Darts

19 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
170-és kiszállók eddig :
Danny Baggish
Dirk van Duijvenbode

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Németországban tegnap rekordnézettség volt, 1.2millio

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Sziasztok!
Szeretnek venni egy tablat meg nyilakat hozza. 15-20 ezernel sokkal tobbet nem szeretnek raaldozni, ennyiert mar a Deacthlonban lehet venni pl.

De ha tudnatok ajanlani markat, esetleg boltot BP-n, azt megkoszonnem.

Ja gondolom az egyertelmu, de fa tablat es fem nyilakat vennek 😊
Borbinho
Szerintem kicsit karcsú az összeg. Egy ok tábla 13-15 ezer, egy korrakt nyíl készlet ugyanennyi. Bár abból olcsóbban is lehet jókat venni. Kell alapból 5-5 tartalák szár és toll készlet, hogy ne kelljen 3 naponta újért rohangálni. Igaz, ezek 3-400 ft-os összegek de ha tízzel szorzot az is 3-4 ezer lesz. Illetve egy dobó csík sem árt legalább.
peach
Magamnak vennem, havi 1-2x dobalni. Eletemben dartsoztam kb 5x, azert sem akarnek ra tobb tizezret kolteni. Ezert gondoltam h 3 nyil meg 3 tartalek boven eleg lesz.
13k-ert lattam tablat meg 2500ert 3as fem nyil szettet Deacthlonban.

Dobo csiknak meg leragasztok egy csik szigszalagot a padlora 😊

Annyira nem vagyok nagy darts fan, csak egy picit olcsobbnak tunik mint egy snooker asztal 😀
Meg befer a garzonba is 😀
Borbinho
Szia,
Ha engem kérdezel, akkor tuti nem Decathlonban vennék ilyet. Noha az igényeidnek biztosan megfelel az is, de ez alapvetően a legmagasabb szinten is olcsó sport. Én is utálom amikor van egy keretem és azt mondják, hogy csak egy kicsit tegyél hozzá, és máris mennyivel jobb lesz 😊

Bolt: Gamecenter, ahogyan lentebb is ajánlották
A tábla: Winmau Blade5 - én két éve használom, viszonylag sokat, és hibátlan. 13000-ért volt akciósan a gamecenternél (nincs szükség a dual core változatra) - jobban jársz vele hosszú távon az tuti.
A nyilak: 5-6 ezer forintért már kapsz a gamecenternél (legalábbis ki lehet könnyen fogni) ha elmész csak nyil testet ami már wolfram, nem réz. Ki is próbálhatod ott, hogy melyik súly és kialakítás fekszik neked. Mellé én Target tollakat ajánlok, 300 forint/szett kb, standard méretben. A szárak pedig semmiképp ne Winmau Prism, 10/10 törik, elég csak ránézni. Target Progrip vagy Harrows Supergrip tökéletes. Supergrip-nek van karbon változata, kicsit drágábban, ahogy lentebb irják, nem rossz, de semmivel nem tartósabb (én a design miatt vettem csak), legalábbis az is törik ha nyomsz pár robin hood-ot 😀
Veszel mellé a haveroknak 2-3 ezerért valami fullos réz szettet és kész.

Szerintem menj el a boltba, nagyon segítőkészek, és tudsz dobálni a nyilakkal, ki tudod próbálni mit kényelmes/jó érzés dobni, és tényleg vannak tök olcsók.
Az 5-10 ezer forintos kategória amugy kb teljesen elegendő még verseny szinthez is, nagy tudomány nincs, a 30 ezres nyilak se tudnak sokkal jobbat, személy szerint 20-nál többet sosem adnék nyílért csak ha valamiért nagyon tetszik.
Eazzy
minden szava igaz, örülök hogy megfogalmaztad, így nekem már nem kellett 😀
wolframos nyilakból a Designa ár/érték arányban nagyon jókat csinál kezdésnek, utána ha esetleg komolyabban akarod venni, úgyis ki kell próbálni pár különböző stílusú nyilat, hogy neked melyik fekszik jobban, én például marhahosszú szettel játszok, senki nem tud normálisan dobni vele az ismeretségi körömben (játékosoknak: 6,1x54,6 millis test, plusz hosszú alu szár, standard toll, protector... 😊 ), de nekem meg ez a kényelmes. minden dobásstílus más, még a világ legjobbjai közt is.

