Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi lenne, ha egy csapatból mindenki max 3 embert mondhatna, és ezt a max 96 embert végül megnézné egy párfős bizottság, hogy azért lófasz jóska ne legyen túlhúzva, illetve hogy mennyivel kapjon többet a jóember?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én is szívesen fogadom a Tampát
gdelonso@gmail.com
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Dömének oké akkor én majd feldobom az excelt, viszont mindenkitől kérnék egy kis lelkiismeretet, és az overrated playereket is jelezni kellene, nem csak az underratedeket, hogy fair legyen ez a játék.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor fetomy legyen szíves átdobni nekem 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Somos ki ez az Edwin Jackson? Biztos én vagyok a béna, de nem találok semmilyen centert ilyen névvel.

Jah meg azt javaslom, hogy akit érdekelnek a csapatának a ratingjei az kérje el az excelt, aztán nézegesse meg, hogy minnél hamarabb tudjunk majd kezdeni. Aztán lehetne jelezni a problémásakat, kellene valami bizottság, 2-3 ember aki meg eldönti, hogy tényleg növelni kellene-e a ratinget, vagy maradhat-e.tenorx
Kalifornia gyöngyét ki csinálja/ta?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Somos ki ez az Edwin Jackson? Biztos én vagyok a béna, de nem találok semmilyen centert ilyen névvel.

Jah meg azt javaslom, hogy akit érdekelnek a csapatának a ratingjei az kérje el az excelt, aztán nézegesse meg, hogy minnél hamarabb tudjunk majd kezdeni. Aztán lehetne jelezni a problémásakat, kellene valami bizottság, 2-3 ember aki meg eldönti, hogy tényleg növelni kellene-e a ratinget, vagy maradhat-e.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet tudni már valamit a kezdés időpontjáról?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fasza, majd esetleg lehetne nyomni valami párfős online ligát is az itteni csapatokkal... 😊 Jut eszembe a hétvégén már mindenképp keresek valakit a Mossnak köszönhetően megüresedett rosterhelyre, egyelőre nem volt rá időm.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.Höri
Sikerült valamit haladni? 😊Wyatt
sok poszt kész van, csak a 2 leghúzósabb nincs (OL + front7). Ma még a CB-ket tuti lenyomom. Jövő hét közepére úgy számolom, hogy sikerül mindent aktualizálni (utána már csak a ratingeket kell frissíteni 😀 😀 😀 )

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.Höri
Sikerült valamit haladni? 😊
Illetve az FoF-project hogy áll? 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bulger visszavonul, Fucu csinálj valamit 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De úgyse fog visszajönni, max. szezon közben, vagy jövőre 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Á, visszavonult játékos saját maga reaktiválása miatt nem fogsz büntit kapni. Az azért sok lenne a jóból 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ha moss visszatér, a játékjogával a szerződés hosszáig rata rendelkezik ?gabtsi
Mivel gyakorlatilag cutoltam ezért gondolom nem - az már más kérdés hogy a cut-bünti gondolom ilyenkor visszamenőleg elszámolásra kerül...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
GM-ként első büszkeségem, hogy David Harrist egyáltalán nem fizettem túl a 23 milliójával 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, még jó, hogy beírtam, Döme: Gabe Millernél elbasztam a draftoltságát, mert udfának írtam. 5. 9. pick 14-es csapatra írd már át majd légyszi 😊

Egyébként Wyatt, oké, hogy ps, de nem szeretek félmunkát végezni 😛fetomy
Értem, mondjuk sajnálom, hogy velük szoptál sokat, de nagy jövőt jósolok a többségnek, és akkor már csak fent lesz minden róluk 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, még jó, hogy beírtam, Döme: Gabe Millernél elbasztam a draftoltságát, mert udfának írtam. 5. 9. pick 14-es csapatra írd már át majd légyszi 😊

Egyébként Wyatt, oké, hogy ps, de nem szeretek félmunkát végezni 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, van egy két csapat, ahol egészen extrémen obskurus playákat sikerült összeszedni. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams Kris
Gray Anthony
Dobbs Demarcus
Harvey Mario
Miller Gabe
Hill Will
Silva Mana

3-hoz tudtam hometownt írni, abból is 2-nél nem volt, csak legalább High Schoolt írtak, aztán beírtam azt HT-nek, a többinél semmi. Egyébként nem gáz, csak már röhögtem a végén, hogy 9 csapatnál nem volt ennyi noname összesen 😀fetomy
Asszondja, PS, PS, PS, PS, PS és PS 😀
Amúgy,
Bears remélem megtartja keretben
Steelers 3. számú NT
Steelers remélem rosterenmaradó ILB
Chiefs 5. körös választott OLB, jó lesz figyeld meg 😀
Redskinsszel Montgomeryn kívül szerintem csak szopni fogok 😀
Silvára meg írj Honolulut aztán csókolom, am meg Ravens következő Reedje 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Adams Kris
Gray Anthony
Dobbs Demarcus
Harvey Mario
Miller Gabe
Hill Will
Silva Mana

3-hoz tudtam hometownt írni, abból is 2-nél nem volt, csak legalább High Schoolt írtak, aztán beírtam azt HT-nek, a többinél semmi. Egyébként nem gáz, csak már röhögtem a végén, hogy 9 csapatnál nem volt ennyi noname összesen 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀Wyatt
Hát tudod, lehet inkább hagynom kellett volna, hogy fake csináljon neked egy hikomatos verziót.. 😀fetomy
Kikkel szoptál ennyit? 😀
Gondolom nem a kezdőkkel, a PS-emberekre meg felesleges ennyit pazarolni 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀Wyatt
Hát tudod, lehet inkább hagynom kellett volna, hogy fake csináljon neked egy hikomatos verziót.. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊fetomy
😊 😊 😊 Adjál neki.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊fetomy
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