bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

27 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Ez szerintem is necces.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, az előzőt leszartam, bár szerintem az is billenős volt, de ez komoly?

ARMY traded Andre Johnson, Hou WR to ANT
ARMY traded Tony Gonzalez, Atl TE to ANT
ANT traded Brent Celek, Phi TE to ARMY
ANT traded Josh Cribbs, Cle WR to ARMY

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titans
Még annyit, hogy Haden szerintem nagyon kevés lehetőséget kap majd 😊Wyatt
Yep, sajnos érdemben csak most olvasom, hogy benéz neki vagy négy meccs eltiltás, meg ilyen apróságok... hát majd meglássuk.Titans
Azt én utána láttam csak, de szerintem kerülni fogják inkább, arra gondoltam 😊

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Titans
Még annyit, hogy Haden szerintem nagyon kevés lehetőséget kap majd 😊Wyatt
Yep, sajnos érdemben csak most olvasom, hogy benéz neki vagy négy meccs eltiltás, meg ilyen apróságok... hát majd meglássuk.

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
az NKS ellenem kezd, így inkább nem minősítem a trédet, mindenesetre mivel a draft után kb. 6-7 FA játékosa volt, nem volt DT-je, S-je, meg talán CB-je, úgyhogy érthető, hogy minden esélyt megragad, hogy hiányposztjait felszámolja.
úgyhogy, összességében átgondolt trade-nek tartom, bár meglehetősen kétségbeesett próbálkozás, és nyilvánvaló, hogy ANT többet nyer, de én nem blokkolom csak ezért.
(btw Babineaux kezdő pozíciója sem igazán stabil)

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
akinél ez vétó, szóljon.
igazából még nem volt egy snap sem, sóval nehéz megbecsülni bármit is előre.



több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NKS traded Willis McGahee, Den RB to ANT
NKS traded Brandon Marshall, Chi WR to ANT
NKS traded Jermichael Finley, GB TE to ANT
ANT traded Dont'a Hightower, NE LB to NKS
ANT traded A.J. Jefferson, Min CB to NKS
ANT traded Jordan Babineaux, Ten S to NKS

Marshall kurva jó lesz, Finley is kap majd szépen, McGahee nem tudom, hogy kezdő RB lesz-e, Hightower szerintem a 3. legeredményesebb Pats LB lesz csak, Jefferson biztosan kezdő már? Egy S meg szerintem ennyit nem dob. Én az NKS helyében tuti nem mennék bele, de nem is nekem kell

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Ellenvetés bárkitől????



több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Igen én és tőlem mehet !!!😀

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Látta valaki a cserét? Antman-tothbebe cseréről beszélek.
Vélemények?
Receive Willis McGahee, Den RB from NKS to Bench
Receive Brandon Marshall, Chi WR from NKS to Bench
Receive Jermichael Finley, GB TE from NKS to Bench

Send Dont'a Hightower, NE LB from Bench to NKS
Send A.J. Jefferson, Min CB from Bench to NKS
Send Jordan Babineaux, Ten S from Bench to NKS


A draftom szokás szerint pompás lett 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titans
Aaron Rodgers itt könnyű húzni 😛
LB-sorod parádés is lett, de hát oda is ment minden magas pick 😊
Még annyit, hogy Haden szerintem nagyon kevés lehetőséget kap majd 😊

