Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Egészet borzalmas ez a marokkói helyzetkihasználás. Nem is az, hogy nem lesz belőle gól, hanem már vagy a 3. olyan helyzet, amikor 1vs1 vezethette a kapusra és még lövés sem lett belőle.
Sixo
Az a csávó játszik a Bariban a Serie Dben
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egészet borzalmas ez a marokkói helyzetkihasználás. Nem is az, hogy nem lesz belőle gól, hanem már vagy a 3. olyan helyzet, amikor 1vs1 vezethette a kapusra és még lövés sem lett belőle.

több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Az a baj, hogy a spanyolok simán behúzzák rutinból a tizipárbajt.
Hanni
Spanyolok legendásan szarok a 11es párbajban, az lesz a kérdés, hogy a marokkoiak mennyire lesznek fáradtak a rugasoknal. Ha ez a Chiddari nem a Serie D-s Bariban jatszana már nyertek volna a Marokkóiak.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Morata te önző barom
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Istenem de gyenge játékos ez a marokkói 21es
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Legalább csőrrel célozd a a szögletzászlót

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
nagylaza, főpohárnok
Gólt is vársz?
Gergőbácsi
Igen. Többet is.
nagylaza, főpohárnok
Én is, kettőt-kettőt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
Kampman
akkor miért mondták a stúdióban?
Sixo
horvátok ellen az EB-n hosszabbítás volt csak
Heisman nádor
Jah igen, ott megy el, amúgy amúgy az is durva, hogy utolsó meccs ezt is beleértve 5 hosszabbítás és 3 vagy 4 11es párbaj.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
Kampman
akkor miért mondták a stúdióban?
Sixo
horvátok ellen az EB-n hosszabbítás volt csak
Heisman nádor
2016-ban pedig rendes játékidőben kaptak ki az olaszoktól
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
nagylaza, főpohárnok
Hú de kétségbe esett emberek vannak itt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az a baj, hogy a spanyolok simán behúzzák rutinból a tizipárbajt.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
Kampman
akkor miért mondták a stúdióban?
Sixo
horvátok ellen az EB-n hosszabbítás volt csak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
Kampman
akkor miért mondták a stúdióban?
Sixo
amiért Kovács Kálmán 2012-ben Svájcot várta meglepetéscsapatnak?
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
Kampman
akkor miért mondták a stúdióban?

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Svájc 0 kapott góllal is ki tudott esni... szóval 1 góllal nem nagy kunszt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.
Sixo
dehogyis
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
nagylaza, főpohárnok
Gólt is vársz?
Gergőbácsi
Igen. Többet is.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
nagylaza, főpohárnok
Gólt is vársz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
nagylaza, főpohárnok
Én mindíg jó meccset várok...

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az mondjuk kemény, hogy az 5 utolsó egyenes kiesése meccse a spanyoloknak, mind 11essel végződött.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Lehet, hogy én hülye vagyok (nem kell helyeselni), de a következőtől jó meccset várok.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez a Ziyech úgy néz ki mint egy ózdi lokálpatrióta
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Csakis Sammy Mmae hiánya miatt nem megy Marokkó, ezt beverte volna
Azaz Ryan

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
na ez lehetett a meccslabda
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Bono vagy Agüero berúgta volna, Khedira nem 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)