NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
😀 😀 😀 😀 😀
A+
?????
Autodrafttal??????
ne máááááár!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Ez az ajándék. A gép és a szakemberek is tévednek. Kieső vagyok a draftommal (ez persze nem meglepetés) de innen szép nyerni 😀



több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajna lemaradtam az elejéről, de egynek megteszi. Gondolom véletlenül sincs olyan, aki egy Maualugáért eladna egy közepesen használható RB-t pl 😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Lol, ilyen eddig is volt?  games.espn.go.com/ffl/fantasyfootballtoolkit?leagueId=69804&teamId=28Wyatt
én is megkaptam, tetszik. a C+ teljesen jó 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol, ilyen eddig is volt?  games.espn.go.com/ffl/fantasyfootballtoolkit?leagueId=69804&teamId=28

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
szerintem jó móka az értékelés, úgyhogy íme az enyémek:

qb: kaepernick - elit(ebb)et akartam, de így jött ki; a 3. kör közepén jó. cseréje majdcsak lesz, amikor kell
rb: martin, ridley, lacy, franklin - tán a legjobb futótrió a ligában (+ egy backup). flex posztra is jut egy lacy
wr: bowe, a. brown, michael floyd - ez is tetszik. bowe és brown is simán lehet top 20 (bowe sokkal jobb is)
te: sudfeld - a 23. körben ő jutott.
dt: dockett, sheldon richardson, kelly - elég későn húztam ide, fogalmam sincs. reménykedésre van ok
de: wake, mario williams, wootton - meglepődtem, hogy wake bent volt a 8. körben. jól néz ki a kezdő duó
lb: butler, brad jones, kendricks, bishop, washington - washington a 14. körben ajándék. amíg visszatér, addig sem tűnik gyengének az állomány. de utólag sajnálom a bishop-ra áldozott 9. kört
cb: webb, leonard johnson, mathieu - webb-en kívül minden db-met későn választottam, passz... elitnek nem tűnik : d
s: cyprien, yeremiah bell, elam - passz és ez sem tűnik elitnek
k: tucker - jó
p: d. colquitt - jó
hc. falcons - jó
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 401
Minek írjam le, hogy kik lettek a választotjaim???? Aki akarja úgyis megnézi.
Cserékre nyitott vagyok ,mindenki cserélhető.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nekem nincs kedvem ennyit írni, de az biztos, hogy vannak elit, meg jó, és szar játékosaim is! És haribóóó.
Ja és kéne CB. Legalább egy. Hajrá Lilioms.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor már én is:

QB: Luck, Gabbert - Skywalker remélhetőleg korrektül elviszi majd a posztot.
RB: Peterson, Ballard, Daniel Thomas - Apa nem kérdés, Ballard sokat fog játszani az amúgy is üveg Bradshaw mellett/mögött, míg Daniel Thomas még nem biztos, hogy csak backup lesz Miamiban, depthnek megteszi.
WR: Demaryius Thomas, Hilton, Kenbrell Thompkins, Avery - Thomas jó lesz, PM dobál neki, Hiltontól is nagy évet várok, Thompkinst hátul húztam Brady miatt, míg Avery pedig #2 lesz a KC-ban, de ő is depthnek jött csak, arra elég.
TE: Vernon Davis - Crabtree sérülése miatt több lasztit kaphat, plusz WR-ben is használhatják.
DT: Fairley, Mebane - Elmegy kategória, de úgysem a DT-k nyerik a meccseket.
DE: Biermann, Mercilus, Hatcher - Szintén elmegy kategória, bár Mercilustól sokat várok, elvileg kezdő OLB lesz a Texansban.
LB: Freeman, Lofton, Wheeler, Demario Davis, DeAndre Levy - Erős LB sornak vélem, 4 kezdő ILB-MLB, Levyt a gép húzta, mivel elfelejtettem megjelenni annál a picknél. 😀
CB: Josh Wilson, Dunta Robinson, Dee Milliner - Na tőlük fogalmam sincs, mit várjak. Wilson ha kezdő lesz a Skinsnél, szerintem korrekt pontszámot hozhat, bár nem elit számokat, míg Duntát azért rántottam be, mert FS lesz a KC-ban, csak jó volna nem sérültet játszani. Milliner kezdő a Jetsben, ha meg Cromartie olyan lesz, mint tavaly, akkor Dee felé fognak inkább dobálni.
S: Malcolm Jenkins, Weddle, Nate Allen - Az előzetesek alapján ez elit S duó, Allent reméljük nem nagyon kell kezdetnem.
K: Dawson - A 49ers RZ O nem a legjobb, remélhetőleg sokat kell majd Dawsonnak rúgnia, plusz a Brownsban elég biztoslábú volt.
P: Zastudil - Nem nagyon érdekelt a dolog, a tavalyi legjobb puntert kiválasztottam.
HC: Pats - Utálom őket, mint a szart, így ha kikapnak és mínusz pontot hoznak, én mindenképp boldog leszek. 😀

