GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
FA nem úgy van hogy az első két napon még mindenkire lehet ajánlani és legkorábban a harmadik nap kezdetén kellhet el valaki és onnantól nem lehet új emberre ajánlani?Ork
de igen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stez írt PM-et, hogy 2 napig ő is megy Szabához gombát szedni így haladékot kér az embereire.

ha van még ilyen akkor a fórumba írjátok, ne PM-be!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jj egyik kedvenc mondatat ideznem : " szabalyszeru de nem etikus "
egy jatekban -mert te is erre hivatkoztal hori- meg minek etikatlanul viselkedni ?
mert kannibalkodni sztem mindenki tud legalabbis nekem nem lenne megerolteto h
ilyen eszkozokhoz folyamodjak ha latom a "joszandekot" a tisztelt jatszotarsaktol is ...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy-nak a legnagyobb büntetése, hogy Ayodele a csapatában lesz 😀Höri
Ezért a madden megbüntet, és int, sack és tackle leader is lesz, meg probowler meg MVP 😀fetomy
Boss Bailey es HB Blades utan 100 %
jo hat akkor errol ennyit de sztem azert ezt szinten felkene vesni a tennivalok koze
mert ez nagyon nem faja sztem h mindenfele retorzio nelkul meglehet ilyet csinalni
h mas capjevel is buveszkedunk h nekunk ne kelljen benyelni a cutot
megyek is es mindjart lebeszelem vmelyik iden az nfcbol ellenfelnek kisorsolt divizioval
h adjak le a meccseket es adok erte kov offseasonben egy rakas picket ...Fake
aktív NBA nézőként nekem az volt a meglepő, hogy ezt még senki sem játszotta be.
Én is agyaltam rajta Bobzilla esetében, nem tudtam, hogy szabálytalan 😊

dehát én szar commish vagyok, ismét kiderült

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy-nak a legnagyobb büntetése, hogy Ayodele a csapatában lesz 😀Höri
Ezért a madden megbüntet, és int, sack és tackle leader is lesz, meg probowler meg MVP 😀fetomy
Boss Bailey es HB Blades utan 100 %
jo hat akkor errol ennyit de sztem azert ezt szinten felkene vesni a tennivalok koze
mert ez nagyon nem faja sztem h mindenfele retorzio nelkul meglehet ilyet csinalni
h mas capjevel is buveszkedunk h nekunk ne kelljen benyelni a cutot
megyek is es mindjart lebeszelem vmelyik iden az nfcbol ellenfelnek kisorsolt divizioval
h adjak le a meccseket es adok erte kov offseasonben egy rakas picket ...Fake
jó, hát azért kicsit sem ugyanaz szerintem 😊
de kétségkívül szabályozni kell ezt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Turk McBride 5 évre 1 100 000visi_b
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Turk McBride a Miamiben játszik.
Csak a hosszabítások és a szerződések topikba van beírva.Höri
hehe, az a mókás 😀
amúgy meg a szabadügynököknél is, de volt már pár hasonló, szal akkor még egy kiesik 😊Wyatt
ja, látom, hogy ott bennemaradt mert mikor kigyűjtöttem ezt akkor fejből kellett nyomni a 32x61 GM keretet és ezek szerint nem sikerült.

Bowen, Lichty meg McBride látom, hogy benne maradt de a hivatalos listában egyik szarkeverő sincs benne. Ettől hivatalos. Nem azért spóroltam ki, hogy minenkivel kibasszak és sutyiban leigazoljam a határidő előtt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy-nak a legnagyobb büntetése, hogy Ayodele a csapatában lesz 😀Höri
Ezért a madden megbüntet, és int, sack és tackle leader is lesz, meg probowler meg MVP 😀fetomy
Boss Bailey es HB Blades utan 100 %
jo hat akkor errol ennyit de sztem azert ezt szinten felkene vesni a tennivalok koze
mert ez nagyon nem faja sztem h mindenfele retorzio nelkul meglehet ilyet csinalni
h mas capjevel is buveszkedunk h nekunk ne kelljen benyelni a cutot
megyek is es mindjart lebeszelem vmelyik iden az nfcbol ellenfelnek kisorsolt divizioval
h adjak le a meccseket es adok erte kov offseasonben egy rakas picket ...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Turk McBride 5 évre 1 100 000visi_b
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Turk McBride a Miamiben játszik.
Csak a hosszabítások és a szerződések topikba van beírva.Höri
hehe, az a mókás 😀
amúgy meg a szabadügynököknél is, de volt már pár hasonló, szal akkor még egy kiesik 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy-nak a legnagyobb büntetése, hogy Ayodele a csapatában lesz 😀Höri
Ezért a madden megbüntet, és int, sack és tackle leader is lesz, meg probowler meg MVP 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
FA nem úgy van hogy az első két napon még mindenkire lehet ajánlani és legkorábban a harmadik nap kezdetén kellhet el valaki és onnantól nem lehet új emberre ajánlani?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy-nak a legnagyobb büntetése, hogy Ayodele a csapatában lesz 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
John Henderson

