bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Antman Chicago Bears 401
Na így víverezzen az ember. Mire kiderülne, hogy mi jött össze, bedöglik az ESPN!!!

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
20-an vagyunk a ligában, tehát elvileg kb. tök hulladékoknak kellene csak csapat nélkül lenniük, de nézegetve a waivert, gondoltam érdekes lenne egy best of the rest összesítő, a csapat nélküli játékosok eredményéből... tehát, a legjobb szabadügynök csapat week1:
QB Anderson (CAR) 21
RB Smith (Atl) 16
RB Crowell (Cle) 15
RB/WR Forsett (Bal) 15
WR Hurns (Jac) 25
WR Benjamin (Cle) 12
TE Donnell (NYG) 11
DT Siliga (NE) 14
DT Ratliff (Chi) 10 (és még kettő DT)
DE Davis (Jac) 13
DE Young (Chi) 11 (+1)
LB Burris (Oak) 25
LB Attaochu (SD) 19 (vagy 17 - fura a stat)
LB Mauga (KC) 18
CB Cason (Car) 27
CB Joseph (Hou) 25
S Lowery (Atl) 21
S Carter (Den) 18
K Succop (Ten) 16
P Schmidt (Buf) 12
C Minnesota 7

Inkább nem is mondom, hogy ez a csapat hány pontot ért volna el (351 - ha jól számolom...) és pláne nem vonok le következtetéseket...


ps.: kösz a chicagoi észrevételt, nem mondom, hogy megnyugtatott...

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Hát ez kemény győzelem volt, mondjuk amikor az ember kezdő MLB-je (aki ráadásul valóban Chicagoban is kezdő MLB - DJ Williams) egy olyan meccsen, ahol az ellen fut majd' 200 yardot, ráadásul hosszabbítás is van a meccsen, meg minden, egy szerelésig és egyáltalán semmi említésre méltó eseményecskéig nem jut, akkor azért az azt jelenti, hogy lesz ez még jobb is...😀 (vagy nem...?).
Na mind1 lássuk mi lesz a waiverből...Titans
Hidd el, ez élőben is szar érzés volt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát ez kemény győzelem volt, mondjuk amikor az ember kezdő MLB-je (aki ráadásul valóban Chicagoban is kezdő MLB - DJ Williams) egy olyan meccsen, ahol az ellen fut majd' 200 yardot, ráadásul hosszabbítás is van a meccsen, meg minden, egy szerelésig és egyáltalán semmi említésre méltó eseményecskéig nem jut, akkor azért az azt jelenti, hogy lesz ez még jobb is...😀 (vagy nem...?).
Na mind1 lássuk mi lesz a waiverből...

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
A harmadik évemre végre sikerült a nyitómeccset megnyerni. Szegény Bergert sajnálom, remélem idén ez nem alsóházi rangadó volt. Hiába lett az enyém a második legtöbb pont, a három nullázó (Woodhead, Sheldon Richardson, Melton) azért elgondolkodtató.......csi77
eh, lesz ez még így se. kiváló kezdésnek érzem a pontszámomat, végre összeraktam egy normális csapatot. nem lesz itt gond.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
A harmadik évemre végre sikerült a nyitómeccset megnyerni. Szegény Bergert sajnálom, remélem idén ez nem alsóházi rangadó volt. Hiába lett az enyém a második legtöbb pont, a három nullázó (Woodhead, Sheldon Richardson, Melton) azért elgondolkodtató.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 484 — !SuPeR6BoWL!
És akkor jött Megatron és egyedül megfordította...

Viszont a győzelem sokba került Derrick Johnsonnak ennyi volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az a jó abban, ha az ember a legtöbb szerzett ponttal kap ki, hogy a vereség mellé még waiverezni se lehet utána
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
Nagy mákkal sikerült nyernem. Tudtam, hogy Rodgers jó teljesítménye nélkül ez nem lesz sétagalopp.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Floyd + Mathieu v Gilchrist + 3,5 vs Lissemore és Rolle. Uhh ez izgalmas lesz 😊

Romo kezdetése telitalálat, és a LB sort is sikerült belőni (39 pont maradt a padon). 😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
54 pont. Kedves Matthew Stafford, Rashad Jennings, Kevin Minter, itt a kihívás.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 484 — !SuPeR6BoWL!
Na kezdődik a tavalyi vesszőfutásom vagy folytatódik?

1 valag pont a padon...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 484 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor

HARIBÓÓÓÓÓÓÓÓRA FÖL

GUMIMACIK ELŐŐŐŐŐŐREEEEEE!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Akkor ma éjszaka rajt van!
Sok szerencsét mindenkinek!

Hárobúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú



több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No a két szupertitkos fegyver Kyle Juzsczyk és Shae McClellin xD felszedésével 😀😀 teljes lett a kannibál arzenál. Kezdődhet az idény 😀
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 484 — !SuPeR6BoWL!
Íme

QB: Russel Wilson, Shaun Hill QB választással elégedett vagyok csak annyi a gikszer, hogy mindketten a 4 héten bye weekesek :

RB: Andre Ellington, Fred Jackson, Carlos Hyde,Knile Davis hmmm ez eléggé közepesnek sem mondható

WR: Megatron és Minitron szerintem fasza páros és Nate USA főváros és Marqise Lee minőségi???? backupok

TE: Jason Witten ez szerintem rendben van

DT: Linval Joseph, Kendall Langford szódával szerintem rendben

DE:Ezekiel Ansah, Chris Clemons, Mike Neal szódával sincs rendben...

LB: Derrick Johnson, Jamie Collins, Mason Foster, Joplo Bartu és Tamba Hali szerintem pofás sor Collinstól várok sokat de lehet akkora bust lesz mint ide Jeruzsálem

CB: Alfonzo Dennard, Josh Wilson, Leodis McKelvin szódával fogjuk rá

S:Bernard Pollard, Malcolm Jenkins ide nem ártana backup amúgy majd elmuzsikálnak vhogy

K: Graham Gano automata pick volt nem teccik

P: Mike Scifres ám legyen

HC: Bears jó kérdés...

A bentmaradásért fogok küzdeni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Vazze dolgoztam a beszámolón vagy fél órát, oszt jól elszállt… na mind1, így talán rövidebb és olvashatóbb lesz...

QB: Stafford (Det, 59. pick), Vick (NYJ, 539) - pedig nem akartam az elején QB-t, de mivel kimentek azok az LB-k, akikben bíztam, hogy még bent lesznek, nem bírtam ott hagyni, kár, hogy a cseréjét elmulyáskodtam és lett Chad Henne (Jac) helyett Folk (NYJ, K); és akkor hogy legyen valaki lett Vick, mert hátha…
RB: Stacy (StL, 19), Morris (Was, 22), Jennings (NYG, 62), Murray (Oak, 499) - tudtam, hogy a legjobb lehetséges RB-t viszem, ezt hagytátok - ill. őket gondoltam a board-on levők közül a legjobbnak, külön érdekes lesz, hogy ki lesz jobb, aki még bent volt és felvehettem volna...
WR: Sanders (Den, 142), Hunter (Ten, 222), Wheaton (Pit, 342), Jones (Bal, 419), Douglas (Atl, 542) - amikor a mennyiség nem csap át minőségbe... pedig ha közülük minden héten a legjobbat játszatnám, akkor azzal szerintem komoly meglepetéseket okozhatnék, de ez nyilván nem így lesz.
TE: Clay (Mia, 299), Amaro (NYJ) – Clayről jókat írtak, Amarot dobta a gép.
DT: Starks (Mia, 382), Marks (Jac, 459) – Casey (Ten) nem maradt bent nagy fájdalmamra, hát akkor már legalább sok időt a pályán töltő ex-Titánok legyenek.
DE: Hughes (Buf, 259), Morgan (Ten, 302) – Mario másik oldala..., Morgan LB-t fog játszani, hátha a pontszámára jó hatással lesz...
LB: DQ Jackson (Ind, 102), DJ Williams (Chi, 139), Minter (Ari, 182), Hayes (Jac, 422) -
bármelyikük hozhat egy 300 pontos szezont, de sajnos nem valószínű, hogy mindegyikük túlteljesítene, pedig a felső házhoz a kiesés stabil elkerüléséhez az kellene.
CB: Verner (TB, 219), Graham (Buf, 262) – ex-Titán és pro-bowler, ill. statisztikai előrejelzéses alapon
S: Smith (Min, 99); Branch (Oak, 179): az első pick helyett lehet, hogy LB kellett volna inkább, de középszerű LB akkortájt soknak tűnt, a második helyett meg CB kellett volna talán inkább, de úgy éreztem ő nagyobb esélyt ad egy eseti kiugró pontszámra.
K: Vinatieri (Ind, 379), Folk (NYJ, 502) - Vinatierit túlfizettem, de akartam egy rúgót, aki nem nagyon hagy cserben és ponterős Indyt várok az idén; Folk viszont egyáltalán nem kellett az az igazán drága pick, még ha csak 502. is volt...
P: Colquitt (KC, 462) – a jobbak között kellene lennie.
HC: Seahawks (339) – túlfizettem, de hiszek benne, hogy a teljes csapat erősebb, mint a megspórolt kispados hely.

persze a mai nap ez némiképp változni fog. mindenesetre a cél a stabil bentmaradás, a tavalyi 5-7-1-es szezont a rájátszásbeli 2 győzelemmel (1 vereséggel) tul.képp el is fogadnám; de azért minden meccset győzelmi tervekkel kezdek...