Szerkesztette: kaszo
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok!
Szeretnek venni egy tablat meg nyilakat hozza. 15-20 ezernel sokkal tobbet nem szeretnek raaldozni, ennyiert mar a Deacthlonban lehet venni pl.

De ha tudnatok ajanlani markat, esetleg boltot BP-n, azt megkoszonnem.

Ja gondolom az egyertelmu, de fa tablat es fem nyilakat vennek 😊
Borbinho
Szerintem kicsit karcsú az összeg. Egy ok tábla 13-15 ezer, egy korrakt nyíl készlet ugyanennyi. Bár abból olcsóbban is lehet jókat venni. Kell alapból 5-5 tartalák szár és toll készlet, hogy ne kelljen 3 naponta újért rohangálni. Igaz, ezek 3-400 ft-os összegek de ha tízzel szorzot az is 3-4 ezer lesz. Illetve egy dobó csík sem árt legalább.
peach
Magamnak vennem, havi 1-2x dobalni. Eletemben dartsoztam kb 5x, azert sem akarnek ra tobb tizezret kolteni. Ezert gondoltam h 3 nyil meg 3 tartalek boven eleg lesz.
13k-ert lattam tablat meg 2500ert 3as fem nyil szettet Deacthlonban.

Dobo csiknak meg leragasztok egy csik szigszalagot a padlora 😊

Annyira nem vagyok nagy darts fan, csak egy picit olcsobbnak tunik mint egy snooker asztal 😀
Meg befer a garzonba is 😀
Borbinho
Szia,
Ha engem kérdezel, akkor tuti nem Decathlonban vennék ilyet. Noha az igényeidnek biztosan megfelel az is, de ez alapvetően a legmagasabb szinten is olcsó sport. Én is utálom amikor van egy keretem és azt mondják, hogy csak egy kicsit tegyél hozzá, és máris mennyivel jobb lesz 😊

Bolt: Gamecenter, ahogyan lentebb is ajánlották
A tábla: Winmau Blade5 - én két éve használom, viszonylag sokat, és hibátlan. 13000-ért volt akciósan a gamecenternél (nincs szükség a dual core változatra) - jobban jársz vele hosszú távon az tuti.
A nyilak: 5-6 ezer forintért már kapsz a gamecenternél (legalábbis ki lehet könnyen fogni) ha elmész csak nyil testet ami már wolfram, nem réz. Ki is próbálhatod ott, hogy melyik súly és kialakítás fekszik neked. Mellé én Target tollakat ajánlok, 300 forint/szett kb, standard méretben. A szárak pedig semmiképp ne Winmau Prism, 10/10 törik, elég csak ránézni. Target Progrip vagy Harrows Supergrip tökéletes. Supergrip-nek van karbon változata, kicsit drágábban, ahogy lentebb irják, nem rossz, de semmivel nem tartósabb (én a design miatt vettem csak), legalábbis az is törik ha nyomsz pár robin hood-ot 😀
Veszel mellé a haveroknak 2-3 ezerért valami fullos réz szettet és kész.

Szerintem menj el a boltba, nagyon segítőkészek, és tudsz dobálni a nyilakkal, ki tudod próbálni mit kényelmes/jó érzés dobni, és tényleg vannak tök olcsók.
Az 5-10 ezer forintos kategória amugy kb teljesen elegendő még verseny szinthez is, nagy tudomány nincs, a 30 ezres nyilak se tudnak sokkal jobbat, személy szerint 20-nál többet sosem adnék nyílért csak ha valamiért nagyon tetszik.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma este hatalmas meccsek voltak, remélhetőleg ez holnap is folytatódik. Denver meccs közben nincs jobb erőlevezetés mint előzetest írni 😀

Dec 28 délután
#14 José de Sousa (portugál) vs #19 Mervyn King (angol)
Mindkét játékos a szezonjának megkoronázásáért van itt a Vb-n. A Special One abban tényleg különleges hogy nem számol, és a második Vb-jén, amiből ez az első kiemeltként egy kicsit megremegett Ross Smith ellen, de utána megmutatta azt a stabil játékát amivel idén be tudott robbanni. Mervyn King is olyan szinten hasonló meccsről érkezik, mert egy setben a meccs közepén megremegett egy kicsit Hopp ellen, de a 3.setten kívül magabiztos volt, és végül 99.64-es átlaggal győzött. Izgalmas meccs lesz ez is, szerintem de Sousa egy kicsit esélyesebb, de ha kijön King rutinja akkor fordulhat a kocka.