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na akkor röviden pick by pick, mert úgy egyszerűbb copyzni
2 Aaron Rodgers, GB QB a top 3 QB-ből végülis mind1, talán bejön.
31 Colin McCarthy, Ten LB kb. öt LB volt, akit úgy számtottam, hogy ott lesz még a 2. végén 3. elején, Titans játékosként nekem top.
34 Sean Lee, Dal LB 2. LB-nek jó
63 Stephen Tulloch, Det LB meglepetésként még bent volt.
66 Reggie Bush, Mia RB kellett egy stabil kezdő RB, talán reach volt, majd kiderül, lehetne egy top szezonja is, bár ezzel a támadósorra kétséges
95 Antoine Bethea, Ind S tavaly (Brady mellett) ő nyerte meg a szezont, meg egy ilyen védelemben bőven lesz dolga...
98 Doug Martin, TB RB 2. RB-nek elég sok jót írtak róla, hogy talán a fele igaz lesz.
127 Kenny Britt, Ten WR hát, akár ő is lehet reach, és kihagyja az első hetet, meg egyáltalán a műtétei, meg ügyei, de mint potenciál top 5 WR - nálam.
130 Kevin Smith, Det RB - remélem legalább 5-6 fordulóig kibrja
159 Jared Cook, Ten TE - ha Locker úgy játszik ahogy gondolom, abban elég sok szerepe lesz.
162 Ndamukong Suh, Det DT - igazság szerint DE-t akartam, de már nem volt olyan, ő meg talán annyival kimagaslik majd a DT mezőnyből, amivel nagyobb különbséget hoz, mint a közepes DE-k közötti különbség.
191 Darrius Heyward-Bey, Oak WR - akár jó szezonja is lehet, 2. WR-nek jó lesz.
194 Joe Haden, Cle CB - remélem bőven lesz dolga, ha lesz, akkor eredményes lesz.
223 Jacob Tamme, Den TE - sajnos benne maradt a que-ban, pedig nem rossz pick, cserén majd dolgozok ill. nyitott vagyok ajánlatokra.
226 Derrick Morgan, Ten DE - egy Titans DE mindenképpen kellett.
255 Michael Griffin, Ten S - meg egy safety is, de ő szerintem amúgy is sok munkát kap majd a secondary-ben.
258 Josh Wilson, Wsh CB - predictions pick.
287 Michael Johnson, Cin DE - stats pick
290 David Akers, SF K - remélem a SF támadósora hasonló lesz a tavalyihoz.
319 Nate Burleson, Det WR - szerintem itt steal, remélem a Det támadósorban sok lehetősége lesz a slot-ban, ill. a Megatron kettős coverage-ből majd profitál.
322 Aaron Ross, Jac CB - kellett még egy CB gyorsan, mert ekkorra vettem észre, hogy az eddigi kettő az 5. héten szabis.
351 Matt Cassel, KC QB - kellett egy tartalék QB is.
354 Laurent Robinson, Jac WR - lesznek jó meccsei, csak félek, hogy a kispadon.
383 Brett Kern, Ten P - Titans pick
386 Jacquizz Rodgers, Atl RB - tartalék.
415 Jarret Johnson, SD LB - tartalék.
418 Brodrick Bunkley, NO DT - valaki még befért a kezdőbe, stat pick.
447 Falcons Coach HC - bizonyára több meccset nyernek, mint elbuknak.
450 Darius Reynaud, Ten WR - visszahordóként meglátjuk, hogy mennyire lesz ponterős.

hát röviden ennyi a draft története. Számomra egyértelmű volt, hogy 2 pick top QB, de ezzel a top RB-WR esély elment, meg amúgy is az erős LB csapat sokat hozott tavaly is. hát majd meglássuk.

ma még jó pihit mindenkinek, de holnaptól...

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Ahhoz képest, hogy tegnap asszony vitte helyettem a fél draftot, nem is rossz annyira. Viszont így legalább kielemeznem nem kell, éljen a lustaság.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Na végre nem vagyok én sem egyedül itt . Végre ittvan csi77 a megmentőm!!! 😀😀😀😀😀😀
Antman
Örülök, hogy örömet okoztam.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Na végre nem vagyok én sem egyedül itt . Végre ittvan csi77 a megmentőm!!! 😀😀😀😀😀😀

több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Na akkor én is bemutatnám a csapatom, ami elvileg wyatt csapatának kellene lennie. 😀

QB - Rivers, Locker - Rivers évek óta konzisztensen hozza a pontokat, nem sérülékeny és idén kapott 8 millió elkapót, remélhetőleg Locker meg egy hétre jó lesz

RB - Jones-Drew, Charles, Ingram, Blount - Ha nem sérülnek le, akkor elit

WR - S. Johnson, Wayne, K. Wright, Ja. Jones - Nem egy elit egység, őket egy kicsit feladtam, viszont amilyen helyen húztam őket, ahhoz képest jó lett a sor

TE - Gresham, Kendricks - Szerintem idén mindketten sokat lesznek foglalkoztatva, meg vagyok velük elégedve.

DT - Joseph, Raji - Arra amire kell jók lesznek, nem ők fogják felfelé húzni a csapatot.

DE - JPP, Johnson - Mindketten állatok lesznek idén szerintem ez egy jó egység

LB - Cushing, Sheppard, David, Hali - Cushing alap, Sheppard meg David szerintem steal, Halit meg egy meccsre rakom be, amikor 3 sacket nyomat. 😀

CB - Peterson, T. Williams, B. Carr - Hát ennél van erősebb egység is a ligában, de nagyon bizom benne, hogy Peterson lesz az új visszahordó király a ligában, Williams meg lesz annyira töketlen, hogy rengeteg tacklet kell csinálnia.

S - Weddle, Smith, Sensabaugh - Ez szerintem egy jó corp., itt Smith esetében az újoncok mindig bizonytalansággal töltenek el, de ahol húztam szerintem ott megérte.

