Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
ezzel a Kiarával meg láttam egy beszélgetést... hát nem volt egy nagy észkombájn a hölgyemény
NB2
'beszelgetest' mi 😊
meg szerencse, hogy a kombajnt nem az esz hajtja.
csebi
tenyleg van beszelgetes.
lakatos levi 2 interjut is cisnalt es a mikrofon igazi volt nem hus
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
ezzel a Kiarával meg láttam egy beszélgetést... hát nem volt egy nagy észkombájn a hölgyemény
NB2
'beszelgetest' mi 😊
meg szerencse, hogy a kombajnt nem az esz hajtja.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Ahogy szokták mondani, összefújta...

Matthew99
A műsorvezetők elmondása szerint brutálisan pusztító évadra számíthatunk. xdd
A másik csapatban is vannak karakterek:

zacknorb
csak a szemetet hordta ossze a szel
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Biztos velem van a baj, de kb a feléről azt sem tudom, hogy kicsoda 😀 VIP...
Bálesz
első nyolcas a Horváth Gréta kivételével megvan, de az alsó 8-asból csak Szalontai Szilvi van meg... vagy lenne? 😊
NB2
Kiara lord is egyértelmű

Haver szomszédja mesélt róla 😊

Leo is nyert való világot asszem
Negritis, a vajda
jajj ez az a Leo, ő rá is emlékszem még
ezzel a Kiarával meg láttam egy beszélgetést... hát nem volt egy nagy észkombájn a hölgyemény

Bálint Antóniát értelmesebbnek gondoltam 😕 elfogyott volna a pénz?
NB2
Neki már rég elfogyott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Biztos velem van a baj, de kb a feléről azt sem tudom, hogy kicsoda 😀 VIP...
Bálesz
első nyolcas a Horváth Gréta kivételével megvan, de az alsó 8-asból csak Szalontai Szilvi van meg... vagy lenne? 😊
NB2
Kiara lord is egyértelmű

Haver szomszédja mesélt róla 😊

Leo is nyert való világot asszem
Negritis, a vajda
jajj ez az a Leo, ő rá is emlékszem még
ezzel a Kiarával meg láttam egy beszélgetést... hát nem volt egy nagy észkombájn a hölgyemény

Bálint Antóniát értelmesebbnek gondoltam 😕 elfogyott volna a pénz?

Szerkesztette: NB2
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Biztos velem van a baj, de kb a feléről azt sem tudom, hogy kicsoda 😀 VIP...
Bálesz
első nyolcas a Horváth Gréta kivételével megvan, de az alsó 8-asból csak Szalontai Szilvi van meg... vagy lenne? 😊
NB2
Kiara lord is egyértelmű

Haver szomszédja mesélt róla 😊

Leo is nyert való világot asszem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Biztos velem van a baj, de kb a feléről azt sem tudom, hogy kicsoda 😀 VIP...
Bálesz
első nyolcas a Horváth Gréta kivételével megvan, de az alsó 8-asból csak Szalontai Szilvi van meg... vagy lenne? 😊
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Biztos velem van a baj, de kb a feléről azt sem tudom, hogy kicsoda 😀 VIP...

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ahogy szokták mondani, összefújta...

Matthew99
A műsorvezetők elmondása szerint brutálisan pusztító évadra számíthatunk. xdd
A másik csapatban is vannak karakterek:


Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Ahogy szokták mondani, összefújta...

Matthew99
MC Ducky-t honnan kukaztak?

MC 😀
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Ahogy szokták mondani, összefújta...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
nem ertem a logikat.
ugye prime es jockey tv 🤣 tv2ala tartozik
tv2nel disney jogok szoval gyilkos elmek.

prime hetkoznap 3resz megy ami igazabol 2 mert a 3. az mindig egy ismetlese egy par resszel elobbinek🙌
jockey tv hetvegen 3 resz de ugy utemezik h kb ugyanott tart mint a prime.

oriasi.
tudom
szar sorozat,meg stream de akkor is😅
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress

zacknorb
Én már 20 éve körkapcsolásban néztem meccset, filmet, sportokat. Erre jó a távkapcsoló.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Vannak itt gyöngyszemek a tegnapiról:

“Szöllősi György (…) kitért az objektív sportújságírás felértékelődött szerepére.“


zacknorb
Ki mondta, hogy magáról beszélt?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vannak itt gyöngyszemek a tegnapiról:

“Szöllősi György (…) kitért az objektív sportújságírás felértékelődött szerepére.“

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Nem a "fogyatékkal élő", nem pedig a fogyatékos?
Őszentsége Sobri Jóska
Elnezest, a pontos reakcio az volt, hogy ok nem fogyatekkal elok, mert nem a fogyatekkal elnek, hanem a parjukkal/csaladjukkal. 😄

Ezert ok fogyatekosok.
Stez
Nekünk gimiben konkrétan ezt a mondatot mondták előadók a Sobri által itt feltett kérdésre (ott nyilván nem Sobri tette fel 😀), és volt sajnos ilyen osztálytársunk, aki azt mondta ez teljesen igaz, nyugodtan lehet a fogyatékos jelzőt használni.
Ergo én azóta ezt használom
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Nem a "fogyatékkal élő", nem pedig a fogyatékos?
Őszentsége Sobri Jóska
Elnezest, a pontos reakcio az volt, hogy ok nem fogyatekkal elok, mert nem a fogyatekkal elnek, hanem a parjukkal/csaladjukkal. 😄

Ezert ok fogyatekosok.
Stez
mondjuk this logic tracks 😀

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
na ez a nyugdíjasklub a végén mindent visz

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Nem a "fogyatékkal élő", nem pedig a fogyatékos?
Őszentsége Sobri Jóska
Elnezest, a pontos reakcio az volt, hogy ok nem fogyatekkal elok, mert nem a fogyatekkal elnek, hanem a parjukkal/csaladjukkal. 😄

Ezert ok fogyatekosok.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a kerekeszszékes vívók pedig szépen besétáltak átvenni a díjat.
lemaradtam valamiről?

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Nem a "fogyatékkal élő", nem pedig a fogyatékos?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem. Ugy emlekszem, az elso verzio a fogyatekkal elo volt, de kulon szolt a paraszovetseg, hogy a sportolok elmondasuk szerint nem elnek fogyatekkal es ez szamukra sertobb, minthogy fogyatekosnak mondod oket.

A parasportolo, ahogy Shawnka mondja, szinten volt tema, de az sem tetszett nekik. Az o indoklasuk szerint az, hogy fogyatekos, az ep emberek szerint degradalo csak, szamukra annyira nem. Ez nyilvan a szovetseg velemenye volt, magukat a sportolokat nem hiszem, hogy megkerdeztek rola, tehat siman lehetsz, hogyha mesz es rakerdezel egynel, ot zavarja peldaul. Engem zavarna biztosan.

több mint 1 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Áh, így okés. Abban voltam, hogy a parasportoló a megnevezés, de így érthető, köszi!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.
Stez
Nem a "fogyatékkal élő", nem pedig a fogyatékos?

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
senki nem nézi ezt a grandiózus ÉV sportolója Gálát?
petey
De, az m1 mind a 23 állandó nézője.
somoskovig
Azt pont láttam, hogy sikerült a parasportolókat az "Év fogyatékos sportolója" díjjal megtisztelni.
shawnka
Ok kerik, hogy fogyatekosnak hivd oket. Csak mondom, mert ez evek ota vita, es nekem is furcsa. De ez az o keresuk volt.