Dirk van Duijvenbode (holland) vs Adam Hunt (angol)
Van Duijvenbode az egyik legforróbb játékos, hatalmas meccsen győzte le Crosst, a Wright-Clemens meccsig az volt legjobb meccs a Vb-n. A padlizsánkirály elképesztő idén, és ha úgy meg tudja őrizni a nyugalmát mint Cross ellen, Hunt se lehet neki probléma. Hunt eddig közepesen játszott a Vb-n, mondjuk könnyű volt eddig a sorsolása, Ashtonon és a legrosszabb kiemelt Jamie Hughes-on is elég simán át tudott lépni. Hughes még meg se tudta nehezíteni a dolgát. Aubergenius-nak ezt hoznia kell, aztán készülnie Gary/Suljovic ellen.

#6 Nathan Aspinall (angol) vs #27 Vincent van der Voort (holland)
Asp a dartsistenektől kapott egy esélyt hogy javítson. Igazából nem volt olyan rossz, de Waites jobb volt nála, csak a végén ugye a duplát is be kell dobni. Én már nem mondok ezek után semmit, nyerjen ahogy tud, nem zavar. Van der Voort is 0-2-ről jött vissza Meulenkamp ellen, igaz egy kicsit lazább meccsen, miután 3.setben átvette az irányítást utána nem nagyon volt gondja. Aspinall-nak reálisan ezt hoznia kéne, remélhetőleg mostmár meg tudja mutatni mire képes. Fun fact : 2 éve amikor elődöntőbe jutott akkor a 2.körben Price ellen ugyanúgy majdnem kikapott, Price-nak ugyanúgy volt meccsnyila, de meg tudta fordítani azt a meccset is 3-2-re.

Dec 28 este
#13 Gary Anderson (skót) vs #20 Mensur Suljovic (osztrák)
A 2018-as World Matchplay döntő párosításával indul az esti felhozatal. Mindketten egész magabiztosan nyertek a 2.fordulóban, Suljovic engem meglepett hogy milyen simán hozta Edgar TV elleni meccsét. Izgalmas meccs lesz, én azt mondom hogy Gary fog nyerni mint a 2018-as WM döntőn, de ki tudja Mensur megint meglephet engem.

#3 Gerwyn Price (walesi) vs #30 Brendan Dolan (észak-ír)
Price-nak se volt könnyű első fordulója, Jamie Lewis meg tudta szorongatni, amég az utolsó setben magára talált Gezzy és azt már behúzta 3-0-ra. Lewisból azért ki-kitört az a VB elődöntős forma, amivel Dolan nem rendelkezik Price szerencséjére. Dolan az előző körben nem volt egy extra, a meglepetés japánt Foulkes-t meg tudta rutinból verni. Ez a meccs is olyan, hogyha Price végre fel tudja dolgozni hogy egy esélyes, akkor sima meccs lesz, ha megint megakadt, akkor lehet keresnivalója Dolannak.

#12 Glen Durrant (angol) vs Danny Baggish (amerikai)
Szerintem ez lesz az este összecsapása. Duzza még mindig nyögi egy kicsit a Covidot, Portela ellen se volt igazán boldog a játékával, hiába nyert simán. Baggish viszont eddig nagyot megy, a Heta elleni hatalmas összecsapás után a gyengélkedő Jackpotot verte meg, és dobott 170-es kiszállót is, egyedül ő rendelkezik eddig ilyennel a Vb-n. Baggish-ben benne van a meglepetés, viszont Duzza tisztán top játékos, ha formába jön végső esélyes. Szerintem Duzza nyerni is fog, de Baggish meg-megfogja piszkálgatni a middlesbrough-i oroszlán bajszát.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
MvG remek



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Ez elég sima volt


több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Searle-nek és Ratajskinak hatalmas öröm ez a Clemens győzelem
Heisman
mindkettejük elveri egy jó Clemens, ha tudja tartani amit az elmúlt pár hónapban dobott, szerintem még Wright ellen is több esélyük lett volna (ő meg megint honnan szedte elő az euro elementet feleslegesen, oké hogy a tömeg jött vele, de mit ért, ilyen szar kiszállózást csinálni istenem)

azért hogy egy nap alatt Whitlock és Wright is kiesett, az fáj.
Clemens legalább szimpatikus, de azért akkor is na.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Searle-nek és Ratajskinak hatalmas öröm ez a Clemens győzelem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Clemens az új kedvenc(ek egyike).
Szépen és jól is dob, és ráadásul ott van nagyon fejben.
Nagyon penge.
Sobri Jóska
Amennyire csalódott vagyok Wright miatt, legalább annyira örülök Clemensnek, mert nagyon csípem.

