GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mivel még nem annyira vagyok képben a drafttal/NCAA focival kapcsolatban, ezért úgy gondoltam feljebb mozgok 1. kör végére - 2. kör elejére, ott azért nehezebb lúzerséget csinálni, több leírás/mock alapján értékelhetőek az oda várt játékosok... Egyébként tervben van hogy az egyik 2. körösömmel feljebb mozgok még az első kör vége felé, de így már óvatosabb leszek, mert tényleg elsiethettem a dolgot, ha már többen írjátok... Fetomy írt PM-et hogy érdekel-e a cetlije, kicsit számolgattam, aztán úgy döntöttem okés lehet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ajajjaj

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmmm. Mostmar tenyleg kidolgozok egy draftpick chartot akkor... (ergo, 3.5 ev mulva meglesz, ha szerencsenk van 😉)

Sztem enyhen sokat adtal Rata..Igor
a draftpick chartnak van szerintem a legkevésbé értelme, hiszen egy pick tényleg annyit ér, amennyit én úgy gondolok, hogy megér nekem
ilyen cserékbe nem lehet belekötni, max a draft után, már az adott játékos kiválasztását követően elgondolkozni, hogy tényleg volt-e értelmeJJ
Reszben egyertek.. csak az a baj, hogy ha ilyen eredmenycentrikusan nezzuk, akkor mondjuk min. 4-5 ev tavlatabol lehet eredmenyt mondani.

Megprobalom kicsit maskepp ertelmezni a dolgot... vegyuk ugy, hogy minden egyes picknek van potencialja/szamerteke: egy adott helyen hany All-Pro, hany Pro Bowler, hany stabil kezdot tudsz behuzni?

Szoval nem is feltetlen chartot erdemes csinalni (mert azt lehetetlen megszabni, hogy egy elso koros pick, hany 7. koroset er - ezt igy nem lehet atvaltani) hanem inkabb olyasmin elgondolkozni, hogy egy fel/le trade, mondjuk X helnyi feltrade, egy adott Y korben - ennek kb. mennyi erteke van?

Egy 1 vs 4 draftpickes, az eleg komoly feltrade-t jelent sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rajna véleményezte, írta hogy szerinte sok kicsit de átengedné

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hmmmm. Mostmar tenyleg kidolgozok egy draftpick chartot akkor... (ergo, 3.5 ev mulva meglesz, ha szerencsenk van 😉)

Sztem enyhen sokat adtal Rata..Igor
a draftpick chartnak van szerintem a legkevésbé értelme, hiszen egy pick tényleg annyit ér, amennyit én úgy gondolok, hogy megér nekem
ilyen cserékbe nem lehet belekötni, max a draft után, már az adott játékos kiválasztását követően elgondolkozni, hogy tényleg volt-e értelmeJJ
De ha meg valakit ennyire kinézett az ember, akkor én már inkább draftnapon tradelnék, hogy egyáltalán bent marad-e (vagy legalább a combine után)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ki véleményezte ezt a trédet a Rosik közül?

Rata: szvsz iszonyatosan sokat adtál ezért a pickért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Abban bízok hogy jövőre későn húzok majd, úgy szvsz. nem gáz a trade 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
Hmmmm. Mostmar tenyleg kidolgozok egy draftpick chartot akkor... (ergo, 3.5 ev mulva meglesz, ha szerencsenk van 😉)

Sztem enyhen sokat adtal Rata..Igor
a draftpick chartnak van szerintem a legkevésbé értelme, hiszen egy pick tényleg annyit ér, amennyit én úgy gondolok, hogy megér nekem
ilyen cserékbe nem lehet belekötni, max a draft után, már az adott játékos kiválasztását követően elgondolkozni, hogy tényleg volt-e értelme


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmmm.
Mostmar tenyleg kidolgozok egy draftpick chartot akkor... (ergo, 3.5 ev mulva meglesz, ha szerencsenk van 😉)

