GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már ki is találtam
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az igazán szánalmas ebben az, hogy már steznek ki kellett volna vágnia ehelyett még 2 csapathoz eljutott ez a lúzer... mármint Barron.

majd kitalálok valami büntetést ennek a három embernek 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
de igenfetomy
de höri azt mondta hogy nem így van :/Ork
hát akkor fingom nincs:/fetomy
Tavaly már úgy volt, hogy az utolsó licithez képest ha 24 óráig nincs emelés, akkor elkelt a játékos.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Fetomy felnőtt ember, ha szerinte megérte, akkor lelke rajta


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyszerű. Hatszázszor leírtátok, hogy Ayodele szar, amivel én nem voltam tisztában. Még írja le néhány ember, hátha még nem tudom 😛
Soldados: Akkor egyetértünk. Én sem a trade etikusságát védtem, hanem azt nem értettem miben más, ha később kúrom ki...ja és érdekes, hogy kb. nem is azért vagyok köcsög, mert így tradeltem, hanem mert nem kendőztem el...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én igazán azt nem értem, hogy vki miért vesz át úgy embert, hogy tudja, cutolni fogja... Ezt fel nem foghatom.

Ha vki ehhez köti a trédet, megmondom, hogy kösz nem. 3+cutolandó playa esetén inkább adok 2. kört, de a cutolandó playát tartsa meg magának, kell a fasznak.Soldados
sok a helye, és megéri neki kivágni, ha cserében olcsóbbért jut hozzá

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyszerű, mert csökkenteni akarja így a trade értéket. Kap egy durva játékost jóesetben meg egy szart nagy fizetéssel, csökkentett áron. Sokaknak belefér. Megnézve az én capem pár ilyet simán be tudnék én is vállalni.
A probléma az, itt két szart kapott.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én igazán azt nem értem, hogy vki miért vesz át úgy embert, hogy tudja, cutolni fogja... Ezt fel nem foghatom.

Ha vki ehhez köti a trédet, megmondom, hogy kösz nem. 3+cutolandó playa esetén inkább adok 2. kört, de a cutolandó playát tartsa meg magának, kell a fasznak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én továbbra sem értem mivel jobb hónapokon keresztül keretben tartani, majd kivágni az egyértelműen ilyen szándékkal trade-be vett embert, és hogy mire ez a marha nagy felháborodás, tekintve, hogy számos ilyen volt korábban is...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ayodele egy 7. kört sem érHöri
igen ez is igaz. tényleg úgy gondolkodjatok rajta, hogy a BRONCOS kirakta még szezon előtt mert nem ütötte meg a szintet... Bár az is lehet hogy éppen az ő hiánya vezetett a ligauccsó defensehez 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ayodele egy 7. kört sem ér

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként azért a 3. körért pont simán lehetett volna hozni a drafton szinte biztosan kezdő ILB-t
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem csak Barron eltrédelése és azonnali cutja nem tetszik. Mielőtt jön a flame, nem köcsögösködök senkivel, pusztán a véleményemet írtam le, hogy látványosan nem volt etikus a tréd, aminek sarokpontja számomra Barron azonnali cutja.Soldados
Pont Tőled nem fogadom ezt el könnyen. Mert mategnap pont Te mondtad, hogy nem finomkodsz, nem adsz a látszatnak, kimondod amit érzel, és stb... Én most ugyanezt tettem. Nem takargattam, meg satöbbi, hanem kiraktam egyből. Nyilván nem 100%-ig ugyanaz a téma, és nem magamat mentem, inkább csak kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondolsz erről 😊fetomy
A durva modorral párosuló egyenes beszéd és az etikátlan játék között sztem van különbség. Kettőt véletlenül sem venném egy kalap alá.

Továbbá nem azt kifogásoltam, hogy bújtatnod kellett volna, hanem magát a caphit csere által jelentett etikátlanságot, de a bújtatásnál (számomra) valóban szimpatikusabb, hogy legalább nyíltan csináltad.

Mindazonáltal ennek a trédnek sztem egyértelmű vesztese vagy (no offense), 3. körért kaptál egy playát, aki 5. kört se ér + plusz egy "kellemes" caphitet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
höri te mit akarsz Spears-szel?haromt
nálam simán DT méret 😊

egyébként meg túl olcsó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
höri te mit akarsz Spears-szel?haromt
kell az ember hogy legyen meg a létszám 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
höri te mit akarsz Spears-szel?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, mikor beírtad, hogy ki van a hardcap felett akkor már alatta voltam (Pennington cut). A két db 2 milla fölötti cut így is számít, vagy így nem?visi_b
később kerültél alá, de még időben 😊

most minden fasza nálad is.
86368500 a caped

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Höri, mikor beírtad, hogy ki van a hardcap felett akkor már alatta voltam (Pennington cut). A két db 2 milla fölötti cut így is számít, vagy így nem?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
FA nem úgy van hogy az első két napon még mindenkire lehet ajánlani és legkorábban a harmadik nap kezdetén kellhet el valaki és onnantól nem lehet új emberre ajánlani?Ork
de igenfetomy
de höri azt mondta hogy nem így van :/Ork
hát akkor fingom nincs:/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
FA nem úgy van hogy az első két napon még mindenkire lehet ajánlani és legkorábban a harmadik nap kezdetén kellhet el valaki és onnantól nem lehet új emberre ajánlani?Ork
de igenfetomy
de höri azt mondta hogy nem így van :/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de ebben az a kulonosen zavaro szamomra h ez most ugy kerul elo mintha ez a lehetoseg
nem vilagitana foszforkent a sotet ejszakaban. megis akkor eddig mi a franc tartott vissza barkit is ?
hori : amugy kosz h ezt beirtad a hiv kozbe de sztem akkor mar vmi szankciot is kene kilatasba helyezni
h ne csak ugy a levegoben logjon ez a felhivas.Fake
frissítve 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de ebben az a kulonosen zavaro szamomra h ez most ugy kerul elo mintha ez a lehetoseg
nem vilagitana foszforkent a sotet ejszakaban. megis akkor eddig mi a franc tartott vissza barkit is ?
hori : amugy kosz h ezt beirtad a hiv kozbe de sztem akkor mar vmi szankciot is kene kilatasba helyezni
h ne csak ugy a levegoben logjon ez a felhivas.Fake
továbbra is úgy gondolom, hogy azért nem egy precedens volt már rá, csak általában senkinek nincs akkora fölös space-e, hogy ilyeneket bevállaljon, ezért nem ANNYIRA gyakori. Legalábbis szerintem 😊
Utóbbival egyetértek, hogy legalább valami tól-ig lehetne a büntetésre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ebben az a kulonosen zavaro szamomra h ez most ugy kerul elo mintha ez a lehetoseg
nem vilagitana foszforkent a sotet ejszakaban. megis akkor eddig mi a franc tartott vissza barkit is ?
hori : amugy kosz h ezt beirtad a hiv kozbe de sztem akkor mar vmi szankciot is kene kilatasba helyezni
h ne csak ugy a levegoben logjon ez a felhivas.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szó mi szó 1-2 GM megtalálja a kiskapukat 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
jj egyik kedvenc mondatat ideznem : " szabalyszeru de nem etikus "
egy jatekban -mert te is erre hivatkoztal hori- meg minek etikatlanul viselkedni ?
mert kannibalkodni sztem mindenki tud legalabbis nekem nem lenne megerolteto h
ilyen eszkozokhoz folyamodjak ha latom a "joszandekot" a tisztelt jatszotarsaktol is ...Fake
mikor ilyeneket ki kell hangsúlyozni, az már régen rossz

a következő új pont mi lesz a szabálykönyben? ne küldd el nyilvánosan a commisht az anyjába, mert különben 6. körös picklevonást kapsz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal