bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

27 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
köszi!!

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Amikor én először játszottam fantasyt az NFL.com-on, a negyedik vagy ötödik fordulóban az egyik csávó betrédelt nekem Peyton Manningért, adta cserébe az akkor sérült Vicket és Peyton Hillist azt hiszem. Nem akartam vidékinek látszani, ezért elfogadtam és az addigi csere qb-t játszattam. Aztán Vick felépült és 35 pontokat csinált, míg Manning stabilan 20-nál maradt, Hillisnek is jó szezonja volt, ráadásul a köcsögöt pont Vick jó teljesítményével vertem meg.

Ezt csak azért írtam le, mert akár jogosan lehet megvétózni egy ilyen akciót, de az érintett játékosnak is van lehetősége elutasítani, nem? Szezon közepén már neccesebb egy ilyen, azt elismerem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Antmam: úgy éerzem nincs igazad.
A gazdasági társaságoknál 25%-os részesedés már jelentős befolyásnak számít. Nem "csak" öten tettük szóvá. Heten, ha jól számolok.
De ha a 16-ból a két érintettet kiveszem, akkor a 7/14 már 50%.
Mindegy is a matek, ráadásul nem szezon közben új szabály, mert még nem lépett pályára senki sem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ha sért téged a dolog, tégy panaszt.
Ha csak egyedül én döntök, akkor sem engedtem volna át.
Felőlem mindenki azt csinál amit akar egyébként.
Az első cseréd átengedtem, mert tothbebe kényszerpályán volt eléggé.
Az is necc volt kicsit, de nem ennyire, mint az utóbbi.
Tavaly ha jól tudom, bizottság döntött a vétó ügyben. Amúgy.

Köszönöm a sok hozzászólást, a jövőben is számítok a többi harcostárs véleményére.



több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 kepfeltoltes.hu/view/120907/1206_229_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
egyébként meg az a fontos, hogy minél több embernek legyen ilyen képe és nem a hárobúúú

na mind1, nem variálok tovább, hogy eltűnjön ez linkelési baromság, mert az sem fontos.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, szerintem ez a példa mondjuk nem illik erre a helyzetre, de mindegy. Nálam az volt a sok, amikor arra hivatkoztál, hogy egyikük se játszott még idén meccset, bármi lehet.

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
nekem is remegett a billentyűzet, amikor először láttam, de miért ne.
elvégre ez másodosztály lenne vagy mi a szösz, tehát elvileg senkinek nem ez az első szezonja, hogy védeni kellene foggal-körömmel a hárobúúúú integritását... szerintem ha nem elnézésből van a trade, ha nem sérül le közben valamelyik játékos, akkor át kell engedni.
egyébként meg csodálom Antmant, hogy össze bírt kalapálni két ilyen trade-et; megtalálta a megfelelő partnereket és szépen táncba vitte őket, mindenkinek meg volt rá az esélye, de csak "ültünk a bárpultnál és röhögtünk a marhán, aki odament a lányokhoz, oszt most verjük az asztalt, hogy ez nem fair, meg le akarjuk kérni őket, meg hőbörgünk, hogy ez kanbuli és mindenki menjen vissza az asztalához..." - már elnézést ezért az összetett képért.
na mind1, lesz, ami lesz, én átengedtem volna.Titans
Köszönöm . és örülök hogy végre valaki egyetért velem. Amúgy én is ezt akartam mondani csak nekem az ilyen költői vénám kihalt az ideggel. 😀

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nekem is remegett a billentyűzet, amikor először láttam, de miért ne.
elvégre ez másodosztály lenne vagy mi a szösz, tehát elvileg senkinek nem ez az első szezonja, hogy védeni kellene foggal-körömmel a hárobúúúú integritását... szerintem ha nem elnézésből van a trade, ha nem sérül le közben valamelyik játékos, akkor át kell engedni.
egyébként meg csodálom Antmant, hogy össze bírt kalapálni két ilyen trade-et; megtalálta a megfelelő partnereket és szépen táncba vitte őket, mindenkinek meg volt rá az esélye, de csak "ültünk a bárpultnál és röhögtünk a marhán, aki odament a lányokhoz, oszt most verjük az asztalt, hogy ez nem fair, meg le akarjuk kérni őket, meg hőbörgünk, hogy ez kanbuli és mindenki menjen vissza az asztalához..." - már elnézést ezért az összetett képért.
na mind1, lesz, ami lesz, én átengedtem volna.

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Ok én lezártam.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert az egyértelmű lehúzós trade-eket a komisszárnak meg kő vétóznia, hogy a szegény másik tudatlan ne járjon rosszul
Am egy Rodgers for 6. kört pl Goodell sem engedélyezne

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
😀
Lányok!!!!
Ez nem háború, hanem hárobúúúúúúúúúúú!

teleszemetelitek a postaládámat! 😊
Egyébkét egyetértek doktor Kotásszal!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Nem akartam semmi falusi vonulatot belevinni, ez nálam szófordulat, nem a valódi jelentését kell venni, csak azt mégsem akartam írni, hogy „menj a picsába” 😀
Egy elit elkapó nagyon sokat ér, nem egy visszahordó kategória, ráadásul a TE-knél is jobb Gonzo mint CelekWyatt
ok. ezt én is tudom,tényleg én jártam vólna jól.Csak azt nem értem miért vétó?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akartam semmi falusi vonulatot belevinni, ez nálam szófordulat, nem a valódi jelentését kell venni, csak azt mégsem akartam írni, hogy „menj a picsába” 😀
Egy elit elkapó nagyon sokat ér, nem egy visszahordó kategória, ráadásul a TE-knél is jobb Gonzo mint Celek

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igen nehezen tudom értelmezni a mondandódat, már ha tudom egyáltalán 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
OK takarodok 😕, csak azt magyarázd meg nekem falusi suttyónak te mindenek tudója, hogy miért fáj neked ez, de komolyan az igazat és nem a falmeléki nagy mássnak se jó és csak én merek szólni szöveget.Antman
Micsoda? 😀Rataxes
Mi Micsoda?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OK takarodok 😕, csak azt magyarázd meg nekem falusi suttyónak te mindenek tudója, hogy miért fáj neked ez, de komolyan az igazat és nem a falmeléki nagy mássnak se jó és csak én merek szólni szöveget.Antman
Micsoda? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
OK takarodok 😕, csak azt magyarázd meg nekem falusi suttyónak te mindenek tudója, hogy miért fáj neked ez, de komolyan az igazat és nem a falmeléki nagy mássnak se jó és csak én merek szólni szöveget.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na komolyan takarodj 😀
Van egy pofátlan lehúzós trade-ed, aztán sírsz, hogy egy vállalhatatlant megvétóznak 😀 Mondjuk azt sem értem, hogy ezt a kettőt miért fogadta el egyáltalán a tulajdonos, de nehogy már te legyél felháborodva azon, hogy nem sikerült orbitálisan lehúznod valakit 😀
Vicc

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Velem együtt öt embernek nem tetszett. Ez sok.
Maradjunk ebben.

Új szabály: nincs külön vétó-bizottság, de maradjunk annyiban, hogy ha összesen legalább 4 csapattulajdonos nemtetszését fejezi ki, akkor megvétózom a bulit.Kájzerszóze
Mennyire normális már az is, hogy menetközben a saját kedvünk szerint úgy ahogy nekünk tetszik alkotjuk a szabályokat. Ezután csak mint Viktorka hivatkozok rád Gergő

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Aha . Jó akkor tehát elég ha valaki hangoskodik meg még valaki mellé áll és az akkor már vétó. Az öt ember egy 16 csapatos ligának szerintem nem a döntő része, de legyen amúgymeg mindenkinek adott a lehetőség és tehet 1.... Nem hiszem , hogy ezután lessz olyan csere ami ellen ne hőzöngenék én is. minden cserénél van aki jól jár van aki nem. szerintem ez az adott embereken múlik. Az hogy valaki "irigyli " a másik szerencséjét az már a saját baja.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Velem együtt öt embernek nem tetszett. Ez sok.
Maradjunk ebben.

Új szabály: nincs külön vétó-bizottság, de maradjunk annyiban, hogy ha összesen legalább 4 csapattulajdonos nemtetszését fejezi ki, akkor megvétózom a bulit.



több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gyerekek elfogadta és bármi lehet, még nem volt 1 meccse semelyik játékosnak idén!!!!
Tavaly is voltak necces dolgok .Antman
Ja, hát ennyi erővel adjátok oda Breest Lestar Jeanért, egyiknek sem volt idén még egy meccse sem... Most komolyan...

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
gyerekek elfogadta és bármi lehet, még nem volt 1 meccse semelyik játékosnak idén!!!!
Tavaly is voltak necces dolgok .Antman
Végülis igaz, hogy Johnson és Gonzo 2 meccs után IR-re kerülnek, akkor kb. egál a trade, szóval valóban bármi lehet...

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
gyerekek elfogadta és bármi lehet, még nem volt 1 meccse semelyik játékosnak idén!!!!
Tavaly is voltak necces dolgok .

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
hát ez elég vicces...

több mint 12 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
ökhmmmm...

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."