És amikor látja, a fejlesztő, hogy mi történik, akkor nem kezd el másról beszélni, még ha igaza is lenne (Atlas fejlesztések, crafting átalakítása, mind nagyon feldobták a játékot, egyszerűbbé tettek dolgokat illetve unalmassá váló mechanikákat lecseréltek), hanem beleáll, és átdolgozza az egész új mechanikát, és megoldja, hogy a játékosok ELÉGEDETTEK legyenek.

Bármikor adom inkább nekik a pénzem 3 havonta egy skin packért, mint hogy AAA-s címeket vegyek teljes áron 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Használt Ps4 fát 500 GB és slim között esztétikai különbségen kívül van más is ami fontos ?
ozibozi
 www.digitaltrends.com/gaming/ps4-vs-ps4-slim/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Használt Ps4 fát 500 GB és slim között esztétikai különbségen kívül van más is ami fontos ?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ha már jön a bannerlord, mókázok és ebbe futottam bele 😀
 www.reddit.com/r/mountandblade/comments/fr8nzh/incriminate_my_prisoner/


nier automata rajongóknak
 youtu.be/EL-kVmzo8KE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=WMjxzs41ahk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
 www.youtube.com/watch?v=ubRf4zyEvG4

oh, im hyped af
Negritis
tele van jobbnál jobb dolgokkal <3 Nintendo <3

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=ubRf4zyEvG4

oh, im hyped af

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=5q67_4yxv9I&feature=emb_title

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.gamestar.hu/hir/world-war-z-ingyen-276388.html

Ingyen zombis coop lövölde.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ingyen Child of Light:

 lifehacker.com/enjoy-a-free-copy-of-child-of-light-for-your-windows-pc-1842475211

RPG-vel fűszerezett platform játék, szépségesen mesés grafikával, viszonylag érdekes játékmenettel (csak ne csináljátok meg az összes harcot, mert az a része egy idő után kicsit monoton 😊 )

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
A klasszikus Warhammer Onlinet egy elkötelezett brigád újraindította Return of Reckoning néven. Nem kis meglepetésemre éjfél tájt is rohadt sokan tolták még. Ha valakit érdekelne egy klasszikus mmo wow-klón a Warhammer univerzumban, annak itt a link:  www.returnofreckoning.com/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4 Deus Exből mindegyiket ajánlom Baggio, a 2. rész (invisible War) kivételével (az első rész idén 20 éves). A Human Revolutionnál keresd a Director's cut verziót.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
To The Moon / Gone Home / Dear Esther, Vanishing of Ethan Carter / What remains of Edith Finch, Firewatch
or
Persona sorozat.. és/vagy a 68 milliárd visual novel valamelyike?

RPG-ket már kivesézték többiek nagyjából..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
olyan klasszikus játékokat keresek, melyeket a története, mondanivalója miatt érdemes végigjátszani (mint pl. a most letudott Beneath a steel sky, de hogy más stílust is írjak és ne menjek olyan messzire: Bioshock)

addig beérem a most GOG-on 1.4 euróért megvett Theme Hospitallal 😊
r.baggio
Monkey Island széria, Indiana Jones and the fate of Atlantis, stb 😁😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
oh plancescape torment-t akartam nem a numenerát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
olyan klasszikus játékokat keresek, melyeket a története, mondanivalója miatt érdemes végigjátszani (mint pl. a most letudott Beneath a steel sky, de hogy más stílust is írjak és ne menjek olyan messzire: Bioshock)

addig beérem a most GOG-on 1.4 euróért megvett Theme Hospitallal 😊
r.baggio
Albion. Sztoris RPG.
Darklands. Nem kimondottan a történet miatt mert az marginális, de a Német-Római Császárság történelmileg hiteles környezetébe szórnak bele európai mitológiai elemeket. DOS Boxot igényel.
Vampire - The Masquerade: Bloodlines. Úgyis készítik a folytatást, remek vámpíros 90es évek eleje hangulat.
Arcanum: Of Steamworks And Magic Obscure. Ezt is a fenti játék fejlesztői készítették, mélyen kidolgozott steampunk-fantasy RPG.
This War Of Mine. Enyhén Mérsékelten depresszív, de izgalmas, tervezést igénylő platformos tűlélő stratégia aminek fő mondanivalója, hogy a háború szívás.
Planescape: Torment. Sokak szerint a legjobb RPG evah. Mások képtelenek elviselni a rengeteg szöveget. Utóbbiak gyökerek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass