32 823

Utolsó 10 fórum hozzászólás

2 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 823 — LIGHTS OUT!
Shaunae Miller-Uibo a bahamai válogatón 200on megsérült, így ki kell hagynia Párizst. Ezzel biztossá vált, hogy a nőknél 100, 200, 400 és 800 sem lesz címvédés Párizsban, ugyanis Tokió bajnokai nem jutottak ki.

Szerkesztette: Sixo

2 napja
Az amerikai olimpiai válogató hatodik napja.

Egyedül férfi 110 gáton rendeztek döntőt. Hétvégén jön a sok-sok döntő.
A tavalyi dobogó ismétlődött meg, így ugyanazok lesznek ott Párizsban akik Budapesten is itt voltak. Az ötszörös(3+2) világbajnok Grant Holloway nyert 12.86os WL-el. Tokióban csak ezüst lett, Párizsban megszerezheti az utolsó még hiányzó érmet a kollekciójából. Freddie Crittenden, Budapest negyedike érkezett be másodiknak 12.93al. Daniel Roberts, Budapest harmadika 12.96al itt is bronzérmes lett.

2 napja
Mint ahogy minden országban, Jamaikában is ezen a hétvégén rendezték az olimpiai kvali versenyt.

Férfi 100 méteren nem született meglepetés. A fiatal csillag Kishane Thompson 9.77el nyerte a válogatót. Tavaly szeptemberben futott először 10 alatt. Második a Budapesten negyedik Oblique Seville 9.82. Még ez is jobb idő, mint amivel Lyles nyerte az amerikai válogatót. Egy másik feltörekvő tehetség, Ackeem Blake lett a harmadik 9.92vel. Ők hárman fogják Jamaikát képviselni Párizsban egyéniben. Negyedik, így még váltótag Bryan Levell lesz, aki a legfiatalabb az egész csapatból, 20 éves.

Női 100 méter egy nagy tragédiával indult, már a versenyek előtt. A ötször olimpiai bajnok, 100 és 200on az elmúlt két olimpiát nyerő Elaine Thompson-Herah achilles ín sérülés miatt, amit ebben a hónapban szedett össze, a verseny előtti napon jelentette be, hogy ki kell hagyni Párizst. Papírformának megfelelően a versenyt Shericka Jackson nyerte 10.84el. Egy 19 éves giga tehetség, Tia Clayton lett a második, idén jött meg neki a nagy áttörés, 10.90et futott. A női sprinterek nagyasszonya, Shelly-Ann Fraser-Price 10.94el harmadik. Pekingben nyerte a számot 16 éve. Shashalee Forbes Forbes lesz a negyedik emberük Párizsban.

3 napja
De olyan rendes volt ez a többi csapattól hogy engedtèk nekik. Igazán gáláns társaság 😉🤪😛
dande2
Az azért beszédes, hogy le tudott csúszni a 2. kör végéig úgy, hogy a másik 29 csapat egyszer sem érzett kísértést 😀
Kampman
Mèg trollkodni se èrte meg mondjuk a Clippersnek, hogy csak azèrt elvisszük. 😁
dande2
Tolt volna Eli Elwayt.

3 napja
2 nap pihenő után folytatódott az amerikai olimpiai válogató, az ötödik nappal.

Női diszkoszvetésben már a selejtezőben történt egy nagy meglepetés. Budapestet a semmiből megnyerő Laulauga Tausaga három érvénytelent dobva, már a döntőbe sem fért be. A versenyt elképesztő fölénnyel az olimpiai bajnok Valarie Allman nyerte, 70 fölé jutott. Ezzel a dobásával az összes vb-t és olimpiát megnyerte volna amit valaha rendeztek. Jayden Ulrich személyében egy fiatal korosztályos dobó lett a második, Veronika Fraleyé lett a bronz. Ő bár már több világversenyen képviselte nemzetét, döntőbe még nem sikerült bekerülnie.

A második szám amiből tegnap döntőt teljesítettek, az a női 3000 akadály. A legnagyobb nevű futójuk, Courtney Frerichs, aki olimpiai és világbajnoki ezüstérmes, még májusban ACL szakadást szenvedett, így kihagyja Párizst. Szintén erre a sorsra jutott a pár héttel korábban bokáját törő Emma Coburn. Ő volt aki mögött Londonban ezüstérmes lett Frerichs, és neki még Rioból van egy olimpiai bronz érme. Az ő esetében hozzá kell tenni, hogy 33 éves, nem volt a csúcson, tavaly Budapesten 28. lett. Magán a versenyen elképesztő tempót diktáltak, a beérkező 13 futóból az első 9 egyénit teljesített. Valerie Constien nyerte a válogatót meeting rekorddal, ő ott volt a tokiói döntőben is. Mögötte nagy hajrával ketten értek be. Courtney Wayment aki az előző két vb döntőben is futott, és Marisa Howard aki eddig 'csak' pánamerikai játékokra tudott kijutni.

4 napja

az komoly.
Zsellér van de Vrij
Iktriad nagyon meg akarta verni Ronaldot.

4 napja
A Georgia-Spanyolország eléggé érdekel
zacknorb
Ha Marokkó meg tudta a spanyolokat verni, akkor egy másik nem európai is meg tudja.

4 napja
Vili egy betonfal a kapuban ma
petey
ma is, eddig is ő volt a vb kapusa

4 napja
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
zacknorb
Az okés. De a cserejátékosoknak csak ilyenkor van lehetőségük bizonyítani, hogy az egyenes kiesés rendszerben pályát érdemelnek .Van aki csak itt tudja megmutatni magát.
Sixo
Igen, és ők ennyit tudnak jelen körülmények között.
zacknorb
De ezt mondom, hogy nem arról van szó, hogy a pályán lévőknek nem lett volna érdekük az, hogy játszanak. Még ha az országnak mind1 is volt ,de a pályán lévő portugáloknak egyáltalán nem. Itt annyi volt, hogy a cserék erre voltak képesek hiába írta mindenki a topikba, hogy a portugál B is elkeni a georgiaiakat.

4 napja
Most már annak szurkolok ,hogy kapjanak többet a portugálok. Egy jó 4-0, mint amit mi adtunk az angoloknak.