Egyébként nyitott vagyok tradere, főleg egy jó WR vagy CB érdekelne.

több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Na akkor kezdem én a szokásos draft értékelőt:

QB: Manning, A. Smith - ha nincs sérülés akkor ez több mint remek.
RB: Johnson, Bradshaw, Powell - Ez nem a legjobb felállás, de bízok a Titans újjá épülő falában, abban hogy Ivory szar lesz, meg Bradshaw sérülésmentes szezonjában
WR: Wallace, T. Austin, Boldin, Woods - elit
TE: Finley, Chandler - jó közepes
DT: McCoy, Starks - ez szar, de nem ők termelik a pontokat
DE: Watt, Long, J. Jones - Watt überfasza lesz, Longtól is jó szezont várok, Jonest meg remélem 2 meccsnél többet nem játszatom
LB - Weatherspoon, Z. Brown, Suggs, K.J. Wright - steal LB corp
CB - Jennings, Trufant, Carr - gyengének tűnik, de Trufantot remélem szétszivatják Samuel túloldalán és akkor oké.
S - Barron, Bethea, Delmas - elit
K - Bullock
P - Masthay
HC - Packers Kickertől lefelé meg tökmind1 😊institucio
Jól nyomod a vodoo-t Powel lesz a kezdő az első héten 😊ThundersNFL
😀 És mivel kirobbanó formát fog mutatni, ezért benn is ragad. 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
QB: Philip Rivers, Ryan Tannehill – Az elején nem igazán alakult úgy, hogy irányítót vigyek, utána meg mivel mindenki húzott ráértem vele körökön keresztül. Végül azért az új stáb miatt esett Riversre a választás. Tannehill backupnak elmegy.
RB: David Wilson, DeMarco Murray, Giovani Bernard, Le’Veon Bell – Igazi stud nincs, viszont elég sok választásom van kezdő és sok carryt kapó futókból, vkinek csak jó szeoznja lesz.
WR: Marques Colston, Danny Amendola, Malcom Floyd, DeAndre Hopkins – Hasonló a helyzet, mint a futóknál, három első számú célpont igen fasza irányítókkal, igaz mindenkinek van vmi hibapontja is. Hopkinst meglássuk, kellett még egy ember biztosítéknak.
TE: Owen Daniels, Dennis Pitta - Olsent elvitték előttem, Daniels is hozni fogja 7-800 yardot 6-7 TD-vel. Pitta jelenleg rosterhelyet nem fogyaszt, a végén meglátjuk mi lesz belőle.
DT: Cedric Thornton, Kendall Reyes - Két 3-4-es DE, vki nem sokkal előttem vitte el Alualut, aki 4-3-as DE-ként a Gabbert féle offense-zel párban pontzuhatagot ígér. Majd vkit még kukázok, nem ezzel a poszttal lehet kaszálni.
DE: Michael Johnson, Jeremy Mincey - Sheardöt lenyúlta előlem somos, így lettek ők ketten. Ez sem világmegváltó páros, de MJ új szerződésért teper, Mincey pedig a fentebb említettek okán egész meccsen fenn lesz.
LB: Luke Kuechly, Mason Foster, Nick Roach, Bruce Carter - Keekben nagyon bízom, Roach az Oakland támadósorának köszönhetően szintén az egész meccset a pályán töltheti, MLB-ként így termelhet bőven. Foster és Carter két igen tehetséges WLB, mindketten bőven esélyesek a 100 szerelésre.
CB: Captain Munnerlyn, Keenan Lewis, Sean Smith – Mindhárman 10 pont körül átlagoltak tavaly, ezt szerintem idén is hozzák, az nekem bőven elég a hátső körökből. Illetve ide tuti lehet majd kukázni vkit az első forduló utáni waiverről.
S: Patrick Chung, Steve Gergory, Donte Whitner – Chung SS az Eagles védelmében, akik sztem másfélszer annyi playt lesznek fenn Kelly miatt, mint egy átlag NFL védelem. Gregoryban és Whitnerben is bízom, nem nagy ászok, de egy jó átlagra jók lehetnek.
K: Garrett Hartley – Csak nem visznek be mindent Breesék TD-re…
P: Brad Nortman – Nagyon sokat fejlődött tavaly óta, de ha nem sikerül ezt élesben bemutatni se nagy gond, nem rajta fog múlni a szezon.
HC: Colts – Az első körben az Oaklanddel játszanak….

