Darts

19 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Egyebkent... ez a szerencsetlen Lewis 4-0-ra mehetne. Hihetetlen, ezek a hibak szettnyilra. Agyrem
Danny
Nem tudom mióta nézel dartsot, de azért ezt a megközelítést 1-2 meccset leszámítva mindig el lehetne mondani. 😊
Ha az egyik sose hibázna, akkor 0-ra vezetne.
Ez van pl. ha van Gerwennek megy a tömeg és a kiszálló is.
Akkor 0-ra szokott vezetni/nyerni. 😊
A darts pont arról szól, hogy kevesebbet hibázz, mint az ellenfél. Ha sokat hibázol nem nyersz.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez jelenleg a különbség Taylor meg a fiatalság között, hogy az öreg ezeket ki tudja használni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
asszem most dőlt el végleg, de ha innen visszajönne, nem tudom mit csinálok 😀 nem is a 2 szett hátrány a durva, hanem, hogy mennyire viseli meg a sok hiba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ti nem tudom hogy vagytok ezzel, de egyszer el kell menni ide élőbe megtekinteni mint a szar. 😀
Coolearie
Oriasi elmeny lehet. Mondjuk amilyen sorarak vannak elotte mar be kell pialni, bar az nem egy nagy kunszt, leven magyarok vagyunk 😃


Már most gratulálok Danny-nek, hogy így ráérzett Cross-ra.
Szép tipp, hogy eljutott van Gerwenig
Sobri Jóska
Majd ma eldol!


Egyebkent... ez a szerencsetlen Lewis 4-0-ra mehetne. Hihetetlen, ezek a hibak szettnyilra. Agyrem
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
dráma van

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ti nem tudom hogy vagytok ezzel, de egyszer el kell menni ide élőbe megtekinteni mint a szar. 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Eddig szoros, ahogy várható volt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.
Bálesz
Azért nem képtelenség, kifoghat ő is rossz napot, megfázhat, bekaphat vírust, mehet a hasa, de az tény, hogy egészségesen ő a legkoncentráltabb jelenleg a mezőnyben, de ebben a tehetségén kívül rengeteg munkája is van, és ahogy pont ez a VB is mutatja, ha ennyi melót beletesznek a "fiatalok" is, akkor vagy van Gerwen is szintet lép, vagy szépen befogják.
Sobri Jóska
Azzal nem értek egyet, hogy ő a legkoncentráltabb. Pont azért gondoltam, hogy Barney el tudja verni, mert amikor kell, akkor teljesen rá tud koncentrálni. Oké, ezen a meccsen sajnos épp nem ezt bizonyította, habár amikor a meccsben maradásért kellett dobnia, jöttek a nagy kiszállók (a kicsi 32-es viszont már nem).

Sőt, szerintem a belga gyerek is sokkal koncentráltabb, mint Gerwen, csak hát még nincs az ő szintjén.

Nem tudnám igazán megfogalmazni, de valahogy az az érzésem, hogy Gerwen nem is koncentrál, hanem lendületből játszik. Egyébként engem nem zavar ha Gerwen nyer, amíg azt ilyen meccseken teszi.

Szerkesztette: H_Marko

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bold prediction: ma lesz egy 9 nyilas, és a van gerwen - taylor duóból az egyik nem jut tovább

ja meg az se semmi, hogy Jamie Lewis az utolsó utáni lehetőséggel kvalifikálta magát a vb-re 😊  twitter.com/jamiedarts180/status/918106867389423617
 twitter.com/OcheBalboa1/status/946756680980803585

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Sobri Jóska
Alapvetően cross nem akkora meglepetés, brutálisan jó szezont tudhat maga mögött, idén valósággal berobbant a mezőnybe. Ami nála elképesztő és leginkább ez volt a kérdés nála, hogy a vb jelentette nyomást és meccsek lebonyolítási rendszerét hogyan fogja tudni kezelni vb újoncként. Épp ezért írtam a dimitri elleni meccs után, hogy az a meccs vb-t érhet neki, mert ilyen szituációval még nem találkozott és mégis győztesen jött ki belőle. Nagyon összeszedett a faszi fejben, vb újoncként csak csodálni tudom a menetelését egy elég nehéz ágon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.
Bálesz
Azért nem képtelenség, kifoghat ő is rossz napot, megfázhat, bekaphat vírust, mehet a hasa, de az tény, hogy egészségesen ő a legkoncentráltabb jelenleg a mezőnyben, de ebben a tehetségén kívül rengeteg munkája is van, és ahogy pont ez a VB is mutatja, ha ennyi melót beletesznek a "fiatalok" is, akkor vagy van Gerwen is szintet lép, vagy szépen befogják.
És azért elöbb utóbb beérik a munka, amit M.Smith vagy Bunting végez (ha végez, mert konkrétan ezt nem tudhatjuk, bár mi más dolguk lenne? 😊 ).
Arról nem is beszélve, ha A.Lewis, Wright vagy Anderson teljesen egészséges, azért még egyikük se leírható. (Bár nekem Wrightról az az elméletem, hogy ezzel a ripacskodásával, rengeteg energiának külsőségekre történő felesleges elpazarlásával VB-n nem fog odaérni a végére már, de PL meccseken, vagy rövidebb tornákon azért kaszálhat még.)
Szerintem a következő 15 évben nem 15 van Gerwen győzelem lesz (bár nem bánnám), valamint ő is kieshet a fókuszból, ha a magánélete úgy alakul, vagy valami elcsúszik nála, és mindig jönnek újabbak, jobbak.
Taylor csúcson töltött két évtizede a csoda alapvetően.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Már most gratulálok Danny-nek, hogy így ráérzett Cross-ra.
Szép tipp, hogy eljutott van Gerwenig.
Meglepne ha 6 nyert szettben legyőzné (szerintem még életében nem játszott 6 nyert szettig meccset), de jó nagyon Cross sztorija.
Tulajdonképpen innen mind a 4 játékosnak nagy sztori lenne, ha nyerni tudna, és ha eljutna Taylor a döntőig, szerintem az aktuális ellenfelén kívül mindenki azért drukkolna, hogy győztes meccsel, VB-győzelemmel vonuljon vissza.
Én szeretem az ilyen "csúcson abbahagyja" történetet, sokkal jobban, mint a lecsúszós, vergődős, saját szobordöntögetőseket.
De a semmiből berobbanó Cross, az embergép van Gerwen, vagy az irreálisan összeszedett és fiatal J.Lewis is kedvemre való győztes lenne.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rob Cross - Jamie Lewis döntőt!! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Már csak kettő!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
MvG-ék meccse után ez egy nagyon langyi meccs😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Óriási meccs volt Barneyé, kár azért a 32ért a végén. Majdnem sikerült.
Taylor meg közben lassan de biztosan halad szépen. Jól játszik az öreg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
mekkora ez a két bevonuló zene egymás után

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Azért MvG egy picit ott volt fejben amikor kellett.
Sobri Jóska
Igen. Jól szugerálta barneyt a 32-nél.
peach
Ezért ő a legjobbb.
Nem elég, hogy jól dob tömeget, jól dob kiszállót, végig koncentrált, de még szugerálásban is ő a legjobb.
Sobri Jóska
Na ja 😊
M1, erre a vb-re márcsak a bárki vs gerwen maradt nekem. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Azért MvG egy picit ott volt fejben amikor kellett.
Sobri Jóska
Igen. Jól szugerálta barneyt a 32-nél.
peach
Ezért ő a legjobbb.
Nem elég, hogy jól dob tömeget, jól dob kiszállót, végig koncentrált, de még szugerálásban is ő a legjobb.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Kíváncsi lennék mikor volt utoljára olyan, hogy 3 darab 30 éven aluli van az elődöntőben.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
140 valamennyije volt Barneynak és onnan kilenc nyíllal se tudott kiszállni, persze lehet, hogy akkor is MvG nyer végül, de ez durva choke.

Meg persze az első négy szettből kellett volna többet hozni, amíg csak 96-os átlaggal dobott Gerwen is.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Azért MvG egy picit ott volt fejben amikor kellett.
Sobri Jóska
Igen. Jól szugerálta barneyt a 32-nél.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Azért MvG egy picit ott volt fejben amikor kellett.

több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Barney jol elbaszta