K - Bironas - tök mind1

P - Scifres - tök mind1

HC - 49ers - Idén megtettem őket SB győztesnek, úgyhogy bízom bennük.
több mint 12 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Uraim, én nem írom le részletesen mi, miért is van.
Ennek több oka is van. Az egyik legfontosabb, az az hogy lusta vagyok. A másik igen fontos tényező ebben a döntésben az az, hogy én sem tudtam menet közben, hogy mit miért csinálok.
Ellenben már most megóvok minden meccset, mert az utolsó kör előtt lerohadt a routerem, így a punteremet autodrafton kaptam. Ezzel össze is omlott a jó előre kidolgozott taktikám.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Na kollégák én máris aktivizáltam magam.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
No,értékelés:

QB: Flacco, Sancho - mivel a 16. helyről tudtam, hogy elit QB nem lesz, nagyjából mindegy volt, ráadásul a 2. vonalasokat korábban húztátok, mint vártam, de Flacco se lesz rosszabb, Sancho meg legalább egyelőre kezdő
RB - Lynch, Rashad Jennings, Felix Jones - Lynch fasza, csak Skittles legyen,a többi felejtős
WR - Cruz, Blackmon, Malcom Floyd, Baldwin - ez nem lesz rossz, átlagos
TE - Olsen - kellett egy TE is
DT - Kyle Williams, Darnell Dockett, Wolfe - két top 10 aspiráns és egy pozíciós tweener, ez elit
DE - Tuck, Acho, McClellan - Tuck egészséges, úgyhogy top 3, a két OLB közül meg az egyik csak bejön, ez is rendben van
LB - Laurinaitis, Daryl Washington, Donald Butler, Bobby Wagner - asszem ilyen LB sorom még nem nagyon volt, innen jönnek a pontok 😊 Az egyik egy elit RB-ért és/vagy WR-ért esetleg vihető!
CB: Charles Woodson, Janoris Jenkins, Mike Adams - Woodson és Adams inkább safety lesz, Jenkins meg alkalomadtán returner is, és fognak rá dobálni rendesen
S - Berry, Branch, Goldson - top 10-es kezdő páros
K - Jason Hanson - kb. mindegy, de Hanson top 10 lesz, egyébként se szoktam 5-nél kevesebb kickerrel letolni egy szezont
P - Conley - Jets punter rulez, lesz dolga bőven
HC - Seahawks - majd survive-olok

Összességében erősen átlagos O, viszont a D brutális lett szerintem.

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na még 1x utoljára, akinek elvitték a kedvencét, aki úgy gondolja, hogy egyenlő feltételekkel más lenne a sztroi, akkor azoknak a kedvéért megismétlem a yahoo-s salary cap ligát
Group ID# 3414
Group Password titans

bővebb elemzés inkább holnap, mert erre aludnom kell egyet... ahogy jeleztem azért, a Tamme-s trédajánlatokra nyitott vagyok, közepes RB-WR-CB-LB vagy legalább egy ezek közül érdekelne.

kellemeset mindenkinek,
BK's Suckers

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előre leszögezem, hogy istenkirály draftom lett, se...
1/15-ről sok esély megint nem volt elit emberre, de azért próbálkoztunk
QB: Elisha, Luck – minden QB-m elszaródik, megsérül, de az tuti, hogy elcserélik, se Elishát se Luckot nem bánom, ha meg megtörik az átok, lesz pontom QB-ről, olyan se volt Cutler 2. denveri éve óta kb
RB: Forté, Helu, Ryan Williams, LeShoure, valami pontszerzőt kellett az elején, Helu fasza kezdő lesz, ha nem, akkor Royster, nekem annál jobb, a tavalyi két 1.körös tálentből meg valaki csak bejön
WR: AJ Green, Julio Jones elitduó, mellettük Antonio Brown kicsit korai volt, de a kevés TD helyett jó lesz a visszahordás, de itt voltak parádés stealjeim, Josh Gordon óriási elit lesz akárcsak az utolsó körös Lestar Jean, csupa fasza játékos
TE: Rudolf Gergely, a végén örültem, hogy volt még várható kezdő
DT: Atkins, Pouha, parádésak mind a ketten, mondani sem kell
DE: Ingram, Mario Williams, egynek jó, mögöttük Chandler Jones elit, sajna a JPP, Allen duó nem jött össze, de csak 10 körrel késtem le róluk
LB: Dansby (mindenki kiment előtte, egynek elmegy), Timmons (lásd előző), Boley (tavaly nyert pár meccset, adok neki sanszot), D.J. Williams (csak ez a név ment) meg csak visszatér valamikor, parádés sor természetesen
CB: ezt is kellett volna húzni ja, na mindegy, Grimes, Flowers, Gamble elitsor van, pontot meg majd én szerzek
S: Barron, Nelson kétségkívül legelitebb részlegem, olyan jók, hogy ha lehetne GM-ben is egy csapatba vinném őket
K: Henery, gyorsan mentek, jó lesz ez
P: Fieldset pont elvitték, az nagyon bántott, de egynek Bé Kólkvitt is jó lesz
HC: Houston, lesz vagy 12 sikerük, annyi jó is lesz nekem

Külön grat a BK's Suckersnek a 7. heti sikeréhez

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
jöhetnek az A elemzések 😊

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Nem tudok belépni a draftra! Azt hiszem megvan mit basztam el..... Bocsi srácok.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Gáz van nálam!!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elszállt a gmailem, sálálálá