Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Civ sorozat, King's bounty, Hearts of Iron.süti
Jagged Alliance 2 gold
+1.13 patch. Sokkal jobb inventory miatt főleg. De kapsz pár jó zsoldost, fegyvert, részletesebb beállítási lehetőségeket.

Űrstratégiából egy halom van. Master of Orion széria stb.
Nekem a kedvencem a Galactic Civilization 2 :Endless Universe kiegészítővel. Saját űrhajókat tervezhetsz, BÁRMIT kihozhatsz belőle. Én többet töltöttem a tervezőasztalon, mint a játékkal. 😀 (Az EU kieghez lehet át kell állítani indító menüben, hogy ez induljon (ne a Dark Avatar vagy az alapjáték pölö). Hülye megoldás, de egyszer kell.) Lassan indul eleinte nulla harc. Nyugis típusú game.

Total Warból a Rome a legjobb máig.
De én már csak modolva játszom. Így egy Róma van (nem 3 család), jobb egységek stb. Ízlés dolga, egyik kedvencem a Rome Surrectum 2 mod.

X-Com / UFO sorozatból nekem a
UFO Extraterrestrials Gold ami nem fagyott egyedül. Akkor lépett ki, ha töröltem egy épületet és még abban a körben építettem is ugyanoda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megvettem anno megjelenésnél, valahol level 35 körül untam meg úgy, hogy egy hónapot nem fizettem rá utána. Egyik legnagyobb játék csalódás.tenorx
Nekem nagyon bejött. Szvsz jobb lett, mint a két KOTOR. Sztoriban borzasztó erős, rengeteg döntési lehetőséggel. MMORPG lévén pedig a karakteredet is jobban tudod testreszabni. A gond tényleg ott kezdődik, hogy havidíjas, viszont nem kínál elég end game tartalmat. Így 3 hónap után én se fizettem már be, de nem is bírtam volna, hogy nem játszok végig egy IG és BH karaktert.
Nekem mindenesetre jó érzés volt visszatérni, és elég pofás újdonságok is vannak. Igaz mivel steamen néha úgy dobják az ember után pár euróért az AAA címeket, így biztos, hogy nem fogok újra befizetni (főleg nyári leértékelés előtt), de amint ingyenes lesz tuti, hogy újra aktív lennék.
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mától lvl15-ig ingyenes az SWTOR.süti
Megvettem anno megjelenésnél, valahol level 35 körül untam meg úgy, hogy egy hónapot nem fizettem rá utána. Egyik legnagyobb játék csalódás.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mától lvl15-ig ingyenes az SWTOR.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ingyen tölthető a ME3 Extended Cut Soundtrack: http://social.bioware.com/me3ecsoundtrack.php
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Halkan megjegyzem, hogy nem igen van olyan filmből vagy sorozatból készült játék ami jól sikerült volna. 😐

Az viszont micsoda, hogy Spielbergnél és a Dreamworksnél vannak a Need for Speed film jogai ? 😀
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kissé beteg lett az NCAA '13 díszdobozos kiadása 😀
Az RG3 - Sanders párosra gondolsz ? Mondjuk mind1 is én már rohadtul várom :cool:
http://www.ign.com/articles/2012/07/06/ … on-shooter
na végre, jön Walking Dead játék FPS formában is!
Basszzuuuuuuuuss !! Az episodeokat is szeretem de ez már most várós

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
http://www.ign.com/articles/2012/07/06/activision-reveals-walking-dead-first-person-shooter

na végre, jön Walking Dead játék FPS formában is!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

Úgy szeretnék egy olyan kis cuki 47-est. 😕 :rolleyes: Majd az e-bayről...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Fallout 3 valaki?
Felraktam a gotyt, ami ugyebár tartalmazza az összes dlct. A kérdés az lenne, hogy kb. hanyas szintnél érdemes elkezdeni őket, vagy ez lényegtelen?
Amúgy enyhén függőséget okoz: már 25 órám van benne és még csak 14-es vagyok 😀.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
kissé beteg lett az NCAA '13 díszdobozos kiadása 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.tenorx
én mindegyik részt imádom, a IV-el "csak" az a baj, hogy túlságosan könnyű lett, ott már ugye maga a hős is tudott harcolni, feltápolva pedig úgy tisztítottad le a pályákat, hogy még sereg se kellett... félek elkezdeni újra játszani, mert rá is menne a nyaramjjncaa
Hát meg ha jól emlékszem lehetett több hős egy csapatban, mehetett a csapat hős nélkül, szóval nekem az nem volt Heroes.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.tenorx
én mindegyik részt imádom, a IV-el "csak" az a baj, hogy túlságosan könnyű lett, ott már ugye maga a hős is tudott harcolni, feltápolva pedig úgy tisztítottad le a pályákat, hogy még sereg se kellett... félek elkezdeni újra játszani, mert rá is menne a nyaram


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Civ sorozat, King's bounty, Hearts of Iron.
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
ember, nem játszottál a rome total warral? hogy maradt ki az életedből? 😀
amúgy rohadt jó soundtrack-je van neki...
http://www.youtube.com/watch?v=QAlMaVYIzqw


a rome 2 total war hírre meg: fuck yeah :cool:

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?kristóf17
Mert nekem ez nem fps, hanem xp gyűjtögetés.
Mivel minden járművel a nap első győztes csatája dupla xp, ezért "muszáj" minden nap duplázni.




több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).vadibandi
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Róma II-höz hangulatkeltés: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oKglskMfyWA

Tegnap pedig kijátszottam a Human Revolutiont, és azt kell mondjam számomra ez a 2011-es év játéka. Valami eszméletlen, hogy mennyire minden a helyén van. Egyedül a boss fightok nem illenek bele, de ezen kívül a végig fordulatos sztori, a rengetek lehetőség, a valamelyest nagy szabadság, a változatosság és akció jelenetek egyvelege kellemes harmóniát teremt. A befejezés pedig minderre felrakja a koronát. Úgyhogy alig fejeztem be, már indítottam is az új kampányt a legnehezebb fokozaton...
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.vadibandi
A kifejezéssel voltam bajban! Videóhegyeket pedig bányászom nyugi. Köszönöm!! 😊 Ez lesz az én játékom úgy érzem. 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.




több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?