Nem lett ez rossz, elég mély a csapat fontos posztokon, igaz, sehol sem kiemelkedő, a védelembe még kukázhatok majd waiverről, mondjuk egy picivel erősebb DE-sornak örültem volna. Az élet nagy dolgait zömmel úgyis a sérülések döntik el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor kezdem én a szokásos draft értékelőt:

QB: Manning, A. Smith - ha nincs sérülés akkor ez több mint remek.
RB: Johnson, Bradshaw, Powell - Ez nem a legjobb felállás, de bízok a Titans újjá épülő falában, abban hogy Ivory szar lesz, meg Bradshaw sérülésmentes szezonjában
WR: Wallace, T. Austin, Boldin, Woods - elit
TE: Finley, Chandler - jó közepes
DT: McCoy, Starks - ez szar, de nem ők termelik a pontokat
DE: Watt, Long, J. Jones - Watt überfasza lesz, Longtól is jó szezont várok, Jonest meg remélem 2 meccsnél többet nem játszatom
LB - Weatherspoon, Z. Brown, Suggs, K.J. Wright - steal LB corp
CB - Jennings, Trufant, Carr - gyengének tűnik, de Trufantot remélem szétszivatják Samuel túloldalán és akkor oké.
S - Barron, Bethea, Delmas - elit
K - Bullock
P - Masthay
HC - Packers Kickertől lefelé meg tökmind1 😊institucio
Jól nyomod a vodoo-t Powel lesz a kezdő az első héten 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ez lett az enyém, ritka hülye draft volt egyébként, olyan RB és WR runok voltak az elején, hogy mindenkiért reachelni kellett (volna).

QB: Tony Romo, Jake Locker - Romo top 5 fantasy QB lesz idén
RB: Jammal Charles, Bernard Pierce, Jonathan Stewart - 1 kezdő, egy olyan, aki szerintem idén relatíve sok szerepet fog kapni és egy PUP, aki a szezon 2. feléig elpihen IR-en, de utána jó lehet. Maga az egység szar így, itt kellett sajnos áldozni kicsit.
WR: Brandon Marshall, Steve Johnson, Brian Hartline, Ryan Broyles - egy top 3, egy legitim 1. WR, és Hartline is jó lesz szerintem úgy, hogy nem ő az 1. WR, Broyles meg sleeperként nem rossz, itt elégedett vagyok
TE: Gronkowski, Julius Thomas - Gronk sokat csúszott, tudom, hogy sérült még pár hétig, de utána lesz egy top TE-em, addig meg Thomasból istent csinál Manning
DT: Desmond Bryant, Sen'Derrick Marks, Arthur Jones - Bryant 3-4-ben DE posztról pusztítani fog, Marks is jó lesz, Arti Jones meg majd kiderül
DE: Calais Campbell, Jabal Sheard, Olivier Vernon - egy stabil top 10-es DE, egy 3-4-es OLB, Vernon meg szerintem sleeper idén
LB: Bobby Wagner, Patrick Willis, Kevin Burnett, Arthur Brown - 2 top 10-es LB, és Burnett is jó lesz WLB-ként, Brown meg lutri, de meglátjuk
CB: Marcus Gilchrist, Buster Skrine - Gilchrist kezdő SS, Skrine Haden túloldalán már tavaly is szépen termelt fantasy szempontból, meg úgyis ide lehet majd kukázni még valakiket
S: Morgan Burnett, Tyvon Branch, Reggie Nelson - 2 top 10-es safety
K, P, HC - mindegy

Összességében megint D fókusz lett, de onnan azért lesznek bőven top 10-es játékosaim, és a Romo-Charles-Marshall-Gronk négyesfogat ellökdösi talán az O-t is annyira, hogy emiatt nem leszek hátrányban.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Íme az enyém, tegnap első látásra jobban tetszett, most már azért van hiányérzetem. Ennyit sikerült 18. helyről:

QB: Big Ben, Cutler
RB: MoJo, DeA Williams, Fred Jackson + Leshoure
WR: Megatron, Welker +Jeffery
TE: Pettigrew
DT: Melton, Dareus
DE: Jones, Quin +Wimbley
LB: Fletcher, Matthews, Bostic +Krueger, Irwin (sspd)
CB: Sherman, Robert Alford (őt ismeri valaki?)  +Micheal Adams (dettó)
S. Pollard, D. Manning + Isa Abdul Quddus
K: Walsh
P: Anger
HC: Bengalscsi77
Ha minden igaz, akkor Alford Atlantába lesz nickel, de egy Atlanta fan, biztos többet tud róla, nem hiszem hogy Trufantot kiszorította volna Preseason alatt.institucio
Kösz, az ő helyére biztos kell valaki........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Na íme az eredmény