Wright megérdemelte a tragikus-komikus kiszállózása miatt hogy kiessen. Stílszerűen búcsúzik 2020...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Clemens az új kedvenc(ek egyike).
Szépen és jól is dob, és ráadásul ott van nagyon fejben.
Nagyon penge.
Sobri Jóska
Nagyon jól játszott, de ez a minimum a Világbajnok ellen...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Clemens az új kedvenc(ek egyike).
Szépen és jól is dob, és ráadásul ott van nagyon fejben.
Nagyon penge.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ezért szar nézők nélkül, az ilyen outsidereknek sokkal könnyebb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Egy újabb kiemelt Wright is búcsúzott


több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bye Bye Wright

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Micsoda mélységből jött vissza Wright, úristen.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
így játszik Clemens lehet keresnivalója

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
epikus volt, bár csak a végét láttam 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mekkora meccs volt ez a Cullen-Clayton
döntő leg, Cullen dupla-dupla tops a végén

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jajj milyen meccs volt ez a Clayton - Cullen!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Wattimena teljesen zizi. 😄
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A mai párosítások már igencsak jól hangzanak, az utolsó kivételével mindegyiken lesz is olyan akinek tudok szurkolni. Az pedig, hogy Wright és Van den Bergh egy napon játszanak, számomra a lehető legjobb menetrend.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma este írom meg a holnapi összefoglalót mert elcsúszott az alvási ritmusom, és lehet 1-re nem kelek fel 😀 remélem mindenkinek hiányoztak a VB meccsek (és előzetesek) 😊

Dec 27 délután
#15 Krzysztof Ratajski (lengyel) vs #18 Simon Whitlock (ausztrál)
Nagyon izgalmas meccsel tér vissza a karácsonyi szünet után a VB. Mindkettő játékos a második körben 100 fölött átlagolt, viszont valamilyen szinten meg lettek azért szorongatva. Ratajski 3-0-ás győzelme Joyce ellen mutatja a Set formátum "gyönyörűségét", hogy minden Set szoros volt, de így nézve Ratajski simán nyerte. Whitlock viszont egy végig oda-vissza meccsen 3-2-re győzte le Labanauskast, ahol végig fej-fej mellett haladtak a játékosok, amég az utolsó körben a Varázsló bedarálta Dariust. Mindketten jó formában vannak, jó szezonjuk volt, ki-ki meccs.

Kim Huybrechts (belga) vs Ryan Searle (angol)
Van Duijvenbode-n kívül a 2 legjobb kiemelt játékos csap össze ezen a meccsen. Huybrechts eddig parádés, újra csúcsformáját idézi, mindkét meccsen 100 feletti volt az átlaga. Első meccsen a kínai Zhuangot lesimázta, aztán Ian White próbálta tartani vele a lépést, ami átlagot tekintve sikerült, de végig Kim kezében volt a meccs. Searle az első meccsen Lauby ellen kiszállókban hibázgatott ami végül azt eredményezte hogy döntő set-et kellett játszania, viszont ugyanezt nem játszotta el de Zwaan ellen. A holland hatalmas átlagot produkált, de a kiszállóival hazaküldte Searle egy 3-0-ás csomaggal. Mindkettő játékos magabiztosan érkezett, ami egy izgalmas meccset hozhat.

#9 Dimitri Van den Bergh (belga) vs #24 Jermaine Wattimena (holland)
Dancing Dimitri áttáncolt Lim-en, sima 3-0-ra, esélyeshez méltóan, 105-ös átlaggal. Sokat nem tudok hozzáfűzni, max annyit, hogy a MvG elleni negyeddöntőig sima út áll előtte. Wattimena hiába nyert szintén 3-1-re, nem okozhat gondot VdB-nek, akinek most csak be kell húznia a meccseket, és növelni az önbizalmat a MvG elleni meccsre.

