Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Búzás Trump 100-as breakjénék bejátszott a mikrofonba vmi felvett tapsot, hát nekem ink hangilag egy wc lehúzására vagy a fogorvosi nyálszívó hangjára emlékeztett 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
 www.vodafone.hu/otthoniszolgaltatasok/tv#Csatornakioszt%C3%A1s

a voda sport resze elegge semmilyen.
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.
Kenny
Azért nekem a college foci is nagy ajándék volt már idén is.😊
zavi27
Persze, tök jó, hogy lehet egyetemi focit nézni ,de teljesen rétegsport, nem lehet alapozni rá.
Kenny
Persze az igaz, jogos.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.
Kenny
Azért nekem a college foci is nagy ajándék volt már idén is.😊
zavi27
Persze, tök jó, hogy lehet egyetemi focit nézni ,de teljesen rétegsport, nem lehet alapozni rá.

több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.
Kenny
Azért nekem a college foci is nagy ajándék volt már idén is.😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Csukás István 😕

(Gondoltam ezt többen követik, mint a könyvest...)
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
nem gondoltam, hogy így lesz, de az álarcos énekes engem is megvett. Tényleg kurva profi, és Csobot Adél elviselhetetlen nyekergését leszámítva teljesen rendben van.

A másik csatornán is meg tudtak volna venni a Rammsteines kezdéssel, de ott valami egészen hihetetlenül szar a zsűri.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...
peach
kurvaszar mindkettő 😀
Kenny
A TV2 sbe nem néztem bele, de az RTLst a fiam élvezi. Ő még komolyan tud izgulni rajta ki van az álarc mögött s aranyos, ahogy fel is vállalja, neki még elhiszi az ember (13 éves) 😛 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...
peach
kurvaszar mindkettő 😀

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.
🤘gaben🤘
Nem kurva uncsi emiatt konstans sírni?
Toca
Hála égnek mink olyan ergyák vagyunk, hogy legalább nem a sztílörsz miatt kell permanens anyázni. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.
🤘gaben🤘
Nem kurva uncsi emiatt konstans sírni?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 digi.hu/hirek/megallapodott-digi-es-az-amc-networks-international-central-and-northern-europe
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Megy rendesen.
Faszér' kellett idegesíteni az embert... 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Minden maradt, egyelőre
Bruschi85
Nálam is megy rendben. Mit össze tudnak ezek szórakozni... de a lényeg, hogy akkor maradnak úgy tűnik szerencsére.
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Minden maradt, egyelőre



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI
Bazzani
most akartam updatelni, hogy fb-n már azt kommunikálják, hogy maradnak a sportcsatik is
NB2
Fél óra és kiderül 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI
Bazzani
most akartam updatelni, hogy fb-n már azt kommunikálják, hogy maradnak a sportcsatik is
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...