PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Alakul!
http://www.youtube.com/watch?v=ClfAWjNZBnYvadibandi
vannak frissebb videók is már

pl vizi csata: http://www.youtube.com/watch?v=DdPpEUG99Jw&feature=player_embedded
vagy gameplayes: http://www.youtube.com/watch?v=hFdjPNDLIds&feature=player_embedded

már csak 2,5 hónap 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én a legutóbbi tekkent ajánlanám. én nagyon bírom/bírtam.
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Alakul!
http://www.youtube.com/watch?v=ClfAWjNZBnY




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is nagy FM rajongó vagyok, de én jobban szeretem angolul az összes játékot.

Valami jó face- és logopack-et viszont ajánlhatnátok 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Aki játszik a Football Manager 2011-gyel feltétlenül próbálja ki a magyarított meccskommentárt!!!
Hatalmas dumák vannak benne, egy szezon után még mindig jön új és állandóan röhögök :cool:

http://www.fmhungary.hu/hirek/fm2011_hun_100Egon bá
mondjuk nekem az nem tetszik benne, hogy pl jön valamelyik játékosom hozzám, hogy elégedettlen és jobb szerződést akar, akkor nincs olyan opció a beszélgetésen belül, ami az lenne, hogy persze adom neked, ezért ki is szoktam hagyni az ilyeneket. Igaz ez nem a magyarítás hibája sztem. btw jó játék, 3 generáció óta ez az egyetlen manager amivel most fejeztem be a 2. szezonomat, eddig 1 után meguntam


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki játszik a Football Manager 2011-gyel feltétlenül próbálja ki a magyarított meccskommentárt!!!
Hatalmas dumák vannak benne, egy szezon után még mindig jön új és állandóan röhögök :cool:

http://www.fmhungary.hu/hirek/fm2011_hun_100
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.F.Schleck
szvsz semmien kodek nem kell...VLC or KMplayer simán visz mindent. 😉

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.F.Schleck
nem magamtól raktam fel 😊 eddig kb nem is tudtam, hogy van, most néztem meg, mikor Terror X említette, hogy van-e ilyenem
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀tenorx
nekem a K-lite évek óta fent van, és a Fable-el sem volt semmi gond.shawnka
Akkor szerencséd van, emlékszem amikor megjelent egyszerűen nem tudták, hogy mi a franctól fagy le rögtön. Aztán úgy egy hónap kellett, volt egy thread amiben mindenki összeírta, hogy mi van felrakva, és ott vették észre a K-liteot. Mondjuk azóta valszeg updatelték, és lehet már az újabb nem üti ki, de egy próbát megér.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀tenorx
nekem a K-lite évek óta fent van, és a Fable-el sem volt semmi gond.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forceban
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀konqueror
Persze, alap. Alig várom a Fable 3 megjelenését jövőre 😊
Én is végigszoktam tolni évenete egyszer 😀tenorx
ó, az nekem sajnos nem fog futni. én még csak akkor egyszer nyomtam végig, aki ismer sejtheti hogy a jó avagy gonosz oldalt maxoltam ki 😛 kicsit tartok tőle, hogy nem sikerül újra olyan jó bekonfigurálni a billentyűzetet mint anno, aréna végén, vagy először Jack of Blades ellen elengedhetetlen volt az élettöltő gomb közelsége 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀konqueror
Persze, alap. Alig várom a Fable 3 megjelenését jövőre 😊
Én is végigszoktam tolni évenete egyszer 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
PES 10 PS3 eladó 3000HUF+posta,karcmentes,minden papírjával 😊

több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Még1x mindenkinek köszönöm az ajánlását. Let's play!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
Mortal Kombat vs. DC Universe
Király kis game 😊pc_x
na meg majd az új mortal lesz geci durva, csak jöjjön már.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
Ha a boxot szereted, akkor Fight Night Round 4, bár ott is kell idő amíg belejön az ember. Most már a bolti ára is kezd lefelé menni (6-7 ezer körül van most kb), mivel 2009 végi a játék és elvileg jövőre valamikor jön az 5-ik rész.Dub
Március 1.
Fight Night Champion
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
Mortal Kombat vs. DC Universe
Király kis game 😊


több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
Ha a boxot szereted, akkor Fight Night Round 4, bár ott is kell idő amíg belejön az ember. Most már a bolti ára is kezd lefelé menni (6-7 ezer körül van most kb), mivel 2009 végi a játék és elvileg jövőre valamikor jön az 5-ik rész.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
MMA. Haverom PS3án próbáltam ki, nagyon jó játék. Első látásra nem könnyű, de a tréningek valóban megtanítanak egy idő után a játékra.gyeek
WWE Smackdown vs. RAW 2011. A legkirályabb pankrátoros játék.