HÁROBÚÚÚÚÚ!

több mint 10 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
A Klónsereg ezzel a csapattal vág neki a szezonnak, majd eldől, meddig jut. Trade Block nálam is töltve.

QB: Eli Manning, Manuel - Sose választok 10. kör előtt irányítót, de most még a cseréje is későn jött
RB: Foster, Tate, L. Miller - még kevesen vannak, de nem sokáig. Steven Jackson-t pont előttem vitte az autopick, így lett Miller, hát nem ugyanaz
WR: Green, Randle, LaFell - WR2 lutri, de max FA-ról szerzek valakit
TE: Davis, Daniels
DT: Brockers, C. Jenkins - Jenkins nem igazán tetszik, de ez a poszt nem nagyon izgat
DE: Liuget, Heyward, Wilber(+LB) - későn jöttek, de nem rosszak. Wilbernek örülök.
LB: Lofton, Z. Brown, V. Miller, J. Houston, Te'o - ez nagyon tetszik, sajnos Clowney-ról lecsúsztam, akkor lehetnének heten.
CB: J. Jenkins, Sherman, Gilmore - álmodni se mertem jobbat, sajnos azonban benéztem a bye-t.
S: Cyprien, Reid, DeCoud - erős sor ez is
K. Henery
P: Koch - Nem hiszem, hogy idén cserélgetni fogom ezt a posztot, TOP 10 lehet
HC: Falcons - még 2 napig...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Hali! Én valamit állítgattam a draft előtt, cserébe azok a játékosok nálam nem látszottak a drafton..... Pipa voltam, mindegy, így sikereredett:

Qb: Joe Flacco, Fitzpatrik
RB: Demarco Murray, Woodhead, Greene, Helu
WR: Fitzgerald, Maclin (őbenne bízom, hogy sérülés nélkül ütős lesz), Odell Becham, Cotchery
TE: Walker
DT: Richardson, Melton, Kelly
DE: Jordan, Cox, Damontre Moore (??)
LB: Kukli (na, neki örülök, ilyen erős LB-m még sosem volt), Riley, Orakpo (ezt elbasztam), Freeney,
CB: Amukamara, Munnerlynn, Taylor
S: Bethea, Clinton-Dix (remélem kezdő lesz)
K. Dawson
P: Anger
HC: 49-ers

Nem tudom, ez milyen lesz, könnyen lehet, hogy újra alsóházban kezdek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Akkor már én is értékelek! 😊 Még sosem voltam 1/1, ami 20 csapatos ligában azt jelenti, hogy van egy elit futód tutira, viszont onnantól kezdve a RB posztot el is lehet felejteni, mert mire 40 körül újra sorra kerül az ember, már nem nagyon marad kezdő futó. 😊 Ráadásul a draft alatt egyéb dolgaim is akadtak, szóval szinte csak a saját pickjeimre fókuszáltam, ehhez képest elfogadható lett a dolog.

QB: Nick Foles - sokat filóztam közte és Rivers között, remélem, igazam lett. Cserét majd szerválok menet közben.

RB: AP, Moreno, Bradshaw, Cunningham - AP egyértelmű, a többiek meg erős split carry 2. számú futók jelenleg, de Moreno vagy Bradshaw is gyorsan kezdő lehet, upside van

WR: Keenan Allen, Kendall Wright, Terrance Williams, Greg Jennings - két 1000 yardos WR, Williams is az lesz szerintem idén, mert a Dallas a védelme miatt rengeteget fog passzolni, Greg Jennings meg talán profitálni fog az új offense sémából

TE: Eifert - itt a top 5 után kb. mindegy, top 5 meg nem jutott

DT: Ngata, Rubin - tavaly top 20 vége volt mindkettő, idén remélem feljebb jutnak

DE: Ninkovich, Wilkerson, Akiem Hicks - na, ez masszív lett, két top kezdő és Hicks is acélos csere

LB: Wagner, Willis, Lamur, Rivers, Brinkley - a poszt, ami a bajnokságot nyeri, itt olyan LB-sorokra röpködtek az elit jelzők, hogy csak vakartam a fejem, hogy akkor ez mi... 😊 Wagner és Willis top 10, Lamur kezdő SLB lesz, Rivers is, Brinkley pedig vagy kezdő MLB, vagy mehet a lecsóba

CB - Micah Hyde, Cary Williams, Marcus Cooper - még sose volt, hogy nem waiverről húzott CB-vel játszottam végig a szezon nagy részét bármelyik ligában, de ha Hyde kezdő FS + returner is lesz, akkor ő marad, Williams meg elég tackle gyár CB létére

S - Elam, Searcy, Reggie Nelson -. volt már jobb, erős közepes így első ránézésre