Dec 27 este
#16 Joe Cullen (angol) vs #17 Jonny Clayton (walesi)
A két jó barát egymás ellen játszhat a továbbjutásért. Leírtam eddig szinte minden meccsnél, de ez is egy izgalmas összecsapás lehet. Mindkettő játékos magabiztosan nyert a 2.körben, és összegségben jó szezonjuk van, kiegyenlített meccsre számítok itt is.

#2 Peter Wright (skót) vs #31 Gabriel Clemens (német)
Estére két sima meccs maradt még. Wright egyértelmű esélyes, bár az első nap a 3.setben kicsit meginogott West ellen, végül magabiztosan nyert. Clemens kicsit neccesen jutott tovább, Kurz ugyanis elképesztően dobálta a 100 feletti kiszállókat, de végül Clemens nyerte a német rangadót. Szerintem Clemens kicsit megzavarhatja Snakebite-ot, de a győzelemhez emberfelettit kell nyújtania.

#1 Michael van Gerwen (holland) vs #32 Ricky Evans (angol)
Tavaly is volt ilyen meccs ugyanitt, hisz mindketten ugyanabban a kiemelésben maradtak mint tavaly. Kedvenc kommentem arról a meccsről : "két reklám között volt egy kis darts". Evans talán még MvG-nek is gyors egy kicsit, elképesztő tempóra lehet számítani. Tavaly Evans egy kicsit meg tudta zavarni a hollandot, de végül jöttek a kisebb hibák és nem tudott set-et nyerni. Idén szerintem már 1 Set összejöhet neki, de itt is a sima MvG győzelem a lehetséges végeredmény.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Szeretnek venni egy tablat meg nyilakat hozza. 15-20 ezernel sokkal tobbet nem szeretnek raaldozni, ennyiert mar a Deacthlonban lehet venni pl.

De ha tudnatok ajanlani markat, esetleg boltot BP-n, azt megkoszonnem.

Ja gondolom az egyertelmu, de fa tablat es fem nyilakat vennek 😊
Borbinho
Szerintem kicsit karcsú az összeg. Egy ok tábla 13-15 ezer, egy korrakt nyíl készlet ugyanennyi. Bár abból olcsóbban is lehet jókat venni. Kell alapból 5-5 tartalák szár és toll készlet, hogy ne kelljen 3 naponta újért rohangálni. Igaz, ezek 3-400 ft-os összegek de ha tízzel szorzot az is 3-4 ezer lesz. Illetve egy dobó csík sem árt legalább.
peach
Magamnak vennem, havi 1-2x dobalni. Eletemben dartsoztam kb 5x, azert sem akarnek ra tobb tizezret kolteni. Ezert gondoltam h 3 nyil meg 3 tartalek boven eleg lesz.
13k-ert lattam tablat meg 2500ert 3as fem nyil szettet Deacthlonban.

Dobo csiknak meg leragasztok egy csik szigszalagot a padlora 😊

Annyira nem vagyok nagy darts fan, csak egy picit olcsobbnak tunik mint egy snooker asztal 😀
Meg befer a garzonba is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Sziasztok!
Szeretnek venni egy tablat meg nyilakat hozza. 15-20 ezernel sokkal tobbet nem szeretnek raaldozni, ennyiert mar a Deacthlonban lehet venni pl.

De ha tudnatok ajanlani markat, esetleg boltot BP-n, azt megkoszonnem.

Ja gondolom az egyertelmu, de fa tablat es fem nyilakat vennek 😊
Borbinho
Szerintem kicsit karcsú az összeg. Egy ok tábla 13-15 ezer, egy korrakt nyíl készlet ugyanennyi. Bár abból olcsóbban is lehet jókat venni. Kell alapból 5-5 tartalák szár és toll készlet, hogy ne kelljen 3 naponta újért rohangálni. Igaz, ezek 3-400 ft-os összegek de ha tízzel szorzot az is 3-4 ezer lesz. Illetve egy dobó csík sem árt legalább.
peach
Illetve a tábla köré is vmi, ha esetleg pár tű mellészállna...
Am szárból én a carbon szárat ajánlom, nekem a műanyag szár fogyóeszköz volt (Prisma Force)...carbonból eddig 1 szettet használok már 1 éve...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!