Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 437
Valakinek ez a munkája😀
Megmosolyogtató

több mint 11 éve
Chad 85 Johnson 16


😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


"Rokonszenves" idős hölgy felszáll a tömött buszra.
Rövid "terepszemle" után odalép egy fiatal fickóhoz:
- Fiatalember nem állna fel?
- Ismerem ezt a trükköt!Én felállok, maga meg gyorsan leül a helyemre!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Vidéki srác megkéri barátnője kezét. A faluban már bíztatják a haverok, hogy milyen jó lesz a nászéjszaka, végre elveheti a kiscsaj szüzességét.

Igen ám, de a nászéjszaka eljön és a csajszi bejelenti, hogy őt bizony már leszúrták. Nagy a probléma, érzi a csávó is ha megindul a pletyka nagy cikiben lesz, úgyhogy a szexet elhalasztják, helyette elkezdenek a sötét szobában festéket keresni, gondolván befestik picit pirosra majd a lepedőt és akkor úgy fog tűnni, hogy ez volt az első aktusa a mennyasszonynak. Matatnak közel fél órát, találnak is valami festéket, picit bekenegetik az ágyat, aztán elalszanak.

Reggel ébredés után jön az újabb meglepetés, a festék nem piros volt, hanem zöld. Gondolkodóba esnének, de már be is jön a fiú apja a szobába, nincs mit tenni. Ránéz az öreg az ágyra, elgondolkodik, majd elégedetten hátbakúrja a fiát.

- EZ AZ FIAM, EPÉIG!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez nagyon vicces, csak 5 naponta beírja valaki aztán már kicsit uncsi 😀Toca
és tényleg, sry

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 310 — Jó ötletnek tűnt!
Ez még mindig nagyon nagy


Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja:"Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék."Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.
A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - "Az USA előző külügyminisztere vagyok. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, és New York szenátora." Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, Orbán Viktor: - "Én vagyok Magyarország Miniszterelnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a világnak, hogy nem halok meg." Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Dalai Láma, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig jó emberként és vallási vezetőként éltem le az életemet. Éltem már eleget, ezért neked adom a negyedik ernyőt."Erre a fiú azt válaszolja: - "Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő. Ugyanis Magyarország legintelligensebb Miniszterelnöke az iskolatáskámmal ugrott ki..."gamerkr
Ez nagyon vicces, csak 5 naponta beírja valaki aztán már kicsit uncsi 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja:"Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék."Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.
A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - "Az USA előző külügyminisztere vagyok. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, és New York szenátora." Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, Orbán Viktor: - "Én vagyok Magyarország Miniszterelnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a világnak, hogy nem halok meg." Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Dalai Láma, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig jó emberként és vallási vezetőként éltem le az életemet. Éltem már eleget, ezért neked adom a negyedik ernyőt."Erre a fiú azt válaszolja: - "Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő. Ugyanis Magyarország legintelligensebb Miniszterelnöke az iskolatáskámmal ugrott ki..."

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Mit szed a néger, ha lázas?
| Gyapotot |

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nem itt tartották a "királyi" esküvőt.😛
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van 1-2 jó benne (pl. "I thought I just saw Aaron Hernadez" vagy a "Manti Te'o on a date"). De a legjobb a Tebowing - 2013. 😀😀😀


több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez inkább ide tartozik, mint a soccer topicba:
 sporthirado.hu/cikk-labdarugas-beallt_a_masszor_es_vedett_video-77654

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
- mi az zöld, és kint kapál a kertben?
- nem tudom, mi az?
- néger.
- de hogyhogy zöld?
- az én négerem, olyan színűre festem amilyenre akarom!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A nők olyanok, mint az almák a fán. A legjobbak a fa tetején vannak. A legtöbb férfi nem nyújtózkodik a jókért, mert félnek, hogy leesnek és megsérülnek. E helyett néha csak elvesznek egy almát a földről, ami nem olyan jó, viszont könnyű hozzájutni.
Az almák a fa tetején azt gondolják, hogy bennük van valami hiba, pedig valójában ők csodálatosak. Csak várniuk kell a megfelelő férfira, aki elég bátor lesz hozzá, hogy felmásszon a fa csúcsára.
Most a férfiak...
A férfi olyan, mint a jó bor. Szőlőként kezdi, és a nőn múlik, hogy kitapos e belőle mindent, amíg át nem alakul egy elfogadható valamivé a vacsorához...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ferrari motorhome 2014.😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.matrixdrops.com/termekbemutato/matrix-drops


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 310 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Van jegye a magyar-észtre.

laccoo74
Amúgy itt az eredeti 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Óriási színész! 😀😀

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553