NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Riley 34 pont, na mész a picsába 😀
Mondjuk a rengeteg off mellett, ha az ESPN-nek annyi esze lett volna, hogy a kezdő WR kivágása árán bewaiverezett Edelmant nem a padra rakja, még így is nyerek 😊Wyatt
Néztem is, hogy mit keres a kispadon.
Riley engem is meglepett, nélküle kikapok.BMG
Nálad is volt outos, szal amúgy is megérdemeltem, grat 😊

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Riley 34 pont, na mész a picsába 😀
Mondjuk a rengeteg off mellett, ha az ESPN-nek annyi esze lett volna, hogy a kezdő WR kivágása árán bewaiverezett Edelmant nem a padra rakja, még így is nyerek 😊Wyatt
Néztem is, hogy mit keres a kispadon.
Riley engem is meglepett, nélküle kikapok.BMG
Tavaly Riley nálam volt, gyakorlatilag az egyetlen jó lb-em volt

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Riley 34 pont, na mész a picsába 😀
Mondjuk a rengeteg off mellett, ha az ESPN-nek annyi esze lett volna, hogy a kezdő WR kivágása árán bewaiverezett Edelmant nem a padra rakja, még így is nyerek 😊Wyatt
Néztem is, hogy mit keres a kispadon.
Riley engem is meglepett, nélküle kikapok.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Riley 34 pont, na mész a picsába 😀
Mondjuk a rengeteg off mellett, ha az ESPN-nek annyi esze lett volna, hogy a kezdő WR kivágása árán bewaiverezett Edelmant nem a padra rakja, még így is nyerek 😊

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Fasza Veeren kiesett 4 hétig 😕
Majd Helu vagy Krisztina pótolja... vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A kurva anyját az ESPN-nek. Arthur Jones ugye kihagyta a Denver elleni meccset, letettem IR-re. Erre tegnap a státuszát doubtfulra változtatták, persze locked, vagyis nem tudom levenni IR-ről. Viszont semmilyen játékosmozgást nem tudok végrehajtani, mert nem IR-eligible játékos van IR poszton, vagyis a most nyilvánosságra hozott Morgan Burnett meccskihagyást nem tudom orvosolni, mert nem tudok másik safety-t felvenni. Ezt a fostalicska idióta szar rendszert, remélem, emiatt fogok kikapni...somoskovig
Ha sikerült volna megcsinálni ezt a cserét és felkapni a tervezett M.D. Jennings-et Burnett helyére, akkor még lenne esélyem, így szopni fogok. Most komolyan gondolkodom, hogy hagyni kellene a francba az egészet, mert így kikapni rendszerhiba miatt igencsak bosszantó...somoskovig
Sokan várnak a helyedre.hajdu
Én is ilyen megértő lennék, ha emiatt nagyságrendekkel nőttek volna a győzelmi esélyeim, grat.somoskovig
Ez egy játék és nem élet-halál harc, ennek ellenére tegnap óta hisztizel, mint egy kislány.
Csak annyit szerettem volna mondani - ha nem volt érthető -, hogy ha egy rendszerhiba miatt kilépsz a ligából, bőven vannak olyanok, akik szívesen beállnak a helyedre.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Ennyit az A- draftomról. A jó nevű Big Ben, MoJo, DeAngelo Williams, Megatron, Jeffery, Pettigrew hatosfogatom 28 pontot írt fel a táblára............... 😊 (Welker hozta magát egyedül)

Az ellenfélnél egyedül Rodgers csinált 33-at.........