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem csak Barron eltrédelése és azonnali cutja nem tetszik. Mielőtt jön a flame, nem köcsögösködök senkivel, pusztán a véleményemet írtam le, hogy látványosan nem volt etikus a tréd, aminek sarokpontja számomra Barron azonnali cutja.Soldados
Pont Tőled nem fogadom ezt el könnyen. Mert mategnap pont Te mondtad, hogy nem finomkodsz, nem adsz a látszatnak, kimondod amit érzel, és stb... Én most ugyanezt tettem. Nem takargattam, meg satöbbi, hanem kiraktam egyből. Nyilván nem 100%-ig ugyanaz a téma, és nem magamat mentem, inkább csak kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondolsz erről 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem csak Barron eltrédelése és azonnali cutja nem tetszik. Mielőtt jön a flame, nem köcsögösködök senkivel, pusztán a véleményemet írtam le, hogy látványosan nem volt etikus a tréd, aminek sarokpontja számomra Barron azonnali cutja. De voltak már ilyen trédek, talán még nekem is, bár max azon az oldalon, mint átadó, mert átvevőként én tuti nem vállalok be cutot. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kit akarsz húzni 1/5-tel fetomy?
ha targetem.. 😛 😀Stez
nyugi, Mallett, Bowers, Kerrigan és Von Miller a kiszemeltek, de szerintem neked egyik sem kellene úgysem 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
kit akarsz húzni 1/5-tel fetomy?
ha targetem.. 😛 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondj egy peldat arra h vki magahoz cserelt egy jatekost csomagban
es az elso dolga az volt vele h kibassza a hora ...
3. eve jatszom es erosen ketlem h ne emlekeznek ra ha lett vna ilyen
vmint nemtudom szamodra mennyire tiszta h nem ellened szol amit mondok hanem a jelenseg ellenFake
nyilván eljátszhattam volna, hogy még két hétig nálam van, aztán kidobom, mondván, hogy bocs de nem fért be mégsem, elnéztem. De attól még ugyanez lenne, és nekem igenis így tisztább. És ilyenből volt már szerintem nem egy példa, de egyrészt nem fogok órákig keresgetni, mert nem érdekel, másrészt a játék nagy részéről elveszett minden bizonyíték. De ha szeirnted ez az első eset, hogy egy játékos negatív értékként szerepel a bünti miatt, akkor elhiszem. De csak mert nem tudom bizonyítani, hogy igazam van, mindössze egyre emlékszem 2-3 ével ezelőttről, egy Rajna trade kapcsán talán.

Nem gondolom, hogy bárki véleménye ellenem irányulna, tekintve, hogy senkit nem gondolok különösebben "ellenségemnek" itt.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mondj egy peldat arra h vki magahoz cserelt egy jatekost csomagban
es az elso dolga az volt vele h kibassza a hora ...
3. eve jatszom es erosen ketlem h ne emlekeznek ra ha lett vna ilyen
vmint nemtudom szamodra mennyire tiszta h nem ellened szol amit mondok hanem a jelenseg ellenFake
pl én. rögtön kibasztam egy trade után Brandon Lloydot. de sajnálom ma már 😂
vagy somos, Backust vágta ki rögtön egyszer
nekem ezek rémlenek
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 precedensben csak nem az 1/5 megy el...
Ha kell egyáltalán pick elvevés.

Annál is inkább mert Fetomy járt végig szarul ezzel az üzlettel, értsd túl nagy picket adott, túl szar játékosokat és túl sok capterhet kapott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondj egy peldat arra h vki magahoz cserelt egy jatekost csomagban
es az elso dolga az volt vele h kibassza a hora ...
3. eve jatszom es erosen ketlem h ne emlekeznek ra ha lett vna ilyen
vmint nemtudom szamodra mennyire tiszta h nem ellened szol amit mondok hanem a jelenseg ellen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem is az 1/5-öt vegyük el fetomytól 😛 Csak hogy rendbe jöjjön a lelkiismerete 😊Rataxes
Az én lelkiismeretemmel semmi probléma nincsen 😉😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem is az 1/5-öt vegyük el fetomytól 😛 Csak hogy rendbe jöjjön a lelkiismerete 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor válasszon Höri. Mindeddig egyszer sem bújtam ki semmi alól, és továbbra sem tervezem. Szeretném később is elmondani magamról, hogy ha kétes dolgom volt, akkor nem hisztiztem, és rinyáltam ki semmit. Bizonyára mártírkodásnak látszik, de egyáltalán nem az. Természetesen nem érzem igazságosnak az eddig történt nem egy, de nem is tíz hasonló eset miatt, de akkor sem akarom megúszni ha egyszer büntetendő dolog.

Felőlem az 1/5 is mehet, nekem8.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en ugyan csak rozsihaz tag vagyok de en vennem el a picsaba az elso korodet
videogatert ugyanennyit kaptak es a gm jatekban ennel etikatlanabb lepest nem igen huzhatsz meg
csak ugy ha nem 1 emberrel jatszol ossze hanem egy egesz divvel
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 956 — no es importante
1/5, 3/4, 4/10, 4/16, 5/1, 5/18, 5/30, 6/7, 7/6

Válassz.

ui.: Ez nem mártírkodás, csak nem fogom ki tudja meddig hallgatni, hogy geci voltam, és megúsztam és satöbbi. Ha büntetés jár érte, akkor kérem.fetomy
nem én vagyok a commish, a szavam ugyanannyit ér, mint bármelyik másik gm-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal