Darts

19 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezért vártam hogy Asp kiessen az első körben bazmeg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez a 160-as kiszálló remélem végre beindítja 😊
Kampman
elég jól tolja Waites, nem lesz egyszerű
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ez a 160-as kiszálló remélem végre beindítja 😊

Na jó nagy szarban van Aspinall ettől függetlenül.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Így indult tavaly is...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na hajrá Edgar 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bunting úgy néz ki mint Peter Griffin,
Heisman
Ezt ő is tudja magáról:
 www.youtube.com/watch?v=keJphl-ksjo&ab_channel=ProfessionalDartsCorporation
Kár h lecserélte a bevonuló zenéjét 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bunting úgy néz ki mint Peter Griffin, Boulton pedig úgy mint Bellus István a comedy centralrol kicsit szteroidozott volna

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Én megraktam Lewis és Kurz győzelmét is ma estére.
Lewis elképesztő játékra képes, a Woodhouse elleni siker után szerintem minden mindegy alapon tud játszani, Price pedig szerintem nehezen viseli, ha egyértelmű esélyes egy meccsen (többször ez volt az én benyomásom a játékáról, idén mondjuk ebben is szintet lépett). De a VB más tészta, az igazi nagyszínpad, nagyon szurkolok a Rastának 😊

Kurzot pedig szerintem csak Hamilton rántotta vissza a gyötrelmes és lassú játékával, ő ennél sokkal jobban tud dobni.
dancogo
Hamilton az a játékos akinél ha játszik öngyilkos akarok lenni
Heisman
Mansell is hasonló kategória nekem

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Utolsó 2.fordulós nap van, és ezek után 3 nap Darts nélkül. Azért lesznek a normális angolszászokat kedvelő emberek számára izgalmas meccsek 😀

Dec 23 délután
#32 Ricky Evans (angol) vs Mickey Mansell (észak-ír)
A villámkezű Ricky-t szerintem mindig izgalmas nézni, gyorsan dob és hatalmas figura. És ha jól játszani tud okozni meglepetéseket, mint amikor 2016-ban az első körben kiverte Simon Whitlockot. Tavaly is 32. kiemelt volt ahogy idén is, csak ez azt jelenti hogy hiába játszik jól és lehozza az első meccsét idén is Ricky, ugyanúgy MvG ellen kell játszani egyből a következő körben. Márpedig sajnos Evansnak nem volt olyan kiemelkedő eredménye az egyéb versenyekről hogy érdemben pénzügyileg el tudjon mozdulni a 32. kiemelésről. Mansell jól játszott az első meccsen, bár az új-zélandi Puha a 79-es átlagával nem okozott nagy kihívást, szóval abban a meccsből sok következtetést nem vonnék le. Szerintem Ricky behúzza ezt a meccset is, hogy aztán kikapjon MvG-től idén is.

#13 Gary Anderson (skót) vs Madars Razma (lett)
A kétszeres világbajnoknak átrakták a meccsét mára miután covidossal találkozott, de szerencsére nincs semmi baja a skótnak. Gary azért idén is megmutatta hogy képes jó játékra, ezt bizonyítja a Masters és a PL elődöntők is, valamint a World Matchplay döntő, ott viszont Van den Bergh simán lejátszotta. Razma ellen egyértelműen esélyes, viszont a lett se egy rossz játékos. Első meccsét behúzta 3-0-ra, de a játéka szenvedős volt, így szintet kell lépnie hogy egyáltalán meg tudja szorongatni Andersont.

#26 Stephen Bunting (angol) vs Andy Boulton (angol)
A 2014-es Lakeside bajnok Buntingnak jó szenvedősre sikerült az év, csomó nagy versenyre ki se jutott az angol, és amikre kijutott azokon se nyújtott nagy teljesítményt. PDC Vb-ken azért a 2015-ös negyeddöntő és a tavalyi 4.kör is szép teljesítmény, főleg hogy utóbbin MvG ejtette ki. Boultonnak szerintem hatalmas megkönnyebbülés hogy megtudta verni Hedmant, és sikerrel mutatkozhatott be a Vb-n. A 3.szettben egy kicsit meginogott, de a többit lehozta 3-0-ra. Buntingnak szerintem idén egy meccsét láttam annyira el volt tűnve, pedig idén nagyon sok dartsot néztem, szóval ha nem találja a formát Boulton beleköphet a levesébe.

#20 Mensur Suljovic (osztrák) vs Matthew Edgar (angol)
Mensur is bekerült abba a spirálba hogy a neve miatt várják hogy jól játszon, de az eredmények már nem igazán jönnek. Idén semmi különlegeset nem nyújtott, főleg a nevéhez képest. Tavaly Sherrock megverte, de amit azóta Sherrocktól láttam egyértelműen a közönség szurkolta ki, viszont Mensur is asszisztált benne. Edgar viszont dominált az első meccsén Kuivenhoven ellen, egy nyert leget engedett csak a hollandnak. Ha azt ide is áttudja hozni Prime Time, akkor ma is ő az esélyes.