K: Succop
P: Zastudil
HC: Chiefs - itt survivalt szoktam játszani minden héten kb.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
QB: Roethlisberger, Henne
RB: Lynch, SJax, Khiry Robinson, Archer
WR: Bryant, Cobb, Andre Johnson, Moore
TE: Gronkowski
DT: McCoy, Babineaux
DE: Mario Williams, Tuck, Arthur Jones
LB: AJ Hawk, Mingo, Worilds, Wheeler
CB: Haden, Joyner
S: Byrd, Major Wright, Pryor
K: Tucker
P: Fields
HC: Broncos

offense ütős, a d kevésbé, de majd csak összekukázunk valakit. DT érdekelne!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
QB - Newton, Tannehill, Manziel - elit (ja, ha kell valakinek Manziel egy jó csere TE, vagy DE arcért adom)
RB - Charles, Mathews, Starks - elit
WR - Amendola, S. Smith, Hopkins, Hawkins - boom or bust
TE - Gates - magában kevés
DE - Houston, Clayborn - átlag nagy potenciállal
DT - Zgonina, Thomas (Alualu, McDonald) - Az autopick átkai, de ha bejönnek a cserék, akkor pár pontot hoznak.
LB - Kendricks, Tulloch, Roach, Bowman, Mathis - A szezon második felétől ez bivaly, addig csak szimplán nagyon jó
CB - Carr, Peterson, Rogers - egy jó átlag
S - Weddle, Thomas, Quin - bivaly
K - Nugent
P - Kern (Nem nagyon érdekel, de egynek jók)
HC - Eagles - A csoportot elnézve minimum 12-4, úgyhogy elégedett vagyok.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kannibál draft értékelő

QB: Romo - Rivers - Palmer : a 3-4. körös össznépi LB húzásból totál kimaradtam, szóval k*baszásból behúztam 3 4K-s QB-t. Romo szerintem az 5-öt is elérheti, mert amellett a D mellett nem lesz idő futni. Tradere nyitott vagyok, bár mazochistaként kiváncsi vagyok mikor (nem) találnám el, hogy kit kell kezdetni

RB: Lacy - Hill - Tolbert : Lacyn nincs mit magyarázni, Hill workhorse ugyenez Bernardról nem mondható el. Tolbert kabala, tavaly a legjobb futóm volt 😀

WR: Antonio Brown - Vincent Jackson - Malcolm Floyd - Marvin Jones : elégedett vagyok ezzel az osztaggal, bár remélem Brown sok hasznot nem fog termelni.

TE: Pitta - Meglepődnék, ha top 10 TE-ből kicsúszna, de a top 5 is összejöhet.

DT: Odrick - McDaniel - Korrekt semmi extra, nem kell DT keresgéléssel nyitni az évet

DE: Ware - Avril - Mint a DT-k, talán rosszabb is egy fokozattal 😕, cserét még kukázni kell.

LB: Jones- Woodyard- Moore- Durant- Wilhoite - Boom or bust, ezt okozta a LB runból való kimaradás. Mennyiség megvan, a minőség is meglehet (Durant kezdő MLB, Wilhoite veszi át Bowman helyét), de most csak Jones és talán Woodyard akit számba vennének. Legrosszabb eshetőség: meccseket foguk rajtuk bukni

CB: Mathieu- Gibson- Gilchrist Három kezdő safety. Öröm bódogság 😊

S: Berry- Polamalu- Jones Jones 4 meccse kicsit necces, de egyébként top fantasy S. Korrekt brigád.

K: Matt Bryant
P: Spencer Lanning
HC: Ravens 😊 nincs csapatszimpátiának helye első adandó alakalommal valami hasznosabb pozícióra cserélem.

A Lb soron nagyon sok fog múlni, de nem reménytelen ott sem a helyzet. Egyébként elégedett vagyok 😊 2/B resszkess mert kihegyezték a kannibálok a fogaikat 😀xD
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Ezzel végre elégedett vagyok (nyilván a fele megsérül a harmadik héten legkésőbb)

QB: Luck - 10. pickre tetszik, előre az AFC Southért!
RB: Gore, Thomas, McCluster, Polk, Quizz - jól televásároltam magam, de legalább több ember van flex-be.
WR: Torrey Smith, Watkins, Royal - ez tetszik, remélem Sammy rendbe is jön
TE: Bennett - oké
DT: Suh, Vellano, Chris Jones - Suh oké, ha el nem tiltják (nyilván fogják)
DE: Quinn, Gilberry, Horton, Tuitt - biztonsági megoldás
LB: Ogletree, Mack, Matthews - ez gyönyörű
CB: Carr, Sweeting, McDougle - ezt hagyjuk
S: WillyMo, Delmas - előbbit muszáj volt
K: Janikowski
P: Quigley
HC: Cardinals

trade block beírva.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 484 — !SuPeR6BoWL!
Mennyi idő is van 1 pickre?ThundersNFL
1 perclol
Tenkju veri a macseszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018