Sztem picit sokat adtal Rata..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DC és KeKi is aktualizálva
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi alakul itt nem gyenge 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Lehet kicsit sokat adok fel, de most már nem lehet hibáznom. :mad:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Megvan. Rájöttem. Ami IRL a CBA-tárgyalások körüli vita, az nálunk a Harrison-deal során kialakult csetepaté. Tehát ebben is tartjuk magunkat valamelyest IRL-hez. Köszi Soldi, meg mindenki, így tényleg hiteles a játék. :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
azert meg ne dugd, hogy fog ugy futkarozniStez
A pénztárcámra gondoltam, de hát mindenki magából indul ki.szaba
Kansasben mindenki a Chargers GM-bol indul ki 😊
Na de mindegy, elobb szerezz pickeketStez
Igyekszem főnök úr 😊 Amúgy - akkor Kansas egy jó hely 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként ezzel az új szabállyal kíváncsi vagyok mennyire fog felélénkülni az RFAzás, mert szerintem eléggé.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem csak fogam 😊szaba
azert meg ne dugd, hogy fog ugy futkarozniStez
A pénztárcámra gondoltam, de hát mindenki magából indul ki.szaba
Kansasben mindenki a Chargers GM-bol indul ki 😊
Na de mindegy, elobb szerezz pickeket

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
mi van maki, mar fenned a fogad Charlesra mi? 😀Stez
Nem csak fogam 😊szaba
azert meg ne dugd, hogy fog ugy futkarozniStez
A pénztárcámra gondoltam, de hát mindenki magából indul ki.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jólvan, RFA után majd lehet rátérünk. 😛szaba
mi van maki, mar fenned a fogad Charlesra mi? 😀Stez
Nem csak fogam 😊szaba
azert meg ne dugd, hogy fog ugy futkarozni

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Ki mondta, hogy nem lehet kondíciót rakni a tradebe, pl. sérülés esetén kevesebbet kapok 😊tenorx
Jólvan, RFA után majd lehet rátérünk. 😛szaba
mi van maki, mar fenned a fogad Charlesra mi? 😀Stez
Nem csak fogam 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Megkapom a biztosítási pénzét sérülés esetén?szaba
Ki mondta, hogy nem lehet kondíciót rakni a tradebe, pl. sérülés esetén kevesebbet kapok 😊tenorx
Jólvan, RFA után majd lehet rátérünk. 😛szaba
mi van maki, mar fenned a fogad Charlesra mi? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, akkor ujra irom: sztem sem tulzo, es mindket felnek jo uzlet. Igy ertettem.. most nem voltam cinikus 😊

Bar az en velemenyem az, hogy RB-t jobban megeri draftolni az 1-3. korben, mint FA-zni/tradelni... mert hamar berobbannak, vagyis 2-3 jo evet siman kihozol a legtobb rookie szerzodesbol, mig mondjuk DL/CB mas poszton nehezebb.
Persze draft class/FA fuggo is a dolog.. iden nincs a szememben sok 1. koros futo, viszont eleg sok 3-4. koros van, en biztos fogok ott csemegezni valakit majd.Igor
én se mondtam hogy első körös RB-t akarok 😊 nagyon sok olyan 2-3 körös van aki simán kezdő kaliber már idén

De ha Grant 1+3 vagy mennyi akkor Hillis az idei 1500+ total yardjával 1+1+3 reális áron 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Torain továbbra is eladó.tenorx
Megkapom a biztosítási pénzét sérülés esetén?szaba
Ki mondta, hogy nem lehet kondíciót rakni a tradebe, pl. sérülés esetén kevesebbet kapok 😊tenorx
Jólvan, RFA után majd lehet rátérünk. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Torain továbbra is eladó.tenorx
Neki béke torain 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Torain továbbra is eladó.tenorx
Megkapom a biztosítási pénzét sérülés esetén?szaba
Ki mondta, hogy nem lehet kondíciót rakni a tradebe, pl. sérülés esetén kevesebbet kapok 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Torain továbbra is eladó.tenorx
Megkapom a biztosítási pénzét sérülés esetén?