Dec 23 este
#8 Dave Chisnall (angol) vs Keegan Brown (angol)
Chizzy a varázsfüleivel idén is tudott meglepetéseket okozni, az European Tour versenyeken és a World Grand Prix-n is jól játszott. Tavaly a 3.körben verte ki de Zwaan, 2 éve a negyeddöntőbe került ahol Anderson állította meg. Keegan Brown is 3-0-ra hozta az első meccsét, viszont Chizzy egész jó formában van idén, így egyértelműen esélyes.

#24 Jermaine Wattimena (holland) vs Nick Kenny (walesi)
Wattimena szezonja gyenge volt és csalódással teli, semmi eredményt nem hozott és csak szenvedett. És így akármilyen közepes meccsen nyert csak Kenny az első körben, ha stabil lesz, akkor lesz keresnivalója, hisz a holland nagyon lent van most.

#6 Nathan Aspinall (angol) vs Scott Waites (angol)
Asp-nak a szezonja up and down volt végig. Voltak jó eredmények mint a Masters elődöntő vagy a PL-döntő, de közbe a Grand Slamen Van Den Bergh ellen szoros meccsen kapott ki és az a torna is nyerhető lett volna, World Matchplayen is tőle kapott ki már az első körben, a PCF-en meg Ross Smith a 2.körben ejtette ki. Viszont eddig 2 Vb-n 2 elődöntője van Nathannek, és ott voltak nagyobb kihívások, szerintem negyeddöntőig idén is el kell minimum menetelnie. Waites ellen a PCF első körében játszott, ahol nyerni tudott, és az egy hónapja volt, így ő az esélyes nyilván. Waites jó meccsen búcsúztatta Campbellt, de szerintem ezt a meccset Asp-nak le kell hoznia simán. Hajrá Nathan !

#4 Michael Smith (angol) vs Jason Lowe (angol)
Michael Smith nagy choker, de annyira nem hogy Jason Lowe-tól kikapjon. Smith ha jól játszik tényleg bármire képes, de ha bedurcizik akkor viszont tényleg még nagyanyámtól is kikapna. Idén 2 major döntőt bukott (World Cup és Masters), idén szerintem lesz egy "meglepetés" ember aki következő vagy azutáni körben kiejti az angolt. Előbb vagy utóbb Duzza ezt majd megteszi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Elmúlt napokból röviden

- Amikor láttam a sorsolást, gondoltam h Labby-nak nem lesz könnyű Whitlock ellen, kár érte.. szerintem benne van, hogy Ratajski/de Sousa/Suljovic módra szintet lép azért majd a következő években, én örülnék neki.

- Lewisért nem kár (Baggish pedig ígyis új fan favorite nálam, de ezzel még rátett egy lapáttal) - és az az ág annyira gyenge (Duivenbode, Hunt, szar formában lévő Duzza és Baggish), hogy az amcsi akár TOP 8 közé is mehet -> én szurkolok neki.

- Cross úgy látszik eléggé 1-year wonder lett (ami nekem picit fura), még akkor se h idén nem volt ihletett formában... de nagyon úgy néz ki az az 1 év kiszaladt. Jó meccs volt amúgy, de igazából nem zavarna ha DvD is kiesne Baggish ellen 😊

- van den Bergh pedig hozta amit vártam tőle.. nálam a MvG utáni második tierben van az esélyesek közt, és ott is nagyon elöl - szerintem a PL a minimum neki... még akkor is ha a negyeddöntőben kikap Gerwentől, én akkor is behívnám (mondjatok 8 nála érdemesebb embert.)
Addig mondjuk nem túl nehéz az ága, Chizzy ide, vagy oda, szerintem kötelező neki a negyeddöntő - ott meg reméljük elkap egy jó napot a vadkan ellen..

Mai nap nincs túl sok meccs számomra izgalmas meccs , megint túl sok angol van - közülük egyedül talán Edgarnak szurkolok majd 😊

kedvenc 3. körös meccsek
Ratajski-Whitlock, Searle-Huybrechts, Gurney-Dobey + szurkolunk Baggishnek

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
mekkorát ment a Padlizsán
Löfli
Ez a záró 99 a rákészüléssel zseniális volt.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mekkorát ment a Padlizsán


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Amúgy találtam streamet, de minek... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Este újabb 4 meccs lesz a második körből, és ezentúl mivel végre nem kell dolgoznom nem kell előre megírnom a második napi délutáni előzeteseket, így együtt lesznek az egy napon lévő meccsek.