QB: Michael Vick, Andy Dalton - szódával elmennek
RB: Ray Rice, Shane Vereen, Roy Helu, Mihály Krisztina - Lyukas poszt ide szerezni kell embert
WR:Andre Johnson, Vincent Jackson, Miles Austin, Keenen Allen - Szerintem rendben vannak
TE: Brandon Myers - Remélem red zone targetként keresni fogja Eli
DT: Baby Vince, Domestos Peko - pár pontocskát csak hoznak
DE:Julius Peppers, Derrick Morgan - tavalyi embereimnél jobbnak tűnnek(Bennett és M. Williams) de lehet hogy nem?
LB:Brian Cushing, Lawrence Timmons, Justin Durant, Aldon Smith, Brandon Spikes - ránézésre rendben vannak
CB: Janoris Jenkins, Antonie Cason, Derek Cox sok szóda
S: Roman Harper, Thomas DeCoud, George Wilson sok szóda
K: Legatron
P: Az első néger punter
HC: Bears - tavaly sem használtam HC-t

Szerintem átlagosnak mondható remélem a bent maradáshoz elég lesz

Haribóóóóóra fel! 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Íme az enyém, tegnap első látásra jobban tetszett, most már azért van hiányérzetem. Ennyit sikerült 18. helyről:

QB: Big Ben, Cutler
RB: MoJo, DeA Williams, Fred Jackson + Leshoure
WR: Megatron, Welker +Jeffery
TE: Pettigrew
DT: Melton, Dareus
DE: Jones, Quin +Wimbley
LB: Fletcher, Matthews, Bostic +Krueger, Irwin (sspd)
CB: Sherman, Robert Alford (őt ismeri valaki?)  +Micheal Adams (dettó)
S. Pollard, D. Manning + Isa Abdul Quddus
K: Walsh
P: Anger
HC: Bengalscsi77
Ha minden igaz, akkor Alford Atlantába lesz nickel, de egy Atlanta fan, biztos többet tud róla, nem hiszem hogy Trufantot kiszorította volna Preseason alatt.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
QB: Drew Brees - Terrelle Pryor
RB: Frank Gore - Darren McFadden - Marcel Reece
WR: Eric Decker - Torrey Smith - Domenik Hixon
TE: Jermaine Gresham - Zach Miller
DT: Geno Atkins - Corey Liuget - Linval Joseph
DE: Greg Hardy - Rob Ninkovich - Israel Idonije
LB: A.J. Hawk - Perry Riley - David Harris - Larry Foote
CB: Terence Newman - Quentin Jammer - Cortez Allen
S: Earl homas - Rahim Moore - Charles Godfrey
K: Sebastian Janikowski
P: Mike Scifres
HC: Redskins

Fantasy-s pályafutásom legösszeszedettebb kerete.
Bár RB-t majd vadászni kell, mert DMC úgyis lesérül, de elégedett vagyok.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Íme az enyém, tegnap első látásra jobban tetszett, most már azért van hiányérzetem. Ennyit sikerült 18. helyről:

QB: Big Ben, Cutler
RB: MoJo, DeA Williams, Fred Jackson + Leshoure
WR: Megatron, Welker +Jeffery
TE: Pettigrew
DT: Melton, Dareus
DE: Jones, Quin +Wimbley
LB: Fletcher, Matthews, Bostic +Krueger, Irwin (sspd)
CB: Sherman, Robert Alford (őt ismeri valaki?)  +Micheal Adams (dettó)
S. Pollard, D. Manning + Isa Abdul Quddus
K: Walsh
P: Anger
HC: Bengals

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Stez kukis CB-t és WR-t keres.
A jobbik fajtából nyilván.
Akinek van eladó, keressen nyugodtan.

több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Na akkor kezdem én a szokásos draft értékelőt:

QB: Manning, A. Smith - ha nincs sérülés akkor ez több mint remek.
RB: Johnson, Bradshaw, Powell - Ez nem a legjobb felállás, de bízok a Titans újjá épülő falában, abban hogy Ivory szar lesz, meg Bradshaw sérülésmentes szezonjában
WR: Wallace, T. Austin, Boldin, Woods - elit
TE: Finley, Chandler - jó közepes
DT: McCoy, Starks - ez szar, de nem ők termelik a pontokat
DE: Watt, Long, J. Jones - Watt überfasza lesz, Longtól is jó szezont várok, Jonest meg remélem 2 meccsnél többet nem játszatom
LB - Weatherspoon, Z. Brown, Suggs, K.J. Wright - steal LB corp
CB - Jennings, Trufant, Carr - gyengének tűnik, de Trufantot remélem szétszivatják Samuel túloldalán és akkor oké.
S - Barron, Bethea, Delmas - elit
K - Bullock
P - Masthay
HC - Packers Kickertől lefelé meg tökmind1 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Megcsináltam a trade blocokot, várom az offereket.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RB-t vennék

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsére egész gyorsan letudtuk. 2 óra ennyi emberrel jó.

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
1/3 select nemtom még mindig 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Draftszoba nyitva, a Dögevők már ott várnak 😀