Vicces

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A kurva anyját az ESPN-nek. Arthur Jones ugye kihagyta a Denver elleni meccset, letettem IR-re. Erre tegnap a státuszát doubtfulra változtatták, persze locked, vagyis nem tudom levenni IR-ről. Viszont semmilyen játékosmozgást nem tudok végrehajtani, mert nem IR-eligible játékos van IR poszton, vagyis a most nyilvánosságra hozott Morgan Burnett meccskihagyást nem tudom orvosolni, mert nem tudok másik safety-t felvenni. Ezt a fostalicska idióta szar rendszert, remélem, emiatt fogok kikapni...somoskovig
Ha sikerült volna megcsinálni ezt a cserét és felkapni a tervezett M.D. Jennings-et Burnett helyére, akkor még lenne esélyem, így szopni fogok. Most komolyan gondolkodom, hogy hagyni kellene a francba az egészet, mert így kikapni rendszerhiba miatt igencsak bosszantó...somoskovig
Sokan várnak a helyedre.hajdu
Én is ilyen megértő lennék, ha emiatt nagyságrendekkel nőttek volna a győzelmi esélyeim, grat.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A kurva anyját az ESPN-nek. Arthur Jones ugye kihagyta a Denver elleni meccset, letettem IR-re. Erre tegnap a státuszát doubtfulra változtatták, persze locked, vagyis nem tudom levenni IR-ről. Viszont semmilyen játékosmozgást nem tudok végrehajtani, mert nem IR-eligible játékos van IR poszton, vagyis a most nyilvánosságra hozott Morgan Burnett meccskihagyást nem tudom orvosolni, mert nem tudok másik safety-t felvenni. Ezt a fostalicska idióta szar rendszert, remélem, emiatt fogok kikapni...somoskovig
Ha sikerült volna megcsinálni ezt a cserét és felkapni a tervezett M.D. Jennings-et Burnett helyére, akkor még lenne esélyem, így szopni fogok. Most komolyan gondolkodom, hogy hagyni kellene a francba az egészet, mert így kikapni rendszerhiba miatt igencsak bosszantó...somoskovig
Sokan várnak a helyedre.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A kurva anyját az ESPN-nek. Arthur Jones ugye kihagyta a Denver elleni meccset, letettem IR-re. Erre tegnap a státuszát doubtfulra változtatták, persze locked, vagyis nem tudom levenni IR-ről. Viszont semmilyen játékosmozgást nem tudok végrehajtani, mert nem IR-eligible játékos van IR poszton, vagyis a most nyilvánosságra hozott Morgan Burnett meccskihagyást nem tudom orvosolni, mert nem tudok másik safety-t felvenni. Ezt a fostalicska idióta szar rendszert, remélem, emiatt fogok kikapni...somoskovig
Ha sikerült volna megcsinálni ezt a cserét és felkapni a tervezett M.D. Jennings-et Burnett helyére, akkor még lenne esélyem, így szopni fogok. Most komolyan gondolkodom, hogy hagyni kellene a francba az egészet, mert így kikapni rendszerhiba miatt igencsak bosszantó...

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legtehetségesebbek között nyilván ott leszek én is, Nate Washington helyére óriási érzékkel behúztam Julian Edelmant, aki hozott is 22 pont. Csak elfelejtettem, hogy az ESPN nem olyan okos, hogy kitalálja, hogy ezzel a lendülettel berakja a kezdőcsapatba, így eggyel kevesebb játékosom lett, cserébe a padon ott van a 22 pontos elkapó 😊
Mondjuk Elisha legalább az esélyt meghagyta nekem

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
5 pont hátrány és van egy Rivers, Daniels, Reyes, Chung négyesem, Woodhead, Jackson, Celek, Graham négyes ellen. Meglátjuk, mondjuk David Wilson rakja telibe a muterját a ravatalon...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Azt hiszem folytatom tavalyi formámat és egy nagy sallerbe szaladok bele kezdésként.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A kurva anyját az ESPN-nek. Arthur Jones ugye kihagyta a Denver elleni meccset, letettem IR-re. Erre tegnap a státuszát doubtfulra változtatták, persze locked, vagyis nem tudom levenni IR-ről. Viszont semmilyen játékosmozgást nem tudok végrehajtani, mert nem IR-eligible játékos van IR poszton, vagyis a most nyilvánosságra hozott Morgan Burnett meccskihagyást nem tudom orvosolni, mert nem tudok másik safety-t felvenni. Ezt a fostalicska idióta szar rendszert, remélem, emiatt fogok kikapni...

több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Az enyém A, az teljesen rendben, főleg hogy 1/13-ra kihúztam az MVP-t. 😀institucio
téged akkor felmentünk a vasárnap alól, jó? ez nem fair 😀berger90
Irány a 300+. 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Az enyém A, az teljesen rendben, főleg hogy 1/13-ra kihúztam az MVP-t. 😀institucio
téged akkor felmentünk a vasárnap alól, jó? ez nem fair 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
prego!
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 401
Azért én még lejátszhatom a szezont veletek vagy máris adjam fel???
Értékelésem F-Antman
Persze, nyugodtan játszd le.hajdu
Dankebitte!!!

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Azért én még lejátszhatom a szezont veletek vagy máris adjam fel???
Értékelésem F-Antman
Persze, nyugodtan játszd le.
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 401
Azért én még lejátszhatom a szezont veletek vagy máris adjam fel???
Értékelésem F-

több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Az enyém A, az teljesen rendben, főleg hogy 1/13-ra kihúztam az MVP-t. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egy baromság.
Lefogadom, hogy kb. a fordítottja lesz a végeredmény. 😀

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
engem meg c-re, de szerintem a legjobb háromban van a csapatom a draft alapján.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Engem A- ra rakott. Hát...... Legyen igaza! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
😀 😀 😀 😀 😀
A+
?????
Autodrafttal??????
ne máááááár!!!!zemanla
gondolom a rendszer erősorrendje alapján történik az osztályzás, a "robot" meg éppen ezen rangsor alapján draftol