Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
ez a lövés az NB1-es átlagtól 5 méterrel lejjebb hagyta el a játékteret, szóval ez a Besic tényleg jó....😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Besic húúúúúúúúúúúúúhahahúúúúúúúúúúúúú

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Besicről volt már szó 😛 ?dande
elég sok, viszont el kellett telnie 8 percnek ahhoz, hogy rájöjjek, hogy ez a kommentátor is csak 4-5 nevet ismer vagy csak ennyi játékost akar felismerni.. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Besicről volt már szó 😛 ?dande
az espn-es közvetítésben igen 😊Dexxter Tailor
A BBCn is, sőt még a Ferencvárost is emlegették. meg azt, hogy Premier League csapatok is figyelik (=összel már nem a Fradibban játszik, viszont sokat fognak keresni rajta).
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy nem értem, tényleg az lenne a jó, ha az esélyesek 5-6 góllal nyernének, semmi meglepetés, meg ellenállás nem lenne?
Akkor nem is kéne vb, a világranglista első 2 helyezettje lejátszaná a döntőt oszt kész.... 😊csi77
Sajnos mindenki leszűrhette már azt a szomorú tanulságot, hogy a vb-s esélylatolgatások kimerülnek a nagycsapat/kiscsapat (értsd Európában ismert illetve nem ismert játékosokat felvonultató válogatottak) megkülönböztetéséből, ahol a jelen forma semmit nem számít, egy Argentína-Svájc mindig ezerszer inkább slágermeccs lesz, mint mondjuk egy Mexikó-Chile.

Én a személyesen nem érdekelt szurkolók "ragaszkodását" nem tudom egyszerűen felfogni egyes válogatottak iránt, mikor pl. valaki magyarként egyszerűen eldönti, hogy ő most az olaszoknak drukkol, és játszanak bármilyen gyatrán, még számára is az eredmény bőven szentesíti az eszközt... Mert semlegesként szerintem ennek a Ghánának lehet szorítani, pár válogatottnak viszont annál kevésbé, hiába tartozik az "esélyesek" közé.baggio
Sosem azért imádtam Angliát, mert jól játszanak. Sőt, konkrétan a 96-os EB gyökérkedésük után szerettem meg őket. Hogy miért, igazából magam sem tudom. Attól még, hogy egy szerencsétlen balfasz válogatott vagyunk és két évente rajtunk röhög a világ, ha pedig nyerünk, általában azt sem szép játékkal tesszük, még imádni fogom őket. De ennek ellenére én sosem voltam olyan, hogy az esélyesekre adtam mindent, és mindig is elismertem a jó meccseket, bárki is játszotta őket. Én szeretem az olaszokat, hogyne szeretném, mégis rosszul vagyok minden 2-3. meccsüktől, akár nyernek, akár nem. Mehikót viszont mindig is azért szerettem, mert mindig totál elmebetegen fociztak, mentek előre, mint a tank. Ez ilyen. Azért a szurkolók számára is a 3 pont az elsődleges, de szerintem senki sem vak, hogy ne lássa, hogy XY szarul játszott, Z meg, akitől senki sem nézte volna ki, kurva jó volt.
Ne feledd el, hogy a sportban mindig is a győzelem fog számítani és a győzteseket fogják megjegyezni. Játszhat valaki szép focit, de azért az eredmény sem másodlagos.
Ehhez a VB-hez annyit, hogy azért szerintem nem véletlen az európai csapatok visszaesése, ilyen körülmények között nekik mocsok nehéz lehet játszani. Ez nem kisebbíti a jelenleg faszán játszó csapatok érdemét, de szerintem azért ez valóban igaz.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Besicről volt már szó 😛 ?dande
az espn-es közvetítésben igen 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Besicről volt már szó 😛 ?
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Hiányolom Nigériánál az előző ANK hősét Sunday Mbat
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó estét jó szurkolást.

Höri már lázban?Hanni
A twitterét elnézve igen.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos mindenki leszűrhette már azt a szomorú tanulságot, hogy a vb-s esélylatolgatások kimerülnek a nagycsapat/kiscsapat (értsd Európában ismert illetve nem ismert játékosokat felvonultató válogatottak) megkülönböztetéséből, ahol a jelen forma semmit nem számít, egy Argentína-Svájc mindig ezerszer inkább slágermeccs lesz, mint mondjuk egy Mexikó-Chile.

Én a személyesen nem érdekelt szurkolók "ragaszkodását" nem tudom egyszerűen felfogni egyes válogatottak iránt, mikor pl. valaki magyarként egyszerűen eldönti, hogy ő most az olaszoknak drukkol, és játszanak bármilyen gyatrán, még számára is az eredmény bőven szentesíti az eszközt... Mert semlegesként szerintem ennek a Ghánának lehet szorítani, pár válogatottnak viszont annál kevésbé, hiába tartozik az "esélyesek" közé.baggio
Én pl 2 okból drukkolok 90 óta a németeknek:
1. Mi sose jutunk oda ki.
2. A 90es VB volt az első soccer világesemény, amit láttam, azon megszerettem őket(plusz mindig volt egy ikonikus ember akit bírtam, előbb Hässler, majd Klose), az meg nálam tartós dolog szokott lenni.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jó estét jó szurkolást.

Höri már lázban?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 229 — Cowboys fan
ez a... bazmeg, annyira semmilyen játékos, hogy elfelejtettem a nevét.
ja igen, Khedira.
szóval ez a Khedira tudhat valamit. lassú, körülményes, megakad benne az összes akció, elpattan tőle a labda, tehát a támadásokhoz egy dekát nem tud hozzátenni, de legalább szűrni sem tud. az egyetlen skill-je, hogy messziről, hunyorítva hasonlít kicsit Dave Grohl-ra.
szóval ez a Khedira tudhat valamit, mert a mai meccsen is pontosan 68 perccel játszhatott többet, mint amit az egész vébén kellett volna játszania. igazából meg kellene maradnia a kispadi vízhordó szerepében, de annak meg talán még a szilikoncsöcsű wag-ja is jobb lenne, viszont ezzel a feladattal a technikai stáb tagját tisztelik meg, szóval még az sem...

ez a Khedira egy kibaszott nagy talány, én mondom.
ennél még a Vargajózsi is jobb DM-ben, mert ő legalább lelkesen rohangál. csak nincs annyira hímringyó kinézete, úgyhogy Jogi valószínűleg nem gerjedne rá. ja, meg hát Vengrijába született. szar neki.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Amúgy nem értem, tényleg az lenne a jó, ha az esélyesek 5-6 góllal nyernének, semmi meglepetés, meg ellenállás nem lenne?
Akkor nem is kéne vb, a világranglista első 2 helyezettje lejátszaná a döntőt oszt kész.... 😊csi77
Sajnos mindenki leszűrhette már azt a szomorú tanulságot, hogy a vb-s esélylatolgatások kimerülnek a nagycsapat/kiscsapat (értsd Európában ismert illetve nem ismert játékosokat felvonultató válogatottak) megkülönböztetéséből, ahol a jelen forma semmit nem számít, egy Argentína-Svájc mindig ezerszer inkább slágermeccs lesz, mint mondjuk egy Mexikó-Chile.

Én a személyesen nem érdekelt szurkolók "ragaszkodását" nem tudom egyszerűen felfogni egyes válogatottak iránt, mikor pl. valaki magyarként egyszerűen eldönti, hogy ő most az olaszoknak drukkol, és játszanak bármilyen gyatrán, még számára is az eredmény bőven szentesíti az eszközt... Mert semlegesként szerintem ennek a Ghánának lehet szorítani, pár válogatottnak viszont annál kevésbé, hiába tartozik az "esélyesek" közé.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Úgy látszik, ismerik egymást (legalább is már találkoztak)
iktriad
Vajon hova nyúlt, hogy Klose ilyen képet vág?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lássuk mire jutnak Herc(z)egfalviék Nigériával. És vajon Besic ma is lefutja-e vajon a teljes mezőnyt?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megszületett a nap tweetje is:

@rihanna My nigga Klose.
Game. Set. Match.iktriad
Mindig is mondtam, hogy egy csicska.Stez
Úgy látszik, ismerik egymást (legalább is már találkoztak)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Ez a nácionálelf is egy nagy LOL volt ma! 😊ZoliZoltán
Nem játszhat mindenki késhegyre menő találkozót olyan soccer powerhouseokkal, mint Irán....iktriad
Azzal a Ghánával, akit az USA megvert? 😮csi77
Kapitálisan elbaszta Ghána azt a meccset, de még így is látszott, hogy sokkal jobb csapat.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Megszületett a nap tweetje is:

@rihanna My nigga Klose.
Game. Set. Match.iktriad
Mindig is mondtam, hogy egy csicska.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megszületett a nap tweetje is:

@rihanna My nigga Klose.
Game. Set. Match.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy nem értem, tényleg az lenne a jó, ha az esélyesek 5-6 góllal nyernének, semmi meglepetés, meg ellenállás nem lenne?
Akkor nem is kéne vb, a világranglista első 2 helyezettje lejátszaná a döntőt oszt kész.... 😊csi77
Costa Rica már kimerítette az idei vbre megengedett upset hitelkeretet.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most mit izgultok ideje van egy 3. Argentin-Német döntőnek majd ott eldöntik a srácok 😛dande
A mai meccseket elnézve kisebb(?) csoda lenne, ha mindkettő eljutna a fináléig.iktriad
Pont egy Jax szurkolónak nem kell kételkedne a csodákban, akinek ez lételeme 😉 úgyhogy reméljük a legjobbakat 😀dande
Nem hiszek a csodákban. Én ateista, realista és a Jags miatt lassan-lassan már mazochista vagyok.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 652 — Bears & Illinois fan
Ez a nácionálelf is egy nagy LOL volt ma! 😊ZoliZoltán
Nem játszhat mindenki késhegyre menő találkozót olyan soccer powerhouseokkal, mint Irán....iktriad
Azzal a Ghánával, akit az USA megvert? 😮csi77
Az USA múltkor is továbbjutott a csoportjából. Iránnak ez még egyszer se sikerült a vébéken.iktriad
Amúgy nem értem, tényleg az lenne a jó, ha az esélyesek 5-6 góllal nyernének, semmi meglepetés, meg ellenállás nem lenne?
Akkor nem is kéne vb, a világranglista első 2 helyezettje lejátszaná a döntőt oszt kész.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most mit izgultok ideje van egy 3. Argentin-Német döntőnek majd ott eldöntik a srácok 😛dande
A mai meccseket elnézve kisebb(?) csoda lenne, ha mindkettő eljutna a fináléig.iktriad
Pont egy Jax szurkolónak nem kell kételkedne a csodákban, akinek ez lételeme 😉 úgyhogy reméljük a legjobbakat 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Ez a nácionálelf is egy nagy LOL volt ma! 😊ZoliZoltán
Nem játszhat mindenki késhegyre menő találkozót olyan soccer powerhouseokkal, mint Irán....iktriad
Azzal a Ghánával, akit az USA megvert? 😮csi77
Az USA múltkor is továbbjutott a csoportjából. Iránnak ez még egyszer se sikerült a vébéken.iktriad
Mert a Washington-Tel-Aviv tengely nem engedi őket sohasenem😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most mit izgultok ideje van egy 3. Argentin-Német döntőnek majd ott eldöntik a srácok 😛dande
A mai meccseket elnézve kisebb(?) csoda lenne, ha mindkettő eljutna a fináléig.