Dec 22 este
#25 Danny Noppert (holland) vs Cameron Carolissen (dél-afrikai)
A 2017-es BDO döntős holland már 3. PDC Vb-jére készül, és idén már minden nagyobb tornán rendszeresen ott volt. A világranglistán olyan jól áll már hogy jelenleg ő MvG mögött a legjobb holland, viszont formában az nem igaz jelenleg. Carolissen a korona miatt az első körben bye weeket kapott, így a dél-afrikai reprezentatív bemutatkozhat végre a Vb-n. Ő kijutása viszont annak tudható be igazán, hogy Devon Petersen kiemelt lett, így nem indul a selejtezőben.

#29 Devon Petersen (dél-afrikai) vs Steve Lennon (ír)
Petersen eddig is ismert játékos volt, de idén végre a teljesítményével megmutatta hogy tényleg lehet vele számolni. Nyert egy European Tourt, és az EB-n elődöntős volt, így megérdemelten kiemelt. Bejött neki a nyílváltás. Lennon jól indította a Vb-t, szombaton elég magabiztosan verte meg a svéd Larssont. Lehet érdekes meccs, viszont Petersen játéka idén akkorát fejlődött, hogy könnyen csírájában elfojthatja az izgalmakat.

#5 Rob Cross (angol) vs Dirk van Duijvenbode (holland)
Cross idén szenvedett igazán, a világbajnok angol sehol se tudott maradandót alkotni idén, a World Cupon nagyon simán kikaptak a walesiektól a döntőben, addig meg nem volt igazi ellenfél, valamint a World Series Fináléban elevickélt a döntőig, de ott se volt sok esélye Price ellen. Erre jön hogy talán a legnehezebb sorsolás jött ki neki, hisz a padlizsán géniusz Dirknek hatalmas szezonja van ugye, és mindenkire veszélyes. Bradley Brooks-szal megszenvedett az első két szettben, de összeszedte magát és 3-2-re fordított. Azt a meccset betudhatjuk lámpaláznak, hisz utoljára a 2016-os Vb-n volt részvevő. Este meccse, kétesélyes, van Duijvenbode-ra akinek van kedve rakhat egy kicsit főleg ha magas lesz az odds.

#9 Dimitri Van den Bergh (belga) vs Paul Lim (szingapúri)
Dancing Dimitri már a tavalyi Vb-n is megmutatta mire képes, amikor negyeddöntőig jutott, ahol aztán Asp megállította. Aztán idén szintet lépett a belga, behúzta a World Matchplay-t, World Cup elődöntős volt Huybrechts-szel és a Grand Slamen is elődöntős volt. A living legend Lim az első körben fordulatos meccsen verte Humphries-t, viszont az a teljesítmény itt kevés lesz az biztos. Sima VdB győzelmet várok, sőt szerintem a negyeddöntőbe idén is be kell jutnia a sorsolása alapján a belgának. Ja és ha jól teljesít jövőre PL részvevő lehet, de ahhoz tényleg jót kell nyújtania hogy ki tudja ütni Gurney-t, hisz az észak-írnek nagyobb a népszerűsége és a belfasti eseményre is könnyebben fogynak úgy a jegyek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Eminem bevonulóval az ellen alapból hendikepről indul..
Későn ébredt Lewis, és ilyen kiszállózással nem lehet nyerni (21% vs 43%)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Oh upset

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Streamet tud vakaki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Ez a 160, 123, 161-es egymás utáni kiszálló azért nem volt sz*r Kurztól!
bogec7
Csak nem konzisztens, mert utána kuka volt sajna.
De még nagyon fiatal, majd berobban ő is idővel.

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Ez a 160, 123, 161-es egymás utáni kiszálló azért nem volt sz*r Kurztól!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Remélem lewis nem hagyja abba, az egyik legszimpatikusabb játékos és ha fejben rendben van simán top15 játékos. Kár, hogy pont ez nem megy neki



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
És az utolsó előtti legben a 116 lazán, utolsóban első meccsnyillal meg kiszállt Price, ott van fejben rendesen.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Lewis jó, Price magához képest rossz
Heisman
Ezért jó a meccs.
A 160-as kiszálló Pricetól szép volt azért.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lewis jó, Price magához képest rossz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ratajski ahogy írtam megölte az izgalmas meccs lehetőségét 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én megraktam Lewis és Kurz győzelmét is ma estére.
Lewis elképesztő játékra képes, a Woodhouse elleni siker után szerintem minden mindegy alapon tud játszani, Price pedig szerintem nehezen viseli, ha egyértelmű esélyes egy meccsen (többször ez volt az én benyomásom a játékáról, idén mondjuk ebben is szintet lépett). De a VB más tészta, az igazi nagyszínpad, nagyon szurkolok a Rastának 😊

Kurzot pedig szerintem csak Hamilton rántotta vissza a gyötrelmes és lassú játékával, ő ennél sokkal jobban tud dobni.
dancogo
Hamilton az a játékos akinél ha játszik öngyilkos akarok lenni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz